Uživatel nepřihlášen
   

Jednohubky k snídani - pondělí 17. července

Pondělí 17.7.2017 09:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Dozvuky akce D23, zpětná kompatibilita Super Street Fighter IV Arcade Edition, easter eggy v Just Cause 3 a další zprávičky.

V pátečních jednohubkách jsme vás informovali o tom, že servery pro PlayerUnknown's Battlegrounds, které podporují pouze pohled z první osoby, se opozdí. Plány se ale záhy změnily a nakonec budou k dispozici společně s červencovou aktualizací.

Na dokumentárním YouTube kanále Noclip se objevil zajímavý rozhovor s Marcinem Iwińským, spoluzakladatelem studia CD Projekt RED. Iwiński hovoří třeba o struktuře studia, o problémech v minulosti nebo o budoucnosti ve znamení Cyberpunku 2077 a karetní hry Gwent: The Witcher Card Game. S ní chce CD Projekt RED prorazit i v Číně.

Super Streetfighter IV Arcade Edition pro Xbox 360 od pátku podporuje zpětnou kompatibilitu Xboxu One. Major Nelson to oznámil na Twitteru.

Tvůrci Just Cause 3 zveřejnili nové video, v němž vám ukážou několik easter eggů, které se ve hře skrývají. Některé jsou jen na okrasu, jiné lze do určité míry využít.

V zombie módu Call of Duty: WWII si zahraje i Elodie Yung (Daredevil, The Defenders), která se zhostí role Olivie Durant. Již víme, že další hereckou ozdobou bude David Tennant.

Na víkendové akci D23 vyšlo nové video z natáčení filmu Star Wars: Poslední z Jediů. Pro nás je důležité zejména proto, že v něm lze blíže vidět novou podobu Rey a Kyla Rena, která je využita pro skiny, které získáte za předobjednávku Star Wars: Battlefrontu 2. Na kratičký okamžik lze vidět i prostředí planety Crait, která bude součástí první várky bezplatného dodatečného obsahu.

Star Wars ještě jednou. Na D23 nebyl k vidění pouze Battlefront 2 a Poslední z Jediů. Společnosti Disney a Lenovo připravují nový AR headset, který mimo jiné nabídne několik Star Wars hríček. Patří mezi ně Hološachy, které jste mohli vidět na palubě lodi Millenium Falcon ve čtvrté a sedmé filmové epizodě, nebo Jedi Challanges, využívající pohybový ovladač.

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - pondělí 17. července
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ChristianeQ    A já tak doufal, že co se týče budoucnosti CDP red, se objeví jméno Witcher třeba ve spojitosti s číslem IV. . Prostě mi neříkejte že konec. . Já chci dalšího Witchera! :DChristianeQchristianeq1706    17.7.2017 18:09 ChristianeQ

A já tak doufal, že co se týče budoucnosti CDP red, se objeví jméno Witcher třeba ve spojitosti s číslem IV. . Prostě mi neříkejte že konec. . Já chci dalšího Witchera! :D

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (51 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (19 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole