Uživatel nepřihlášen
   

Jednohubky k snídani - pondělí 17. července

Pondělí 17.7.2017 09:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Dozvuky akce D23, zpětná kompatibilita Super Street Fighter IV Arcade Edition, easter eggy v Just Cause 3 a další zprávičky.

V pátečních jednohubkách jsme vás informovali o tom, že servery pro PlayerUnknown's Battlegrounds, které podporují pouze pohled z první osoby, se opozdí. Plány se ale záhy změnily a nakonec budou k dispozici společně s červencovou aktualizací.

Na dokumentárním YouTube kanále Noclip se objevil zajímavý rozhovor s Marcinem Iwińským, spoluzakladatelem studia CD Projekt RED. Iwiński hovoří třeba o struktuře studia, o problémech v minulosti nebo o budoucnosti ve znamení Cyberpunku 2077 a karetní hry Gwent: The Witcher Card Game. S ní chce CD Projekt RED prorazit i v Číně.

Super Streetfighter IV Arcade Edition pro Xbox 360 od pátku podporuje zpětnou kompatibilitu Xboxu One. Major Nelson to oznámil na Twitteru.

Tvůrci Just Cause 3 zveřejnili nové video, v němž vám ukážou několik easter eggů, které se ve hře skrývají. Některé jsou jen na okrasu, jiné lze do určité míry využít.

V zombie módu Call of Duty: WWII si zahraje i Elodie Yung (Daredevil, The Defenders), která se zhostí role Olivie Durant. Již víme, že další hereckou ozdobou bude David Tennant.

Na víkendové akci D23 vyšlo nové video z natáčení filmu Star Wars: Poslední z Jediů. Pro nás je důležité zejména proto, že v něm lze blíže vidět novou podobu Rey a Kyla Rena, která je využita pro skiny, které získáte za předobjednávku Star Wars: Battlefrontu 2. Na kratičký okamžik lze vidět i prostředí planety Crait, která bude součástí první várky bezplatného dodatečného obsahu.

Star Wars ještě jednou. Na D23 nebyl k vidění pouze Battlefront 2 a Poslední z Jediů. Společnosti Disney a Lenovo připravují nový AR headset, který mimo jiné nabídne několik Star Wars hríček. Patří mezi ně Hološachy, které jste mohli vidět na palubě lodi Millenium Falcon ve čtvrté a sedmé filmové epizodě, nebo Jedi Challanges, využívající pohybový ovladač.

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k snídani - čtvrtek 20. července

Jednohubky k snídani - čtvrtek 20. července

Čtvrtek 20.7.2017 09:00 - Terry Crews a Overwatch, další úspěch PlayerUnknown's Battlegrounds, fascinující chybová hláška v Xbox Store a další zprávičky. Přečíst celý článek »

7 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Jednohubky k snídani - středa 19. července

Jednohubky k snídani - středa 19. července

Středa 19.7.2017 09:00 - Mód Demolition v Call of Duty: Modern Warfare Remastered, The Evil Within 2 s podporou Xboxu One X, Splash Damage spolupracuje s Wargamingem a další zprávičky. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One, Mac, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 18. července

Jednohubky k snídani - úterý 18. července

Úterý 18.7.2017 09:00 - Možnost oznámení druhé série The Wolf Among Us, předobjednávkový bonus Total War: Warhammeru 2, Wolfenstein 2 s podporou Xboxu One X a další zprávičky. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - pondělí 17. července
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ChristianeQ    A já tak doufal, že co se týče budoucnosti CDP red, se objeví jméno Witcher třeba ve spojitosti s číslem IV. . Prostě mi neříkejte že konec. . Já chci dalšího Witchera! :DChristianeQchristianeq1706    17.7.2017 18:09 ChristianeQ

A já tak doufal, že co se týče budoucnosti CDP red, se objeví jméno Witcher třeba ve spojitosti s číslem IV. . Prostě mi neříkejte že konec. . Já chci dalšího Witchera! :D

Diskuze na fóru

Creative - forum pro kreativní lidi (683 příspěvků), STEAM -všechno sem (6995 příspěvků), Jules Verne (5 příspěvků), Trance - Progressive Mix 42* (397 příspěvků), Rozšíření katalogu (61 příspěvků), Argo (3 příspěvky), Hledám hru (3 příspěvky), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4532 příspěvků), Resident Evil (3 příspěvky), Overwatch - prodej uctu (13 příspěvků), PS 3 Problém (3 příspěvky)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Quarantine – hypochondrova noční můra skutečností

Civilizace se ocitá pod tlakem miliónů mikroskopických agresorů. Viry se snaží vyhubit lidstvo a jen odvážný lékařský tým může odvrátit katastrofu.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Portal Knights – Minecraft pro dospělé

Sprostá inspirace kultovní hrou pro mladistvé, nebo další evoluční stupeň „kostičkových“ her?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
The Infectious Madness of Doktor Dekker – detektivka na pohovce

Skrývá se vrah doktora Dekkera mezi jeho pacienty?

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC
 
 
The Elder Scrolls Online: Morrowind – návrat krásného starého světa

Zavítali jsme do legendární provincie. Líbilo se nám to, co jsme viděli?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 10. až 16. července

Trial Mass Effectu: Andromeda, detaily o posledním DLC Mafie 3, datum vydání Gran Turismo Sport, expanze Warframe, demo The Surge a další.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole