Uživatel nepřihlášen
   

Jednohubky k snídani - pondělí 17. července

Pondělí 17.7.2017 09:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Dozvuky akce D23, zpětná kompatibilita Super Street Fighter IV Arcade Edition, easter eggy v Just Cause 3 a další zprávičky.

V pátečních jednohubkách jsme vás informovali o tom, že servery pro PlayerUnknown's Battlegrounds, které podporují pouze pohled z první osoby, se opozdí. Plány se ale záhy změnily a nakonec budou k dispozici společně s červencovou aktualizací.

Na dokumentárním YouTube kanále Noclip se objevil zajímavý rozhovor s Marcinem Iwińským, spoluzakladatelem studia CD Projekt RED. Iwiński hovoří třeba o struktuře studia, o problémech v minulosti nebo o budoucnosti ve znamení Cyberpunku 2077 a karetní hry Gwent: The Witcher Card Game. S ní chce CD Projekt RED prorazit i v Číně.

Super Streetfighter IV Arcade Edition pro Xbox 360 od pátku podporuje zpětnou kompatibilitu Xboxu One. Major Nelson to oznámil na Twitteru.

Tvůrci Just Cause 3 zveřejnili nové video, v němž vám ukážou několik easter eggů, které se ve hře skrývají. Některé jsou jen na okrasu, jiné lze do určité míry využít.

V zombie módu Call of Duty: WWII si zahraje i Elodie Yung (Daredevil, The Defenders), která se zhostí role Olivie Durant. Již víme, že další hereckou ozdobou bude David Tennant.

Na víkendové akci D23 vyšlo nové video z natáčení filmu Star Wars: Poslední z Jediů. Pro nás je důležité zejména proto, že v něm lze blíže vidět novou podobu Rey a Kyla Rena, která je využita pro skiny, které získáte za předobjednávku Star Wars: Battlefrontu 2. Na kratičký okamžik lze vidět i prostředí planety Crait, která bude součástí první várky bezplatného dodatečného obsahu.

Star Wars ještě jednou. Na D23 nebyl k vidění pouze Battlefront 2 a Poslední z Jediů. Společnosti Disney a Lenovo připravují nový AR headset, který mimo jiné nabídne několik Star Wars hríček. Patří mezi ně Hološachy, které jste mohli vidět na palubě lodi Millenium Falcon ve čtvrté a sedmé filmové epizodě, nebo Jedi Challanges, využívající pohybový ovladač.

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k snídani - čtvrtek 21. září

Jednohubky k snídani - čtvrtek 21. září

Čtvrtek 21.9.2017 06:00 - Kus České republiky v Quantum Break, multiplayer do Final Fantasy XV, o češtině Life is Strange: Before The Storm, McLaren Ultimate Vision Gran Turismo, vaše pirátské jméno a další zprávičky. Přečíst celý článek »

19 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS
Jednohubky před obědem - středa 20. září

Jednohubky před obědem - středa 20. září

Středa 20.9.2017 10:54 - Otitulkovaný trailer SpellForce 3, oddworld: Abe's Odyssey zdarma, Battlefield 1 o víkendu k vyzkoušení na Xboxu, úspěch Humble Bundle, nové logo Insomniac Games nebo dokument o Call of Duty. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 19. září

Jednohubky k snídani - úterý 19. září

Úterý 19.9.2017 06:00 - První ukázka z filmového Tomb Raider, teaser na Wolfensteina, film Max Payne, velikost Forzy 7, nové projekty od Atari a veterána z Valve a další zprávičky. Přečíst celý článek »

23 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - pondělí 17. července
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ChristianeQ    A já tak doufal, že co se týče budoucnosti CDP red, se objeví jméno Witcher třeba ve spojitosti s číslem IV. . Prostě mi neříkejte že konec. . Já chci dalšího Witchera! :DChristianeQchristianeq1706    17.7.2017 18:09 ChristianeQ

A já tak doufal, že co se týče budoucnosti CDP red, se objeví jméno Witcher třeba ve spojitosti s číslem IV. . Prostě mi neříkejte že konec. . Já chci dalšího Witchera! :D

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (541 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11969 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (430 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (12 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7015 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Prodám Intel Core i5-6400, LGA1151 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
PES 2018 – fotbal pro fajnšmekry

Jaký je nejnovější fotbálek od Konami? Co přináší nového a jak se hraje? Otázek je celé řada a odpovědi najdete v dnešní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 11. až 17. září

Doom a Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch, veřejná PC beta Call of Duty: WWII, Season Pass Star Wars: Battlefrontu zdarma, streamování her…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole