Uživatel nepřihlášen

Ohlédnutí za červencovými příspěvky v donate systému

Čtvrtek 3.8.2017 14:16 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

V nejteplejších dnech v roce se udála spousta změn. Pojďte se s nimi seznámit.

Nejteplejší dny v roce máme nejspíš za sebou, což já osobně kvituji. Červenec utekl jako voda a je vhodné se za ním ohlédnout v souvislosti s naším donate systémem, který jsme spustili v květnu letošního roku. Již tři měsíce nám můžete přispět na chod vašeho oblíbeného webu a podpořit tím své oblíbené autory, umožnit nám vytvářet nové věci a sepisovat více a více článků o hrách.

V červenci se toho událo mnoho. Tím nejdůležitějším pro nás v redakci bylo představení nového seriálu Jak se hraje… Společně s Filipem Němcem jsme pro vás připravili zbrusu nový formát zpravodajství ve formě videa, které budeme využívat u očekávaných hrách. Na první epizodu s dojmy z bety Destiny 2 se podívejte zde. Nový formát vznikl díky vašim příspěvkům, postupně nám dokazujete, že Zing.cz pro vás není jen obyčejným internetovým magazínem, ale herním domovem, kde čtete novinky, články, díváte se na videa, píšete komentáře a diskutujete. Za to vám moc děkujeme.

Druhou, ještě významnější novinkou, je zavedení pravidelných finančních odměn za článek pro naše autory. V minulosti většina externích autorů dostávala jednou za čas nějaký ten finanční bonus. Od srpna se nám podařilo navýšit rozpočet a jsme schopni našim autorům pravidelně platit - předem dohodnutou částku - za každý článek. Tyto peníze nejdou z donate systému, ale z navýšení rozpočtu. Každý měsíc máme k dispozici vcelku slušnou částku, kterou budeme rozdělovat mezi externí redaktory, kteří budou mít ještě větší chuť pro vás psát recenze a další články.

Z novinek, které se projevily (jsou vidět), by to bylo vše. Ale nemusíte se strachovat, v plánu toho máme mnohem víc. Mohou prozradit, že se v nadcházejících měsících můžete těšit na další nové formáty našeho zpravodajství. Už nyní pro vás plánujeme zajímavé rozhovory s vývojáři a s vydáním velkých her se pustíme i do živého streamování. V červenci se výrazně posunul také vývoj nové mobilní verze Zingu. V současné době pilujeme grafiku, poté se pustíme do programování a následně do testování. Zároveň pomalu připravujeme zbrusu nový Zing, jeho hlavní verzi. Chceme, aby byl Zing přehlednější, svěžejší a možná i oblečen do jiného barevného kabátku. Ale to už bych zacházel moc do detailů. Až přijde vhodný čas, povím vám o těchto změnách více informací. Věřte mi, máte se nač těšit!

Teď už se pojďme vrhnout na stav donate systému za červenec. V tomto měsíci nám přispělo devět z vás částkou 5975 Kč. Za takto štědrý dar vám všichni z redakce moc děkujeme. Už se nemůžeme dočkat, až tyhle peníze využijeme na další rozvoj Zingu.

Za všechny tři měsíce jste nám přispěli necelých deset tisíc korun. V červenci jsem z těchto peněz vybral 3300 Kč a využil je jako odměnu pro externí redaktory, kteří pro vás sepsali spoustu recenzí a zajímavých článků. Další peníze schovávám na rozvoj Zingu, abych mohl nadále motivovat redakci, spouštět nové formáty a celkově obohacovat Zing o nový obsah. Za to vám moc děkuji.

narw - 50 Kč
samfisher - 50 Kč
blacklanner - 100 Kč
Tommy.ta - 100 Kč
Pisstol - 50 Kč
Tomáš K. - 5000 Kč
Jiří Š. - 500 Kč
Manyjak - 100 Kč
Miroslav K. - 25 Kč

Celkem: 5975 Kč

Chcete podpořit Zing.cz?

Pokud nás chcete také podpořit, využít k tomu můžete Zing.cz produkt v našem obchodě Xzone.cz (minimum je 25 korun) nebo nám poslat libovolnou částku skrz bankovní účet 273627327/0300 - nemusíte se nikde registrovat. Vzkaz pro redakci (kupříkladu vaší přezdívku na Zingu) napište do poznámky u platby. Účet je u ČSOB a příjemcem je Zing s.r.o. Pokud nemáte bankovní účet, lze zaplatit také na kterékoliv pobočce ČSOB.

Pro zahraniční platby je IBAN: CZ95 0300 0000 0002 7362 7327 a SWIFT CEKOCZPP.

Při platbě skrz Xzone.cz přijímáme kreditní karty Visa, VisaElectron, MasterCard a Maestro. Zaplatit můžete i bez nutnosti registrace na Zing.cz. Platební bránu poskytuje ČSOB, nikoliv Xzone s.r.o.

Pro platbu můžete využít rovněž QR kód, kde jsme příspěvek stanovili na 100 korun.


Poskytnutý příspěvek je považován za dar ve smyslu §2055 a násl. Zákona č.89/2012, Občanský zákoník, nezakládá obdarovanému žádnou povinnost poskytnout dárci jakékoliv protiplnění a bude obdarovaným plně využit na darovaný účel.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: zing
Související novinky
 
Seznamte se: Zbrusu nový Zing.cz v betě
 

Seznamte se: Zbrusu nový Zing.cz v betě

Středa 14.3.2018 20:50 - Pojďte se podívat na betu připravovaného, zbrusu nového Zingu a napište nám svůj názor. Přečíst celý článek »

Výpadek Zingu

Výpadek Zingu

Neděle 4.3.2018 16:07 - Vysvětlení, co se stalo v předešlých hodinách. Přečíst celý článek »

Veselé Vánoce a šťastný herní rok 2018
 

Veselé Vánoce a šťastný herní rok 2018

Pátek 22.12.2017 17:40 - Je čas si odpočinout a užít si chvilky s rodinou, přáteli a blízkými. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Ohlédnutí za červencovými příspěvky v donate systému
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Hlinik    Ja jsem si u Vas vypnul Adblock :lol:Hlinikhlinik8912    18.8.2017 18:37 Hlinik

Ja jsem si u Vas vypnul Adblock :lol:

zydi   2x   Pokud pracuješ v SW firmě, tak vývoj produktu je velmi drahá položka. I hotový, generický redakční system / informační systém je potřeba připravit na míru pro každého zakazníka. A platí se za každý prd, na faktuře uvidíš i vyfakturovaný toaleťák grafika, který doma ráno spotřeboval, pokud to není srdcař pro daný projekt :) O programátorech nemluvě :)zydizydi23006    3.8.2017 15:20 zydi

@ odpověď na komentář od hergiy:Pokud pracuješ v SW firmě, tak vývoj produktu je velmi drahá položka. I hotový, generický redakční system / informační systém je potřeba připravit na míru pro každého zakazníka. A platí se za každý prd, na faktuře uvidíš i vyfakturovaný toaleťák grafika, který doma ráno spotřeboval, pokud to není srdcař pro daný projekt :) O programátorech nemluvě :)

hergiy napsal:Proč by přidání odznaků k profilu mělo stát peníze? V dobách Administrace na U2 jsme tyto ikonky k profilu přidávali a netrvalo to ani den zprostředkovat a nestálo to nic. Jen pár hodin Administrátora.

SteveHood    Když změna barvy, tak červenou :DSteveHoodstevehood46767    3.8.2017 15:02 SteveHood

Když změna barvy, tak červenou :D

Miky člen redakce   1x   Odznak musí navrhnout grafik a programátor vše připravit v redakčním systému.Mikymiky3    3.8.2017 14:38 Miky

@ odpověď na komentář od hergiy:Odznak musí navrhnout grafik a programátor vše připravit v redakčním systému.

hergiy napsal:Proč by přidání odznaků k profilu mělo stát peníze? V dobách Administrace na U2 jsme tyto ikonky k profilu přidávali a netrvalo to ani den zprostředkovat a nestálo to nic. Jen pár hodin Administrátora.

hergiy   1x   Proč by přidání odznaků k profilu mělo stát peníze? V dobách Administrace na U2 jsme tyto ikonky k profilu přidávali a netrvalo to ani den zprostředkovat a nestálo to nic. Jen pár hodin Administrátora.hergiyhergiy12824    3.8.2017 14:36 hergiy

@ odpověď na komentář od Miky:Proč by přidání odznaků k profilu mělo stát peníze? V dobách Administrace na U2 jsme tyto ikonky k profilu přidávali a netrvalo to ani den zprostředkovat a nestálo to nic. Jen pár hodin Administrátora.

Miky napsal:Něco bude, ale nechci zatím slibovat kdy. Donate se nerozjel úplně podle našich představ, proto jsme v těchto úpravách a vylepšení pro přispěvatele opatrní. I takové malé vylepšení, jako jsou odznaky, stojí peníze.

Miky člen redakce    Něco bude, ale nechci zatím slibovat kdy. Donate se nerozjel úplně podle našich představ, proto jsme v těchto úpravách a vylepšení pro přispěvatele opatrní. I takové malé vylepšení, jako jsou odznaky, stojí peníze.Mikymiky3    3.8.2017 14:24 Miky

@ odpověď na komentář od the víta ! :):Něco bude, ale nechci zatím slibovat kdy. Donate se nerozjel úplně podle našich představ, proto jsme v těchto úpravách a vylepšení pro přispěvatele opatrní. I takové malé vylepšení, jako jsou odznaky, stojí peníze.

the víta ! :) napsal:A chystáte nějaké odznaky k profilovce pro ty co přispěli ? :)

the víta ! :)    A chystáte nějaké odznaky k profilovce pro ty co přispěli ? :)the víta ! :)the-vita11589    3.8.2017 14:23 the víta ! :)

A chystáte nějaké odznaky k profilovce pro ty co přispěli ? :)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Feudal Alloy – dojmy z hraní

Chopte se meče a akvárka, jdou se rozbíjet stroje!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Wolfenstein 2: The Freedom Chronicles – The Deeds of Captain Wilkins

Jak se povedl poslední pokus o vytvoření dodatečného obahu pro Wolfenstein 2: The New Colossus?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Q.U.B.E. 2

Recenze - 13.3.2018
 
Q.U.B.E. 2

Pokračování indie hry Q.U.B.E. na sebe nechalo čekat více jak šest let. Má ovšem druhý díl co nabídnout?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole