Uživatel nepřihlášen
 

Stahujte demo strategie Blitzkrieg 3

Čtvrtek 10.8.2017 14:15 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Druhá světová válka čeká na vaší návštěvu.

V létě letošního roku konečně vyšla plná verze druhoválečné real-time strategie Blitzkrieg 3. Na Steamu od hráčů dostává smíšené recenze. Pokud jste stále váhali nad koupí, tak dnes máte ideální příležitost. Do svých počítačů si můžete stáhnout demoverzi a Blitzkrieg 3 si bezplatně vyzkoušet.

Plná verze Blitzkrieg 3 stojí 29,99€. Za hru zaplatíte pouze jednou, podle tiskové zprávy neobsahuje žádné mikrotransakce a získáte všechen obsah.

Oficiální popis hry

Blitzkrieg 3 je online druhoválečná RTS pro opravdové milovníky strategického umění! Vyzvěte své taktické dovednosti ve třech historických kampaních a porazte ostatní hráče nebo mocnou neuronovou AI v kompetitivních soubojích.

Každá ze tří kampaní poskytuje jedinečnou kombinaci PvE, PvP a PvAI. Impresivní neuronová AI se nechová jako ostatní umělé inteligence. Hra nabízí 60+ historických misí s více než 200 autentickými historickými jednotkami.

Neuronová síť Boris hraje na úrovni nejlepších hráčů, a přitom nevyužívá žádné skryté informace o nepříteli. Generál Boris pravidelně analyzuje situaci na bojišti a tvoří předpovědi o chování nepřítele dle predikcí neuronové sítě. Tento přístup mu umožňuje vymýšlet a tvořit sofistikované strategie. Díky tomu je Boris těžkým a nepředvídatelným protivníkem, který vás bude znovu a znovu ohromovat.

Dominujte na bojišti ve třech atmosférických historických kampaních, pokrývající hlavní etapy druhé světové války: od invaze Polska v roce 1939 až do triumfálního obsazení Berlína roku 1945. Vyberte si svou stranu konfliktu – SSSR, Osu nebo Spojence! Převezměte velení nad svými jednotkami a zvítězte v legendárních bitvách druhé světové války, které byly vytvořeny dle archivních materiálů, odehrávajících se na historicky přesných mapách. Nejlepší strategie budou odměněny výtečným ohodnocením za splnění mise.

Vyberte si svou stranu v největší válce historie a bojujte proti neuronové AI nebo reálným oponentům. Zlepšete své taktické dovednosti v klasickém Skirmishy 1x1, 2x2, 3x3, souboji s Borisem, přáteli a ostatními hráči o nadvládu na mapě. Ovládněte své obranné dovednosti v unikátním herním módu Assault, kde první hráč útočí a druhý brání své opevnění.

Do bitev povedete více než 200 autentických bojových jednotek. Všechny byly vytvořeny s ohledem na autentické charakteristiky – více než 100 modelů obrněných vozidel a samohybných děl, 40 odlišných typů pěchoty a útočných oddílů, a mnoho variant opevnění. Každá jednotka má charakteristiky vytvořené do detailu, jako např. rychlost střelby, tloušťku pancíře, zorný úhel a mnoho dalších, díky čemuž si budete připadat jako opravdový velitel. Sestavte a vycvičte svou armádu, vytvořte vlastní jednotky a splňte mise.

Využijte každou příležitost k poražení nepřítele: zvažte vliv terénu, počasí a dohled různých typů jednotek k uskutečnění těch nejtroufalejších taktických operací. Zaútočte na nepřítele, když to nejméně očekává. Využijte skryté průzkumníky a umístěte pěchotu do zákopů, opevnění, za pytle s pískem nebo i do civilních budov!

Naučte se taktiky od legendárních stratégů. Zvolte si Žukova jako velitele svých sil a porazte Mansteina. Ve hře je k dispozici více než 20 velitelů s unikátními vlastnostmi a taktikami, inspirovanými dle historických předloh. Splňte úkoly v singleplayerových a multiplayerových módech, a získejte loajalitu různých velitelů. Každý z nich vám může poskytnout užitečné bonusy a další možnosti na bojišti. Rokossovský, Rommel, Montgomery – volba je jen na vás! Každý z velitelů má vlastní specializace a oblíbené bojové taktiky, které přináší ještě větší rozmanitost každé bitvy a možnosti pro neočekávané kombinace.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Blitzkrieg 3 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Blitzkrieg 3 Screenshot ze hry Blitzkrieg 3 Screenshot ze hry Blitzkrieg 3 Screenshot ze hry Blitzkrieg 3 Screenshot ze hry Blitzkrieg 3 Screenshot ze hry Blitzkrieg 3 Screenshot ze hry Blitzkrieg 3 Screenshot ze hry Blitzkrieg 3
Související novinky
 
Strategie Blitzkrieg 3 na Steamu v Early Access

Strategie Blitzkrieg 3 na Steamu v Early Access

Čtvrtek 7.5.2015 17:00 - Stále více a více vývojářů využívá programu Early Access na Steamu. Ne vždy je to ale jen pro to, aby si mohli vývojáři namastit kapsy ještě před vydáním. Aktualizováno o trailer. Přečíst celý článek »

V Blitzkrieg 3 nakonec mikrotransakce nebudou

V Blitzkrieg 3 nakonec mikrotransakce nebudou

Pátek 27.2.2015 12:38 - Hru si klasicky jednorázově koupíte a budete mít neomezený přístup jak k multiplayeru, tak i k singleplayeru. Má to jedno ale. Přečíst celý článek »

Druhý oficiální walkthrough z multiplayeru Blitzkrieg 3

Druhý oficiální walkthrough z multiplayeru Blitzkrieg 3

Pátek 20.2.2015 03:38 - Téměř patnáct minut vám skvěle přiblíží bojové podmínky ve válečné strategii. Naučíte se, jak prolomit údajně nedobytné opevnění, analyzovat své chyby na základě plánování nebo jak otestovat svou obranu. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Stahujte demo strategie Blitzkrieg 3
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
whizzerdee    zkoušel jsem a mě hra vůbec neoslovilawhizzerdeewhizzerdee49202    10.8.2017 21:13 whizzerdee

zkoušel jsem a mě hra vůbec neoslovilaKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Draper   1x   Tak vyzkoušej demo, mě to vůbec nebavilo.Draperdraper18948    10.8.2017 15:30 Draper

Tak vyzkoušej demo, mě to vůbec nebavilo.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

SvenCZ    Kámo nehraj to je to hrozná sračka kterou si koupíš a možná ti bude fungovat několikrát mi to spadlo a jsem zapnul znovu tu sračku seknulo se to na loading obrazovce a nic musel jsem restartovat pc abych se dostal do menu a potom údržba serveru a nezahraješ si ani single player a multi player jsem nemohl vyzkoušet musel jsem dohrát single player nedoporučuju.SvenCZsvencz27416    10.8.2017 15:30 SvenCZ

Kámo nehraj to je to hrozná sračka kterou si koupíš a možná ti bude fungovat několikrát mi to spadlo a jsem zapnul znovu tu sračku seknulo se to na loading obrazovce a nic musel jsem restartovat pc abych se dostal do menu a potom údržba serveru a nezahraješ si ani single player a multi player jsem nemohl vyzkoušet musel jsem dohrát single player nedoporučuju.

dinss    Hraje někdo? Jak to se hrou vypadá?dinssdinss71858    10.8.2017 15:03 dinss

Hraje někdo? Jak to se hrou vypadá?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (20 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole