Uživatel nepřihlášen
 

S DLC Laws of War pro Armu 3 poznáte bojiště z pohledu humanitární organizace

Čtvrtek 10.8.2017 18:35 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Placená složka nového DLC zahrnuje frakci IDAP, mini-kampaň, dodávku, dron a další obsah. Chybět nebudou ani různá bezplatná vylepšení.

Už nějakou dobu víme, že v pobočce Bohemia Interactive v Amsterdamu pracují na jednom z nových placených DLC pro Armu 3, které nese pracovní označení Orange. Nyní se z Orange stává přídavek Laws of War, který slibuje možnost nahlédnout na bojiště z odlišné perspektivy.

Doménou Laws of War je nová frakce, konkrétně nevládní humanitární organizace IDAP, která se zaměřuje na reakce na humanitární krize. Součástí frakce je nové oblečení, výbava (včetně oblečení pro specializované role), nástroje, zásoby a další předměty.

S novou frakcí se budete moci blíže seznámit v mini-kampani, v níž se ujmete role speciality na výbušniny jménem Nathan MacDade. Ten má za úkol najít a zneškodňovat miny po konci války na Altisu a Stratisu. Čekají vás rozhovory s novináři, odhalení osudu města Oreokastro nebo možnost zažít události z pohledu více stran a během několika časových období.Součástí přídavku je také nová dodávka v několika různě zaměřených verzích a s více než 20 různými nástřiky, dále dron, který může převážet náklad a zásoby, nebo systém APERS Mine Dispenser a výcviková mina. K dispozici jsou také různé ochranné vesty, helmy, brýle, batohy a další vybavení. Hratelný obsah pak zahrnuje i časové výzvy pro dodávku a dron.

Tohle všechno bude součástí placené složky přídavku. Jako obvykle ji doplní bezplatný obsah a různá vylepšení, zahrnující vylepšené nálety se simulací nevybuchlých náloží, pozměněný systém detekce a likvidace min, rozšíření polního manuálu nebo možnost shazovat s pomocí dronu letáky, které mohou lidé na zemi sebrat a prohlížet. Samozřejmě je možné využívat i vlastní design letáků.Aby toho nebylo málo, Laws of War zahrnuje také dva ukázkové scénáře. V jednom vás čeká prezentace frakce IDAP, ve druhém účast na výcvikovém kurzu IDAP. Frakci navíc doplňují různé okrasné struktury a drobnější předměty, tři typy munice pro různé frakce, které je možné shazovat z letounů, šestice nových Steam achievementů a nový soundtrack.

DLC Laws of War vyjde v průběhu září. Původně mělo stát 6,99 euro, během vývoje však jeho obsah značně nabobtnal, a tak bude nakonec k dostání za 9,99 euro. Cena DLC Bundlu 2, v němž je tento přídavek obsažen, se však nemění. Část výdělků z prodeje tohoto DLC přitom půjde na konto Červeného kříže.

Jestli vlastníte DLC Bundle 2 nebo jste si Laws of War samostatně předobjednali, obsah přídavku si můžete již nyní zkusit ve vývojové verzi (dev-branchi) Army 3. Tu aktivujete na kartě Betaverze ve Vlastnostech Army 3, k nimž se dostanete prostřednictvím vaší Steam knihovny.


Tisk
Arma 3 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3
Související novinky
 
Vychází balík misí Tac-Ops pro Armu 3

Vychází balík misí Tac-Ops pro Armu 3

Čtvrtek 30.11.2017 16:48 - Vydání balíčku tří singleplayerových operací doprovází čerstvý trailer. Přečíst celý článek »

DLC Tac-Ops pro Armu 3 vyjde 30. listopadu

DLC Tac-Ops pro Armu 3 vyjde 30. listopadu

Čtvrtek 9.11.2017 20:00 - Za skromnou cenu nabídne trojici odlišných singleplayerových operací, které nabádají k opětovnému hraní. Přečíst celý článek »

První detaily o přídavku Tac-Ops pro Armu 3

První detaily o přídavku Tac-Ops pro Armu 3

Středa 18.10.2017 12:02 - Půjde o balík singleplayerových misí a operací, jejichž souhrnná herní doba by měla přesáhnout osm hodin. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince S DLC Laws of War pro Armu 3 poznáte bojiště z pohledu humanitární organizace
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Phase    to uz davno zname z altis life :DPhasephase19275    10.8.2017 22:13 Phase

to uz davno zname z altis life :D

Unmar   2x   Opravdu půjdou v sanitce otevřít dveře? Revoluce od dob Flashpointu!Unmarunmar33511    10.8.2017 20:12 Unmar

Opravdu půjdou v sanitce otevřít dveře? Revoluce od dob Flashpointu!

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Ancestors Legacy – dojmy z hraní

Půl roku před vydáním vypadá tato real-time strategie pro PC a Xbox One více než nadějně!

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 

Battlerite

Recenze - 13.12.2017
 
Battlerite

Tak trochu jiná masivně multiplayerová hra. Uspěje v konkurenci League of Legends a Doty 2?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC