Uživatel nepřihlášen
 

S DLC Laws of War pro Armu 3 poznáte bojiště z pohledu humanitární organizace

Čtvrtek 10.8.2017 18:35 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Placená složka nového DLC zahrnuje frakci IDAP, mini-kampaň, dodávku, dron a další obsah. Chybět nebudou ani různá bezplatná vylepšení.

Už nějakou dobu víme, že v pobočce Bohemia Interactive v Amsterdamu pracují na jednom z nových placených DLC pro Armu 3, které nese pracovní označení Orange. Nyní se z Orange stává přídavek Laws of War, který slibuje možnost nahlédnout na bojiště z odlišné perspektivy.

Doménou Laws of War je nová frakce, konkrétně nevládní humanitární organizace IDAP, která se zaměřuje na reakce na humanitární krize. Součástí frakce je nové oblečení, výbava (včetně oblečení pro specializované role), nástroje, zásoby a další předměty.

S novou frakcí se budete moci blíže seznámit v mini-kampani, v níž se ujmete role speciality na výbušniny jménem Nathan MacDade. Ten má za úkol najít a zneškodňovat miny po konci války na Altisu a Stratisu. Čekají vás rozhovory s novináři, odhalení osudu města Oreokastro nebo možnost zažít události z pohledu více stran a během několika časových období.Součástí přídavku je také nová dodávka v několika různě zaměřených verzích a s více než 20 různými nástřiky, dále dron, který může převážet náklad a zásoby, nebo systém APERS Mine Dispenser a výcviková mina. K dispozici jsou také různé ochranné vesty, helmy, brýle, batohy a další vybavení. Hratelný obsah pak zahrnuje i časové výzvy pro dodávku a dron.

Tohle všechno bude součástí placené složky přídavku. Jako obvykle ji doplní bezplatný obsah a různá vylepšení, zahrnující vylepšené nálety se simulací nevybuchlých náloží, pozměněný systém detekce a likvidace min, rozšíření polního manuálu nebo možnost shazovat s pomocí dronu letáky, které mohou lidé na zemi sebrat a prohlížet. Samozřejmě je možné využívat i vlastní design letáků.Aby toho nebylo málo, Laws of War zahrnuje také dva ukázkové scénáře. V jednom vás čeká prezentace frakce IDAP, ve druhém účast na výcvikovém kurzu IDAP. Frakci navíc doplňují různé okrasné struktury a drobnější předměty, tři typy munice pro různé frakce, které je možné shazovat z letounů, šestice nových Steam achievementů a nový soundtrack.

DLC Laws of War vyjde v průběhu září. Původně mělo stát 6,99 euro, během vývoje však jeho obsah značně nabobtnal, a tak bude nakonec k dostání za 9,99 euro. Cena DLC Bundlu 2, v němž je tento přídavek obsažen, se však nemění. Část výdělků z prodeje tohoto DLC přitom půjde na konto Červeného kříže.

Jestli vlastníte DLC Bundle 2 nebo jste si Laws of War samostatně předobjednali, obsah přídavku si můžete již nyní zkusit ve vývojové verzi (dev-branchi) Army 3. Tu aktivujete na kartě Betaverze ve Vlastnostech Army 3, k nimž se dostanete prostřednictvím vaší Steam knihovny.


Tisk
Arma 3 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3
Související novinky
 
Trailer připomíná vydání bezplatného DLC Malden pro Armu 3

Trailer připomíná vydání bezplatného DLC Malden pro Armu 3

Pátek 23.6.2017 14:06 - Přídavek nabízí ostrov Malden, kooperativní mód Combat Patrol, dvě variace již existujího módu a orchestrální předělávku klasického hudebního motivu Operace Flashpoint. Přečíst celý článek »

Trailer přibližuje ostrov Malden v Armě 3 a Argu

Trailer přibližuje ostrov Malden v Armě 3 a Argu

Úterý 20.6.2017 17:58 - Ve videu promlouvá James Gastovski z Operace Flashpoint a vzpomíná na staré dobré časy. Přečíst celý článek »

Srovnání Maldenu z Operace Flashpoint a Army 3

Srovnání Maldenu z Operace Flashpoint a Army 3

Čtvrtek 8.6.2017 17:50 - Bezplatné DLC, které přidá do Army 3 novou verzi klasického ostrova Malden, vychází 22. června. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince S DLC Laws of War pro Armu 3 poznáte bojiště z pohledu humanitární organizace
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Phase    to uz davno zname z altis life :DPhasephase19275    10.8.2017 22:13 Phase

to uz davno zname z altis life :D

Unmar   2x   Opravdu půjdou v sanitce otevřít dveře? Revoluce od dob Flashpointu!Unmarunmar33511    10.8.2017 20:12 Unmar

Opravdu půjdou v sanitce otevřít dveře? Revoluce od dob Flashpointu!

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Team Racing League – motoristický příspěvek v MOBA světě?

Po absolvování několika kol v Team Racing League se vám rozšíří pohled na zápasy v online arénách.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Uncharted: The Lost Legacy – DLC jako plná hra

Obstojí Uncharted i bez Nathana Drakea? + Vlastní záběry s komentářem .

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 
 
Sudden Strike 4 – druhá světová poprvé na konzolích

Real-time strategie se dají pohodlně hrát i na konzolích. Patří však mezi ně i Sudden Strike 4?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Agents of Mayhem - trochu jiné Saints Row

Má nový projekt od tvůrců série Saints Row čím zaujmout, nebo jde o nezajímavý pokus s promarněným potenciálem?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Escape From Tarkov – dojmy z uzavřené bety

Hledej, sbírej, přežívej, obchoduj a hlavně neumírej.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC