Uživatel nepřihlášen
 

S DLC Laws of War pro Armu 3 poznáte bojiště z pohledu humanitární organizace

Čtvrtek 10.8.2017 18:35 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Placená složka nového DLC zahrnuje frakci IDAP, mini-kampaň, dodávku, dron a další obsah. Chybět nebudou ani různá bezplatná vylepšení.

Už nějakou dobu víme, že v pobočce Bohemia Interactive v Amsterdamu pracují na jednom z nových placených DLC pro Armu 3, které nese pracovní označení Orange. Nyní se z Orange stává přídavek Laws of War, který slibuje možnost nahlédnout na bojiště z odlišné perspektivy.

Doménou Laws of War je nová frakce, konkrétně nevládní humanitární organizace IDAP, která se zaměřuje na reakce na humanitární krize. Součástí frakce je nové oblečení, výbava (včetně oblečení pro specializované role), nástroje, zásoby a další předměty.

S novou frakcí se budete moci blíže seznámit v mini-kampani, v níž se ujmete role speciality na výbušniny jménem Nathan MacDade. Ten má za úkol najít a zneškodňovat miny po konci války na Altisu a Stratisu. Čekají vás rozhovory s novináři, odhalení osudu města Oreokastro nebo možnost zažít události z pohledu více stran a během několika časových období.



Součástí přídavku je také nová dodávka v několika různě zaměřených verzích a s více než 20 různými nástřiky, dále dron, který může převážet náklad a zásoby, nebo systém APERS Mine Dispenser a výcviková mina. K dispozici jsou také různé ochranné vesty, helmy, brýle, batohy a další vybavení. Hratelný obsah pak zahrnuje i časové výzvy pro dodávku a dron.

Tohle všechno bude součástí placené složky přídavku. Jako obvykle ji doplní bezplatný obsah a různá vylepšení, zahrnující vylepšené nálety se simulací nevybuchlých náloží, pozměněný systém detekce a likvidace min, rozšíření polního manuálu nebo možnost shazovat s pomocí dronu letáky, které mohou lidé na zemi sebrat a prohlížet. Samozřejmě je možné využívat i vlastní design letáků.



Aby toho nebylo málo, Laws of War zahrnuje také dva ukázkové scénáře. V jednom vás čeká prezentace frakce IDAP, ve druhém účast na výcvikovém kurzu IDAP. Frakci navíc doplňují různé okrasné struktury a drobnější předměty, tři typy munice pro různé frakce, které je možné shazovat z letounů, šestice nových Steam achievementů a nový soundtrack.

DLC Laws of War vyjde v průběhu září. Původně mělo stát 6,99 euro, během vývoje však jeho obsah značně nabobtnal, a tak bude nakonec k dostání za 9,99 euro. Cena DLC Bundlu 2, v němž je tento přídavek obsažen, se však nemění. Část výdělků z prodeje tohoto DLC přitom půjde na konto Červeného kříže.

Jestli vlastníte DLC Bundle 2 nebo jste si Laws of War samostatně předobjednali, obsah přídavku si můžete již nyní zkusit ve vývojové verzi (dev-branchi) Army 3. Tu aktivujete na kartě Betaverze ve Vlastnostech Army 3, k nimž se dostanete prostřednictvím vaší Steam knihovny.










Tisk
Arma 3 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3
Související novinky
 
Artworky lákají na DLC Tanks pro Armu 3

Artworky lákají na DLC Tanks pro Armu 3

Pátek 16.3.2018 19:20 - Čtveřice konceptů se zaměřuje na chystané opancéřované potvory. Přečíst celý článek »

Přiblížen přídavek Tanks pro Armu 3

Přiblížen přídavek Tanks pro Armu 3

Čtvrtek 8.3.2018 18:45 - Další DLC nabídne tři nová vozidla, mini-kampaň nebo různé bezplatné novinky v čele s 3D interiéry všech obrněných vozidel a dvěma raketomety. Přečíst celý článek »

Vychází balík misí Tac-Ops pro Armu 3

Vychází balík misí Tac-Ops pro Armu 3

Čtvrtek 30.11.2017 16:48 - Vydání balíčku tří singleplayerových operací doprovází čerstvý trailer. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince S DLC Laws of War pro Armu 3 poznáte bojiště z pohledu humanitární organizace
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Phase    to uz davno zname z altis life :DPhasephase19275    10.8.2017 22:13 Phase

to uz davno zname z altis life :D

Unmar   2x   Opravdu půjdou v sanitce otevřít dveře? Revoluce od dob Flashpointu!Unmarunmar33511    10.8.2017 20:12 Unmar

Opravdu půjdou v sanitce otevřít dveře? Revoluce od dob Flashpointu!

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Pure Farming 2018

Recenze - 23.3.2018
 
Pure Farming 2018

Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole