Uživatel nepřihlášen
   

Kingdom Come: Deliverance v novém traileru

Čtvrtek 17.8.2017 18:42 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Trailer se zaměřuje na různé postavy v čele s rodiči hlavního hrdiny. Aktualizováno.

Tvůrci Kingdom Come: Deliverance ze studia Warhorse poměrně překvapivě zveřejnili nový trailer. Video ukazuje zejména různé více či méně významné postavy, s nimiž se během příběhu hry setkáme. Podobně jako v předešlém traileru si můžete všimnout, že jedna z těch postav vypadá přesně jako Dan Vávra.

Na celém traileru je dost možná nezajímavější větší zaměření na rodiče hlavního hrdiny Jindřicha. Když se Jindřich stane svědkem jejich smrti a vypálení rodné vesnice, dostane se do služeb pána Radziga, aby získal potřebný výcvik. To, kam ho jeho další cesta zavede, se nejspíš dozvíme až 13. února 2018, kdy Kingdom Come: Deliverance vyjde pro PC, PS4 a Xbox One.

Přečtěte si také náš nedávný komunitní rozhovor, v němž PR manažer Warhorse Studios Tobi Stolz-Zwilling odpověděl na řadu otázek od čtenářů.

Aktualizace (původní zpráva vydána v 16:26): Studio Warhorse dnes odhalilo také bonus za předobjednávku Kingdom Come: Deliverance. Když si hru předobjednáte ve verzi pro PC (Steam), PS4 nebo Xbox One, získáte balíček Treasures of the Past, který zahrnuje exkluzivní sadu zbroje pro hlavního hrdinu a nové mapy, které vás dovedou k objevení různých pokladů a míst.

Balík Treasures of the Past bude k dispozici také všem, kteří budou mít ke Kingdom Come přístup díky finanční podpoře na Kickstarteru.


Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Video z Kingdom Come: Deliverance nabízí další pohled na Gamescom demo

Video z Kingdom Come: Deliverance nabízí další pohled na Gamescom demo

Čtvrtek 16.11.2017 17:50 - Čerstvě zveřejněné záběry mají demontrovat, že lze problémy ve hře řešit bojem, mluvením nebo plížením. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Koncepty ukazují nejen prostředí Kingdom Come: Deliverance

Koncepty ukazují nejen prostředí Kingdom Come: Deliverance

Čtvrtek 16.11.2017 13:58 - Na nových obrázcích uvidíte třeba hrad Talmberg, dvojici kostelů nebo město Skalice. Přečíst celý článek »

7 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Odhalena sběratelská edice Kingdom Come: Deliverance

Odhalena sběratelská edice Kingdom Come: Deliverance

Pátek 3.11.2017 12:06 - Kromě hry zahrnuje sošku hlavního hrdiny, steelbook, soundtrack, plátěnou mapu a artbook. Přečíst celý článek »

148 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Kingdom Come: Deliverance v novém traileru
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Virus    A mně se trailer líbí. Některé animace nejsou super, ty staříci jsou na tom ale o hodně líp než třeba Jindřich a umírající rodičové, kterým to moc nevěřím. :-) Jinak ale fotr od Jindry se mi také líbí asi nejvíc. Osobně mi tam ale také chybí další zvukové stopy a to mi vadí víc, než Jindra. :lala: ten mi nevadí vůbec. :-)Virusvirus7406    21.8.2017 01:18 Virus

A mně se trailer líbí. Některé animace nejsou super, ty staříci jsou na tom ale o hodně líp než třeba Jindřich a umírající rodičové, kterým to moc nevěřím. :-) Jinak ale fotr od Jindry se mi také líbí asi nejvíc. Osobně mi tam ale také chybí další zvukové stopy a to mi vadí víc, než Jindra. :lala: ten mi nevadí vůbec. :-)

ThornwaldCZ    Vousy zachrání všechno :D, což je druhá věc.
Kolik obyčejnejch lidí bylo ve středověku oholenejch na hladko , nebo nosili třídenní strniště?
ThornwaldCZthornwaldcz73910
    19.8.2017 14:36
ThornwaldCZ

@ odpověď na komentář od navvrat:Vousy zachrání všechno :D, což je druhá věc.
Kolik obyčejnejch lidí bylo ve středověku oholenejch na hladko , nebo nosili třídenní strniště?

navvrat napsal:přitom kdyby měl alespon svoje vlasy, přidalo by mu to 10% charisma :D

odkaz ]

realně by pak vypadal spíš takhle

odkaz ]

djtibor    Trailer je v pohodě (jen dabing trochu pokulhává) . Hru sleduju od jejího zrodu, hltal jsem každou novinku, video atd... Ale teď nevím co si o tom mám myslet. Hra působí jako parodie sama na sebe. Vůbec nejde brát vážně: obličeje a střih při rozhovorech, bitky - to přece nemůžou myslet vážně, anglický dabing (Henry je typicky český jméno, alespoň zachovat česká jména! ! ! ) , všechno je prkené a nedodělané. Hru si tak jako tak koupím, protože miluju RPG, ale bojím se jí :-)djtibordjtibor23962    19.8.2017 13:49 djtibor

Trailer je v pohodě (jen dabing trochu pokulhává) . Hru sleduju od jejího zrodu, hltal jsem každou novinku, video atd... Ale teď nevím co si o tom mám myslet. Hra působí jako parodie sama na sebe. Vůbec nejde brát vážně: obličeje a střih při rozhovorech, bitky - to přece nemůžou myslet vážně, anglický dabing (Henry je typicky český jméno, alespoň zachovat česká jména! ! ! ) , všechno je prkené a nedodělané. Hru si tak jako tak koupím, protože miluju RPG, ale bojím se jí :-)

dinss    Psal jsem vývojářům jestli nemají k prodeji zbytek CE a bylo mi řečeno, že něco připravují s distributorem. Nevíte o tom někdo něco?dinssdinss71858    19.8.2017 10:18 dinss

Psal jsem vývojářům jestli nemají k prodeji zbytek CE a bylo mi řečeno, že něco připravují s distributorem. Nevíte o tom někdo něco?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

navvrat   1x   přitom kdyby měl alespon svoje vlasy, přidalo by mu to 10% charisma :D

odkaz ]

realně by pak vypadal spíš takhle

odkaz ]
navvratnavvrat15360
    18.8.2017 21:19
navvrat

přitom kdyby měl alespon svoje vlasy, přidalo by mu to 10% charisma :D

odkaz ]

realně by pak vypadal spíš takhle

odkaz ]

zebrostroj74   6x   Jsem jediný, na koho ten trailer neudělal dojem? Zaprvé je dost nudnej a zadruhé vypadá chvílemi jak hra z konce minulé dekády.zebrostroj74zebrostroj7473044    18.8.2017 21:12 zebrostroj74

Jsem jediný, na koho ten trailer neudělal dojem? Zaprvé je dost nudnej a zadruhé vypadá chvílemi jak hra z konce minulé dekády.

ThornwaldCZ    Ano podoba je věrná. Byla by z něj "hezká žena" kumánského náčelníka :D
Když se to vezme kolem a kolem původní Henry docela ušel. Tom McKay je prostě divnej.
ThornwaldCZthornwaldcz73910
    18.8.2017 19:11
ThornwaldCZ

@ odpověď na komentář od OneShot:Ano podoba je věrná. Byla by z něj "hezká žena" kumánského náčelníka :D
Když se to vezme kolem a kolem původní Henry docela ušel. Tom McKay je prostě divnej.

OneShot napsal:K vzhledu hlavního hrdiny- musím uznat, že podobu toho herce trefili celkem věrně. Problém ale je, že vybrali zrovna snad toho nejhoršího herce, co byl k mání. Nevím, jak umí, nebo neumí hrát, ale dost možná zůstal ve vodách videofilmů a pofiderních produkcí právě kvůli svému vzhledu. Kdyby dělali hru o Prague Pride *) nebo hipsterech **) , tak neřeknu, ale středověký kovář by fakt neměl vypadat, jako že má místo ksichtu pudřenku, nepřispívá to ani jeho nyní absentujícímu charismatu, ani jeho potenciální inteligenci. Nehledě na to, že při úderu perlíkem o kovadlinu by mu zrůžověla líčka, načež by nejspíš omdlel.
*) Omlouvám se všem homosexuálně orientovaným osobám, ten příměr je jen pro ilustraci.
**) Hipsterům se neomlouvám.

silenyhrac    Mně osobně přijde OK, co se sympatií týče. Přesněji, neodpuzuje mě a svými činy si mě dozajista na svou stranu získá ;-) .

Že má koňské oči, ano, dal by se tak vystihnout ... i by šlo říct, že má oči jezevčíka. A obličej jako kudlanka, to taky sedí ;-) ... nicméně, je to jen popis vzhledu dle připodobnění ke zvířatům - každý obličej lze takhle popsat. Prostě je ti nesympatický, beru.
silenyhracsilenyhrac11429
    18.8.2017 17:48
silenyhrac

@ odpověď na komentář od OneShot:Mně osobně přijde OK, co se sympatií týče. Přesněji, neodpuzuje mě a svými činy si mě dozajista na svou stranu získá ;-) .

Že má koňské oči, ano, dal by se tak vystihnout ... i by šlo říct, že má oči jezevčíka. A obličej jako kudlanka, to taky sedí ;-) ... nicméně, je to jen popis vzhledu dle připodobnění ke zvířatům - každý obličej lze takhle popsat. Prostě je ti nesympatický, beru.

OneShot napsal:I před šesti sty lety existovali lidé zkrátka sympatičtí, a pak také lidé sympatičtí asi jako smeták v pr*eli. To, že si vybrali z druhé skupiny, je obhajitelné pouze v případě, má-li být postava vyloženě záporná. Což být nemá.
Jak by řekl "Kentán z Montarži" - "má oči jako kůň. " K tomu se sluší dodat pouze: "a ksicht jako kudlanka. "

Vojta33    Nedivím se že to napsal tak špatná hra jako skyrim si o to říká...Vojta33vojta338158    18.8.2017 17:43 Vojta33

@ odpověď na komentář od Pec41:Nedivím se že to napsal tak špatná hra jako skyrim si o to říká...

Pec41 napsal:Stejně nechápu proč tam nenechali toho starýho henryho, ten vypadal vcelku normálně. Tady na to se nedokážu koukat až do konce hry :D . Jen tak mimochodem téhle hře jsem fandil, ale pokud nebude cz dabing a nenajde se moder co změní xicht hlavního hrdiny tak to pro mě bude nehratelný (stejně tak ta mimika) . A ti co zde brání Vávru tak si vzpomeňte na vávrovo 100 důvodů proč je skyrim špatná hra. Tak teď tu můžeme sepsat 100 důvodů proč bude Kingdom come špatná hra.

silenyhrac    Však to odpovídá. Ve videu Jindra spí v tom, v čem pracuje i v čem tráví volný čas (hází bahno na fasádu) .
A jak je na tom s hygienou, to vizuálně moc nejde poznat, když umývat se, lidé se i tehda umývali ... snad vlasy by mohl mít rozcuchanější.
silenyhracsilenyhrac11429
    18.8.2017 17:42
silenyhrac

@ odpověď na komentář od navvrat:Však to odpovídá. Ve videu Jindra spí v tom, v čem pracuje i v čem tráví volný čas (hází bahno na fasádu) .
A jak je na tom s hygienou, to vizuálně moc nejde poznat, když umývat se, lidé se i tehda umývali ... snad vlasy by mohl mít rozcuchanější.Komentář byl autorem naposledy upraven 18.8.2017 20:27

Původní verze před úpravami:Však to odpovídá. Ve videu Jindra spí v tom, v čem pracuje i tráví volný čas (hází bahno na fasádu) .
A jak je na tom s hygienou, to vizuálně nepoznáš (když umývat se, lidé se i tehda umývali) .

navvrat napsal:Jo ? oni už tenkrát fotili barevně a ve full HD :D ? vyděl bych to spíš jako dnešní bezdomovec. . hadry si moc neměnili, o hygienu se taky moc nestarali.

Keeper    Myslím že bylo řečeno, že se nic nechystá na termín vydání, ale že dodatečně se o něm uvažuje.Keeperkeeper7130    18.8.2017 15:56 Keeper

@ odpověď na komentář od Foxhole:Myslím že bylo řečeno, že se nic nechystá na termín vydání, ale že dodatečně se o něm uvažuje.

Foxhole napsal:Nepotvrdili definitivne uz davnejsie, ze ziadny dabing sa nechysta a budu len titulky?

Foxhole    Nepotvrdili definitivne uz davnejsie, ze ziadny dabing sa nechysta a budu len titulky?Foxholefoxhole65583    18.8.2017 15:49 Foxhole

@ odpověď na komentář od Keeper:Nepotvrdili definitivne uz davnejsie, ze ziadny dabing sa nechysta a budu len titulky?

Keeper napsal:Nepřemýšlel někdo třeba odtud ze zingu, kdo se dokáže spojit s warhorse, jak to s tím dabingem doopravdy bude? Pokud nakonec nebude ani dodatečně, tak se třeba poptat, jestli nechtějí zkusit udělat nějakou kampaň na startovači třeba, na přispění českého dabingu. Aby se stihly shromáždit peníze a na něčem třeba už dělat? Je to nemožné? Aspoň zkusit?

Keeper    Nepřemýšlel někdo třeba odtud ze zingu, kdo se dokáže spojit s warhorse, jak to s tím dabingem doopravdy bude? Pokud nakonec nebude ani dodatečně, tak se třeba poptat, jestli nechtějí zkusit udělat nějakou kampaň na startovači třeba, na přispění českého dabingu. Aby se stihly shromáždit peníze a na něčem třeba už dělat? Je to nemožné? Aspoň zkusit?Keeperkeeper7130    18.8.2017 15:45 Keeper

Nepřemýšlel někdo třeba odtud ze zingu, kdo se dokáže spojit s warhorse, jak to s tím dabingem doopravdy bude? Pokud nakonec nebude ani dodatečně, tak se třeba poptat, jestli nechtějí zkusit udělat nějakou kampaň na startovači třeba, na přispění českého dabingu. Aby se stihly shromáždit peníze a na něčem třeba už dělat? Je to nemožné? Aspoň zkusit?

OneShot   2x   I před šesti sty lety existovali lidé zkrátka sympatičtí, a pak také lidé sympatičtí asi jako smeták v pr*eli. To, že si vybrali z druhé skupiny, je obhajitelné pouze v případě, má-li být postava vyloženě záporná. Což být nemá.
Jak by řekl "Kentán z Montarži" - "má oči jako kůň. " K tomu se sluší dodat pouze: "a ksicht jako kudlanka. "
OneShotoneshot73915
    18.8.2017 14:20
OneShot

@ odpověď na komentář od silenyhrac:I před šesti sty lety existovali lidé zkrátka sympatičtí, a pak také lidé sympatičtí asi jako smeták v pr*eli. To, že si vybrali z druhé skupiny, je obhajitelné pouze v případě, má-li být postava vyloženě záporná. Což být nemá.
Jak by řekl "Kentán z Montarži" - "má oči jako kůň. " K tomu se sluší dodat pouze: "a ksicht jako kudlanka. "

silenyhrac napsal:K vzhledu hlavního hrdiny - před šesti sty lety vypadali evropané po obličeji asi jako dnes, včetně účesů, takže mladý kovář Jindra mohl po ránu, než ho stačila začoudit výheň, vypadat jako ve videu.

Jinak, Google mi při hledání kováře pozdního středověku našel toto :-)
odkaz ]

navvrat   1x   Jo ? oni už tenkrát fotili barevně a ve full HD :D ? vyděl bych to spíš jako dnešní bezdomovec. . hadry si moc neměnili, o hygienu se taky moc nestarali.navvratnavvrat15360    18.8.2017 14:11 navvrat

@ odpověď na komentář od silenyhrac:Jo ? oni už tenkrát fotili barevně a ve full HD :D ? vyděl bych to spíš jako dnešní bezdomovec. . hadry si moc neměnili, o hygienu se taky moc nestarali.

silenyhrac napsal:K vzhledu hlavního hrdiny - před šesti sty lety vypadali evropané po obličeji asi jako dnes, včetně účesů, takže mladý kovář Jindra mohl po ránu, než ho stačila začoudit výheň, vypadat jako ve videu.

Jinak, Google mi při hledání kováře pozdního středověku našel toto :-)
odkaz ]

silenyhrac    Já jen chtěl demonstrovat, že se Google trefil do možná nejen mé představy herního středověkého kováře mladistvého vzhledu, který má dle titulků videa sklony řešit osobní traumata "chlastáním a běháním za děvčaty" ... že k takto napsanému charakteru se ten na fotce hodí.silenyhracsilenyhrac11429    18.8.2017 12:58 silenyhrac

Já jen chtěl demonstrovat, že se Google trefil do možná nejen mé představy herního středověkého kováře mladistvého vzhledu, který má dle titulků videa sklony řešit osobní traumata "chlastáním a běháním za děvčaty" ... že k takto napsanému charakteru se ten na fotce hodí.Komentář byl autorem naposledy upraven 18.8.2017 13:12

Původní verze před úpravami:Já jen chtěl demonstrovat, že se Google trefil do možná nejen mé představy herního středověkého kováře.

Lazy   1x   To ale neznamena ze tak vypadali :DLazylazy34358    18.8.2017 12:50 Lazy

@ odpověď na komentář od silenyhrac:To ale neznamena ze tak vypadali :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

silenyhrac napsal:Ano, hraje a tak je tomu i ve hře ;-)

silenyhrac    Ano, hraje a tak je tomu i ve hře ;-)silenyhracsilenyhrac11429    18.8.2017 12:49 silenyhrac

@ odpověď na komentář od Lazy:Ano, hraje a tak je tomu i ve hře ;-)

Lazy napsal:To je spis fotka cloveka co si hraje na pozdního kovare středověku :D

Lazy   2x   To je spis fotka dnesniho cloveka co si hraje na pozdního kovare středověku :DLazylazy34358    18.8.2017 12:46 Lazy

@ odpověď na komentář od silenyhrac:To je spis fotka dnesniho cloveka co si hraje na pozdního kovare středověku :D

silenyhrac napsal:K vzhledu hlavního hrdiny - před šesti sty lety vypadali evropané po obličeji asi jako dnes, včetně účesů, takže mladý kovář Jindra mohl po ránu, než ho stačila začoudit výheň, vypadat jako ve videu.

Jinak, Google mi při hledání kováře pozdního středověku našel toto:
odkaz ]

silenyhrac   5x   K vzhledu hlavního hrdiny - před šesti sty lety vypadali evropané po obličeji asi jako dnes, včetně účesů, takže mladý kovář Jindra mohl po ránu, než ho stačila začoudit výheň, vypadat jako ve videu.

Jinak, Google mi při hledání kováře pozdního středověku našel toto :-)
odkaz ]
silenyhracsilenyhrac11429
    18.8.2017 12:43
silenyhrac

K vzhledu hlavního hrdiny - před šesti sty lety vypadali evropané po obličeji asi jako dnes, včetně účesů, takže mladý kovář Jindra mohl po ránu, než ho stačila začoudit výheň, vypadat jako ve videu.

Jinak, Google mi při hledání kováře pozdního středověku našel toto :-)
odkaz ]

Lazy   2x   pekne PR :D lepsi nez ten jejich trailer!Lazylazy34358    18.8.2017 12:31 Lazy

@ odpověď na komentář od Sabracon:pekne PR :D lepsi nez ten jejich trailer!

Sabracon napsal:Nevim jeslti tady nekdo brani Vavru ale ty argumenty jak Vavra napsal tamto a tuto je mi docela uprd. le. Dělá to tým lidí kde je přes 100 lidí a rozhodnutí nestojí jenom na Vávrovi. Makají tam jak fretky od rana do večera aby stíhali co se dá a vy tady pořád brečíte jak je to špatný. Kdyby to dělala Bethesda tak tady čtu jak je to super atd. Skyrim je hra pro mainstream což tuto neni a jde to svým směrem což se mi libí a fakt se nato teším.

Sabracon   2x   Nevim jeslti tady nekdo brani Vavru ale ty argumenty jak Vavra napsal tamto a tuto je mi docela uprd. le. Dělá to tým lidí kde je přes 100 lidí a rozhodnutí nestojí jenom na Vávrovi. Makají tam jak fretky od rana do večera aby stíhali co se dá a vy tady pořád brečíte jak je to špatný. Kdyby to dělala Bethesda tak tady čtu jak je to super atd. Skyrim je hra pro mainstream což tuto neni a jde to svým směrem což se mi libí a fakt se nato teším.Sabraconsabracon10237    18.8.2017 12:20 Sabracon

Nevim jeslti tady nekdo brani Vavru ale ty argumenty jak Vavra napsal tamto a tuto je mi docela uprd. le. Dělá to tým lidí kde je přes 100 lidí a rozhodnutí nestojí jenom na Vávrovi. Makají tam jak fretky od rana do večera aby stíhali co se dá a vy tady pořád brečíte jak je to špatný. Kdyby to dělala Bethesda tak tady čtu jak je to super atd. Skyrim je hra pro mainstream což tuto neni a jde to svým směrem což se mi libí a fakt se nato teším.

Pront    No tak hlavně sem chtěl říct že to vypadá mnohem lépe než Skyrim. A nějaké screeny například přírody, lesů vypadají fakt dobře a i když sem hrál betu tak celkově zpracování přírody mi přišlo velmi dobré. Ale postavy a budovy určitě ještě chtějí dost práce.Prontpront21527    18.8.2017 12:09 Pront

@ odpověď na komentář od 8B3CE273:No tak hlavně sem chtěl říct že to vypadá mnohem lépe než Skyrim. A nějaké screeny například přírody, lesů vypadají fakt dobře a i když sem hrál betu tak celkově zpracování přírody mi přišlo velmi dobré. Ale postavy a budovy určitě ještě chtějí dost práce.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

8B3CE273 napsal:vždyť všechno je strašně plochý a hranatý. Roubená chata, která vypadá jako betonová stěna s tapetou. Oblečení, na kterém jsou všechny prvky jen namalovaný a leze skrz něj tělo. A spousta dalšího.

Pec41   3x   Stejně nechápu proč tam nenechali toho starýho henryho, ten vypadal vcelku normálně. Tady na to se nedokážu koukat až do konce hry :D . Jen tak mimochodem téhle hře jsem fandil, ale pokud nebude cz dabing a nenajde se moder co změní xicht hlavního hrdiny tak to pro mě bude nehratelný (stejně tak ta mimika) . A ti co zde brání Vávru tak si vzpomeňte na vávrovo 100 důvodů proč je skyrim špatná hra. Tak teď tu můžeme sepsat 100 důvodů proč bude Kingdom come špatná hra.Pec41pec4115415    18.8.2017 12:08 Pec41

Stejně nechápu proč tam nenechali toho starýho henryho, ten vypadal vcelku normálně. Tady na to se nedokážu koukat až do konce hry :D . Jen tak mimochodem téhle hře jsem fandil, ale pokud nebude cz dabing a nenajde se moder co změní xicht hlavního hrdiny tak to pro mě bude nehratelný (stejně tak ta mimika) . A ti co zde brání Vávru tak si vzpomeňte na vávrovo 100 důvodů proč je skyrim špatná hra. Tak teď tu můžeme sepsat 100 důvodů proč bude Kingdom come špatná hra.

skylines   2x   Tak před-objednávka rozhodně nehrozí. To by tam museli být draci, elfové, trolové, Češi a další neexistující stvoření které se na našem území tou dobou nikdy nevyskytovala. :Dskylinesskylines11568    18.8.2017 11:36 skylines

Tak před-objednávka rozhodně nehrozí. To by tam museli být draci, elfové, trolové, Češi a další neexistující stvoření které se na našem území tou dobou nikdy nevyskytovala. :D

Sabracon   1x   Mě ta animace netrápí. Jsou hry, kde to je daleko horší a jsou super. A předpokládám, že to autoří vídí taky a dělají co se dá aby to bylo co nejlepší v rámci jejich sil. Já jsem hlavně zvědavej na obsah a příběhSabraconsabracon10237    18.8.2017 11:30 Sabracon

Mě ta animace netrápí. Jsou hry, kde to je daleko horší a jsou super. A předpokládám, že to autoří vídí taky a dělají co se dá aby to bylo co nejlepší v rámci jejich sil. Já jsem hlavně zvědavej na obsah a příběh

Rys18   1x   Neviem preco do toho zatahujes vavru ved o tom sa nebavili doteraz :-DRys18rys1812038    18.8.2017 10:24 Rys18

@ odpověď na komentář od DacMonald:Neviem preco do toho zatahujes vavru ved o tom sa nebavili doteraz :-D

DacMonald napsal: Věřim že některá hovada se jednoho dne upindaj do kómatu... PINDAT PINDAT PINDAT a kurva pindat

weskerumbrella   1x   Hele důležitější jsou černé slepice než nějaké NPC charaktery a hlavní hrdina :-Dweskerumbrellaweskerumbrella40098    18.8.2017 10:19 weskerumbrella

@ odpověď na komentář od navvrat:Hele důležitější jsou černé slepice než nějaké NPC charaktery a hlavní hrdina :-D

navvrat napsal:Jak vyhovuje normálnímu středověkému zjevu ? :D myslíš jako neoholenej, špinavej, smradlavej, samej pupínek, zkažené zuby ? Tohle je modrookej árijec kterej byl před hodinou u holiče, na to že je to kovář tak ani neni špinavej, ruce má jak šlechtic... tohle je realna hra ? Chápu nemuže se to dělat až tak do detailu. tak proč sakra vybrali takoveho joudu...

navvrat   6x   Jak vyhovuje normálnímu středověkému zjevu ? :D myslíš jako neoholenej, špinavej, smradlavej, samej pupínek, zkažené zuby ? Tohle je modrookej árijec kterej byl před hodinou u holiče, na to že je to kovář tak ani neni špinavej, ruce má jak šlechtic... tohle je realna hra ? Chápu nemuže se to dělat až tak do detailu. tak proč sakra vybrali takoveho joudu...navvratnavvrat15360    18.8.2017 10:02 navvrat

@ odpověď na komentář od SpriteCZ:Jak vyhovuje normálnímu středověkému zjevu ? :D myslíš jako neoholenej, špinavej, smradlavej, samej pupínek, zkažené zuby ? Tohle je modrookej árijec kterej byl před hodinou u holiče, na to že je to kovář tak ani neni špinavej, ruce má jak šlechtic... tohle je realna hra ? Chápu nemuže se to dělat až tak do detailu. tak proč sakra vybrali takoveho joudu...

SpriteCZ napsal:Podle mě vyhovuje normálnímu středověkému zjevu. Někdo první napíše námitku na hlavního hrdinu a zbytek se hned chytne jak pitomý ovce.

Rascal    Nerozumím jazyku jejich kmene.Rascalrascal7254    18.8.2017 09:17 Rascal

Nerozumím jazyku jejich kmene.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 13. až 19. listopadu

Odhalení Thrones of Britannia: A Total War Saga a Project Hospital, seriál Hitmana, akční hra od Motive Studios, duchovní nástupce Skate, nové DLC…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Zombicide Černý mor

Středověkými zablácenými ulicemi se šinou hordy nemrtvých, kterým čelí hrstka statečných hrdinů. Přijmete jejich pozvání do party?

 
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - další návštěva předaleké galaxie

Hodnotíme singleplayer i multiplayer nového Battlefrontu. Jak kvalitní je výsledná hra a jak se vypořádala s nedávnými vlnami kontroverze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole