Uživatel nepřihlášen
     

Jednohubky k snídani - úterý 5. září

Úterý 5.9.2017 09:24 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Nový a bezplatný obsah do LawBreakers, české videonávody na trofeje, po Final Fantasy XV další projekt, konec bety Call of Duty: WWII a další zprávičky.

Na YouTube je možné najít první český kanál, který se věnuje tvorbě videonávodů k získaní trofejí. Na kanále PlatinumMaster naleznete videonávody pro nedávné Uncharted: The Lost Legecy, Assassin's Creed: Freedom Cry, Gone Home, Get Even, Syberia 3 nebo LEGO City Undercover.

Vydavatelství Square Enix chce další úspěšný titul. Hajime Tabata se s týmem stojícím za Final Fantasy XV na začátku roku 2018 přesune na nový projekt. O co půjde, neprozradil, ale všichni sázejí na další Final Fantasy.

Hráči online střílečky LawBreakers se mohou těšit na postupné rozrůstání obsahu. Vývojáři slíbili, že během nadcházejících měsíce přidají nový obsah zdarma. Konkrétně nové mapy, novou třídu, hodnocený mód Boss Leagues nebo Skirmishes.


Uncharted: The Lost Legacy i druhý týden po vydání nejprodávanější hrou týdne ve Velké Británii. Na druhém místě novinka Mario + Rabbids Kingdom Battle pro Switch a třetí závody F1 2017, které si o jedno místo pohoršily ve srovnání s předchozím týdnem.

Hack and slash akce Furi, která vyšla loni na PC, PS4 a Xbox One, přilákala tři miliony hráčů, pochlubil se Emeric Thoa webu DualShockers. I přesto ale nejsou prodeje takové, jak by si autoři přáli. Za velkým počtem hráčů je určitě PS4 verze, která byla zdarma pro předplatitele PS Plus v měsíci, kdy hra Furi vyšla.

Včera večer skončila beta Call of Duty: WWII. Hráči si stěžovali hlavně na mapu Aachen, kterou vývojáři s největší pravděpodobností do plné verze upraví. Nejspíš dojde i ke změně limitu v Team Deathmatch. Už u druhé bety se limit zvýšil ze 75 na 100. Teď možná půjde zpět na 75.

Náš čtenář RockMax spojil Killing Floor 2 a remake prvního Half-Life s názvem Black Mesa. Výsledkem je komunitní mapa pro Killing Floor 2, kterou můžete stahovat ze Steam Workshopu.

Nabídka PlayStation Now se rozroste o 13 nových titulů. Z PS3 to bude krom jiného Fallout 3, Fallout: New Vegas a Rage, zatímco z PS4 třeba Wasteland 2: Director’s Cut, Grand Ages: Medieval, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments nebo Air Conflict: Pacific Carriers. Jen škoda, že u nás PS Now stále oficiálně není.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k snídani - čtvrtek 19. října

Jednohubky k snídani - čtvrtek 19. října

Čtvrtek 19.10.2017 06:00 - Multiplayer ve Sniper: Ghost Warrior 3, Xbox One X update her Halo, prodeje Resident Evil 7 a série Gran Turismo, Denuvo u South Parku, boty Assassin’s Creed Origins a další zprávičky. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - středa 18. října

Jednohubky k snídani - středa 18. října

Středa 18.10.2017 06:00 - Fanoušek chtěl vytvořit karetní hru z Diabla 2, novela preguelem Far Cry 5, tvůrci Layers of Fear chtějí další psychologický horor, Gearbox hledá scénáristu, prodeje Shadow of War a další zprávičky. Přečíst celý článek »

7 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 17. října

Jednohubky k snídani - úterý 17. října

Úterý 17.10.2017 06:00 - Recenze Gran Turisma Sport, čeština do Elex, vývoj Cyberpunku 2077, úspěch Overwatch, nový obsah pro Dying Light a další zprávičky. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - úterý 5. září
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
The Evil Within 2 - probuzení do nové noční můry

Horor The Evil Within je zpět a jeho tvůrci se pokusili udělat některé věci jinak a lépe. Podařilo se jim to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Gran Turismo Sport – návrat krále motorsportu

Prověřili jsme nové Gran Turismo Sport a nezapomněli ani na srovnání s Project Cars 2 a Forza Motorsport 7.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Elex – návrat ke kořenům?

Recenze - 16.10.2017
 
Elex – návrat ke kořenům?

Na sérii Gothic většina hráčů vzpomíná s láskou dodnes. Zapíše se nové RPG z dílen Piranha Bytes v jejich srdcích stejně dobře?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
South Park: The Fractured but Whole – superhrdinové útočí

Eric, Stan, Kyle a Kenny se opět vrhají do akce. Přidáte se k nim?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: České RONE

Lidská civilizace padla a o poslední zbytky se přetahují přeživší s mutanty, hybridy a inteligentními stroji. Přežijete déle než pět minut?