Uživatel nepřihlášen
     

Jednohubky k snídani - úterý 5. září

Úterý 5.9.2017 09:24 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Nový a bezplatný obsah do LawBreakers, české videonávody na trofeje, po Final Fantasy XV další projekt, konec bety Call of Duty: WWII a další zprávičky.

Na YouTube je možné najít první český kanál, který se věnuje tvorbě videonávodů k získaní trofejí. Na kanále PlatinumMaster naleznete videonávody pro nedávné Uncharted: The Lost Legecy, Assassin's Creed: Freedom Cry, Gone Home, Get Even, Syberia 3 nebo LEGO City Undercover.

Vydavatelství Square Enix chce další úspěšný titul. Hajime Tabata se s týmem stojícím za Final Fantasy XV na začátku roku 2018 přesune na nový projekt. O co půjde, neprozradil, ale všichni sázejí na další Final Fantasy.

Hráči online střílečky LawBreakers se mohou těšit na postupné rozrůstání obsahu. Vývojáři slíbili, že během nadcházejících měsíce přidají nový obsah zdarma. Konkrétně nové mapy, novou třídu, hodnocený mód Boss Leagues nebo Skirmishes.


Uncharted: The Lost Legacy i druhý týden po vydání nejprodávanější hrou týdne ve Velké Británii. Na druhém místě novinka Mario + Rabbids Kingdom Battle pro Switch a třetí závody F1 2017, které si o jedno místo pohoršily ve srovnání s předchozím týdnem.

Hack and slash akce Furi, která vyšla loni na PC, PS4 a Xbox One, přilákala tři miliony hráčů, pochlubil se Emeric Thoa webu DualShockers. I přesto ale nejsou prodeje takové, jak by si autoři přáli. Za velkým počtem hráčů je určitě PS4 verze, která byla zdarma pro předplatitele PS Plus v měsíci, kdy hra Furi vyšla.

Včera večer skončila beta Call of Duty: WWII. Hráči si stěžovali hlavně na mapu Aachen, kterou vývojáři s největší pravděpodobností do plné verze upraví. Nejspíš dojde i ke změně limitu v Team Deathmatch. Už u druhé bety se limit zvýšil ze 75 na 100. Teď možná půjde zpět na 75.

Náš čtenář RockMax spojil Killing Floor 2 a remake prvního Half-Life s názvem Black Mesa. Výsledkem je komunitní mapa pro Killing Floor 2, kterou můžete stahovat ze Steam Workshopu.

Nabídka PlayStation Now se rozroste o 13 nových titulů. Z PS3 to bude krom jiného Fallout 3, Fallout: New Vegas a Rage, zatímco z PS4 třeba Wasteland 2: Director’s Cut, Grand Ages: Medieval, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments nebo Air Conflict: Pacific Carriers. Jen škoda, že u nás PS Now stále oficiálně není.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - úterý 5. září
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (580 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12012 příspěvků), Vtipné momenty z her (7 příspěvků), Splitscreen hry (7 příspěvků), ovladač na volant (3 příspěvky), Trance - TOAO 12 Darren Porter (455 příspěvků), STEAM -všechno sem (7041 příspěvků), Prodám zlato do Total War Arena (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Deskovkový speciál: Tókaidó

Speciál - 10.12.2017
 
Deskovkový speciál: Tókaidó

Hrstka poutníků se vydává pověstnou stezkou podél japonského pobřeží. Přidáte se k jejich pouti?

 
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější novinky z The Game Awards a PlayStation Experience

Trailer Metra Exodus a Death Stranding, nové hry od tvůrců Dark Souls a Firewatch, Bayonetta 3, Witchfire, datum vydání PUBG a A Way Out, gameplay…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Hitman - bonusová kampaň Patient Zero pod drobnohledem

Další rok je téměř za námi a s ním i necelý rok čekání na další pořádný obsah do Hitmana. Vydání Game of the Year edice hry s sebou přineslo i…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Arma 3 – DLC Bundle 2 pod drobnohledem

V postupně aktualizovaném článku hodnotíme druhou várku placených přídavků Army 3. Pokračujeme s DLC Tac-Ops .

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
DOOM VFR – virtuální peklíčko

Nejlepší FPS pro PSVR?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole