Uživatel nepřihlášen
     

Jednohubky k snídani - úterý 5. září

Úterý 5.9.2017 09:24 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Nový a bezplatný obsah do LawBreakers, české videonávody na trofeje, po Final Fantasy XV další projekt, konec bety Call of Duty: WWII a další zprávičky.

Na YouTube je možné najít první český kanál, který se věnuje tvorbě videonávodů k získaní trofejí. Na kanále PlatinumMaster naleznete videonávody pro nedávné Uncharted: The Lost Legecy, Assassin's Creed: Freedom Cry, Gone Home, Get Even, Syberia 3 nebo LEGO City Undercover.

Vydavatelství Square Enix chce další úspěšný titul. Hajime Tabata se s týmem stojícím za Final Fantasy XV na začátku roku 2018 přesune na nový projekt. O co půjde, neprozradil, ale všichni sázejí na další Final Fantasy.

Hráči online střílečky LawBreakers se mohou těšit na postupné rozrůstání obsahu. Vývojáři slíbili, že během nadcházejících měsíce přidají nový obsah zdarma. Konkrétně nové mapy, novou třídu, hodnocený mód Boss Leagues nebo Skirmishes.


Uncharted: The Lost Legacy i druhý týden po vydání nejprodávanější hrou týdne ve Velké Británii. Na druhém místě novinka Mario + Rabbids Kingdom Battle pro Switch a třetí závody F1 2017, které si o jedno místo pohoršily ve srovnání s předchozím týdnem.

Hack and slash akce Furi, která vyšla loni na PC, PS4 a Xbox One, přilákala tři miliony hráčů, pochlubil se Emeric Thoa webu DualShockers. I přesto ale nejsou prodeje takové, jak by si autoři přáli. Za velkým počtem hráčů je určitě PS4 verze, která byla zdarma pro předplatitele PS Plus v měsíci, kdy hra Furi vyšla.

Včera večer skončila beta Call of Duty: WWII. Hráči si stěžovali hlavně na mapu Aachen, kterou vývojáři s největší pravděpodobností do plné verze upraví. Nejspíš dojde i ke změně limitu v Team Deathmatch. Už u druhé bety se limit zvýšil ze 75 na 100. Teď možná půjde zpět na 75.

Náš čtenář RockMax spojil Killing Floor 2 a remake prvního Half-Life s názvem Black Mesa. Výsledkem je komunitní mapa pro Killing Floor 2, kterou můžete stahovat ze Steam Workshopu.

Nabídka PlayStation Now se rozroste o 13 nových titulů. Z PS3 to bude krom jiného Fallout 3, Fallout: New Vegas a Rage, zatímco z PS4 třeba Wasteland 2: Director’s Cut, Grand Ages: Medieval, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments nebo Air Conflict: Pacific Carriers. Jen škoda, že u nás PS Now stále oficiálně není.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - úterý 5. září
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (20 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole