Uživatel nepřihlášen
   

Ve světě The Evil Within 2 nebudete přežívat sami, jak dokazuje nový trailer

Úterý 12.9.2017 16:48 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Čerstvé video navíc přibližuje jednoho z úhlavních protivníků a další typy řadových nepřátel.

Tvůrci hororu The Evil Within 2 zveřejnili nový gameplay trailer, který v první řadě ukazuje, že v novém STEM světě nebudete vždy přežívat zcela o samotě. Detektiv Sebastian Castellanos totiž není jediný člověk, který se do zvráceného prostředí v podobě města Union dostal. Již dříve ho navštívili agenti organizace Mobius, kteří občas mohou hrdinovi nabídnout pomocnou ruku při jeho snaze o záchranu dcery.

Pomoc se bude zjevně hodit, protože trailer představuje také některé nové typy nepřátel, s nimiž si při hraní budete muset poradit. STEM svět navíc obývají dva jedinci, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku a kteří si rádi přizpůsobují Union podle sebe, což se odráží na podobě nepřátel.

Jedním z nich je fotograf Stefano, s nímž jsme se seznámili před několika týdny, dalším je jistý Theodore. I on dostává v novém traileru určitý prostor, přičemž se mihnul už v prvním traileru z letošní E3.

Tisk
The Evil Within 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry The Evil Within 2 Screenshot ze hry The Evil Within 2 Screenshot ze hry The Evil Within 2 Screenshot ze hry The Evil Within 2 Screenshot ze hry The Evil Within 2 Screenshot ze hry The Evil Within 2 Screenshot ze hry The Evil Within 2 Screenshot ze hry The Evil Within 2
Související novinky
 
Strašidelné obrázky z The Evil Within 2

Strašidelné obrázky z The Evil Within 2

Pátek 8.9.2017 13:32 - Podívejte se na hlavního hrdinu Sebastiana, nepřátele a prostředí z hororové detektivky The Evil Within 2. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Podívejte se na Gamescom demo The Evil Within 2

Podívejte se na Gamescom demo The Evil Within 2

Čtvrtek 31.8.2017 16:12 - Ochutnávka pokračování temného hororu, v němž budeme pátrat po dceři hlavního hrdiny. Aktualizováno o oficiální záběry. Přečíst celý článek »

12 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Průzkum prostředí The Evil Within 2 může vést k různým věcem

Průzkum prostředí The Evil Within 2 může vést k různým věcem

Pondělí 28.8.2017 18:18 - Při pečlivém procházení města Union můžete narazit nejen na dodatečné zdroje a suroviny, ale i na příběhové střípky a souvislosti. Aktualizováno o video. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Ve světě The Evil Within 2 nebudete přežívat sami, jak dokazuje nový trailer
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
weskerumbrella    Tak to jsi trochu mimo.weskerumbrellaweskerumbrella40098    14.9.2017 16:07 weskerumbrella

@ odpověď na komentář od MARTAS SK:Tak to jsi trochu mimo.

MARTAS SK napsal:Skôr pokračovanie Resident Evil.

MARTAS SK    Skôr pokračovanie Resident Evil.MARTAS SKmartas-sk42581    14.9.2017 08:12 MARTAS SK

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Skôr pokračovanie Resident Evil.

Behavioralista napsal:Neoficiální Dead Space 4. :-D

weskerumbrella    To vypadá tak dobře, že si to snad koupím :-Dweskerumbrellaweskerumbrella40098    13.9.2017 10:56 weskerumbrella

To vypadá tak dobře, že si to snad koupím :-D

dopitapetr   3x   Co jsem si v práci o přestávce ten trailer pustil, tak hned potom jsem si šel do kanclu ověřit, jestli mám toho 13. října opravdu dovolenou a skutečně ji mám. :-D Předobjednáno mám, ted' už jen doufat, že mi to příjde včas.dopitapetrdopitapetr5480    12.9.2017 19:11 dopitapetr

Co jsem si v práci o přestávce ten trailer pustil, tak hned potom jsem si šel do kanclu ověřit, jestli mám toho 13. října opravdu dovolenou a skutečně ji mám. :-D Předobjednáno mám, ted' už jen doufat, že mi to příjde včas.

Clon3   1x   EA to uložilo k ledu kvůli špatným prodejům a recenzím , to mi vlastně něco připomíná :D . Jako oficiálně nic není oznámeno .Clon3clon329266    12.9.2017 18:36 Clon3

@ odpověď na komentář od fehrplay:EA to uložilo k ledu kvůli špatným prodejům a recenzím , to mi vlastně něco připomíná :D . Jako oficiálně nic není oznámeno .

fehrplay napsal:Ten mi mimochodem bral ví se jestli se na něm pracuje nebo něco?

fehrplay    Ten mi mimochodem bral ví se jestli se na něm pracuje nebo něco?fehrplayfehrplay56494    12.9.2017 18:23 fehrplay

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Ten mi mimochodem bral ví se jestli se na něm pracuje nebo něco?

Behavioralista napsal:Neoficiální Dead Space 4. :-D

Behavioralista   1x   Neoficiální Dead Space 4. :-DBehavioralistabehavioralista34565    12.9.2017 18:18 Behavioralista

Neoficiální Dead Space 4. :-D

Bruce Wayne   1x   Je mi jedno co letos vyšlo nebo vyjde - ačkoliv z toho už většinu vlastním...Tohle prostě bude NEJVĚTŠÍ NÁSER ROKU! ! ! Trailer naprosto dokonalej :-)Bruce Waynebruce-wayne24219    12.9.2017 17:58 Bruce Wayne

Je mi jedno co letos vyšlo nebo vyjde - ačkoliv z toho už většinu vlastním...Tohle prostě bude NEJVĚTŠÍ NÁSER ROKU! ! ! Trailer naprosto dokonalej :-)

fehrplay    Vynikající trailer, ten typek z plamenometem byl už v artworkách pro první hru a hrozně mě mrzelo že ho nepoužili super:)fehrplayfehrplay56494    12.9.2017 17:40 fehrplay

Vynikající trailer, ten typek z plamenometem byl už v artworkách pro první hru a hrozně mě mrzelo že ho nepoužili super:)

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (538 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11969 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (430 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (7014 příspěvků), Soška - Aiden Pearce (prodám) (1 příspěvek), Prodám Intel Core i5-6400, LGA1151 (1 příspěvek)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
PES 2018 – fotbal pro fajnšmekry

Jaký je nejnovější fotbálek od Konami? Co přináší nového a jak se hraje? Otázek je celé řada a odpovědi najdete v dnešní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 11. až 17. září

Doom a Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch, veřejná PC beta Call of Duty: WWII, Season Pass Star Wars: Battlefrontu zdarma, streamování her…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Vládce Tokia

V kůži mocného monstra ničte japonskou metropoli a rozdávejte mocné údery svým nepřátelům.

 
 
 
Conan Exiles: The Frozen North – výprava do hor

Vyprahlá poušť, nevyzpytatelná oáza a drsné vrcholky hor. Jaké bylo naše přežívání?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole