Uživatel nepřihlášen
 

Poslechněte si orchestrální verze několika skladeb Army 3

Úterý 12.9.2017 17:08 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Při příležitosti čtvrtých narozenin Army 3 tvůrci zveřejnili záznam nahrávání skladeb s živým orchestrem, který dirigoval Varhan Orchestrovič Bauer.

Letos v červnu se Arma 3 dočkala bezplatného DLC Malden, které přidalo zejména novou verzi stejnojmenného ostrova z dob prvopočátků série a multiplayerový mód Combat Patrol. Spolu s tímto přídavkem hru obohatily i orchestrální varianty několika skladeb ze hry, které vznikly jako součást oslav 16. výročí původní Operace Flashpoint, dnes známé pod názvem Arma: Cold War Assault.

Nově se můžete podívat, jak se tyto skladby nahrávaly s živým orchestrem. A proč jsme se záznamu dočkali až nyní? Protože právě dnes jsou to 4 roky od vydání finální verze Army 3, která však byla teprve začátkem dlouhé cesty, jež trvá dodnes, o čemž svědčí čerstvě vydané DLC Laws of War. Ta cesta navíc ještě nekončí, hráče čekají ještě přídavky Tac-Ops a Tanks.

Já jen dodám, že skladby složili Jan Dušek (This is War), Ondřej Konvička (Fighter Jets) a Ondřej Matějka (Flashpoint). Orchestr vedl skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer, který navíc složil Malden. A jestli vlastníte Armu 3 v Digital Deluxe edici, najdete všechny čtyři skladby ve formátech MP3 a FLAC ve složce Bonus v hlavním adresáři hry.

Tisk
Arma 3 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3
Související novinky
 
DLC Laws of War pro Armu 3 vyjde 7. září

DLC Laws of War pro Armu 3 vyjde 7. září

Pondělí 4.9.2017 18:00 - Humanitární organizace IDAP naplno dorazí do Army 3 už za několik dní. Přečíst celý článek »

S DLC Laws of War pro Armu 3 poznáte bojiště z pohledu humanitární organizace

S DLC Laws of War pro Armu 3 poznáte bojiště z pohledu humanitární organizace

Čtvrtek 10.8.2017 18:35 - Placená složka nového DLC zahrnuje frakci IDAP, mini-kampaň, dodávku, dron a další obsah. Chybět nebudou ani různá bezplatná vylepšení. Přečíst celý článek »

Trailer připomíná vydání bezplatného DLC Malden pro Armu 3

Trailer připomíná vydání bezplatného DLC Malden pro Armu 3

Pátek 23.6.2017 14:06 - Přídavek nabízí ostrov Malden, kooperativní mód Combat Patrol, dvě variace již existujího módu a orchestrální předělávku klasického hudebního motivu Operace Flashpoint. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Poslechněte si orchestrální verze několika skladeb Army 3
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Unmar    Zavzpomínal jsem jak jsme v devadesátýmsedmým roce minulého století čekali na poseidon. To byli časy...Unmarunmar33511    13.9.2017 06:58 Unmar

Zavzpomínal jsem jak jsme v devadesátýmsedmým roce minulého století čekali na poseidon. To byli časy...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (538 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11969 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (430 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (7014 příspěvků), Soška - Aiden Pearce (prodám) (1 příspěvek), Prodám Intel Core i5-6400, LGA1151 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
PES 2018 – fotbal pro fajnšmekry

Jaký je nejnovější fotbálek od Konami? Co přináší nového a jak se hraje? Otázek je celé řada a odpovědi najdete v dnešní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 11. až 17. září

Doom a Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch, veřejná PC beta Call of Duty: WWII, Season Pass Star Wars: Battlefrontu zdarma, streamování her…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Vládce Tokia

V kůži mocného monstra ničte japonskou metropoli a rozdávejte mocné údery svým nepřátelům.

 
 
 
Conan Exiles: The Frozen North – výprava do hor

Vyprahlá poušť, nevyzpytatelná oáza a drsné vrcholky hor. Jaké bylo naše přežívání?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole