Uživatel nepřihlášen
 

Poslechněte si orchestrální verze několika skladeb Army 3

Úterý 12.9.2017 17:08 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Při příležitosti čtvrtých narozenin Army 3 tvůrci zveřejnili záznam nahrávání skladeb s živým orchestrem, který dirigoval Varhan Orchestrovič Bauer.

Letos v červnu se Arma 3 dočkala bezplatného DLC Malden, které přidalo zejména novou verzi stejnojmenného ostrova z dob prvopočátků série a multiplayerový mód Combat Patrol. Spolu s tímto přídavkem hru obohatily i orchestrální varianty několika skladeb ze hry, které vznikly jako součást oslav 16. výročí původní Operace Flashpoint, dnes známé pod názvem Arma: Cold War Assault.

Nově se můžete podívat, jak se tyto skladby nahrávaly s živým orchestrem. A proč jsme se záznamu dočkali až nyní? Protože právě dnes jsou to 4 roky od vydání finální verze Army 3, která však byla teprve začátkem dlouhé cesty, jež trvá dodnes, o čemž svědčí čerstvě vydané DLC Laws of War. Ta cesta navíc ještě nekončí, hráče čekají ještě přídavky Tac-Ops a Tanks.

Já jen dodám, že skladby složili Jan Dušek (This is War), Ondřej Konvička (Fighter Jets) a Ondřej Matějka (Flashpoint). Orchestr vedl skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer, který navíc složil Malden. A jestli vlastníte Armu 3 v Digital Deluxe edici, najdete všechny čtyři skladby ve formátech MP3 a FLAC ve složce Bonus v hlavním adresáři hry.

Tisk
Arma 3 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3
Související novinky
 
DLC Tac-Ops pro Armu 3 vyjde 30. listopadu

DLC Tac-Ops pro Armu 3 vyjde 30. listopadu

Čtvrtek 9.11.2017 20:00 - Za skromnou cenu nabídne trojici odlišných singleplayerových operací, které nabádají k opětovnému hraní. Přečíst celý článek »

První detaily o přídavku Tac-Ops pro Armu 3

První detaily o přídavku Tac-Ops pro Armu 3

Středa 18.10.2017 12:02 - Půjde o balík singleplayerových misí a operací, jejichž souhrnná herní doba by měla přesáhnout osm hodin. Přečíst celý článek »

DLC Laws of War pro Armu 3 vyjde 7. září

DLC Laws of War pro Armu 3 vyjde 7. září

Pondělí 4.9.2017 18:00 - Humanitární organizace IDAP naplno dorazí do Army 3 už za několik dní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Poslechněte si orchestrální verze několika skladeb Army 3
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Unmar    Zavzpomínal jsem jak jsme v devadesátýmsedmým roce minulého století čekali na poseidon. To byli časy...Unmarunmar33511    13.9.2017 06:58 Unmar

Zavzpomínal jsem jak jsme v devadesátýmsedmým roce minulého století čekali na poseidon. To byli časy...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 13. až 19. listopadu

Odhalení Thrones of Britannia: A Total War Saga a Project Hospital, seriál Hitmana, akční hra od Motive Studios, duchovní nástupce Skate, nové DLC…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Zombicide Černý mor

Středověkými zablácenými ulicemi se šinou hordy nemrtvých, kterým čelí hrstka statečných hrdinů. Přijmete jejich pozvání do party?

 
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - další návštěva předaleké galaxie

Hodnotíme singleplayer i multiplayer nového Battlefrontu. Jak kvalitní je výsledná hra a jak se vypořádala s nedávnými vlnami kontroverze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole