Uživatel nepřihlášen
 

Poslechněte si orchestrální verze několika skladeb Army 3

Úterý 12.9.2017 17:08 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Při příležitosti čtvrtých narozenin Army 3 tvůrci zveřejnili záznam nahrávání skladeb s živým orchestrem, který dirigoval Varhan Orchestrovič Bauer.

Letos v červnu se Arma 3 dočkala bezplatného DLC Malden, které přidalo zejména novou verzi stejnojmenného ostrova z dob prvopočátků série a multiplayerový mód Combat Patrol. Spolu s tímto přídavkem hru obohatily i orchestrální varianty několika skladeb ze hry, které vznikly jako součást oslav 16. výročí původní Operace Flashpoint, dnes známé pod názvem Arma: Cold War Assault.

Nově se můžete podívat, jak se tyto skladby nahrávaly s živým orchestrem. A proč jsme se záznamu dočkali až nyní? Protože právě dnes jsou to 4 roky od vydání finální verze Army 3, která však byla teprve začátkem dlouhé cesty, jež trvá dodnes, o čemž svědčí čerstvě vydané DLC Laws of War. Ta cesta navíc ještě nekončí, hráče čekají ještě přídavky Tac-Ops a Tanks.

Já jen dodám, že skladby složili Jan Dušek (This is War), Ondřej Konvička (Fighter Jets) a Ondřej Matějka (Flashpoint). Orchestr vedl skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer, který navíc složil Malden. A jestli vlastníte Armu 3 v Digital Deluxe edici, najdete všechny čtyři skladby ve formátech MP3 a FLAC ve složce Bonus v hlavním adresáři hry.

Tisk
Arma 3 na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3 Screenshot ze hry Arma 3
Související novinky
 
Vychází balík misí Tac-Ops pro Armu 3

Vychází balík misí Tac-Ops pro Armu 3

Čtvrtek 30.11.2017 16:48 - Vydání balíčku tří singleplayerových operací doprovází čerstvý trailer. Přečíst celý článek »

DLC Tac-Ops pro Armu 3 vyjde 30. listopadu

DLC Tac-Ops pro Armu 3 vyjde 30. listopadu

Čtvrtek 9.11.2017 20:00 - Za skromnou cenu nabídne trojici odlišných singleplayerových operací, které nabádají k opětovnému hraní. Přečíst celý článek »

První detaily o přídavku Tac-Ops pro Armu 3

První detaily o přídavku Tac-Ops pro Armu 3

Středa 18.10.2017 12:02 - Půjde o balík singleplayerových misí a operací, jejichž souhrnná herní doba by měla přesáhnout osm hodin. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Poslechněte si orchestrální verze několika skladeb Army 3
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Unmar    Zavzpomínal jsem jak jsme v devadesátýmsedmým roce minulého století čekali na poseidon. To byli časy...Unmarunmar33511    13.9.2017 06:58 Unmar

Zavzpomínal jsem jak jsme v devadesátýmsedmým roce minulého století čekali na poseidon. To byli časy...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (86 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12099 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole