Uživatel nepřihlášen
   

Okami HD oficiálně pro PC, PS4 a Xbox One

Úterý 12.9.2017 19:38 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Příběh bohyně ve formě bílého vlka na moderní platformy s podporou 4K rozlišení.

Capcom dnes k večeru udělal radost všem fanouškům Okami. Společnost oznámila, že 12. prosince na PC, PlayStation 4 a Xbox One vydá Okami HD v Severní Americe a Evropě. Cena byla stanovena na 20 dolarů/euro a je zajímavé, že PS4 a Xbox One verze budou k dostání nejen digitálně, ale také fyzicky. PC verze bohužel jen digitálně přes Steam.

Okami HD se pochlubí vylepšenou grafikou s moderním rozlišení a 4K podporou pro PC, PS4 Pro a Xbox One X.

Hra Okami původně vyšla v roce 2006 na PS4 a v roce 2008 byla portována na Wii a v roce 2012 na PS3. Titul je inspirován japonským folklórem a legendami, vypráví příběh bohyně jménem Amaterasu, která ve formě legendárního bílého vlka Shiranui cestuje po zemi, aby zlomila kletbu démona a tyranského monstra Orochi. Ten je zodpovědný za změnu světa ve zničenou pustinu.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: okami hd, capcom
Okami HD na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Okami HD Screenshot ze hry Okami HD Screenshot ze hry Okami HD Screenshot ze hry Okami HD Screenshot ze hry Okami HD Screenshot ze hry Okami HD Screenshot ze hry Okami HD Screenshot ze hry Okami HD
Související novinky
 
Ovládněte Inferno z Okami HD

Ovládněte Inferno z Okami HD

Pátek 1.12.2017 09:15 - A poznejte další várku démonů. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Nové ukázky Celestial Brush z Okami HD

Nové ukázky Celestial Brush z Okami HD

Středa 22.11.2017 06:00 - A nezapomeneme ani na další démony. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Okami HD vyjde v polovině prosince pro PS4, Xbox One a PC

Okami HD vyjde v polovině prosince pro PS4, Xbox One a PC

Čtvrtek 2.11.2017 10:06 - Podívejte se na nová videa Celestial Brush a Demon Introduction Přečíst celý článek »

12 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Okami HD oficiálně pro PC, PS4 a Xbox One
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
OneShot    Tak co, prubneš to? ;-) Ty PS exkluzivity fakt stojí za to: Last of Us, 5 dílů Uncharted, inFamous: SS + FL, Killzone: SF, Horizon: ZD, Order: 1886, God of War 3, Until Dawn, 2 díly Gravity Rush, Journey, Heavy Rain, Beyond: TS, Last Guardian- ani jedna z těchto her mě nezklamala, a to jsem určitě ještě na nějakou zapomněl. Pak samozřejmě, pokud tě baví RPGčka, tak se nabízí ještě Bloodborne a Nioh.OneShotoneshot73915    13.9.2017 10:59 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Tak co, prubneš to? ;-) Ty PS exkluzivity fakt stojí za to: Last of Us, 5 dílů Uncharted, inFamous: SS + FL, Killzone: SF, Horizon: ZD, Order: 1886, God of War 3, Until Dawn, 2 díly Gravity Rush, Journey, Heavy Rain, Beyond: TS, Last Guardian- ani jedna z těchto her mě nezklamala, a to jsem určitě ještě na nějakou zapomněl. Pak samozřejmě, pokud tě baví RPGčka, tak se nabízí ještě Bloodborne a Nioh.

Corvus napsal:Jo tak to potom jo! :-)

Corvus    Jo tak to potom jo! :-)Corvuscorvus13394    13.9.2017 10:47 Corvus

@ odpověď na komentář od OneShot:Jo tak to potom jo! :-)

OneShot napsal:Já hraju s konzolí na stejném monitoru (Asus 24", Full HD) , který spoustu let používám k PC. Konzoli mám přes HDMI, PC přes DVI a nemám jediný problém. Není nutné se u hraní na konzoli rozvalovat na gauči. :-) Občas jsem v křesle (typické kancelářské kožené křeslo) opřený (vyřešeno brýlemi, jinak bych neviděl) , když se potřebuju hodně soustředit, tak se předkloním, stejně jako když hraju na PC. Fakt v tom nevidím jediný problém.
Jestli máš k PC gamepad, tak už vlastně hraješ stejně jako já na konzoli. A ta opravdu není tak velká, abys musel nějak řešit prostory, v pohodě se mi vejde na stůl mezi monitor a reprák.

OneShot    Já hraju s konzolí na stejném monitoru (Asus 24", Full HD) , který spoustu let používám k PC. Konzoli mám přes HDMI, PC přes DVI a nemám jediný problém. Není nutné se u hraní na konzoli rozvalovat na gauči. :-) Občas jsem v křesle (typické kancelářské kožené křeslo) opřený (vyřešeno brýlemi, jinak bych neviděl) , když se potřebuju hodně soustředit, tak se předkloním, stejně jako když hraju na PC. Fakt v tom nevidím jediný problém.
Jestli máš k PC gamepad, tak už vlastně hraješ stejně jako já na konzoli. A ta opravdu není tak velká, abys musel nějak řešit prostory, v pohodě se mi vejde na stůl mezi monitor a reprák.
OneShotoneshot73915
    13.9.2017 10:44
OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Já hraju s konzolí na stejném monitoru (Asus 24", Full HD) , který spoustu let používám k PC. Konzoli mám přes HDMI, PC přes DVI a nemám jediný problém. Není nutné se u hraní na konzoli rozvalovat na gauči. :-) Občas jsem v křesle (typické kancelářské kožené křeslo) opřený (vyřešeno brýlemi, jinak bych neviděl) , když se potřebuju hodně soustředit, tak se předkloním, stejně jako když hraju na PC. Fakt v tom nevidím jediný problém.
Jestli máš k PC gamepad, tak už vlastně hraješ stejně jako já na konzoli. A ta opravdu není tak velká, abys musel nějak řešit prostory, v pohodě se mi vejde na stůl mezi monitor a reprák.

Corvus napsal:Člověče, on by to byl u mě problém z několika důvodů. Jednak bych musel koupit kvalitní televizi. Televizi (z principu) nevedu vůbec, protože pro mě je to naprostá zbytečnost a v životě jsem neměl potřebu ji vlastnit/zapínat. Druhá věc je, že na hraní na konzoli musí mít člověk adekvátní prostory (vzdálenost od TV apod. ) a ty nemám (jsem obklopen skříněmi a policemi se sbírkami CD, vinylů, artbooků, her) . K PCčku mám gamepad (na akční adventury) , mnohokrát jsem zkoušel hrát z křesla a jakmile člověk nemá displej na úrovní očí, tak je to silně nepohodlné. Mě ohromně vadí i vzdálenost od displeje, když si do křesla s gamepadem sednu. Mám najednou pocit, jako bych byl ze hry vtržen a už to není ani zdaleka ono... Mockrát jsem to zkoušel, ale při hraní na PC (halvně RPGčka) prostě rád koukám zblízka kolikrát i pixel huntím :-D Asi to bude nějaká nemoc, která postihuje rozené PCčkáře. :-D

Corvus    Člověče, on by to byl u mě problém z několika důvodů. Jednak bych musel koupit kvalitní televizi. Televizi (z principu) nevedu vůbec, protože pro mě je to naprostá zbytečnost a v životě jsem neměl potřebu ji vlastnit/zapínat. Druhá věc je, že na hraní na konzoli musí mít člověk adekvátní prostory (vzdálenost od TV apod. ) a ty nemám (jsem obklopen skříněmi a policemi se sbírkami CD, vinylů, artbooků, her) . K PCčku mám gamepad (na akční adventury) , mnohokrát jsem zkoušel hrát z křesla a jakmile člověk nemá displej na úrovní očí, tak je to silně nepohodlné. Mě ohromně vadí i vzdálenost od displeje, když si do křesla s gamepadem sednu. Mám najednou pocit, jako bych byl ze hry vtržen a už to není ani zdaleka ono... Mockrát jsem to zkoušel, ale při hraní na PC (halvně RPGčka) prostě rád koukám zblízka kolikrát i pixel huntím :-D Asi to bude nějaká nemoc, která postihuje rozené PCčkáře. :-DCorvuscorvus13394    13.9.2017 10:32 Corvus

@ odpověď na komentář od OneShot:Člověče, on by to byl u mě problém z několika důvodů. Jednak bych musel koupit kvalitní televizi. Televizi (z principu) nevedu vůbec, protože pro mě je to naprostá zbytečnost a v životě jsem neměl potřebu ji vlastnit/zapínat. Druhá věc je, že na hraní na konzoli musí mít člověk adekvátní prostory (vzdálenost od TV apod. ) a ty nemám (jsem obklopen skříněmi a policemi se sbírkami CD, vinylů, artbooků, her) . K PCčku mám gamepad (na akční adventury) , mnohokrát jsem zkoušel hrát z křesla a jakmile člověk nemá displej na úrovní očí, tak je to silně nepohodlné. Mě ohromně vadí i vzdálenost od displeje, když si do křesla s gamepadem sednu. Mám najednou pocit, jako bych byl ze hry vtržen a už to není ani zdaleka ono... Mockrát jsem to zkoušel, ale při hraní na PC (halvně RPGčka) prostě rád koukám zblízka kolikrát i pixel huntím :-D Asi to bude nějaká nemoc, která postihuje rozené PCčkáře. :-D

OneShot napsal:Tak to jsi spíš optimista, když pořád doufáš. A taky, že se plánuješ dožít sta let. :-) Jinak já ti tohle určitě nikdy nepsal, jsem na Zingu teprve krátce. Ale nechceš to s tou konzolí přece jen zkusit? Já si v lednu koupil svoji první v životě, a rozhodně toho nelituju. V podstatě jsem letos na PC vůbec nehrál a věnoval se výhradně PS4. Taky tam mám pořád ještě spoustu restů. A na gamepad se dá zvyknout, zvyknul jsem si já, tak by sis určitě zvykl taky, dost možná rychleji než já, mně to dost trvalo.

OneShot   1x   Tak to jsi spíš optimista, když pořád doufáš. A taky, že se plánuješ dožít sta let. :-) Jinak já ti tohle určitě nikdy nepsal, jsem na Zingu teprve krátce. Ale nechceš to s tou konzolí přece jen zkusit? Já si v lednu koupil svoji první v životě, a rozhodně toho nelituju. V podstatě jsem letos na PC vůbec nehrál a věnoval se výhradně PS4. Taky tam mám pořád ještě spoustu restů. A na gamepad se dá zvyknout, zvyknul jsem si já, tak by sis určitě zvykl taky, dost možná rychleji než já, mně to dost trvalo.OneShotoneshot73915    13.9.2017 10:23 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Tak to jsi spíš optimista, když pořád doufáš. A taky, že se plánuješ dožít sta let. :-) Jinak já ti tohle určitě nikdy nepsal, jsem na Zingu teprve krátce. Ale nechceš to s tou konzolí přece jen zkusit? Já si v lednu koupil svoji první v životě, a rozhodně toho nelituju. V podstatě jsem letos na PC vůbec nehrál a věnoval se výhradně PS4. Taky tam mám pořád ještě spoustu restů. A na gamepad se dá zvyknout, zvyknul jsem si já, tak by sis určitě zvykl taky, dost možná rychleji než já, mně to dost trvalo.

Corvus napsal:Chlapci, oba mi tohle píšete už od doby, co tyhle dvě hry vyšly. A já to vím :-) Takže je to zbytečné. Ano, vím, že to jsou exkluzivity, ano, vím, že to jde přes PS Now. Nicméně já bych rák klasické PC verze. Jen jsem ten trojlístek uvedl. Okami se mi splnilo. Stejně tak doufám, že Death Stranding bude taktéž na PC. Jsem sice celoživotní pesimista, ale nevidím důvod, proč by jednoho dne něco z těchto her na PC v nějakém HD remasteru nevyšlo. Stát se může cokoliv ;-)

Corvus    Doufejme... To je hra, kterou bych do budoucna opravdu chtěl. Kojima mě neskutečně baví a napíná.Corvuscorvus13394    13.9.2017 10:19 Corvus

@ odpověď na komentář od Ratos:Doufejme... To je hra, kterou bych do budoucna opravdu chtěl. Kojima mě neskutečně baví a napíná.

Ratos napsal:Desth stranding bude podle me multiplatformovka

Ratos    Desth stranding bude podle me multiplatformovkaRatosratos11417    13.9.2017 10:13 Ratos

Desth stranding bude podle me multiplatformovka

Corvus    Chlapci, oba mi tohle píšete už od doby, co tyhle dvě hry vyšly. A já to vím :-) Takže je to zbytečné. Ano, vím, že to jsou exkluzivity, ano, vím, že to jde přes PS Now. Nicméně já bych rák klasické PC verze. Jen jsem ten trojlístek uvedl. Okami se mi splnilo. Stejně tak doufám, že Death Stranding bude taktéž na PC. Jsem sice celoživotní pesimista, ale nevidím důvod, proč by jednoho dne něco z těchto her na PC v nějakém HD remasteru nevyšlo. Stát se může cokoliv ;-)Corvuscorvus13394    13.9.2017 09:37 Corvus

Chlapci, oba mi tohle píšete už od doby, co tyhle dvě hry vyšly. A já to vím :-) Takže je to zbytečné. Ano, vím, že to jsou exkluzivity, ano, vím, že to jde přes PS Now. Nicméně já bych rák klasické PC verze. Jen jsem ten trojlístek uvedl. Okami se mi splnilo. Stejně tak doufám, že Death Stranding bude taktéž na PC. Jsem sice celoživotní pesimista, ale nevidím důvod, proč by jednoho dne něco z těchto her na PC v nějakém HD remasteru nevyšlo. Stát se může cokoliv ;-)

OneShot    Last of Us si můžeš na PC streamovat skrze službu PS Now, za předpokladu, že ji někdy rozšíří i do našich končin. Samozřejmě bys ale musel hrát na Dualshocku, což nevím, zdali bys překousl.OneShotoneshot73915    13.9.2017 08:05 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Last of Us si můžeš na PC streamovat skrze službu PS Now, za předpokladu, že ji někdy rozšíří i do našich končin. Samozřejmě bys ale musel hrát na Dualshocku, což nevím, zdali bys překousl.

Corvus napsal:Dobře, nebudu brečet, že není sběratelka... protentokrát : -/ protože Okami na PC byl můj dlouhodobý sen. Díky moc, Capcom! ! ! Ještě The Last Of Us a Horizon a budu spokojen. Tuhle trojici bych bral :-)

Ratos    Last of us a horizon na pc;) to chces trosku moc ne? :)Ratosratos11417    13.9.2017 07:50 Ratos

@ odpověď na komentář od Corvus:Last of us a horizon na pc;) to chces trosku moc ne? :)

Corvus napsal:Dobře, nebudu brečet, že není sběratelka... protentokrát : -/ protože Okami na PC byl můj dlouhodobý sen. Díky moc, Capcom! ! ! Ještě The Last Of Us a Horizon a budu spokojen. Tuhle trojici bych bral :-)

Corvus    V době vydání to byl hit jako prase. Mimochodem, existuje 288stránkový nádherný artbook.Corvuscorvus13394    13.9.2017 07:48 Corvus

V době vydání to byl hit jako prase. Mimochodem, existuje 288stránkový nádherný artbook.

OneShot    Poslední dobou začínám těmhle kresleným hrám přicházet na chuť, asi už senilním, nebo co. :-)OneShotoneshot73915    13.9.2017 04:54 OneShot

Poslední dobou začínám těmhle kresleným hrám přicházet na chuť, asi už senilním, nebo co. :-)

red7thunderCZ    to jsem hrál ještě na ps 2 ale nikdy sem tomu nevěnoval čas pořádně :) ale to last of us zní dobře mám dohráno na ps4 pro výborná hrared7thunderCZred7thundercz74524    13.9.2017 01:57 red7thunderCZ

to jsem hrál ještě na ps 2 ale nikdy sem tomu nevěnoval čas pořádně :) ale to last of us zní dobře mám dohráno na ps4 pro výborná hra

zebrostroj74    Hrál jsem to na PS3 a i když už to je pár let, nepamatuji si, že by ta hra vypadala tak špatně.zebrostroj74zebrostroj7473044    12.9.2017 22:29 zebrostroj74

Hrál jsem to na PS3 a i když už to je pár let, nepamatuji si, že by ta hra vypadala tak špatně.

Corvus   1x   Dobře, nebudu brečet, že není sběratelka... protentokrát : -/ protože Okami na PC byl můj dlouhodobý sen. Díky moc, Capcom! ! ! Ještě The Last Of Us a Horizon a budu spokojen. Tuhle trojici bych bral :-)Corvuscorvus13394    12.9.2017 20:08 Corvus

Dobře, nebudu brečet, že není sběratelka... protentokrát : -/ protože Okami na PC byl můj dlouhodobý sen. Díky moc, Capcom! ! ! Ještě The Last Of Us a Horizon a budu spokojen. Tuhle trojici bych bral :-)

fatush1    Tahle hra vypadá fakt zajímavě sem rád že to udělají i na PC, možná se k tomu někdy dostanu. :)fatush1fatush122553    12.9.2017 19:50 fatush1

Tahle hra vypadá fakt zajímavě sem rád že to udělají i na PC, možná se k tomu někdy dostanu. :)

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole