Uživatel nepřihlášen
      

Jednohubky k snídani - středa 13. září

Středa 13.9.2017 06:00 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Shadowrun Anthology, Bayonetta a Vanquish na nové konzole, PC verze The Division k vyzkoušení zdarma, počet vydaných her na Steamu a další zprávičky.

Od 13. června letošního roku bylo na Steamu vydáno více než 1300 her. Jak vidno, Steam Direct otevřel dveře všem vývojářům, kteří již nemusejí žádat komunitu o hlasy, ale stačí jim zaplatit 100 dolarů, aby jejich hra byla na Steamu.


29. září bude posledním dnem, kdy si na Xboxu 360 budete moci koupit nezávislé hry z programu Xbox Live Indie Games. Poté bude program vypnut a Microsoft se bude plně soustředit na podporu indie her na Xboxu One. Pokud si nějaké hry zakoupíte, tak vám pochopitelně zůstanou a můžete si je kdykoliv stáhnout a hrát.

Sony na Tokyo Game Show doveze Detroit: Become Human, Gran Turismo Sport, Monster Hunter World a další, včetně Code Vein, Call of Duty: WWII nebo Yakuza Kiwami 2.

Studio Dragonpunk (tvůrci Tribe of Gods modu pro Ark: Survival Evolved) poslalo do Microsoftu prototyp hry Shadowrun Anthology, kterou chtějí vytvořit pro Xbox One X (určitě i Xbox One S a Windows 10). Pokud Microsoft dá vývoji zelenou a zafinancuje ho, tak se máme dočkat akčního RPG s multiplayerem, něco jako Mass Effect s multiplayerovými prvky z Destiny. Uvidíme, zda projekt zaujme Microsoft.


Na Xbox One dnes vychází Don't Starve Together, samostatný přídavek, který vám umožní přežívat s dalšími hráči. Cena byla stanovena na 299 Kč.

Společnost D3 Publisher spustila teaser stránku lákající na neoznámenou hru. Odpočítávání končí 19. září v 18 hodin japonského času, což je těsně po konferenci Sony na Toky Game Show. Podle všeho tak bude odhalena právě na tiskovce Sony.

Všimli jste si?

Od čtvrtka (19:00) do konce víkendu (neděle, 22:00) si můžete bezplatně zahrát Tom Clancy's The Division na PC. Taktická kooperativní akce bude ke stažení přes Ubisoft Store, kde se zároveň bude The Division prodávat se šedesátiprocentní slevou.

Britská Alza nabízela dosud neoznámené hry od Segy, konkrétně Bayonetta & Vanquish Pack a Shenmue 1 & 2 pro PlayStation 4 a Xbox One. Vypadá to, že Sega chystá další porty svých her.


Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - středa 13. září
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
FireWolf   1x   Division hraje méně lidí, protože hned po vydání tam byl velmi chudý end game, kdy to člověka velmi rychle omrzelo. Pak sice přidali další věci, ale to už prostě dost lidí odinstalovalo tu hru nebo ji prodalo. Já ji hrál s kámošem po roce od vydání a v coopu to je fakt paráda. Pokud tedy člověk hledá něco na odreagování, stále to je totiž především casual hra (i když opravdu zábavná) . Oba dva ji máme ale jen na Uplayi, stejně tak si ji koupila nedávno moje kámoška a ta ji má taky jen na Uplayi. Když jsem ji zkoušel po zhruba čtyřech měsících, opět je tam nový obsah a mít i víc času, tak ji stále hraji.

Tyhle statistiky jsou bohužel k ničemu, protože zahrnují jen jednu platformu (Steam) . Ono si ji mohlo koupit více lidí na Uplay, kde se aktivují i krabičky. Ale jak píšeš, tak na poměry Ubisoftu a toho, jaký hype byl před vydáním, je počet hráčů nejspíše malý (schválně píšu nejspíše, protože nic není jisté na sto procent) .
FireWolffirewolf28784
    13.9.2017 14:54
FireWolf

Division hraje méně lidí, protože hned po vydání tam byl velmi chudý end game, kdy to člověka velmi rychle omrzelo. Pak sice přidali další věci, ale to už prostě dost lidí odinstalovalo tu hru nebo ji prodalo. Já ji hrál s kámošem po roce od vydání a v coopu to je fakt paráda. Pokud tedy člověk hledá něco na odreagování, stále to je totiž především casual hra (i když opravdu zábavná) . Oba dva ji máme ale jen na Uplayi, stejně tak si ji koupila nedávno moje kámoška a ta ji má taky jen na Uplayi. Když jsem ji zkoušel po zhruba čtyřech měsících, opět je tam nový obsah a mít i víc času, tak ji stále hraji.

Tyhle statistiky jsou bohužel k ničemu, protože zahrnují jen jednu platformu (Steam) . Ono si ji mohlo koupit více lidí na Uplay, kde se aktivují i krabičky. Ale jak píšeš, tak na poměry Ubisoftu a toho, jaký hype byl před vydáním, je počet hráčů nejspíše malý (schválně píšu nejspíše, protože nic není jisté na sto procent) .

erazghûl    Jde někomu zobrazit zdejší fórum?erazghûlerazghl34242    13.9.2017 14:52 erazghûl

Jde někomu zobrazit zdejší fórum?

Behavioralista    Řekl bych, že dobrých 40-45% her na Steamu nemá co dělat, protože jsou to sračky, které by neměl nikdo hrát.Behavioralistabehavioralista34565    13.9.2017 12:54 Behavioralista

Řekl bych, že dobrých 40-45% her na Steamu nemá co dělat, protože jsou to sračky, které by neměl nikdo hrát.

silenyhrac   1x   Jestli hraje Division hodně nebo málo lidí, jen podle Steamu to nejde určit, nicméně dle oněch Steam 30 denních peak statistik (maximální počet souběžně hrajících) jde asi říct, že
Rainbow Six Siege (74 000 hráčů) = dobré
Division (12 000 hráčů) = normální
Ghost Recon Wildlands a For Honor (každá 1 000 hráčů) = slabé
Steep (100 hráčů) = špatné.
silenyhracsilenyhrac11429
    13.9.2017 12:46
silenyhrac

Jestli hraje Division hodně nebo málo lidí, jen podle Steamu to nejde určit, nicméně dle oněch Steam 30 denních peak statistik (maximální počet souběžně hrajících) jde asi říct, že
Rainbow Six Siege (74 000 hráčů) = dobré
Division (12 000 hráčů) = normální
Ghost Recon Wildlands a For Honor (každá 1 000 hráčů) = slabé
Steep (100 hráčů) = špatné.

Desert_Eagle_5    Jelikož byl tvůj argument nic neříkající, proč bych ho měl brát v potaz. Podlož to statistikou z Uplay a hotovo. Já tu hru hraji už nějaký čas. Ne že bych se nesetkal s úbytkem hráčů. Ale poslední dobou spíše s příbytkem. Až budeš mít adekvátní argument, tak to uznám, nevím proč bych neměl.Desert_Eagle_5desert_eagle_565267    13.9.2017 11:48 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od OneShot:Jelikož byl tvůj argument nic neříkající, proč bych ho měl brát v potaz. Podlož to statistikou z Uplay a hotovo. Já tu hru hraji už nějaký čas. Ne že bych se nesetkal s úbytkem hráčů. Ale poslední dobou spíše s příbytkem. Až budeš mít adekvátní argument, tak to uznám, nevím proč bych neměl.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:Zato tvoje neochota přijmout argumenty je všeříkající. Když ty své nehodláš ničím podložit, pak s tebou odmítám diskutovat, ježto pak musíš mít patent na pravdu a to pak není o diskuzi.
P. S. Nemusíš sem psát, co všechno tě nezajímá, to asi fakt nikoho nezajímá.

OneShot   3x   Zato tvoje neochota přijmout argumenty je všeříkající. Když ty své nehodláš ničím podložit, pak s tebou odmítám diskutovat, ježto pak musíš mít patent na pravdu a to pak není o diskuzi.
P. S. Nemusíš sem psát, co všechno tě nezajímá, to asi fakt nikoho nezajímá.
OneShotoneshot73915
    13.9.2017 11:04
OneShot

@ odpověď na komentář od Desert_Eagle_5:Zato tvoje neochota přijmout argumenty je všeříkající. Když ty své nehodláš ničím podložit, pak s tebou odmítám diskutovat, ježto pak musíš mít patent na pravdu a to pak není o diskuzi.
P. S. Nemusíš sem psát, co všechno tě nezajímá, to asi fakt nikoho nezajímá.

Desert_Eagle_5 napsal:Ta tvoje statistika ze steamu je nic neříkající tak se uklidni. A ano lidí to hraje dost. A to mi stačí. Nepotřebuji to ničím podkládat když to na hře vidím sám. A Sony v Tokiu mě absolutně nezajímá. A tebe zase nezajímá, že mě to nezajímá a je to. :-) )

Desert_Eagle_5    Ta tvoje statistika ze steamu je nic neříkající tak se uklidni. A ano lidí to hraje dost. A to mi stačí. Nepotřebuji to ničím podkládat když to na hře vidím sám. A Sony v Tokiu mě absolutně nezajímá. A tebe zase nezajímá, že mě to nezajímá a je to. :-) )Desert_Eagle_5desert_eagle_565267    13.9.2017 10:51 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od OneShot:Ta tvoje statistika ze steamu je nic neříkající tak se uklidni. A ano lidí to hraje dost. A to mi stačí. Nepotřebuji to ničím podkládat když to na hře vidím sám. A Sony v Tokiu mě absolutně nezajímá. A tebe zase nezajímá, že mě to nezajímá a je to. :-) )Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:Když to nechceš řešit, tak se mě příště neptej, proč si to myslím, pak ti nebudu odpovídat. Nerad se opakuju, ale lidí to hraje prostě málo, na to jak velký úspěch se té hře přikládal. Ale když nevěříš statistice, tak tě asi těžko přesvědčím. Sám ses zmohl na to, že lidí to hraje dost, ale už to tvrzení ničím nepodložíš. To pak není argument.
P. S: Můžeme se bavit o něčem veselejším, třeba o Sony v Tokiu nebo o té neoznámené hře.

OneShot   1x   Že je špatná jsem tu nikdy ani slovem nenaznačil. Nekritizuju hry jenom proto, že sám je nehraju, to by mi přišlo jako ubohost. Ale jsem rád, že tu konečně někdo pochopil, co se snažím říct. Přesně tak, na Ubi je to málo.OneShotoneshot73915    13.9.2017 10:49 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Že je špatná jsem tu nikdy ani slovem nenaznačil. Nekritizuju hry jenom proto, že sám je nehraju, to by mi přišlo jako ubohost. Ale jsem rád, že tu konečně někdo pochopil, co se snažím říct. Přesně tak, na Ubi je to málo.

Corvus napsal:Na Ubi je to určitě málo. To je bez diskuze. icméně špatná hra to není. Většinou to tvrdí lidi, kteří hru buď vůbec nehráli, nebo hrají hurá stylem nebo ti, kteří hráli v den vydání a neznají současnou podobu The Division... Asi tak.

Corvus    Na Ubi je to určitě málo. To je bez diskuze. icméně špatná hra to není. Většinou to tvrdí lidi, kteří hru buď vůbec nehráli, nebo hrají hurá stylem nebo ti, kteří hráli v den vydání a neznají současnou podobu The Division... Asi tak.Corvuscorvus13394    13.9.2017 10:43 Corvus

@ odpověď na komentář od OneShot:Na Ubi je to určitě málo. To je bez diskuze. icméně špatná hra to není. Většinou to tvrdí lidi, kteří hru buď vůbec nehráli, nebo hrají hurá stylem nebo ti, kteří hráli v den vydání a neznají současnou podobu The Division... Asi tak.

OneShot napsal:Když to nechceš řešit, tak se mě příště neptej, proč si to myslím, pak ti nebudu odpovídat. Nerad se opakuju, ale lidí to hraje prostě málo, na to jak velký úspěch se té hře přikládal. Ale když nevěříš statistice, tak tě asi těžko přesvědčím. Sám ses zmohl na to, že lidí to hraje dost, ale už to tvrzení ničím nepodložíš. To pak není argument.
P. S: Můžeme se bavit o něčem veselejším, třeba o Sony v Tokiu nebo o té neoznámené hře.

OneShot   1x   Když to nechceš řešit, tak se mě příště neptej, proč si to myslím, pak ti nebudu odpovídat. Nerad se opakuju, ale lidí to hraje prostě málo, na to jak velký úspěch se té hře přikládal. Ale když nevěříš statistice, tak tě asi těžko přesvědčím. Sám ses zmohl na to, že lidí to hraje dost, ale už to tvrzení ničím nepodložíš. To pak není argument.
P. S: Můžeme se bavit o něčem veselejším, třeba o Sony v Tokiu nebo o té neoznámené hře.
OneShotoneshot73915
    13.9.2017 10:36
OneShot

@ odpověď na komentář od Desert_Eagle_5:Když to nechceš řešit, tak se mě příště neptej, proč si to myslím, pak ti nebudu odpovídat. Nerad se opakuju, ale lidí to hraje prostě málo, na to jak velký úspěch se té hře přikládal. Ale když nevěříš statistice, tak tě asi těžko přesvědčím. Sám ses zmohl na to, že lidí to hraje dost, ale už to tvrzení ničím nepodložíš. To pak není argument.
P. S: Můžeme se bavit o něčem veselejším, třeba o Sony v Tokiu nebo o té neoznámené hře.

Desert_Eagle_5 napsal:A vždyť je to jedno. Lidí to hraje stále dost. Nevím proč řešit trial verzi kdo chce si to zkusí klidně ať ji maj pustenou celý rok. Já stejně ty nové hráče nepotkam protože jsem už hodně dlouho na max levelu i gearu. Pro mě se hra tak jak je nezmění. I kdyby si Trial zahralo 10 Mega lidí.

Desert_Eagle_5    No tak R6 mám také, ale raději ztratím čas v Division než v R6Desert_Eagle_5desert_eagle_565267    13.9.2017 10:30 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od OneShot:No tak R6 mám také, ale raději ztratím čas v Division než v R6Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:Dobře, ale jak už jsem to tu psal, třeba takový RS: Siege je na tom nesrovnatelně lépe, a to je taky hra od Ubi, takže jí asi taky dost lidí koupilo přes Uplay, přitom na Steamu je hned devátá. Poměrově to bude podle mě stejné jak na Steamu, tak na Uplay. Proto Division trialy potřebuje a Rainbow Six ne.

Desert_Eagle_5    Taky tak.Desert_Eagle_5desert_eagle_565267    13.9.2017 10:27 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od Corvus:Taky tak.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Corvus napsal:Mám fyzickou verzi - aktivace Uplay.

Desert_Eagle_5    A vždyť je to jedno. Lidí to hraje stále dost. Nevím proč řešit trial verzi kdo chce si to zkusí klidně ať ji maj pustenou celý rok. Já stejně ty nové hráče nepotkam protože jsem už hodně dlouho na max levelu i gearu. Pro mě se hra tak jak je nezmění. I kdyby si Trial zahralo 10 Mega lidí.Desert_Eagle_5desert_eagle_565267    13.9.2017 10:26 Desert_Eagle_5

@ odpověď na komentář od OneShot:A vždyť je to jedno. Lidí to hraje stále dost. Nevím proč řešit trial verzi kdo chce si to zkusí klidně ať ji maj pustenou celý rok. Já stejně ty nové hráče nepotkam protože jsem už hodně dlouho na max levelu i gearu. Pro mě se hra tak jak je nezmění. I kdyby si Trial zahralo 10 Mega lidí.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot napsal:Dobře, ale jak už jsem to tu psal, třeba takový RS: Siege je na tom nesrovnatelně lépe, a to je taky hra od Ubi, takže jí asi taky dost lidí koupilo přes Uplay, přitom na Steamu je hned devátá. Poměrově to bude podle mě stejné jak na Steamu, tak na Uplay. Proto Division trialy potřebuje a Rainbow Six ne.

Corvus   1x   Mám fyzickou verzi - aktivace Uplay.Corvuscorvus13394    13.9.2017 10:20 Corvus

Mám fyzickou verzi - aktivace Uplay.

OneShot    Dobře, ale jak už jsem to tu psal, třeba takový RS: Siege je na tom nesrovnatelně lépe, a to je taky hra od Ubi, takže jí asi taky dost lidí koupilo přes Uplay, přitom na Steamu je hned devátá. Poměrově to bude podle mě stejné jak na Steamu, tak na Uplay. Proto Division trialy potřebuje a Rainbow Six ne.OneShotoneshot73915    13.9.2017 10:16 OneShot

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Dobře, ale jak už jsem to tu psal, třeba takový RS: Siege je na tom nesrovnatelně lépe, a to je taky hra od Ubi, takže jí asi taky dost lidí koupilo přes Uplay, přitom na Steamu je hned devátá. Poměrově to bude podle mě stejné jak na Steamu, tak na Uplay. Proto Division trialy potřebuje a Rainbow Six ne.

Ondrej_V napsal:To právě nemám. Hry od Ubi kupuju digitálně pro Uplay nebo fyzickou verzi.

Ondrej_V    To právě nemám. Hry od Ubi kupuju digitálně pro Uplay nebo fyzickou verzi.Ondrej_Vondrej_v15018    13.9.2017 10:11 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od OneShot:To právě nemám. Hry od Ubi kupuju digitálně pro Uplay nebo fyzickou verzi.

OneShot napsal:To je třeba pravda, každopádně je to jediný číselný údaj, co tu zatím kdo našel (2441 hráčů během poslední hodiny, 5389 během dne) . Nejsem si jistý, ale myslím, že pokud máte Uplay účet spojený se Steamem, že se do těchhle statistik počítáte taky. Ale jistý si tím nejsem.

OneShot    To je třeba pravda, každopádně je to jediný číselný údaj, co tu zatím kdo našel (peak 2441 hráčů během poslední hodiny, 5389 během dne) . Nejsem si jistý, ale myslím, že pokud máte Uplay účet spojený se Steamem, že se do těchhle statistik počítáte taky. Ale jistý si tím nejsem.OneShotoneshot73915    13.9.2017 10:06 OneShot

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:To je třeba pravda, každopádně je to jediný číselný údaj, co tu zatím kdo našel (peak 2441 hráčů během poslední hodiny, 5389 během dne) . Nejsem si jistý, ale myslím, že pokud máte Uplay účet spojený se Steamem, že se do těchhle statistik počítáte taky. Ale jistý si tím nejsem.

Ondrej_V napsal:Třeba já mám jen Uplay verzi. Takže na Steamu "moje účast" není vidět.

OneShot    Nevím, jestli má Uplay obdobnou databázi/statistiky. Kdyžtak sem můžeš hodit odkaz, rád se podívám. Ohledně krabicovek- nechce se mi chodit od domu k domu a ptát se, zdali hru mají a hrají. :-D Až do téhle míry mě to nepálí.OneShotoneshot73915    13.9.2017 09:59 OneShot

@ odpověď na komentář od Miky:Nevím, jestli má Uplay obdobnou databázi/statistiky. Kdyžtak sem můžeš hodit odkaz, rád se podívám. Ohledně krabicovek- nechce se mi chodit od domu k domu a ptát se, zdali hru mají a hrají. :-D Až do téhle míry mě to nepálí.

Miky napsal:Na Steamu, je to hra od Ubisoft, většina si ji koupila přes Uplay, respektive krabicovku, která se aktivuje na Uplay a ne na Steamu.

Ondrej_V    Třeba já mám jen Uplay verzi. Takže na Steamu "moje účast" není vidět.Ondrej_Vondrej_v15018    13.9.2017 09:57 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od OneShot:Třeba já mám jen Uplay verzi. Takže na Steamu "moje účast" není vidět.

OneShot napsal:Tak to zkusím říct jinak- právě jsem se podíval, kolik lidí v tuhle chvíli hraje hru na Steamu, je na 60. místě. Vzhledem k tomu, že jiný podobně starý titul od Ubi (RS: Siege) je v žebříčku devátý, a vzhledem k tomu, že na těch 60ti příčkách je i spousta titulů, které neznám ani podle jména, tak to pro Division prostě není dobrá vizitka. Na to, jak je ta hra známá a jaké kolem ní bylo obrovské haló, tak by měla mít několikanásobně víc hráčů. To je asi tak všechno, co jsem tou původně jednou větou chtěl říct. Nic víc, nic míň.
"Z mého pohledu tímto Ubisoft chce přesvědčit další hráče, aby si The Division vyzkoušeli a případně koupili. " - tuším, že jsem psal zhruba to samé, i když jinými slovy. Chtějí přilákat hráče, protože jich mají málo, no dobře, "relativně málo", což de facto potvrzuje i ta statistika, kterou jsem si přibral na pomoc.

Miky člen redakce   5x   Na Steamu, je to hra od Ubisoft, většina si ji koupila přes Uplay, respektive krabicovku, která se aktivuje na Uplay a ne na Steamu.Mikymiky3    13.9.2017 09:56 Miky

@ odpověď na komentář od OneShot:Na Steamu, je to hra od Ubisoft, většina si ji koupila přes Uplay, respektive krabicovku, která se aktivuje na Uplay a ne na Steamu.

OneShot napsal:Tak to zkusím říct jinak- právě jsem se podíval, kolik lidí v tuhle chvíli hraje hru na Steamu, je na 60. místě. Vzhledem k tomu, že jiný podobně starý titul od Ubi (RS: Siege) je v žebříčku devátý, a vzhledem k tomu, že na těch 60ti příčkách je i spousta titulů, které neznám ani podle jména, tak to pro Division prostě není dobrá vizitka. Na to, jak je ta hra známá a jaké kolem ní bylo obrovské haló, tak by měla mít několikanásobně víc hráčů. To je asi tak všechno, co jsem tou původně jednou větou chtěl říct. Nic víc, nic míň.
"Z mého pohledu tímto Ubisoft chce přesvědčit další hráče, aby si The Division vyzkoušeli a případně koupili. " - tuším, že jsem psal zhruba to samé, i když jinými slovy. Chtějí přilákat hráče, protože jich mají málo, no dobře, "relativně málo", což de facto potvrzuje i ta statistika, kterou jsem si přibral na pomoc.

OneShot    Tak to zkusím říct jinak- právě jsem se podíval, kolik lidí v tuhle chvíli hraje hru na Steamu, je na 60. místě. Vzhledem k tomu, že jiný podobně starý titul od Ubi (RS: Siege) je v žebříčku devátý, a vzhledem k tomu, že na těch 60ti příčkách je i spousta titulů, které neznám ani podle jména, tak to pro Division prostě není dobrá vizitka. Na to, jak je ta hra známá a jaké kolem ní bylo obrovské haló, tak by měla mít několikanásobně víc hráčů. To je asi tak všechno, co jsem tou původně jednou větou chtěl říct. Nic víc, nic míň.
"Z mého pohledu tímto Ubisoft chce přesvědčit další hráče, aby si The Division vyzkoušeli a případně koupili. " - tuším, že jsem psal zhruba to samé, i když jinými slovy. Chtějí přilákat hráče, protože jich mají málo, no dobře, "relativně málo", což de facto potvrzuje i ta statistika, kterou jsem si přibral na pomoc.
OneShotoneshot73915
    13.9.2017 09:53
OneShot

@ odpověď na komentář od Miky:Tak to zkusím říct jinak- právě jsem se podíval, kolik lidí v tuhle chvíli hraje hru na Steamu, je na 60. místě. Vzhledem k tomu, že jiný podobně starý titul od Ubi (RS: Siege) je v žebříčku devátý, a vzhledem k tomu, že na těch 60ti příčkách je i spousta titulů, které neznám ani podle jména, tak to pro Division prostě není dobrá vizitka. Na to, jak je ta hra známá a jaké kolem ní bylo obrovské haló, tak by měla mít několikanásobně víc hráčů. To je asi tak všechno, co jsem tou původně jednou větou chtěl říct. Nic víc, nic míň.
"Z mého pohledu tímto Ubisoft chce přesvědčit další hráče, aby si The Division vyzkoušeli a případně koupili. " - tuším, že jsem psal zhruba to samé, i když jinými slovy. Chtějí přilákat hráče, protože jich mají málo, no dobře, "relativně málo", což de facto potvrzuje i ta statistika, kterou jsem si přibral na pomoc.

Miky napsal:Neexistuje jiných důvod - to přece nemůžeš vědět. The Division je značka, s kterou má Ubisoft plány do budoucna. Jelikož už jde o starší hru, tak je pochopitelně ve slevě. Trial je vlastně taková demoverze, jen omezena časově, což se u her zaměřených na online dělá celkem často. Z mého pohledu tímto Ubisoft chce přesvědčit další hráče, aby si The Division vyzkoušeli a případně koupili. V budoucnu bude další díl, tak si Ubisoft postupně staví cestu.

Rounce   1x   Všiml sem si pěkný liťáky :-DRouncerounce31752    13.9.2017 09:52 Rounce

Všiml sem si pěkný liťáky :-D

Ondrej_V    Už jsem dlouho The Division nezapnul. Možná to zas nainstaluju. Naposledy jsem hrál, když vyšlo DLC Last Stand.Ondrej_Vondrej_v15018    13.9.2017 09:50 Ondrej_V

Už jsem dlouho The Division nezapnul. Možná to zas nainstaluju. Naposledy jsem hrál, když vyšlo DLC Last Stand.

Corvus   2x   K vyzkoušení zdarma je i Skyrim :-D Takže asi tolik k The Division... To nehraje vůbec roli.Corvuscorvus13394    13.9.2017 09:42 Corvus

K vyzkoušení zdarma je i Skyrim :-D Takže asi tolik k The Division... To nehraje vůbec roli.

Miky člen redakce   2x   Neexistuje jiných důvod - to přece nemůžeš vědět. The Division je značka, s kterou má Ubisoft plány do budoucna. Jelikož už jde o starší hru, tak je pochopitelně ve slevě. Trial je vlastně taková demoverze, jen omezena časově, což se u her zaměřených na online dělá celkem často. Z mého pohledu tímto Ubisoft chce přesvědčit další hráče, aby si The Division vyzkoušeli a případně koupili. V budoucnu bude další díl, tak si Ubisoft postupně staví cestu.

S PUB to nemůžeš srovnávat, ta hra je v Early Access.
Mikymiky3
    13.9.2017 09:38
Miky

@ odpověď na komentář od OneShot:Neexistuje jiných důvod - to přece nemůžeš vědět. The Division je značka, s kterou má Ubisoft plány do budoucna. Jelikož už jde o starší hru, tak je pochopitelně ve slevě. Trial je vlastně taková demoverze, jen omezena časově, což se u her zaměřených na online dělá celkem často. Z mého pohledu tímto Ubisoft chce přesvědčit další hráče, aby si The Division vyzkoušeli a případně koupili. V budoucnu bude další díl, tak si Ubisoft postupně staví cestu.

S PUB to nemůžeš srovnávat, ta hra je v Early Access.

OneShot napsal:Chvilku jsem ji hrál, právě v jednom z těchto trialů. Ale což o to, já nehraju spoustu her (asi tak jako každý) , u některých je vidět, že nedostatkem hráčů rozhodně netrpí (Player Unknown's Battleground, či jak se to jmenuje) , u The Division je vidět trial za trialem. A neexistuje jiný důvod k oznamování stále dalších a dalších trialů než ten, že hra prostě nesype tolik peněz, kolik byste chtěli, což opět v důsledku pramení z nedostatku hráčů. To, že Desert nemá problém najít spoluhráče a ty potkat lidi v Temné zóně, ještě neznamená, že je těch hráčů dost v globálním měřítku.

OneShot    Jo jo, kvantita vždy byla, je a bude na úkor kvality. Kdyby se ti jednotlivci, co uveřejňují tyhle srajdy, kterým se ani hry nedá říkat, sdružili do týmů třebo po 10-20 lidech, hned by vznikaly zajímavější projekty. Samozřejmě by jich bylo míň, no a zároveň by se tím vytřídila ta individua, co nic neumí. Ale to po nich nemůžeme žádat, protože je přirozeně pohodlnější chtít prachy za nic, než se skutečně věnovat nějakému rozsáhlejšímu projektu.OneShotoneshot73915    13.9.2017 09:37 OneShot

@ odpověď na komentář od Alfajk:Jo jo, kvantita vždy byla, je a bude na úkor kvality. Kdyby se ti jednotlivci, co uveřejňují tyhle srajdy, kterým se ani hry nedá říkat, sdružili do týmů třebo po 10-20 lidech, hned by vznikaly zajímavější projekty. Samozřejmě by jich bylo míň, no a zároveň by se tím vytřídila ta individua, co nic neumí. Ale to po nich nemůžeme žádat, protože je přirozeně pohodlnější chtít prachy za nic, než se skutečně věnovat nějakému rozsáhlejšímu projektu.

Alfajk napsal:Je zajimavy, ze rok co rok na steamu vychazi vic a vic her, ale ve výsledku jich je hratelnejch a zabavnejch min a min

OneShot   1x   Chvilku jsem ji hrál, právě v jednom z těchto trialů. Ale což o to, já nehraju spoustu her (asi tak jako každý) , u některých je vidět, že nedostatkem hráčů rozhodně netrpí (Player Unknown's Battleground, či jak se to jmenuje) , u The Division je vidět trial za trialem. A neexistuje jiný důvod k oznamování stále dalších a dalších trialů než ten, že hra prostě nesype tolik peněz, kolik byste chtěli, což opět v důsledku pramení z nedostatku hráčů. To, že Desert nemá problém najít spoluhráče a ty potkat lidi v Temné zóně, ještě neznamená, že je těch hráčů dost v globálním měřítku.OneShotoneshot73915    13.9.2017 09:29 OneShot

@ odpověď na komentář od Semuel:Chvilku jsem ji hrál, právě v jednom z těchto trialů. Ale což o to, já nehraju spoustu her (asi tak jako každý) , u některých je vidět, že nedostatkem hráčů rozhodně netrpí (Player Unknown's Battleground, či jak se to jmenuje) , u The Division je vidět trial za trialem. A neexistuje jiný důvod k oznamování stále dalších a dalších trialů než ten, že hra prostě nesype tolik peněz, kolik byste chtěli, což opět v důsledku pramení z nedostatku hráčů. To, že Desert nemá problém najít spoluhráče a ty potkat lidi v Temné zóně, ještě neznamená, že je těch hráčů dost v globálním měřítku.

Semuel napsal:Hrávám to na PS4 a tam ji je vážně dost. Jde to vidět v dark zóně, misích.... to že to nehraješ ty neznamená že to "nikdo" nehraje i když to říkáš v "nadsázce". Třeba ty free víkendy nebo období souvisí s tím že prostě chtějí přilákat víc lidí před updatem 1. 8 kdy se hra hodně změní.

Alfajk   4x   Je zajimavy, ze rok co rok na steamu vychazi vic a vic her, ale ve výsledku jich je hratelnejch a zabavnejch min a minAlfajkalfajk16671    13.9.2017 09:24 Alfajk

Je zajimavy, ze rok co rok na steamu vychazi vic a vic her, ale ve výsledku jich je hratelnejch a zabavnejch min a min

Semuel    Hrávám to na PS4 a tam ji je vážně dost. Jde to vidět v dark zóně, misích.... to že to nehraješ ty neznamená že to "nikdo" nehraje i když to říkáš v "nadsázce". Třeba ty free víkendy nebo období souvisí s tím že prostě chtějí přilákat víc lidí před updatem 1. 8 kdy se hra hodně změní.Semuelsemuel7507    13.9.2017 09:19 Semuel

@ odpověď na komentář od OneShot:Hrávám to na PS4 a tam ji je vážně dost. Jde to vidět v dark zóně, misích.... to že to nehraješ ty neznamená že to "nikdo" nehraje i když to říkáš v "nadsázce". Třeba ty free víkendy nebo období souvisí s tím že prostě chtějí přilákat víc lidí před updatem 1. 8 kdy se hra hodně změní.

OneShot napsal:Podle mě jo, normálně se takový trial pořádá jednou dvakrát, ne desetkrát jako u téhle hry. "Nikdo" je nadsázka, netvrdím, že to hraje přesně nula hráčů. Ale mnoho jich rozhodně taky není.

OneShot   1x   Podle mě jo, normálně se takový trial pořádá jednou dvakrát, ne desetkrát jako u téhle hry. "Nikdo" je nadsázka, netvrdím, že to hraje přesně nula hráčů. Ale mnoho jich rozhodně taky není.OneShotoneshot73915    13.9.2017 08:59 OneShot

@ odpověď na komentář od Miky:Podle mě jo, normálně se takový trial pořádá jednou dvakrát, ne desetkrát jako u téhle hry. "Nikdo" je nadsázka, netvrdím, že to hraje přesně nula hráčů. Ale mnoho jich rozhodně taky není.

Miky napsal:Ta hra už je starší, je jasné, že Ubisoft chce využít ještě příležitosti a nalákat do hry formou free víkendů a slev další hráče. Hned to neznamená, že to nikdo nehraje.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (59 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12147 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole