Uživatel nepřihlášen
   

Podzimní aktualizace Rocket League je nacpaná novým obsahem

Středa 13.9.2017 18:56 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Tvůrci připravují novou arénu, další kosmetické předměty, více časově omezených akcí, odlišný způsob sledování zápasů nebo podporu LAN na PC.

Hráči Rocket League se mohou těšit na novou aktualizaci nazvanou jednoduše Autumn Update. Ta vyjde už 28. září a zahrne značné množství nového obsahu. Nejvýraznější je nová bezplatná aréna, Farmstead. Jak naznačuje její název, tato mapa je zasazená do prostředí malebné farmy, i když je třeba podotknout, že v kompetitivních a nenáročných playlistech a v soukromých zápasech bude k dispozici jen po omezený čas. Vývojáři chtějí častěji provozovat časově omezené akce a uvedení arény Farmstead je jedním z prvních kroků.

Po dobu trvání těchto akcí lze získat nový a vzácný předmět, Decryptor. S jeho pomocí můžete odemknout jakékoliv krabice, včetně těch, které půjde získat jen během různých akcí. Platí to i o nadcházející krabici Accelerator Crate, která obsahuje nové kosmetické předměty nebo zbrusu nové auto Jäger 619 RS.

Aktualizace přidá do hry také standardizovanou verzi několika stávajících arén, konkrétně jde o mapy Starbase Arc, Wasteland, Champions Field (Day), Mannfield (Snow) a DFH Stadium (Day). Z hlediska struktury se tyto mapy nebudou nijak lišit od ostatních a setkáte se s nimi ve všech hodnocených playlistech, v módu Exhibition a v soukromých zápasech.

Při hraní bude navíc možné získávat vizitky, na nichž zazáří vaše přezdívka a titul, přičemž je uvidíte během záznamů gólů a na obrazovce po konci zápasů. Některé vizitky přitom získáte za umístění v páté kompetitivní sezóně. To také znamená, že spolu s Autumn Updatem začíná šestá sezóna.

Autumn Update zahrne také více než 90 nových bezplatných kosmetických předmětů, průhledné stěny podél branek nebo betaverzi Director módu. Ten má nabídnout nový způsob sledování zápasů, konkrétně kameru, která se sama zaměří na nejrelevantnějšího hráče, a to na základě toho, co se zrovna v zápase děje. PC hráči se pak mohou těšit na podporu LAN, tedy na možnost hrát zápasy po místní síti.


Tisk
Rocket League na PC, PS4, Xbox One, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League
Související novinky
 
Rocket League s motivy Flashe od DC Comics

Rocket League s motivy Flashe od DC Comics

Čtvrtek 9.11.2017 18:40 - Nové kosmetické předměty budou součástí další krabicové edice, která vyjde 7. prosince. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch
Rocket League pro Switch v launch traileru

Rocket League pro Switch v launch traileru

Středa 8.11.2017 16:45 - Populární multiplayerová hra se objeví na konzoli od Nintenda 14. listopadu. Ten den dojde i na nový obsah spojený s Batmobilem. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch
Switch verze Rocket League s podporou cross-play

Switch verze Rocket League s podporou cross-play

Úterý 31.10.2017 09:52 - Vyjde 14. listopadu a budete moci hrát proti hráčům na PC a Xboxu One. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Podzimní aktualizace Rocket League je nacpaná novým obsahem
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Phase    kurnik wasteland som mal rad tak ako bol, no co uz nevadiPhasephase19275    13.9.2017 23:48 Phase

kurnik wasteland som mal rad tak ako bol, no co uz nevadi

kajny18    uz sem seklej asi 3 mesice v diamondu v dablech a nemuzu se dostat do champu :D tak snad pristi sezonukajny18kajny185539    13.9.2017 19:52 kajny18

uz sem seklej asi 3 mesice v diamondu v dablech a nemuzu se dostat do champu :D tak snad pristi sezonu

Ayreas    Stále mě to baví, když je chvíle čas na oddych tak Rocket League je jasnou volbou ;)Ayreasayreas57206    13.9.2017 19:39 Ayreas

Stále mě to baví, když je chvíle čas na oddych tak Rocket League je jasnou volbou ;)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

kaldos    Tam už je tolik věci že už mě to ani nebavi hrát. Nejvíc mě naštvalo to lítání za míčem. :lala:kaldoskaldos32386    13.9.2017 19:09 kaldos

Tam už je tolik věci že už mě to ani nebavi hrát. Nejvíc mě naštvalo to lítání za míčem. :lala:

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 13. až 19. listopadu

Odhalení Thrones of Britannia: A Total War Saga a Project Hospital, seriál Hitmana, akční hra od Motive Studios, duchovní nástupce Skate, nové DLC…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Zombicide Černý mor

Středověkými zablácenými ulicemi se šinou hordy nemrtvých, kterým čelí hrstka statečných hrdinů. Přijmete jejich pozvání do party?

 
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - další návštěva předaleké galaxie

Hodnotíme singleplayer i multiplayer nového Battlefrontu. Jak kvalitní je výsledná hra a jak se vypořádala s nedávnými vlnami kontroverze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole