Uživatel nepřihlášen
   

Podzimní aktualizace Rocket League je nacpaná novým obsahem

Středa 13.9.2017 18:56 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Tvůrci připravují novou arénu, další kosmetické předměty, více časově omezených akcí, odlišný způsob sledování zápasů nebo podporu LAN na PC.

Hráči Rocket League se mohou těšit na novou aktualizaci nazvanou jednoduše Autumn Update. Ta vyjde už 28. září a zahrne značné množství nového obsahu. Nejvýraznější je nová bezplatná aréna, Farmstead. Jak naznačuje její název, tato mapa je zasazená do prostředí malebné farmy, i když je třeba podotknout, že v kompetitivních a nenáročných playlistech a v soukromých zápasech bude k dispozici jen po omezený čas. Vývojáři chtějí častěji provozovat časově omezené akce a uvedení arény Farmstead je jedním z prvních kroků.

Po dobu trvání těchto akcí lze získat nový a vzácný předmět, Decryptor. S jeho pomocí můžete odemknout jakékoliv krabice, včetně těch, které půjde získat jen během různých akcí. Platí to i o nadcházející krabici Accelerator Crate, která obsahuje nové kosmetické předměty nebo zbrusu nové auto Jäger 619 RS.

Aktualizace přidá do hry také standardizovanou verzi několika stávajících arén, konkrétně jde o mapy Starbase Arc, Wasteland, Champions Field (Day), Mannfield (Snow) a DFH Stadium (Day). Z hlediska struktury se tyto mapy nebudou nijak lišit od ostatních a setkáte se s nimi ve všech hodnocených playlistech, v módu Exhibition a v soukromých zápasech.

Při hraní bude navíc možné získávat vizitky, na nichž zazáří vaše přezdívka a titul, přičemž je uvidíte během záznamů gólů a na obrazovce po konci zápasů. Některé vizitky přitom získáte za umístění v páté kompetitivní sezóně. To také znamená, že spolu s Autumn Updatem začíná šestá sezóna.

Autumn Update zahrne také více než 90 nových bezplatných kosmetických předmětů, průhledné stěny podél branek nebo betaverzi Director módu. Ten má nabídnout nový způsob sledování zápasů, konkrétně kameru, která se sama zaměří na nejrelevantnějšího hráče, a to na základě toho, co se zrovna v zápase děje. PC hráči se pak mohou těšit na podporu LAN, tedy na možnost hrát zápasy po místní síti.


Tisk
Rocket League na PC, PS4, Xbox One, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League Screenshot ze hry Rocket League
Související novinky
 
Rocket League bude podporovat cross-play party

Rocket League bude podporovat cross-play party

Pondělí 22.1.2018 11:00 - Konečně budete moci vyzvat kamaráda bez ohledu na platformu. Snad na všech platformách. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS4, Xbox One, Switch
Rocket League má 40 milionů hráčů

Rocket League má 40 milionů hráčů

Středa 3.1.2018 14:20 - Obliba stoupá a vývojáři hodlají hru v letošním roce vylepšit, včetně stabilnějších serverů. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS4, Xbox One, Switch
Tvůrci Rocket League slibují v roce 2018 stabilnější servery

Tvůrci Rocket League slibují v roce 2018 stabilnější servery

Čtvrtek 21.12.2017 09:45 - Rocket League hrálo napříč platformami více než 38 milionů lidí. Přečíst celý článek »

7 komentářů|PC, PS4, Xbox One, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Podzimní aktualizace Rocket League je nacpaná novým obsahem
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Phase    kurnik wasteland som mal rad tak ako bol, no co uz nevadiPhasephase19275    13.9.2017 23:48 Phase

kurnik wasteland som mal rad tak ako bol, no co uz nevadi

kajny18    uz sem seklej asi 3 mesice v diamondu v dablech a nemuzu se dostat do champu :D tak snad pristi sezonukajny18kajny185539    13.9.2017 19:52 kajny18

uz sem seklej asi 3 mesice v diamondu v dablech a nemuzu se dostat do champu :D tak snad pristi sezonu

Ayreas    Stále mě to baví, když je chvíle čas na oddych tak Rocket League je jasnou volbou ;)Ayreasayreas57206    13.9.2017 19:39 Ayreas

Stále mě to baví, když je chvíle čas na oddych tak Rocket League je jasnou volbou ;)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

kaldos    Tam už je tolik věci že už mě to ani nebavi hrát. Nejvíc mě naštvalo to lítání za míčem. :lala:kaldoskaldos32386    13.9.2017 19:09 kaldos

Tam už je tolik věci že už mě to ani nebavi hrát. Nejvíc mě naštvalo to lítání za míčem. :lala:

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (86 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12099 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole