Uživatel nepřihlášen
   

Za týden si v Ghost Recon Wildlands vyzkoušíte PvP mód

Středa 13.9.2017 20:18 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Ubisoft oznámil veřejnou betu, bude na všech třech platformách a pro všechny.

Dlouhé čekání na PvP mód se blíží ke konci. Ubisoft oznámil novinku již v březnu letošního roku. Od té doby ale bylo vcelku ticho. Až dnes francouzská vydavatelská společnost promluvila a rovnou oznámila, že příští týden proběhne veřejná beta PvP módu. Hráči taktické open-world akce Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands si budou moci PvP mód vyzkoušet od 21. do 25. září na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zajímavé je, že Ubisoft veřejnou betu PvP módu pojmul jako ukázku pro všechny hráče. Open betu si tak budou moci stáhnout i hráči, kteří nevlastní Ghost Recon: Wildlands.

V PvP módu vás čeká taktický boj dvou týmů o čtyřech hráčích v desetiminutových intervalech. Pro mód budou určeny rozlehlé mapy s variabilním prostředím a prakticky libovolnou denní dobou, které samozřejmě využívají prvky mapy z původní hry. Ubisoft na startu slibuje osm map a 12 tříd spadající do tří kategorií: Assault, Support, a Marksman. Veřejná beta obsáhne šest z celkových dvanácti tříd a pět z plánovaných osmi map.

Plná verze PvP módu vyjde někdy během podzimu, bude zdarma formou aktualizace

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands na PC, PS4, Xbox OneTrailery ke hře
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Související novinky
 
Během víkendu si lze zdarma zahrát Ghost Recon: Wildlands

Během víkendu si lze zdarma zahrát Ghost Recon: Wildlands

Pátek 13.10.2017 18:55 - Vyzkoušet můžete kompletní obsah hry, a to do 15. října a na všech třech platformách. Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Desetihodinová odstávka Ghost Recon: Wildlands

Desetihodinová odstávka Ghost Recon: Wildlands

Pondělí 9.10.2017 19:18 - Pravidelná údržba se prodlouží z důvodu spuštění PvP módu Ghost War. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS4, Xbox One
PvP mód v Ghost Recon: Wildlands od 10. října

PvP mód v Ghost Recon: Wildlands od 10. října

Pátek 29.9.2017 12:53 - V traileru jsou k vidění schopnosti tříd Assassin, Sentinel a Diversionist. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Za týden si v Ghost Recon Wildlands vyzkoušíte PvP mód
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Ondrej_V    Pokud bych použil analogii Steamu, tak mají dva různé depoty. Beta je zvlášť, hra je zvlášť. Takže se nemůže stát, že beta přepíše plnou hru. Je potřeba stáhnout betu, na Uplay má nějakých 33 GB.Ondrej_Vondrej_v15018    20.9.2017 11:25 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Ghost_:Pokud bych použil analogii Steamu, tak mají dva různé depoty. Beta je zvlášť, hra je zvlášť. Takže se nemůže stát, že beta přepíše plnou hru. Je potřeba stáhnout betu, na Uplay má nějakých 33 GB.Komentář byl autorem naposledy upraven 20.9.2017 11:33

Původní verze před úpravami:Pokud bych použil analogii Steamu, tak mají dva různé depoty. Beta je zvlášť, hra je zvlášť. Takže se nemůže stát, že beta přepíše plnou hru.

Ghost_ napsal:Ta otevřená beta je i pro lidi co nemají vůbec koupenou hru tak teď mě to mate. . rád bych si to stáhnul dřív, ale co když to pak ještě dostanu formou aktualizace do hry co mám a budu to muset stahovat 2x? :D Nebo je to teď takto pro všechny bez nějaké aktualizace?

Ghost_    Ta otevřená beta je i pro lidi co nemají vůbec koupenou hru tak teď mě to mate. . rád bych si to stáhnul dřív, ale co když to pak ještě dostanu formou aktualizace do hry co mám a budu to muset stahovat 2x? :D Nebo je to teď takto pro všechny bez nějaké aktualizace?Ghost_ghost_19638    20.9.2017 10:06 Ghost_

Ta otevřená beta je i pro lidi co nemají vůbec koupenou hru tak teď mě to mate. . rád bych si to stáhnul dřív, ale co když to pak ještě dostanu formou aktualizace do hry co mám a budu to muset stahovat 2x? :D Nebo je to teď takto pro všechny bez nějaké aktualizace?

Zack   1x   Já vyzkouším tu betu a když z toho budu mít dobrý pocit, tak časem určo pořídím. Takže se případně v budoucnu můžem na coopu domluvit:-) ;-)Zackzack14147    14.9.2017 19:50 Zack

@ odpověď na komentář od Semuel:Já vyzkouším tu betu a když z toho budu mít dobrý pocit, tak časem určo pořídím. Takže se případně v budoucnu můžem na coopu domluvit:-) ;-)

Semuel napsal:No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. :thumbup:

Semuel    Sorry no, můj Pc je už děda :-( Mám v plánu ho vyměnit ale život nám mění priority ;-)Semuelsemuel7507    14.9.2017 10:47 Semuel

@ odpověď na komentář od Mighty:Sorry no, můj Pc je už děda :-( Mám v plánu ho vyměnit ale život nám mění priority ;-)

Mighty napsal:Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusim

Mighty   1x   Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusimMightymighty28812    14.9.2017 10:30 Mighty

@ odpověď na komentář od Semuel:Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusim

Semuel napsal:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Ondrej_V    Škoda, že budu muset stahovat tu betu, byl bych raději, kdybych to mohl stáhnout dodatečně ke hře, jako DLC nebo patch. Můj internet je ****.Ondrej_Vondrej_v15018    13.9.2017 23:18 Ondrej_V

Škoda, že budu muset stahovat tu betu, byl bych raději, kdybych to mohl stáhnout dodatečně ke hře, jako DLC nebo patch. Můj internet je ****.

Kříž   1x   Tak Ubisoft má zkušenost s Rainbow Six Siege, kde s rambo stylem fakt nepochodíš. Věřím tedy, že se to může povést.Křížkriz1727    13.9.2017 23:17 Kříž

@ odpověď na komentář od Semuel:Tak Ubisoft má zkušenost s Rainbow Six Siege, kde s rambo stylem fakt nepochodíš. Věřím tedy, že se to může povést.

Semuel napsal:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Semuel   1x   Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.Semuelsemuel7507    13.9.2017 22:25 Semuel

@ odpověď na komentář od Chesse:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Chesse napsal:Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...

Chesse    Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...Chessechesse22383    13.9.2017 21:20 Chesse

Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Semuel    No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. :thumbup:Semuelsemuel7507    13.9.2017 21:13 Semuel

@ odpověď na komentář od Zack:No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. :thumbup:

Zack napsal:Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.

Zack   1x   Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.
Zackzack14147
    13.9.2017 20:42
Zack

@ odpověď na komentář od Semuel:Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.

Semuel napsal:Vypadá to Cool ale je mi jasné jak se ty taktické boje zvrhnou v totální guláš.... který bude spíš jak shit storm alá Battlefield nebo COD. Určitě to vyzkouším, vypadá to fakt zajímavě.

Semuel   1x   Vypadá to Cool ale je mi jasné jak se ty taktické boje zvrhnou v totální guláš.... který bude spíš jak shit storm alá Battlefield nebo COD. Určitě to vyzkouším, vypadá to fakt zajímavě.Semuelsemuel7507    13.9.2017 20:31 Semuel

Vypadá to Cool ale je mi jasné jak se ty taktické boje zvrhnou v totální guláš.... který bude spíš jak shit storm alá Battlefield nebo COD. Určitě to vyzkouším, vypadá to fakt zajímavě.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 13. až 19. listopadu

Odhalení Thrones of Britannia: A Total War Saga a Project Hospital, seriál Hitmana, akční hra od Motive Studios, duchovní nástupce Skate, nové DLC…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Zombicide Černý mor

Středověkými zablácenými ulicemi se šinou hordy nemrtvých, kterým čelí hrstka statečných hrdinů. Přijmete jejich pozvání do party?

 
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - další návštěva předaleké galaxie

Hodnotíme singleplayer i multiplayer nového Battlefrontu. Jak kvalitní je výsledná hra a jak se vypořádala s nedávnými vlnami kontroverze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole