Uživatel nepřihlášen
   

Za týden si v Ghost Recon Wildlands vyzkoušíte PvP mód

Středa 13.9.2017 20:18 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Ubisoft oznámil veřejnou betu, bude na všech třech platformách a pro všechny.

Dlouhé čekání na PvP mód se blíží ke konci. Ubisoft oznámil novinku již v březnu letošního roku. Od té doby ale bylo vcelku ticho. Až dnes francouzská vydavatelská společnost promluvila a rovnou oznámila, že příští týden proběhne veřejná beta PvP módu. Hráči taktické open-world akce Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands si budou moci PvP mód vyzkoušet od 21. do 25. září na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zajímavé je, že Ubisoft veřejnou betu PvP módu pojmul jako ukázku pro všechny hráče. Open betu si tak budou moci stáhnout i hráči, kteří nevlastní Ghost Recon: Wildlands.

V PvP módu vás čeká taktický boj dvou týmů o čtyřech hráčích v desetiminutových intervalech. Pro mód budou určeny rozlehlé mapy s variabilním prostředím a prakticky libovolnou denní dobou, které samozřejmě využívají prvky mapy z původní hry. Ubisoft na startu slibuje osm map a 12 tříd spadající do tří kategorií: Assault, Support, a Marksman. Veřejná beta obsáhne šest z celkových dvanácti tříd a pět z plánovaných osmi map.

Plná verze PvP módu vyjde někdy během podzimu, bude zdarma formou aktualizace

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands na PC, PS4, Xbox OneTrailery ke hře
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Screenshot ze hry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Související novinky
 
Pětihodinová ukázka Ghost Recon: Wildlands

Pětihodinová ukázka Ghost Recon: Wildlands

Pátek 4.8.2017 09:53 - Zahrajte si prvních pět hodin, ale pouze na konzolích. Přečíst celý článek »

15 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Nový PvP mód Ghost Recon: Wildlands si budete moci zkusit díky otevřené betě

Nový PvP mód Ghost Recon: Wildlands si budete moci zkusit díky otevřené betě

Pátek 21.7.2017 16:54 - Beta bude k dispozici někdy během léta, přičemž finální mód dorazí na podzim a bude zdarma pro každého majitele hry. Přečíst celý článek »

7 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Nová obtížnost v Ghost Recon: Wildlands

Nová obtížnost v Ghost Recon: Wildlands

Čtvrtek 29.6.2017 13:56 - Nepřátelé jsou chytřejší, bytelnější a více ostražití. Za novou obtížnost získáte odměny. Přečíst celý článek »

36 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Za týden si v Ghost Recon Wildlands vyzkoušíte PvP mód
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Zack   1x   Já vyzkouším tu betu a když z toho budu mít dobrý pocit, tak časem určo pořídím. Takže se případně v budoucnu můžem na coopu domluvit:-) ;-)Zackzack14147    14.9.2017 19:50 Zack

@ odpověď na komentář od Semuel:Já vyzkouším tu betu a když z toho budu mít dobrý pocit, tak časem určo pořídím. Takže se případně v budoucnu můžem na coopu domluvit:-) ;-)

Semuel napsal:No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. :thumbup:

Semuel    Sorry no, můj Pc je už děda :-( Mám v plánu ho vyměnit ale život nám mění priority ;-)Semuelsemuel7507    14.9.2017 10:47 Semuel

@ odpověď na komentář od Mighty:Sorry no, můj Pc je už děda :-( Mám v plánu ho vyměnit ale život nám mění priority ;-)

Mighty napsal:Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusim

Mighty   1x   Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusimMightymighty28812    14.9.2017 10:30 Mighty

@ odpověď na komentář od Semuel:Kurnik, kdybys to měl na PCčko... Já ty střílečky na konzoli nějak nemusim

Semuel napsal:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Ondrej_V    Škoda, že budu muset stahovat tu betu, byl bych raději, kdybych to mohl stáhnout dodatečně ke hře, jako DLC nebo patch. Můj internet je ****.Ondrej_Vondrej_v15018    13.9.2017 23:18 Ondrej_V

Škoda, že budu muset stahovat tu betu, byl bych raději, kdybych to mohl stáhnout dodatečně ke hře, jako DLC nebo patch. Můj internet je ****.

Kříž   1x   Tak Ubisoft má zkušenost s Rainbow Six Siege, kde s rambo stylem fakt nepochodíš. Věřím tedy, že se to může povést.Křížkriz1727    13.9.2017 23:17 Kříž

@ odpověď na komentář od Semuel:Tak Ubisoft má zkušenost s Rainbow Six Siege, kde s rambo stylem fakt nepochodíš. Věřím tedy, že se to může povést.

Semuel napsal:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Semuel   1x   Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.Semuelsemuel7507    13.9.2017 22:25 Semuel

@ odpověď na komentář od Chesse:Prostor tam pro taktiku je ale je tam Human idiot element takže to je 80% na 20% že to bude rambo bullshit. Nevzdávám se naděje.

Chesse napsal:Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...

Chesse    Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...Chessechesse22383    13.9.2017 21:20 Chesse

Taktiku v tom nehledej, stejne to dopadne tak, ze lidi budou hledat kdejaky veci na snadne zabijeni druhych a nejlepe rambo stylem...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Semuel    No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. :thumbup:Semuelsemuel7507    13.9.2017 21:13 Semuel

@ odpověď na komentář od Zack:No tajně doufám že se pletu ale ze skušenosti z Mp posledních pár let si moc nadějí na taktické hry nedělám. Kamarádi už ve většině hru dohráli a poslali jí dál takže budu odsouzen na random týpky, tím šance na dobrý zážitek klesá. :thumbup:

Zack napsal:Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.

Zack   1x   Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.
Zackzack14147
    13.9.2017 20:42
Zack

@ odpověď na komentář od Semuel:Zatím jsem neměl čest hrát ani základní hru, ale podle mě bude záležet s kým to budeš hrát. Jestli s kamarádama, kteří budou smýšlet všichni takticky a tak si myslím, že by to mohlo mít šanci na úspěch.
Beru to na základě zkušeností z hraní MP v GRFT, tam když si měl dobrý tým, všichni si hleděli svého, a nehonili se za osobníma statama, nebyla absolutně šance pro tým, který nespolupracoval udělat jediněj bod v jakým koliv módu.

Semuel napsal:Vypadá to Cool ale je mi jasné jak se ty taktické boje zvrhnou v totální guláš.... který bude spíš jak shit storm alá Battlefield nebo COD. Určitě to vyzkouším, vypadá to fakt zajímavě.

Semuel   1x   Vypadá to Cool ale je mi jasné jak se ty taktické boje zvrhnou v totální guláš.... který bude spíš jak shit storm alá Battlefield nebo COD. Určitě to vyzkouším, vypadá to fakt zajímavě.Semuelsemuel7507    13.9.2017 20:31 Semuel

Vypadá to Cool ale je mi jasné jak se ty taktické boje zvrhnou v totální guláš.... který bude spíš jak shit storm alá Battlefield nebo COD. Určitě to vyzkouším, vypadá to fakt zajímavě.

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (538 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (11969 příspěvků), Trance - Progressive Mix 43* (430 příspěvků), Co neminout na PS4? (5 příspěvků), Prodej sběratelských figurek. (5 příspěvků), Mafia I - Krabicová verze - KOUPÍM! (6 příspěvků), STEAM -všechno sem (7014 příspěvků), Soška - Aiden Pearce (prodám) (1 příspěvek), Prodám Intel Core i5-6400, LGA1151 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 
 
PES 2018 – fotbal pro fajnšmekry

Jaký je nejnovější fotbálek od Konami? Co přináší nového a jak se hraje? Otázek je celé řada a odpovědi najdete v dnešní recenzi.

 
Přečíst celý článek»Autor: Fakus - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 11. až 17. září

Doom a Wolfenstein 2: The New Colossus pro Switch, veřejná PC beta Call of Duty: WWII, Season Pass Star Wars: Battlefrontu zdarma, streamování her…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Vládce Tokia

V kůži mocného monstra ničte japonskou metropoli a rozdávejte mocné údery svým nepřátelům.

 
 
 
Conan Exiles: The Frozen North – výprava do hor

Vyprahlá poušť, nevyzpytatelná oáza a drsné vrcholky hor. Jaké bylo naše přežívání?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole