Uživatel nepřihlášen
   

Off-road zážitek Spintires: MudRunner v novém traileru

Čtvrtek 14.9.2017 12:14 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Ultimátní verze Spintires vyjde koncem října na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Společnost Focus Home Interactive zveřejnila nový trailer z připravovaného off-road zážitku Spintires: MudRunner, což je ultimátní verze původní hry z roku 2014. Nově ale vyjde nejen na počítače, ale také na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Stane se tak 31. října letošního roku.

Spintires: MudRunner slibuje obrovské vylepšení oproti svému předchůdci. Edice zahrne zcela novou sandboxovou mapu, která doplní pět prostředí z původní hry, dále celkové grafické vylepšení, nový režim výzev s 9 novými specifickými mapami s možností hrát sám nebo s třemi kamarády v kooperaci, 13 nových vozidel a mnoho dalšího, včetně nového fyzikálního enginu.

Na šesti mapách se budete prodírat mohutným blátem, zuřícími řekami, kluzkými skalnatými výstupy, bažinami a dalším terénem.

Pokud máte původní Spintires na Steamu, tak dostanete 50procentní slevu na koupi Spintires: MudRunner.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Spintires na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Spintires Screenshot ze hry Spintires Screenshot ze hry Spintires Screenshot ze hry Spintires Screenshot ze hry Spintires Screenshot ze hry Spintires Screenshot ze hry Spintires Screenshot ze hry Spintires
Související novinky
 
Spintires: MudRunner ve startovním traileru

Spintires: MudRunner ve startovním traileru

Pátek 27.10.2017 12:27 - 31. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One vychází simulátor Spintires, kde se budete brodit v bahně. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Překonávání těžkého terénu v simulátoru Spintires: MudRunner

Překonávání těžkého terénu v simulátoru Spintires: MudRunner

Čtvrtek 12.10.2017 14:22 - Dvouminutový trailer se snaží hráče nalákat do světa simulátoru, kde s automobily a nákladními vozy překonávají těžký terén. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Představena ultimátní verze hry Spintires

Představena ultimátní verze hry Spintires

Pátek 18.8.2017 16:00 - Koncem letošního roku na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Off-road zážitek Spintires: MudRunner v novém traileru
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Keeper    Co si pamatuju, tak tam byly původně nějaké dohady s vlastníky té hry. Že vývojáři chtěli hru rozšiřovat, ale nešlo to kvůli nějakým rozporům. Proto předpokládám vyšla tady ta nová verze.Keeperkeeper7130    18.9.2017 08:41 Keeper

@ odpověď na komentář od AdamoK:Co si pamatuju, tak tam byly původně nějaké dohady s vlastníky té hry. Že vývojáři chtěli hru rozšiřovat, ale nešlo to kvůli nějakým rozporům. Proto předpokládám vyšla tady ta nová verze.

AdamoK napsal:Vlastnim puvodni hru Spintires, mam na ni nahrano desitky hodin. A ted mi proste prijde, ze udelali teda pekny podvod na hrace a majitele puvodni hry. Tak na puvodni hru se vykaslou a udelaji stejnou, samozrejme o neco lepsi, hezci, propracovanejsi a po nas chteji at si ji znovu poridim? Tak to uz je opravdu vrchol vseho, i kdyz dostanu slevu 50%, tak i presto si o tom myslim sve.
Doufam, ze v nove verzi upravi konecne pohyb kamery a taky doufam, ze pridaji i nove ukoly, nez jen porad vozit drevo z bodu A do bodu B.

Rascal    Pff, 350 za to že hru odbugovali jim opravdu nedám.Rascalrascal7254    15.9.2017 07:23 Rascal

Pff, 350 za to že hru odbugovali jim opravdu nedám.

AdamoK    Vlastnim puvodni hru Spintires, mam na ni nahrano desitky hodin. A ted mi proste prijde, ze udelali teda pekny podvod na hrace a majitele puvodni hry. Tak na puvodni hru se vykaslou a udelaji stejnou, samozrejme o neco lepsi, hezci, propracovanejsi a po nas chteji at si ji znovu poridim? Tak to uz je opravdu vrchol vseho, i kdyz dostanu slevu 50%, tak i presto si o tom myslim sve.
Doufam, ze v nove verzi upravi konecne pohyb kamery a taky doufam, ze pridaji i nove ukoly, nez jen porad vozit drevo z bodu A do bodu B.
AdamoKadamok65115
    14.9.2017 20:54
AdamoK

Vlastnim puvodni hru Spintires, mam na ni nahrano desitky hodin. A ted mi proste prijde, ze udelali teda pekny podvod na hrace a majitele puvodni hry. Tak na puvodni hru se vykaslou a udelaji stejnou, samozrejme o neco lepsi, hezci, propracovanejsi a po nas chteji at si ji znovu poridim? Tak to uz je opravdu vrchol vseho, i kdyz dostanu slevu 50%, tak i presto si o tom myslim sve.
Doufam, ze v nove verzi upravi konecne pohyb kamery a taky doufam, ze pridaji i nove ukoly, nez jen porad vozit drevo z bodu A do bodu B.

Wa4lock    to je tak těžký se na cenu kouknout na steam , heureku, xzone ? :-DWa4lockwa4lock31906    14.9.2017 17:15 Wa4lock

to je tak těžký se na cenu kouknout na steam , heureku, xzone ? :-D

racings    chtělo to vylepšit hlavně zvuky, ty stály za nicracingsracings25373    14.9.2017 16:44 racings

chtělo to vylepšit hlavně zvuky, ty stály za nic

Miky člen redakce    Majitelé původního Spintires dostanou na Steamu slevu 50 procent. Kolik ale bude edice stát, to zatím nevíme.Mikymiky3    14.9.2017 12:47 Miky

@ odpověď na komentář od Rascal:Majitelé původního Spintires dostanou na Steamu slevu 50 procent. Kolik ale bude edice stát, to zatím nevíme.

Rascal napsal:Jak to bude s cenou? Ta původní verze je tak zabugovaná a nestabilní že by jí měli dát všem majitelům původní verze zdarma.

Rascal    Jak to bude s cenou? Ta původní verze je tak zabugovaná a nestabilní že by jí měli dát všem majitelům původní verze zdarma.Rascalrascal7254    14.9.2017 12:45 Rascal

Jak to bude s cenou? Ta původní verze je tak zabugovaná a nestabilní že by jí měli dát všem majitelům původní verze zdarma.

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (86 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12099 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole