Uživatel nepřihlášen
     

Jednohubky k snídani - pátek 15. září

Pátek 15.9.2017 09:37 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Dvakrát o PlayerUnknown’s Battlegrounds, víkendové hry zdarma, úspěch Falloutu Shelter, Inside+Limbo Double Pack a další zprávičky.

Masivní úspěch survivalu PlayerUnknown’s Battlegrounds nečekali ani jeho tvůrci. Nedávno se hra v předběžném přístupu vyšplhala na deset milionů prodaných kusů. Brendan Greene v rozhovoru s Polygonem prozradil, že za první rok předpokládali 200 až 300 tisíc prodaných kusů.

Ještě jedna novinka o PlayerUnknown’s Battlegrounds, autoři zabanovali 150 000 podvodníků. V posledních 24 hodinách bylo zabanováno 8000 účtů.

Sony vydala 4.74 firmware pro konzoli PlayStation 4. Jde o malou aktualizaci, která zlepšuje výkon. Zajímavé je, že po nainstalování vám odstraní betu 5.00 updatu.

O víkendu je opět zdarma multiplayerová 4vs1 hororovka Dead by Daylight. Pokud máte chuť zahrát si za přeživší nebo nebezpečného zabijáka, tak zamiřte na Steam.

Přes 24 hodin máte na to, abyste si na Humble Bundle vyzvedli bezplatně akční plošinovku Psychonauts od Double Fine. Původně vyšla v roce 2005.

Fallout Shelter má napříč platformami více než 100 milionů uživatelů. Hráči dohromady vyslali na průzkum pustiny přes miliardu obyvatel a nahráli více než 385 milionů hodin.

Odhalen soundtrack hry FIFA 18 - přes 40 skladeb od umělců z více než 10 zemí. Můžete si ho poslechnout.

Nezapomeňte, že o víkendu je na PC zdarma k vyzkoušení rovněž The Division, hru naleznete na Uplay a hrát můžete do nedělní 22 hodiny.

Zpětná kompatibilita Xboxu One byla rozšířena o další hry z Xboxu 360. Na Xboxu One si můžete nově zahrát Saints Row: The Third, Super Contra, Monopoly Deal, Slender: The Arrival a Undertow.

Na konzole PlayStation 4 a Xbox One vychází Inside+Limbo Double Pack, který obsahuje tyhle skvělé dvě hry od studia Playdead.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k snídani - pátek 15. září
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
dopitapetr    Zpět do bety se vrátit bohužel nejde. Ale to je jedno. Ta čeština mi tam ani moc nechybí. K tomu finální verze vyjde už určitě brzy.dopitapetrdopitapetr5480    15.9.2017 22:12 dopitapetr

@ odpověď na komentář od OneShot:Zpět do bety se vrátit bohužel nejde. Ale to je jedno. Ta čeština mi tam ani moc nechybí. K tomu finální verze vyjde už určitě brzy.

OneShot napsal:Já podobný problém nemám (teď jsem update nainstaloval) , ale zase jsem předtím neměl nainstalovanou betu. Nemůže to mít co do činění právě s překladem názvů? Jestli je třeba ve verzi 5. 0 "ch" jako samostatné písmeno abecedy, tak to může v řazení udělat pěkný bordel. Můžeš tenhle update odinstalovat a "vrátit" se tak to bety? Třeba by se ti vrátilo i pořadí.

killjezor člen redakce    To je v pořádku. Za dvojtečkou je to blbost. Zajímavé ale je, že mi to na kompu nedělá. Pouze u mobilu, kde to tak mám nastavené u zvolené klávesnice.killjezorkilljezor26380    15.9.2017 20:24 killjezor

@ odpověď na komentář od erazghûl:To je v pořádku. Za dvojtečkou je to blbost. Zajímavé ale je, že mi to na kompu nedělá. Pouze u mobilu, kde to tak mám nastavené u zvolené klávesnice.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

erazghûl napsal:Podívej se na komentář od dopitapetr, takhle se označení updatu nepíše. Nebo když chceš napsat čas, např. 13: 59, tak to taky bude vypadat divně.

Zack    Je možné, že po tom updatu, mám nějaké výrazy v CZ? Betu jsem neměl, ale najednou vidím texty- úložiště dat....Zackzack14147    15.9.2017 19:19 Zack

Je možné, že po tom updatu, mám nějaké výrazy v CZ? Betu jsem neměl, ale najednou vidím texty- úložiště dat....

Anciabl    Kdy bude recenze na WRC 7 ?Anciablanciabl21472    15.9.2017 15:31 Anciabl

Kdy bude recenze na WRC 7 ?

OneShot    Jasně, v pohodě, to nechvátá. Důležité je, že se o tom ví.OneShotoneshot73915    15.9.2017 14:56 OneShot

@ odpověď na komentář od Miky:Jasně, v pohodě, to nechvátá. Důležité je, že se o tom ví.

Miky napsal:Nečekej ale, že to bude brzy hotova. Na seznamu toho máme hodně, důležitější věci, včetně programování zbrusu nové verze Zingu. Ta má teď přednost.

Miky člen redakce    Nečekej ale, že to bude brzy hotova. Na seznamu toho máme hodně, důležitější věci, včetně programování zbrusu nové verze Zingu. Ta má teď přednost.Mikymiky3    15.9.2017 14:41 Miky

@ odpověď na komentář od OneShot:Nečekej ale, že to bude brzy hotova. Na seznamu toho máme hodně, důležitější věci, včetně programování zbrusu nové verze Zingu. Ta má teď přednost.

OneShot napsal:Díky za odpověď, tak rychlou reakci jsem nečekal. :thumbup:

OneShot    Díky za odpověď, tak rychlou reakci jsem nečekal. :thumbup:OneShotoneshot73915    15.9.2017 14:37 OneShot

@ odpověď na komentář od Miky:Díky za odpověď, tak rychlou reakci jsem nečekal. :thumbup:

Miky napsal:Znamenám si a přidávám na seznam věcí pro programátora.

Miky člen redakce    Znamenám si a přidávám na seznam věcí pro programátora.Mikymiky3    15.9.2017 14:27 Miky

@ odpověď na komentář od OneShot:Znamenám si a přidávám na seznam věcí pro programátora.

OneShot napsal:Já jsem třeba rád, že to sem Johnny napsal. Takhle je to po kupě a když si občas čtu starší jednohubky, tak mě to na vlastní článek naopak odkáže.
P. S. Nešla by prosím odstranit ta automatická mezera za interpunkčními znaménky? To je něco neuvěřitelně otravného.

OneShot    Bavíme se právě o komentářích, nic jiného snad pod článkem uživatelé nepíšou. Mimochodem, všimni si, že já to byl nucen napsat stejně.OneShotoneshot73915    15.9.2017 14:25 OneShot

@ odpověď na komentář od Molnysh:Bavíme se právě o komentářích, nic jiného snad pod článkem uživatelé nepíšou. Mimochodem, všimni si, že já to byl nucen napsat stejně.

Molnysh napsal:Proč do toho mícháš komentáře, ty si snad píše komentující sám bez korektury. To napsal jako mamlas sám od sebe.

OneShot    Ne, myslím přesně to, co napsal erazghul, označení updatu, desetinné číslo, když chce člověk napsat tři tečky nebo třeba tečku za závorkou. Tam, kde má mezera být, ji napíšu sám, tam, kde být nemá, nechť mi ji nikdo nevnucuje. Navíc mnohdy, když mezeru napíšu, jak ty říkáš, sám od sebe, vytvoří se mi k ní automaticky ještě druhá a já je pak musím mazat.OneShotoneshot73915    15.9.2017 14:24 OneShot

@ odpověď na komentář od killjezor:Ne, myslím přesně to, co napsal erazghul, označení updatu, desetinné číslo, když chce člověk napsat tři tečky nebo třeba tečku za závorkou. Tam, kde má mezera být, ji napíšu sám, tam, kde být nemá, nechť mi ji nikdo nevnucuje. Navíc mnohdy, když mezeru napíšu, jak ty říkáš, sám od sebe, vytvoří se mi k ní automaticky ještě druhá a já je pak musím mazat.

killjezor napsal:Jestli myslíš mezeru za čárkou nebo tečkou na konci věty? V tom případě jde jen o správný český mluvnický způsob zápisu.

Molnysh    Proč do toho mícháš komentáře, ty si snad píše komentující sám bez korektury. To napsal jako mamlas sám od sebe.Molnyshmolnysh46429    15.9.2017 14:07 Molnysh

@ odpověď na komentář od erazghûl:Proč do toho mícháš komentáře, ty si snad píše komentující sám bez korektury. To napsal jako mamlas sám od sebe.

erazghûl napsal:Podívej se na komentář od dopitapetr, takhle se označení updatu nepíše. Nebo když chceš napsat čas, např. 13: 59, tak to taky bude vypadat divně.

erazghûl   2x   Podívej se na komentář od dopitapetr, takhle se označení updatu nepíše. Nebo když chceš napsat čas, např. 13: 59, tak to taky bude vypadat divně.erazghûlerazghl34242    15.9.2017 13:59 erazghûl

@ odpověď na komentář od killjezor:Podívej se na komentář od dopitapetr, takhle se označení updatu nepíše. Nebo když chceš napsat čas, např. 13: 59, tak to taky bude vypadat divně.

killjezor napsal:Jestli myslíš mezeru za čárkou nebo tečkou na konci věty? V tom případě jde jen o správný český mluvnický způsob zápisu.

killjezor člen redakce   2x   Jestli myslíš mezeru za čárkou nebo tečkou na konci věty? V tom případě jde jen o správný český mluvnický způsob zápisu.killjezorkilljezor26380    15.9.2017 13:24 killjezor

@ odpověď na komentář od OneShot:Jestli myslíš mezeru za čárkou nebo tečkou na konci věty? V tom případě jde jen o správný český mluvnický způsob zápisu.

OneShot napsal:Já jsem třeba rád, že to sem Johnny napsal. Takhle je to po kupě a když si občas čtu starší jednohubky, tak mě to na vlastní článek naopak odkáže.
P. S. Nešla by prosím odstranit ta automatická mezera za interpunkčními znaménky? To je něco neuvěřitelně otravného.

OneShot    Já jsem třeba rád, že to sem Johnny napsal. Takhle je to po kupě a když si občas čtu starší jednohubky, tak mě to na vlastní článek naopak odkáže.
P. S. Nešla by prosím odstranit ta automatická mezera za interpunkčními znaménky? To je něco neuvěřitelně otravného.
OneShotoneshot73915
    15.9.2017 12:37
OneShot

@ odpověď na komentář od Miky:Já jsem třeba rád, že to sem Johnny napsal. Takhle je to po kupě a když si občas čtu starší jednohubky, tak mě to na vlastní článek naopak odkáže.
P. S. Nešla by prosím odstranit ta automatická mezera za interpunkčními znaménky? To je něco neuvěřitelně otravného.

Miky napsal:Jednohubky slouží na méně podstatné, krátké zprávy, o kterých nemá moc smysl psát samostatnou novinku. PC beta CoD si zaslouží vlastní novinku, už jen kvůli tomu, že tam je více informací.

OneShot    Já podobný problém nemám (teď jsem update nainstaloval) , ale zase jsem předtím neměl nainstalovanou betu. Nemůže to mít co do činění právě s překladem názvů? Jestli je třeba ve verzi 5. 0 "ch" jako samostatné písmeno abecedy, tak to může v řazení udělat pěkný bordel. Můžeš tenhle update odinstalovat a "vrátit" se tak to bety? Třeba by se ti vrátilo i pořadí.OneShotoneshot73915    15.9.2017 12:33 OneShot

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Já podobný problém nemám (teď jsem update nainstaloval) , ale zase jsem předtím neměl nainstalovanou betu. Nemůže to mít co do činění právě s překladem názvů? Jestli je třeba ve verzi 5. 0 "ch" jako samostatné písmeno abecedy, tak to může v řazení udělat pěkný bordel. Můžeš tenhle update odinstalovat a "vrátit" se tak to bety? Třeba by se ti vrátilo i pořadí.

dopitapetr napsal:Včera jsem ten update 4. 74 stáhl. O češtinu jsem samozřejmě přišel, ale to mi je celkem jedno. Co mě ale neskutečně vytočilo, že mi to úplně rozházelo ikony v menu. Hry co jsem nehrál třeba i rok, mám najednou na hlavní obrazovce a hry co teď hraju, jsou naopak v knihovně. To se jim zas jednou něco povedlo.

dopitapetr    Včera jsem ten update 4. 74 stáhl. O češtinu jsem samozřejmě přišel, ale to mi je celkem jedno. Co mě ale neskutečně vytočilo, že mi to úplně rozházelo ikony v menu. Hry co jsem nehrál třeba i rok, mám najednou na hlavní obrazovce a hry co teď hraju, jsou naopak v knihovně. To se jim zas jednou něco povedlo.dopitapetrdopitapetr5480    15.9.2017 12:01 dopitapetr

Včera jsem ten update 4. 74 stáhl. O češtinu jsem samozřejmě přišel, ale to mi je celkem jedno. Co mě ale neskutečně vytočilo, že mi to úplně rozházelo ikony v menu. Hry co jsem nehrál třeba i rok, mám najednou na hlavní obrazovce a hry co teď hraju, jsou naopak v knihovně. To se jim zas jednou něco povedlo.

Miky člen redakce    Jednohubky slouží na méně podstatné, krátké zprávy, o kterých nemá moc smysl psát samostatnou novinku. PC beta CoD si zaslouží vlastní novinku, už jen kvůli tomu, že tam je více informací.Mikymiky3    15.9.2017 10:34 Miky

@ odpověď na komentář od johnny_jay:Jednohubky slouží na méně podstatné, krátké zprávy, o kterých nemá moc smysl psát samostatnou novinku. PC beta CoD si zaslouží vlastní novinku, už jen kvůli tomu, že tam je více informací.

johnny_jay napsal:Sorry jako 8-)

johnny_jay    Sorry jako 8-)johnny_jayjohnny_jay30163    15.9.2017 10:23 johnny_jay

@ odpověď na komentář od Miky:Sorry jako 8-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Nepředbíhej. O tom bude samostatná novinka ;-)

Miky člen redakce   2x   Nepředbíhej. O tom bude samostatná novinka ;-)Mikymiky3    15.9.2017 09:56 Miky

@ odpověď na komentář od johnny_jay:Nepředbíhej. O tom bude samostatná novinka ;-)

johnny_jay napsal:A od 29. 9. do 2. 10. bude na PC Open Beta nového Call of Duty :)

johnny_jay    A od 29. 9. do 2. 10. bude na PC Open Beta nového Call of Duty :)johnny_jayjohnny_jay30163    15.9.2017 09:52 johnny_jay

A od 29. 9. do 2. 10. bude na PC Open Beta nového Call of Duty :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 
 
Feudal Alloy – dojmy z hraní

Chopte se meče a akvárka, jdou se rozbíjet stroje!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Wolfenstein 2: The Freedom Chronicles – The Deeds of Captain Wilkins

Jak se povedl poslední pokus o vytvoření dodatečného obahu pro Wolfenstein 2: The New Colossus?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

Q.U.B.E. 2

Recenze - 13.3.2018
 
Q.U.B.E. 2

Pokračování indie hry Q.U.B.E. na sebe nechalo čekat více jak šest let. Má ovšem druhý díl co nabídnout?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole