Uživatel nepřihlášen
   

Comgad připravuje na podzim množství titulů s českou lokalizací

Pátek 6.10.2017 14:17 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

V současné době pracují dohromady na 14 projektech. O které jde?

„Příroda se možná už chystá ke spánku, ale my rozhodně ne! Pro všechny hráče máme skvělou zprávu - pro tento podzim jsme připravili ohromné množství titulů s českou lokalizací!“ začala dnešní tisková zpráva společnosti Comgad.

„Náš tým překladatelů pracuje dnem i nocí, abyste si mohli dopřávat herní zážitky v rodném jazyce. A pod vedením nezdolného a nejspíš nikdy nespícího Filipa Ženíška jim to jde výborně od ruky:

Náročnější sezónu naše lokalizační oddělení asi ani nepamatuje. Nejen že připravujeme všechny tyto zmíněné tituly, ale ještě tu máme pár neoznámených a do toho pracujeme i na projektech pro naše klienty, kteří si překlady do češtiny objednávají u nás. Všehovšudy teď pracujeme na 14 titulech. Ale to o tom spánku jsou samozřejmě jen takové řečičky, protože sami dobře víme, že kvůli jeho nedostatku neuroreceptory ztrácejí citlivost vůči serotoninu a noradrenalinu, což zhoršuje kognitivní funkce, a to si přece nemůžeme dovolit.
Odesláno ve 4:28 ráno.

A na co se tedy můžeme těšit? Češtiny se dočká očekávané postapokalyptické fantasy RPG ELEX (ale pouze PC verze) od tvůrců série Gothic (vzhledem k lehce poškozenému stroji času je možné, že se čeština k této hře netrefí přesně do dne vydání hry a dorazí o pár dní později). Jako mistrovský zloděj, kterého posedl prastarý, česky mluvící démon, budete slídit v nehostinném světě plném záhadné technologie a pověr z období temna ve hře Seven: The Days Long Gone, na které se podíleli někteří z tvůrců kultovního Zaklínače.

Česky se proletíme v kokpitu s Heliborne, kde bude exkluzivní DLC přidávající českou kamufláž, a pár českých handgranátů odpálíme ve strategii Blitzkrieg 3 Deluxe Edition. Již tradičně se čeština dostane i k motykám ve Farming Simulator 17: Platinum Edition a přežívat o chlebu a češtině budeme také v retro-futuristickém Symmetry. Comgad myslí i na milovníky velkých trucků, takže budete moci česky cestovat jak po Evropě v rozšíření Euro Truck Simulator 2: Itálie, tak po Americe v rozšíření American Truck Simulator: Nové Mexiko.

Trochu jiný druh putování, a to po sférách, pak nabídne osvědčená klasika Planescape: Torment Enhanced Edition, kterou si budete moct zahrát ve své mateřštině díky komunitnímu překladu.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: comgad
Elex na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elex Screenshot ze hry Elex Screenshot ze hry Elex Screenshot ze hry Elex Screenshot ze hry Elex Screenshot ze hry Elex Screenshot ze hry Elex Screenshot ze hry Elex
Související novinky
 
Comgad lokalizuje o sto šest

Comgad lokalizuje o sto šest

Středa 8.1.2014 14:03 - Plán lokalizací je slušně zaplněn velmi zajímavými a velkými tituly. Přečíst celý článek »

29 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
Comgad hledá posilu

Comgad hledá posilu

Pondělí 17.10.2011 17:02 - Společnost Comgad, distributor počítačových her v České republice a na Slovensku, hledá nového pracovníka na pozici Sales Specialist. Přečíst celý článek »

Další vlna oznámení her od Comgadu

Další vlna oznámení her od Comgadu

Pátek 9.9.2011 09:30 - Tentokrát distributor oznamuje jednu taktickou tahovou strategii a několik simulátorů, včetně Traktor Simulátor 2. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Comgad připravuje na podzim množství titulů s českou lokalizací
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Kolousek001    Respekt, i když nechápu kdo tohle platí :D :DKolousek001kolousek00128103    7.10.2017 14:55 Kolousek001

Respekt, i když nechápu kdo tohle platí :D :D

hej7mi   1x   Škoda, že se nedostalo i na Black Mirror.hej7mihej7mi8652    7.10.2017 13:05 hej7mi

Škoda, že se nedostalo i na Black Mirror.

Aletheias   1x   To proto, že součástí těch 14 titulů jsou i hry, které překládáme na zakázku pro třetí strany, a jelikož jsme vázáni mlčenlivostí, nemůžeme říct, které to jsou.
O těch šesti větších či menších DLC pro další hry už jsme se ani nezmiňovali.
Aletheiasaletheias28819
    6.10.2017 21:02
Aletheias

@ odpověď na komentář od carhrozny:To proto, že součástí těch 14 titulů jsou i hry, které překládáme na zakázku pro třetí strany, a jelikož jsme vázáni mlčenlivostí, nemůžeme říct, které to jsou.
O těch šesti větších či menších DLC pro další hry už jsme se ani nezmiňovali.

carhrozny napsal:Asi neviem počítať ale písali, že 14 projektov prekladajú a ja tu vidím maximálne tak 9.

RobotFish   1x   RespektRobotFishrobotfish6297    6.10.2017 17:05 RobotFish

Respekt

carhrozny   1x   Asi neviem počítať ale písali, že 14 projektov prekladajú a ja tu vidím maximálne tak 9.carhroznycarhrozny27972    6.10.2017 16:50 carhrozny

Asi neviem počítať ale písali, že 14 projektov prekladajú a ja tu vidím maximálne tak 9.

dopitapetr   1x   A kolik těch lokalizací se týká i konzolí? Počkat už vím, žádná.dopitapetrdopitapetr5480    6.10.2017 16:42 dopitapetr

A kolik těch lokalizací se týká i konzolí? Počkat už vím, žádná.

Miky člen redakce   1x   Ohledně těch edic na UbiStore ti neporadím. Ale pokud je to evropská verze hry, což zajisté je, tak by tam cz titulky být měly, ale někdy je to ošemetné.Mikymiky3    6.10.2017 16:20 Miky

@ odpověď na komentář od Corvus:Ohledně těch edic na UbiStore ti neporadím. Ale pokud je to evropská verze hry, což zajisté je, tak by tam cz titulky být měly, ale někdy je to ošemetné.

Corvus napsal:Díky za potvrzení. Pořád se mi nespí dobře, protože jsem kupoval Dawn Creed edici přímo na ubistore, protože české shopy tuto sběratelku pro PC nenabízejí. A například Gods edice má (nebo měla) přímo na stránce ubistoru vpravo ve sloupečku languages zmíněné cz titulky a Dawn Creed edice nikoliv. Dále mě znervózňují protichůdné informace z ubi podpory, kdy jedni tvrdí, že "o tom nemáme informaci a doporučujeme nákup u českého prodejce" a v Montrealu tvrdí, že cz titulky budou :-) Tak bych rád měl oficiální informaci.

Corvus    Díky za potvrzení. Pořád se mi nespí dobře, protože jsem kupoval Dawn Creed edici přímo na ubistore, protože české shopy tuto sběratelku pro PC nenabízejí. A například Gods edice má (nebo měla) přímo na stránce ubistoru vpravo ve sloupečku languages zmíněné cz titulky a Dawn Creed edice nikoliv. Dále mě znervózňují protichůdné informace z ubi podpory, kdy jedni tvrdí, že "o tom nemáme informaci a doporučujeme nákup u českého prodejce" a v Montrealu tvrdí, že cz titulky budou :-) Tak bych rád měl oficiální informaci.Corvuscorvus13394    6.10.2017 16:07 Corvus

@ odpověď na komentář od Miky:Díky za potvrzení. Pořád se mi nespí dobře, protože jsem kupoval Dawn Creed edici přímo na ubistore, protože české shopy tuto sběratelku pro PC nenabízejí. A například Gods edice má (nebo měla) přímo na stránce ubistoru vpravo ve sloupečku languages zmíněné cz titulky a Dawn Creed edice nikoliv. Dále mě znervózňují protichůdné informace z ubi podpory, kdy jedni tvrdí, že "o tom nemáme informaci a doporučujeme nákup u českého prodejce" a v Montrealu tvrdí, že cz titulky budou :-) Tak bych rád měl oficiální informaci.

Miky napsal:Překlad AC: Origins a dalších her si platí sám Ubisoft. Dělá to pro něj Playman a Comgad. Ticho sice ohledně toho je, ale cz titulky byly dávno potvrzeny a budou u všech verzí.

Miky člen redakce    Co vím, tak překlad AC: Origins a dalších her si platí sám Ubisoft. Dělá to pro něj Playman. Ticho sice ohledně toho je, ale cz titulky byly dávno potvrzeny a budou u všech verzí.Mikymiky3    6.10.2017 16:04 Miky

@ odpověď na komentář od Corvus:Co vím, tak překlad AC: Origins a dalších her si platí sám Ubisoft. Dělá to pro něj Playman. Ticho sice ohledně toho je, ale cz titulky byly dávno potvrzeny a budou u všech verzí.

Corvus napsal:Planescape: Torment Enhanced Edition a Seven: The Days Long Gone - pecka! Zajímalo by mě, kdo překládá Assassin's Creed: Origins a proč je kolem toho neustále ticho, když jde o takhle monstrózní titul a jednu z nejočekávanějších her podzimu/roku? Zvláštní... Znám hromadu lidí/fanoušků, kteří tápou a netuší zda tedy bude nebo nebude.

Corvus   1x   Planescape: Torment Enhanced Edition a Seven: The Days Long Gone - pecka! Zajímalo by mě, kdo překládá Assassin's Creed: Origins a proč je kolem toho neustále ticho, když jde o takhle monstrózní titul a jednu z nejočekávanějších her podzimu/roku? Zvláštní... Znám hromadu lidí/fanoušků, kteří tápou a netuší zda tedy bude nebo nebude.Corvuscorvus13394    6.10.2017 15:57 Corvus

Planescape: Torment Enhanced Edition a Seven: The Days Long Gone - pecka! Zajímalo by mě, kdo překládá Assassin's Creed: Origins a proč je kolem toho neustále ticho, když jde o takhle monstrózní titul a jednu z nejočekávanějších her podzimu/roku? Zvláštní... Znám hromadu lidí/fanoušků, kteří tápou a netuší zda tedy bude nebo nebude.

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Deskovkový speciál: Scythe

Speciál - 17.12.2017
 
Deskovkový speciál: Scythe

Svět po ničivé válce bojuje o vlastnictví továrny na výrobu bitevních robotů. Bude vítězem tohoto střetu právě vaše civilizace?

 
 
 
Ancestors Legacy – dojmy z hraní

Půl roku před vydáním vypadá tato real-time strategie pro PC a Xbox One více než nadějně!

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole