Uživatel nepřihlášen
   

V Assassin's Creed: Origins se budou prodávat krabice s kořistí

Pondělí 9.10.2017 19:57 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Vybavení v podobě zbraní a štítů se ale bude moci dát získat i hraním + představení bezplatných DLC.

Assassin's Creed: Origins se prezentuje jako nadějný titul, který by mohl navrátit sérii zašlou slávu, o kterou tahle akční adventura přišla před několika lety s nepovedeným francouzským Unity, jenž trpěl značnými problémy, a poté méně zajímavým londýnským Syndicate. Výlet do Egypta se zdá pro Assassin's Creed jako dělaný. Dnes ale fanouškovskou základnou otřásla jedna zpráva. V Origins budou krabice s kořistí, které se budou prodávat za in-game měnu. Ihned se rozjelo detektivní vyšetřování. Jak to tedy je?

V Assassin's Creed: Origins skutečně loot boxy budou. Ve světě budete moci narazit na obchodníka, který vám za drachmany (in-game měna v Origins) prodá tajemnou krabici. Tato krabice bude obsahovat náhodné vybavení v podobě jedné zbraně nebo štítu. Po zakoupení boxu se vám vybavení automaticky odemkne. Existují ale i krabice obsahující různé oblečení, kupříkladu outfit mumie pro Bayeka.

Loot boxy bude možné koupit u prodejců. Jedním takovým je mladý klučina jménem Reda, který nabízí vybavení ve svém obchodě Nomad's Bazaar. Konkrétně jde o "Heka Chests" za 3000 drachmanů. Heka znamená ve starověké egyptštině magii.


Fanoušky znepokojilo, že tyto loot boxy nebude možné jinak získat. Naštěstí šéf vývoje Ashraf Ismail pro britský Eurogamer vysvětlil, že všechny položky z tajemné krabice bude možné nalézt v herním světě jen prostým hraním. Loot boxy jsou tak určeny pro hráče, kteří chtějí získat vybavení hned a mají na to dostatek drachmatů.

Ismail tvrdí, že tímto způsobem se chtějí zavděčit všem hráčům. Některá skupina hráčů totiž prahne po hraní, infiltraci vojenských oblastí a hledání kořisti, zatímco druhá se vyžívá v ekonomice, nakupování a prodávání předmětů.

Otázkou zůstává, jak in-game měnu ve hře přesně získáme. Zda bude na nákup stačit ta, kterou nalezneme/získáme, nebo bude vyžadováno, aby hráči šáhli do svých peněženek a drachmany si koupili.

Podobné in-game obchody jsou ve hrách stále častější, včetně Destiny 2, Forza Motorsport 7 nebo Middle-earth: Shadow of War. Naštěstí nejde o obsah, který bychom nemohli získat klasickým hraním a potulováním se po herním světě. Plusem se zdá být dodatečný obsah, který po vydání bezplatně rozšíří Assassin's Creed: Origins. Ubisoft zatím představil několik menších, lze očekávat, že ty větší budou za peníze.

Každopádně, zdarma bude Photo Mode, který vám umožní vytvářet pěkné fotografie a různě si přizpůsobovat kameru. Dále denní mise v sekci Nomad's Bazaar, kde prozkoumáte Egypt, abyste získali tajemné odměny. Pro opravdové odvážlivce bude připraven mód Trails of the Gods. V něm zažijete epickou bitvu, ve které budete čelit obrovským egyptským bohům. Pokud by vám to nestačilo, tak v Origins má být i Horde mód, kde budete čelit vlnám nepřátel. Posledním dosud představeným bezplatným obsahem je již dříve oznámený režim Discovery Tour. O něm jsme psali zde.

Assassin’s Creed: Origins vychází 27. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru předobjednáte v našich obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.


Video s loot boxy

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Assassin's Creed: Origins na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins Screenshot ze hry Assassin's Creed: Origins
Související novinky
 
Zítra vychází Kletba faraonů pro Assassin's Creed: Origins

Zítra vychází Kletba faraonů pro Assassin's Creed: Origins

Pondělí 12.3.2018 16:55 - Připraveni na nové dobrodružství v kůži Bayeka? Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Undead Gear Pack v Assassin's Creed Origins

Undead Gear Pack v Assassin's Creed Origins

Sobota 10.3.2018 10:00 - Speciální vybavení do rozpálené egyptské pouště. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS4, Xbox One
DLC Kletba faraonů pro Assassin's Creed: Origins se odkládá o týden

DLC Kletba faraonů pro Assassin's Creed: Origins se odkládá o týden

Pátek 23.2.2018 16:45 - Přídavek zaměřený na příběh o nemrtvých faraonech měl původně vyjít 6. března, nakonec ale dorazí 13. března. Přečíst celý článek »

42 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V Assassin's Creed: Origins se budou prodávat krabice s kořistí
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
dopitapetr    Já jsem si minulý týden na ten pátek volno nahlásil a k tomu samozřejmě i víkend. :-D :lol:dopitapetrdopitapetr5480    16.10.2017 16:32 dopitapetr

Já jsem si minulý týden na ten pátek volno nahlásil a k tomu samozřejmě i víkend. :-D :lol:

Ondrej_V    Už aby byl preload... V ten pátek si beru volno. A možná i v pondělí :DOndrej_Vondrej_v15018    16.10.2017 15:46 Ondrej_V

Už aby byl preload... V ten pátek si beru volno. A možná i v pondělí :D

OneShot   1x   Neznám hráče, co to tam chcou, rozhodně ne v takové míře. Jinak si pořádně přečti to, co jsem napsal, třeba ti pak dojde, že na mě tvůj argument rozhodně nelze uplatnit.
Corvus: Už jen 10 dní a pár hodin k tomu.
OneShotoneshot73915
    16.10.2017 15:29
OneShot

@ odpověď na komentář od Jabbahut:Neznám hráče, co to tam chcou, rozhodně ne v takové míře. Jinak si pořádně přečti to, co jsem napsal, třeba ti pak dojde, že na mě tvůj argument rozhodně nelze uplatnit.
Corvus: Už jen 10 dní a pár hodin k tomu.

Jabbahut napsal:Protože jsou hráči co to tam chcou a každý si může vybrat co ho baví a tomu se věnovat. Ještě to nevyšlo a už se řeší co se komu na hře nelíbí :D

Corvus   6x   11 dnů! :-)Corvuscorvus13394    16.10.2017 14:44 Corvus

11 dnů! :-)

Jabbahut   4x   Protože jsou hráči co to tam chcou a každý si může vybrat co ho baví a tomu se věnovat. Ještě to nevyšlo a už se řeší co se komu na hře nelíbí :DJabbahutjabbahut63826    15.10.2017 21:07 Jabbahut

Protože jsou hráči co to tam chcou a každý si může vybrat co ho baví a tomu se věnovat. Ještě to nevyšlo a už se řeší co se komu na hře nelíbí :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

OneShot    Je smutné, když po úplném dohrání i všech vedlejších misí člověk vidí nápis "Dokončeno 20% hry", jenom proto, že nesbírá sběratelné předměty. Takže buď mám po dohrání jakýsi nedobrý, divný pocit neúplnosti, že jsem tu hru nehrál dost (dobře) a o spoustu věcí jsem přišel, nebo se můžu nutit několik hodin sbírat něco, co mě naprosto irituje a nebaví. Netřeba snad dodávat, že se mi ani jedna možnost nezamlouvá.
Nemalou částí herního zážitku a radosti pro mě vždycky byly nápisy jako "level complete", "mission accomplished", "Congratulations, you finished the game! ", apod. Proto mě štve, že zrovna v Asasínovi, jedné z mých nejoblíbenějších sérií na mě zírají vždycky spíš nápisy o tom, co všechno jsem nesplnil, ať už šlo o nesmyslné challenge ("Do not touch the water"- proč sakra, když je to nejkratší cesta? ! , "Do not kill anyone"- Why? Am I an Assassin, or a Hippie? ) , kterých se snad naštěstí v tomhle dílu zbavili, nebo nesmyslně umístěné truhly, které bůhvíproč tam někdo "zapomněl" a hafo NPC kolem si jich bůhvíproč nevšímá.
P. S. Kdyby se tu našel nějaký hnidopich, 20% je nadsázka, nikoli přesné číslo.
OneShotoneshot73915
    15.10.2017 15:13
OneShot

@ odpověď na komentář od Chesse:Je smutné, když po úplném dohrání i všech vedlejších misí člověk vidí nápis "Dokončeno 20% hry", jenom proto, že nesbírá sběratelné předměty. Takže buď mám po dohrání jakýsi nedobrý, divný pocit neúplnosti, že jsem tu hru nehrál dost (dobře) a o spoustu věcí jsem přišel, nebo se můžu nutit několik hodin sbírat něco, co mě naprosto irituje a nebaví. Netřeba snad dodávat, že se mi ani jedna možnost nezamlouvá.
Nemalou částí herního zážitku a radosti pro mě vždycky byly nápisy jako "level complete", "mission accomplished", "Congratulations, you finished the game! ", apod. Proto mě štve, že zrovna v Asasínovi, jedné z mých nejoblíbenějších sérií na mě zírají vždycky spíš nápisy o tom, co všechno jsem nesplnil, ať už šlo o nesmyslné challenge ("Do not touch the water"- proč sakra, když je to nejkratší cesta? ! , "Do not kill anyone"- Why? Am I an Assassin, or a Hippie? ) , kterých se snad naštěstí v tomhle dílu zbavili, nebo nesmyslně umístěné truhly, které bůhvíproč tam někdo "zapomněl" a hafo NPC kolem si jich bůhvíproč nevšímá.
P. S. Kdyby se tu našel nějaký hnidopich, 20% je nadsázka, nikoli přesné číslo.Komentář byl autorem naposledy upraven 15.10.2017 15:21

Původní verze před úpravami:Je smutné, když po úplném dohrání i všech vedlejších misí člověk vidí nápis "Dokončeno 20% hry", jenom proto, že nesbírá sběratelné předměty. Takže buď mám po dohrání jakýsi nedobrý, divný pocit neúplnosti, že jsem tu hru nehrál dost (dobře) a o spoustu věcí jsem přišel, nebo se můžu nutit několik hodin sbírat něco, co mě naprosto irituje a nebaví. Netřeba snad dodávat, že se mi ani jedna možnost nezamlouvá.
P. S. Kdyby se tu našel nějaký hnidopich, 20% je nadsázka, nikoli přesné číslo.

Chesse napsal:me to netrapi, nikdo me to nenuti vsechno sbirat, na tohle si většinou stěžují ti, co musi mit nutne platinu ze hry...

Ondrej_V   1x   Na AC mám Uplay.Ondrej_Vondrej_v15018    15.10.2017 13:22 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Chesse:Na AC mám Uplay.

Chesse napsal:Tak tam mate ty druhe veci na Steamu...

Chesse    Tak tam mate ty druhe veci na Steamu...Chessechesse22383    15.10.2017 13:12 Chesse

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Tak tam mate ty druhe veci na Steamu...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ondrej_V napsal:Mně vadí ty ikonky na mapě. Na PC platinu nemáme.

Ondrej_V    Mně vadí ty ikonky na mapě. Na PC platinu nemáme.Ondrej_Vondrej_v15018    15.10.2017 10:59 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Chesse:Mně vadí ty ikonky na mapě. Na PC platinu nemáme.

Chesse napsal:me to netrapi, nikdo me to nenuti vsechno sbirat, na tohle si většinou stěžují ti, co musi mit nutne platinu ze hry...

Chesse   3x   me to netrapi, nikdo me to nenuti vsechno sbirat, na tohle si většinou stěžují ti, co musi mit nutne platinu ze hry...Chessechesse22383    15.10.2017 10:50 Chesse

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:me to netrapi, nikdo me to nenuti vsechno sbirat, na tohle si většinou stěžují ti, co musi mit nutne platinu ze hry...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ondrej_V napsal:Jen jich nesmi být přes 300 na celou hru :D

Ondrej_V    Já s tím bohužel počítám.Ondrej_Vondrej_v15018    14.10.2017 22:27 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od OneShot:Já s tím bohužel počítám.

OneShot napsal:Neboj, jak znám Ubi, nebude jich 300, ale nejmíň 1200. A k tomu ještě Helix points, Animus shards a spousta dalších lahůdek ke sbírání.

OneShot    Neboj, jak znám Ubi, nebude jich 300, ale nejmíň 1200. A k tomu ještě Helix points, Animus shards a spousta dalších lahůdek ke sbírání.OneShotoneshot73915    14.10.2017 22:17 OneShot

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Neboj, jak znám Ubi, nebude jich 300, ale nejmíň 1200. A k tomu ještě Helix points, Animus shards a spousta dalších lahůdek ke sbírání.

Ondrej_V napsal:Jen jich nesmi být přes 300 na celou hru :D

Ondrej_V    Jen jich nesmi být přes 300 na celou hru :DOndrej_Vondrej_v15018    14.10.2017 21:42 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Chesse:Jen jich nesmi být přes 300 na celou hru :D

Chesse napsal:Rad lootuji krabice :)

Chesse    Rad lootuji krabice :)Chessechesse22383    14.10.2017 21:25 Chesse

@ odpověď na komentář od Rounce:Rad lootuji krabice :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Rounce napsal:odkaz ]

Rounce    odkaz ]Rouncerounce31752    14.10.2017 17:52 Rounce

odkaz ]

OneShot   2x   Dobrý člověče, jsi tu sotva 14 dní a už se navážíš do čtenářů i do redakce. Opravdu bys to nesvedl lépe, vyjádřit se? Nebudu tě tu plísnit jako ostatní, jestli nejsi úplný idiot, sám pochopíš, že ses tu nechoval zrovna ukázkově. Jestli idiot jsi, pak je veškeré vysvětlování marné.OneShotoneshot73915    11.10.2017 21:05 OneShot

@ odpověď na komentář od Ljuk88:Dobrý člověče, jsi tu sotva 14 dní a už se navážíš do čtenářů i do redakce. Opravdu bys to nesvedl lépe, vyjádřit se? Nebudu tě tu plísnit jako ostatní, jestli nejsi úplný idiot, sám pochopíš, že ses tu nechoval zrovna ukázkově. Jestli idiot jsi, pak je veškeré vysvětlování marné.

Ljuk88 napsal:A pripravujete i recenzi na PCars2? Nebo lidi malo prispeli do donate systemu a tak recenze nebude, a budete psat jenom o AAA ubisoftich kravinach?

dinss   3x   Myslel jsem si, že svojí demenci jen děláš ale poté co se neumíš absolutně chovat k ostatním a ještě nechápat smysl cizích komentářů ( odkaz na vysvětlení - [ odkaz ] ) . Bravo! Doufám že číslovka 88 nenaznačuje číslo tvého roku narození.dinssdinss71858    11.10.2017 20:10 dinss

@ odpověď na komentář od Ljuk88:Myslel jsem si, že svojí demenci jen děláš ale poté co se neumíš absolutně chovat k ostatním a ještě nechápat smysl cizích komentářů ( odkaz na vysvětlení - [ odkaz ] ) . Bravo! Doufám že číslovka 88 nenaznačuje číslo tvého roku narození.

Ljuk88 napsal:Co to je za nazor, proboha. Co je tady schopny psat za vemena...
Proc bych to mel piratit? ? ? Proc bych to mel vubec hrat? ? ? Proc? ? ?

Semuel   9x   Zatím jsem se k tobě choval uctivě ale v tomhle postu asi nebudu. Co ty jsi za hlupáka, web fungoval výborně dávno před tím než si se zde objevil a osobně myslím že Miky a celá redakce si nezaslouží aby jsi s nimi mluvil takhle. Pokud to neumíš vyjádřit jinak než jako hulvát, neměl by jsi své úvahy pouštět do světa.Semuelsemuel7507    11.10.2017 11:59 Semuel

@ odpověď na komentář od Ljuk88:Zatím jsem se k tobě choval uctivě ale v tomhle postu asi nebudu. Co ty jsi za hlupáka, web fungoval výborně dávno před tím než si se zde objevil a osobně myslím že Miky a celá redakce si nezaslouží aby jsi s nimi mluvil takhle. Pokud to neumíš vyjádřit jinak než jako hulvát, neměl by jsi své úvahy pouštět do světa.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ljuk88 napsal:A pripravujete i recenzi na PCars2? Nebo lidi malo prispeli do donate systemu a tak recenze nebude, a budete psat jenom o AAA ubisoftich kravinach?

Manyjak   6x   Na to, že jsi tady 14 dní registrovaný, máš jen hubu plnou keců. :nah:Manyjakmanyjak57634    11.10.2017 11:42 Manyjak

@ odpověď na komentář od Ljuk88:Na to, že jsi tady 14 dní registrovaný, máš jen hubu plnou keců. :nah:

Ljuk88 napsal:A pripravujete i recenzi na PCars2? Nebo lidi malo prispeli do donate systemu a tak recenze nebude, a budete psat jenom o AAA ubisoftich kravinach?

Miky člen redakce   1x   Recenzi máme v plánu. Jde o rozsáhlou hru, která si žádá čas, aby člověk vše prověřil a udělal si na hru názor. Jak si můžete všimnout, na Zingu každý den vycházejí články. Na tohle nemá donate systém vliv.Mikymiky3    11.10.2017 10:56 Miky

@ odpověď na komentář od Ljuk88:Recenzi máme v plánu. Jde o rozsáhlou hru, která si žádá čas, aby člověk vše prověřil a udělal si na hru názor. Jak si můžete všimnout, na Zingu každý den vycházejí články. Na tohle nemá donate systém vliv.

Ljuk88 napsal:A pripravujete i recenzi na PCars2? Nebo lidi malo prispeli do donate systemu a tak recenze nebude, a budete psat jenom o AAA ubisoftich kravinach?

Ljuk88    A pripravujete i recenzi na PCars2? Nebo lidi malo prispeli do donate systemu a tak recenze nebude, a budete psat jenom o AAA ubisoftich kravinach?Ljuk88ljuk8875031    11.10.2017 10:54 Ljuk88

@ odpověď na komentář od Miky:A pripravujete i recenzi na PCars2? Nebo lidi malo prispeli do donate systemu a tak recenze nebude, a budete psat jenom o AAA ubisoftich kravinach?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Miky napsal:Zrovna to připravuji ;-)

Miky člen redakce   1x   Zrovna to připravuji ;-)Mikymiky3    11.10.2017 10:42 Miky

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Zrovna to připravuji ;-)

Ondrej_V napsal:Vyšlo video s Ashrafem Ismailem na obsah Season Passu. Na konci je roadmapa.

Ondrej_V    Vyšlo video s Ashrafem Ismailem na obsah Season Passu. Na konci je roadmapa.Ondrej_Vondrej_v15018    11.10.2017 09:59 Ondrej_V

Vyšlo video s Ashrafem Ismailem na obsah Season Passu. Na konci je roadmapa.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ondrej_V    Nemůžu zaručit, že to bude jinak, ale ACU i ACS to tak mělo. V menu byla "reklama"/notifikace, že si můžeš koupit kredity helix v Unity. Ale nebylo to nijak agresivní...Ondrej_Vondrej_v15018    11.10.2017 09:58 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Krudanze:Nemůžu zaručit, že to bude jinak, ale ACU i ACS to tak mělo. V menu byla "reklama"/notifikace, že si můžeš koupit kredity helix v Unity. Ale nebylo to nijak agresivní...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Krudanze napsal:pokud to bude jen polozka v menu ktera na sebe nebude furt upozornovat a behem gameplaye na to nikde nenarazim tak je to asi ok. po hodne dlouhy dobe se uprimne tesim na assassins creed tak bych nerad kdyby to neco takovyho melo zkazit.

Krudanze    pokud to bude jen polozka v menu ktera na sebe nebude furt upozornovat a behem gameplaye na to nikde nenarazim tak je to asi ok. po hodne dlouhy dobe se uprimne tesim na assassins creed tak bych nerad kdyby to neco takovyho melo zkazit.Krudanzekrudanze7098    11.10.2017 09:23 Krudanze

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:pokud to bude jen polozka v menu ktera na sebe nebude furt upozornovat a behem gameplaye na to nikde nenarazim tak je to asi ok. po hodne dlouhy dobe se uprimne tesim na assassins creed tak bych nerad kdyby to neco takovyho melo zkazit.

Ondrej_V napsal:V menu bude eStore. Tam lze dokupovat DLC ad. obsah jako mikrotransakce. Aspoň takhle to bylo v předchozích dvou Assassin's Creed. Jinak jsem o mikrotransakcích neviděl hint, nebo tak - všechno bylo schováno v tom eStore.

Ondrej_V   3x   Proč sem vůbec přispíváš, když o hru nemáš zájem? Navíc, pokud budeš vztahovačný na každý komentář, tak tu zbytečně plýtváš časem.Ondrej_Vondrej_v15018    11.10.2017 08:05 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Ljuk88:Proč sem vůbec přispíváš, když o hru nemáš zájem? Navíc, pokud budeš vztahovačný na každý komentář, tak tu zbytečně plýtváš časem.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Ljuk88 napsal:Co to je za nazor, proboha. Co je tady schopny psat za vemena...
Proc bych to mel piratit? ? ? Proc bych to mel vubec hrat? ? ? Proc? ? ?

Ondrej_V    V menu bude eStore. Tam lze dokupovat DLC ad. obsah jako mikrotransakce. Aspoň takhle to bylo v předchozích dvou Assassin's Creed. Jinak jsem o mikrotransakcích neviděl hint, nebo tak - všechno bylo schováno v tom eStore.Ondrej_Vondrej_v15018    11.10.2017 08:00 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Krudanze:V menu bude eStore. Tam lze dokupovat DLC ad. obsah jako mikrotransakce. Aspoň takhle to bylo v předchozích dvou Assassin's Creed. Jinak jsem o mikrotransakcích neviděl hint, nebo tak - všechno bylo schováno v tom eStore.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Krudanze napsal:Ferovy by bylo kdyby nekde v options byla moznost vypnout mikrotranskace a cokoli co s nima souvisi at se to proste nikde nijak neukazuje. Pak bych byl v klidu.

Ljuk88   1x   Co to je za nazor, proboha. Co je tady schopny psat za vemena...
Proc bych to mel piratit? ? ? Proc bych to mel vubec hrat? ? ? Proc? ? ?
Ljuk88ljuk8875031
    11.10.2017 05:40
Ljuk88

@ odpověď na komentář od jemar:Co to je za nazor, proboha. Co je tady schopny psat za vemena...
Proc bych to mel piratit? ? ? Proc bych to mel vubec hrat? ? ? Proc? ? ?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

jemar napsal:Dámy a Pánové, tak hru nekupujte, radši si ji pirátsky stáhněte (tím snad mikrotransakce nepodpoříte, ale pirátění ano) hru hrejte přes sto hodin, pak ji odinstalujte nebo se na ni na ploše dívejte a ve finále se vraťte ke svým "úžasným" životům a říkejte si: , , Jo to sem to těm mikrotransakcím natřel. "

jemar   1x   Dámy a Pánové, tak hru nekupujte, radši si ji pirátsky stáhněte (tím snad mikrotransakce nepodpoříte, ale pirátění ano) hru hrejte přes sto hodin, pak ji odinstalujte nebo se na ni na ploše dívejte a ve finále se vraťte ke svým "úžasným" životům a říkejte si: , , Jo to sem to těm mikrotransakcím natřel. "jemarjemar39912    10.10.2017 23:08 jemar

Dámy a Pánové, tak hru nekupujte, radši si ji pirátsky stáhněte (tím snad mikrotransakce nepodpoříte, ale pirátění ano) hru hrejte přes sto hodin, pak ji odinstalujte nebo se na ni na ploše dívejte a ve finále se vraťte ke svým "úžasným" životům a říkejte si: , , Jo to sem to těm mikrotransakcím natřel. "

Krudanze   1x   Ferovy by bylo kdyby nekde v options byla moznost vypnout mikrotranskace a cokoli co s nima souvisi at se to proste nikde nijak neukazuje. Pak bych byl v klidu.Krudanzekrudanze7098    10.10.2017 21:38 Krudanze

Ferovy by bylo kdyby nekde v options byla moznost vypnout mikrotranskace a cokoli co s nima souvisi at se to proste nikde nijak neukazuje. Pak bych byl v klidu.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole