Uživatel nepřihlášen
 

Tvůrci Titanfallu chystají válečnou hru pro Oculus Rift

Středa 11.10.2017 21:08 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Nejde však o projekt ze světa Titanfallu či Star Wars. K vydání hry by přitom mělo dojít až v roce 2019.

Už nějakou dobu víme, že ve studiu Respawn Entertainment pracují minimálně na třech projektech. Jedním z nich je Titanfall 2 a jeho dodatečná podpora, pak tu máme akční hru hranou z pohledu třetí osoby, která využívá svět Star Wars. A co je tím třetím projektem? Nyní už máme jasno. Jde o VR hru pro Oculus Rift, která vzniká ve spolupráci se společností Oculus.

Detailů je zatím naprosté minimum, v každém případě by mělo jít o válečný zážitek. Tvůrci mají za cíl využít předností virtuální reality a řádně zprostředkovat emoce, které cítí voják na bojišti, a to způsobem, jakého se standardními hrami nelze dost dobře dosáhnout. V plánu je tedy autentická záležitost, při jejímž hraní byste mohli cítit strach, nával adrenalinu, paranoiu, hněv a další emoce, které mohou vojáci cítit ve skutečném boji.

Vývojáři nicméně zdůrazňují, že nejde o hru ze světa Titanfallu nebo Star Wars, takže můžeme počítat s novou značkou. Na ní si ale ještě počkáme, protože VR projekt Respawnu by měl vyjít až v roce 2019.

Tisk
Související novinky
 
EA kupuje Respawn Entertainment, tvůrce Titanfallu
 

EA kupuje Respawn Entertainment, tvůrce Titanfallu

Pátek 10.11.2017 08:56 - Na aktuální podobu studia a vývoj titulů v čele s novým Titanfallem a Star Wars hrou by tato změna neměla mít vliv. Alespoň to tvrdí vedení Respawnu. Přečíst celý článek »

32 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Tvůrci Titanfallu chystají novou hru

Tvůrci Titanfallu chystají novou hru

Středa 18.6.2014 09:30 - Pravděpodobně se nebude jednat o druhý díl Titanfallu, ale o úplně novou akci z pohledu třetí osoby. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
Střílečka od Respawn s mechy a exkluzivně pro konzole Xbox?
 

Střílečka od Respawn s mechy a exkluzivně pro konzole Xbox?

Úterý 30.4.2013 11:02 - Prozradily to dva na sobě nezávislé zdroje, které shodně řekly, že se dočkáme sci-fi střílečky s mechy a rozsáhlého multiplayeru s umělou inteligencí. Přečíst celý článek »

23 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Tvůrci Titanfallu chystají válečnou hru pro Oculus Rift
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Bonny    To fakt netusim, ale nenadaval na to :DBonnybonny4796    12.10.2017 09:49 Bonny

@ odpověď na komentář od Malcolm:To fakt netusim, ale nenadaval na to :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Malcolm napsal:slyšel jsem o tom ale jsem trochu skeptický nemá to naké problémy ?

Malcolm    slyšel jsem o tom ale jsem trochu skeptický nemá to naké problémy ?Malcolmmalcolm8346    12.10.2017 09:12 Malcolm

@ odpověď na komentář od Bonny:slyšel jsem o tom ale jsem trochu skeptický nemá to naké problémy ?

Bonny napsal:Muzes hrat o hry pro Oculus i s HTC Vive, je na to nejaky program. Mam Oculus, ale hral jsem s kamosem, co ma Vive exkluzivity pro Oculus. Mozna se to jmenuje Revive. Ale pres neco to urcite jde :)

Bonny    Muzes hrat i hry pro Oculus i s HTC Vive, je na to nejaky program. Mam Oculus, ale hral jsem s kamosem, co ma Vive exkluzivity pro Oculus. Mozna se to jmenuje Revive. Ale pres neco to urcite jde :)Bonnybonny4796    12.10.2017 09:11 Bonny

@ odpověď na komentář od Malcolm:Muzes hrat i hry pro Oculus i s HTC Vive, je na to nejaky program. Mam Oculus, ale hral jsem s kamosem, co ma Vive exkluzivity pro Oculus. Mozna se to jmenuje Revive. Ale pres neco to urcite jde :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Malcolm napsal:hmm nelíbí se mi že hned co jsem si koupil HTCčko tak si Oculus začal hrabat vlastní exkluzivity. Zatím se naštěstí nejedná o nic co by mě zajímalo ale jestli se tohle povede tak budu celkem zklamán. Btw neveděl jsem že právě oni dělají na Star Wars hře Respawnu věřím a doufám že to bude pecka

Malcolm    hmm nelíbí se mi že hned co jsem si koupil HTCčko tak si Oculus začal hrabat vlastní exkluzivity. Zatím se naštěstí nejedná o nic co by mě zajímalo ale jestli se tohle povede tak budu celkem zklamán. Btw neveděl jsem že právě oni dělají na Star Wars hře Respawnu věřím a doufám že to bude peckaMalcolmmalcolm8346    12.10.2017 09:09 Malcolm

hmm nelíbí se mi že hned co jsem si koupil HTCčko tak si Oculus začal hrabat vlastní exkluzivity. Zatím se naštěstí nejedná o nic co by mě zajímalo ale jestli se tohle povede tak budu celkem zklamán. Btw neveděl jsem že právě oni dělají na Star Wars hře Respawnu věřím a doufám že to bude pecka

Bonny    A oculus ma do toho jeste slevnit, zajimave :)Bonnybonny4796    12.10.2017 06:37 Bonny

A oculus ma do toho jeste slevnit, zajimave :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (12025 příspěvků), Call of duty WW II cz titulky (7 příspěvků), PSN v ČR (5 příspěvků), Budoucnost GTA série + GTA V / VI ve VR ? Názory (5 příspěvků), Humble bundle -vše sem (584 příspěvků), ovladač na volant (3 příspěvky), No One Lives Forever 3 (aneb další přání otcem myšlenky) (2 příspěvky), Resident Evil (4 příspěvky), Assassin's Creed Origins (3 příspěvky), Splitscreen hry (7 příspěvků), SpellForce 3 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 

Battlerite

Recenze - 13.12.2017
 
Battlerite

Tak trochu jiná masivně multiplayerová hra. Uspěje v konkurenci League of Legends a Doty 2?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC
 
 
Rozhovor s Michaelem Dennym o PlayStationu a Paris Games Week

Nejen o chystaných hrách s viceprezidentem SIE Worldwide Studios.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole