Uživatel nepřihlášen
   

Hlavní hrdinka kampaně Star Wars: Battlefrontu 2 se objeví i v multiplayeru

Pátek 13.10.2017 09:20 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Bude jedním ze 14 hratelných hrdinů a nabídne schopnosti, které jsou dobře známé veteránům předešlého dílu.

Už od dob odhalení Star Wars: Battlefrontu 2 víme, že se v singleplayerové kampani hry ujmeme role Iden Versio, velitelky elitní jednotky Inferno Squad a protagonistky stejnojmenné doprovodné knihy. Dlouho se spekulovalo o tom, že se Iden objeví i v multiplayeru, a včera večer se spekulace potvrdily.

Iden Versio tak bude jedním ze 14 hrdinů, za něž lze v multiplayeru Battlefrontu 2 hrát. Je přitom vybavena zbraní TL-50 a stejně jako ostatní hrdinové disponuje trojicí schopností. Droid Shield vyvolá kolem Iden ochranný štít, Pulse Cannon umožňuje nabít a na velkou vzdálenost vystřelit silný výboj a Stun Droid dovoluje ochromit nepřátele. Schopnosti Iden tak do značné míry sází na ty nejotravnější prvky z předešlého dílu z roku 2015.

Nyní už známe 12 ze 14 hrdinů, se kterými se ve Star Wars: Battlefrontu 2 setkáme. Dosavadní seznam najdete níže, přičemž se dá očekávat, že dvě zbývající postavy budou odhaleny v blízké době. Zatím můžeme jen spekulovat a doufat, že je jedním z nich vytoužený Obi-Wan Kenobi nebo Anakin Skywalker. Spekuluje se však o tom, že půjde spíše o Landa Calrissiana a Bosska.

Seznam dosud známých hrdinů v multiplayeru

Yoda
Darth Maul
Luke Skywalker
Darth Vader
Han Solo
Boba Fett
Chewbacca
Leia
císař Palpatine
Iden Versio
Rey
Kylo Ren
???
???

Tisk
Star Wars: Battlefront 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2
Související novinky
 
Nové hrdiny Star Wars: Battlefrontu 2 nebude nutné odemykat pomocí kreditů

Nové hrdiny Star Wars: Battlefrontu 2 nebude nutné odemykat pomocí kreditů

Úterý 12.12.2017 12:12 - Stačí se přihlásit do hry v období právě probíhající sezóny spojené s filmem Poslední z Jediů a Finn a Phasma vás nebudou stát jediný kredit. Přečíst celý článek »

33 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Trailer ukazuje první várku dodatečného obsahu pro Star Wars: Battlefront 2

Trailer ukazuje první várku dodatečného obsahu pro Star Wars: Battlefront 2

Čtvrtek 7.12.2017 15:40 - Obsah inspirovaný nadcházejícím filmem zahrnuje dva nové hrdiny, mapu planety Crait a pokračování singleplayerové kampaně. To všechno zdarma. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Tvůrci Star Wars: Battlefrontu 2 zvýšili příděl kreditů

Tvůrci Star Wars: Battlefrontu 2 zvýšili příděl kreditů

Pondělí 4.12.2017 16:58 - V multiplayeru i Arcade režimu můžete nyní získávat o poznání více kreditů, změnami prošly i denní krabice. Přečíst celý článek »

17 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Hlavní hrdinka kampaně Star Wars: Battlefrontu 2 se objeví i v multiplayeru
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
ILayme    O Qui-Gona a Obi-Wana a jiné bych se vůbec nebál, ti kteří jsou filmový ty přidají určitě. Ale cokoliv co je sice taky kánon ale není ve filmech se EA zjevně bojí že by na ně nekteří fanoušci koukali s otevřenou pusou.
Jako kdo každý ví, že Anakin měl padawanku :-D
ILaymeilayme11669
    14.10.2017 16:20
ILayme

@ odpověď na komentář od Draper:Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběB Dhv-Tban n Bov-Jnan n wvaé olpu fr iůorp aroáy, gv xgrří wfbh svyzbiý gl cřvqnwí hečvgě. Nyr pbxbyvi pb wr fvpr gnxl xáaba nyr araí ir svyzrpu fr RN mwriaě obwí žr ol an aě arxgrří snabhšpv xbhxnyv f bgriřrabh chfbh. Wnxb xqb xnžqý ií, žr Nanxva zěy cnqnjnaxh :-QO Qui-Gona a Obi-Wana a jiné bych se vůbec nebál, ti kteří jsou filmový ty přidají určitě. Ale cokoliv co je sice taky kánon ale není ve filmech se EA zjevně bojí že by na ně nekteří fanoušci koukali s otevřenou pusou.
Jako kdo každý ví, že Anakin měl padawanku :-D

Draper napsal:Byl by to hřích nedat tam Qui-Gon Jinna nebo Kenobiho, když už je tam Darth Maul.

Atlantis    A k osmé epizodě filmu je potvrzený Finn a cpt. Phasma v dlc do konce roku.Atlantisatlantis16070    13.10.2017 22:05 Atlantis

A k osmé epizodě filmu je potvrzený Finn a cpt. Phasma v dlc do konce roku.

Atlantis    Taky je prý potvrzený v dlc generál Grievous!Atlantisatlantis16070    13.10.2017 22:04 Atlantis

Taky je prý potvrzený v dlc generál Grievous!

Draper   1x   Byl by to hřích nedat tam Qui-Gon Jinna nebo Kenobiho, když už je tam Darth Maul.Draperdraper18948    13.10.2017 15:13 Draper

Byl by to hřích nedat tam Qui-Gon Jinna nebo Kenobiho, když už je tam Darth Maul.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

ILayme    zorgSVK: EA potvrdilo, že dlc s dalšími hrdiny bude, stejně tak jako veškerý obsah zdarma. Já osobně doufám, že později přidají Ahsoku a Ventress i jejich starfightery :dance:ILaymeilayme11669    13.10.2017 13:53 ILayme

@ odpověď na komentář od Malcolm:zorgSVK: EA potvrdilo, že dlc s dalšími hrdiny bude, stejně tak jako veškerý obsah zdarma. Já osobně doufám, že později přidají Ahsoku a Ventress i jejich starfightery :dance:

Malcolm napsal:veškerý obsah který pro BFII vyjde by měl být zdarma. A práve v to doufám že když se nedostanou do hry při dnu vydání tak alespon nějakou jinou formou.

Malcolm   3x   veškerý obsah který pro BFII vyjde by měl být zdarma. A práve v to doufám že když se nedostanou do hry při dnu vydání tak alespon nějakou jinou formou.Malcolmmalcolm8346    13.10.2017 11:29 Malcolm

@ odpověď na komentář od zorgSVK:veškerý obsah který pro BFII vyjde by měl být zdarma. A práve v to doufám že když se nedostanou do hry při dnu vydání tak alespon nějakou jinou formou.

zorgSVK napsal:Oni tam ale určite budú, ale v Seasn Pasee ako majú v obľube :D

zorgSVK    Oni tam ale určite budú, ale v Seasn Pasee ako majú v obľube :DzorgSVKzorgsvk9692    13.10.2017 11:27 zorgSVK

@ odpověď na komentář od Malcolm:Oni tam ale určite budú, ale v Seasn Pasee ako majú v obľube :D

Malcolm napsal:Obi-wan musí být samozřejmost jestli tam neni tak to jsou dobrý blázni, Anakin by byl taky dost dobrej no ale jestli tam bude Qui-gon tak to chčiju radostí. Ale jak známe EA tak od nich čekat jen to nejhorší.

Malcolm    Obi-wan musí být samozřejmost jestli tam neni tak to jsou dobrý blázni, Anakin by byl taky dost dobrej no ale jestli tam bude Qui-gon tak to chčiju radostí. Ale jak známe EA tak od nich čekat jen to nejhorší.Malcolmmalcolm8346    13.10.2017 10:58 Malcolm

Obi-wan musí být samozřejmost jestli tam neni tak to jsou dobrý blázni, Anakin by byl taky dost dobrej no ale jestli tam bude Qui-gon tak to chčiju radostí. Ale jak známe EA tak od nich čekat jen to nejhorší.

Draper    celkem slabý výběrDraperdraper18948    13.10.2017 10:35 Draper

celkem slabý výběr

johnny_jay    Aneb jak - alespoň co se originality a atraktivity tyče - zabit hrdinu s pomoci úplně nezajimavych schopnosti. Nejvíc mě štve ten štít, doufal jsem, ze se ta arciblbost ve hře neobjeví. Hlavně v té kampani, to bude atmosféra jak prase. K dokonalosti už teď jen chybí, aby přidali i Bacta Bomb...johnny_jayjohnny_jay30163    13.10.2017 10:22 johnny_jay

Aneb jak - alespoň co se originality a atraktivity tyče - zabit hrdinu s pomoci úplně nezajimavych schopnosti. Nejvíc mě štve ten štít, doufal jsem, ze se ta arciblbost ve hře neobjeví. Hlavně v té kampani, to bude atmosféra jak prase. K dokonalosti už teď jen chybí, aby přidali i Bacta Bomb...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (12026 příspěvků), Call of duty WW II cz titulky (7 příspěvků), Humble bundle -vše sem (586 příspěvků), PSN v ČR (5 příspěvků), Budoucnost GTA série + GTA V / VI ve VR ? Názory (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7043 příspěvků), Assassin's Creed Origins (4 příspěvky), No One Lives Forever 3 (aneb další přání otcem myšlenky) (2 příspěvky), Resident Evil (4 příspěvky), ovladač na volant (3 příspěvky), SpellForce 3 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Ancestors Legacy – dojmy z hraní

Půl roku před vydáním vypadá tato real-time strategie pro PC a Xbox One více než nadějně!

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 

Battlerite

Recenze - 13.12.2017
 
Battlerite

Tak trochu jiná masivně multiplayerová hra. Uspěje v konkurenci League of Legends a Doty 2?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC