Uživatel nepřihlášen
   

Tvůrci Star Wars: Battlefrontu 2 plánují změny v systému krabic

Pátek 13.10.2017 11:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Nejsilnější výbavu bude kupříkladu možné získat jen a pouze hraním. Změny čekají i herní třídy, módy a další prvky.

Ve středu skončila otevřená multiplayerová beta Star Wars: Battlefrontu 2, díky níž tvůrci získali značné množství zpětné vazby. V novém textu tedy slibují, že ji vezmou v potaz. Změn se tak dočká systém postupu, mód Strike, schopnost Infiltration třídy Specialist, která byla v betě příliš silná, nebo Flametrooper Prvního řádu, který byl naopak příliš slabý. Na to jsem si stěžoval i v mých dojmech. V plánu je také více možností, jak hrát jako tým a zůstávat v jedné skupině, čemuž by měl napomoci nový prvek v podobě odměn pro každého hráče ve vlně respawnu.

Nejvíce diskutovaným tématem v souvislosti s betou Battlefrontu 2 je však značně kontroverzní systém krabic, kterému jsem se věnoval v nedávné novince. Vývojáři si zjevně jsou vědomi negativních reakcí (které je opravdu těžké přehlédnout), a tak v rámci finální hry plánují celou řadu změn.

Ve finální hře budeme moci odemykat zbraně, jejich příslušenství, kredity, karty, které ovlivňují výbavu tříd, hrdinů a stíhaček, dále tanečky, skiny a vítězné pózy. Cílem tvůrců je přitom vyvážit hru tak, aby ty nejsilnější věci bylo možné získat jen a pouze hraním, konkrétně plněním in-game výzev či achievementů, nikoliv koupí krabic. Ty obsahují nejen karty, ale i skiny, tanečky a vítězné pózy.


Ve finální hře bude i více způsobů získání krabic. Již víme, že si je budeme moci kupovat za herní měnu, kterou symbolizují kredity, nebo za skutečné peníze, reprezentované měnou zvanou Crystals (krystaly). Krabice ale získáte i za plnění výzev nebo za významné milníky během vašeho postupu multiplayerem.

Když vám z krabice padne karta, kterou již vlastníte, získáte součástky, jež vám mohou pomoci s vylepšením vámi zvolené karty. Má to však jeden háček. Možnost vylepšovat karty a odemykat většinu zbraní si nejprve musíte zasloužit, a to postupem po úrovních, kterého dosáhnete jen a pouze hraním.

Vývojáři se zkrátka snaží, aby byl multiplayer Star Wars: Battlefrontu 2 zábavný pro všechny a aby byl celý systém dostatečně vyvážený. A to natolik, aby byl vhodný pro hráče, kteří chtějí vše odemknout prostým hraním, tak pro ty, kteří nemají dost času a svůj postup se pokusí urychlit výměnou za skutečné peníze. Nyní je ale samozřejmě těžké říct, jestli se jim zadaří. Některé výše popsané změny sice dělají slušný dojem, ale až samotná hra ukáže, jak příznivý nakonec systém krabic doopravdy bude.

Tisk
Star Wars: Battlefront 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2
Související novinky
 
PS4 a PS4 Pro v barvách Star Wars: Battlefront 2

PS4 a PS4 Pro v barvách Star Wars: Battlefront 2

Úterý 17.10.2017 16:11 - Zalíbí se fanouškům Hvězdných válek? Přečíst celý článek »

Hlavní hrdinka kampaně Star Wars: Battlefrontu 2 se objeví i v multiplayeru

Hlavní hrdinka kampaně Star Wars: Battlefrontu 2 se objeví i v multiplayeru

Pátek 13.10.2017 09:20 - Bude jedním ze 14 hratelných hrdinů a nabídne schopnosti, které jsou dobře známé veteránům předešlého dílu. Přečíst celý článek »

10 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Zvedá se masivní vlna odporu proti systému krabic v betě Star Wars: Battlefrontu 2

Zvedá se masivní vlna odporu proti systému krabic v betě Star Wars: Battlefrontu 2

Úterý 10.10.2017 18:58 - Systém hlasitě kritizují velké zahraniční weby, více či méně proslulí YouTubeři i samotní hráči a fanoušci. Přečíst celý článek »

35 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Tvůrci Star Wars: Battlefrontu 2 plánují změny v systému krabic
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
CzePavel99    Tak uvidíme.CzePavel99czepavel9911259    15.10.2017 00:12 CzePavel99

Tak uvidíme.

drone    Já to vidím jinak, mikrotransakce super věc, prostě se mi líbí že si můžu koupit to nej. Tak doufám že ty socky nebudou poslouchat.dronedrone6276    14.10.2017 23:00 drone

Já to vidím jinak, mikrotransakce super věc, prostě se mi líbí že si můžu koupit to nej. Tak doufám že ty socky nebudou poslouchat.

shaak   1x   To je pořád slabá útěcha. Kdyby měli páteř, tak ve hře za 60€ mají maximálně kosmetické úpravy za další příplatek, a další obsah pak bude zdarma pro všechny.
Hra samotná je fajn, škoda, že ji ničí nenažranost EA
shaakshaak13196
    14.10.2017 19:34
shaak

To je pořád slabá útěcha. Kdyby měli páteř, tak ve hře za 60€ mají maximálně kosmetické úpravy za další příplatek, a další obsah pak bude zdarma pro všechny.
Hra samotná je fajn, škoda, že ji ničí nenažranost EAKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Spinder   1x   Pkud to bude fungovat podobne jako v jednicce tak to potes. Kvuli mikrotransakcim se vsechen loot vzdy bude dostavat z boxu :( (i u jinych her) certuc to vynalez.Spinderspinder15061    13.10.2017 14:38 Spinder

Pkud to bude fungovat podobne jako v jednicce tak to potes. Kvuli mikrotransakcim se vsechen loot vzdy bude dostavat z boxu :( (i u jinych her) certuc to vynalez.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Doom351   4x   Thumbs Up! Konečně reálná odezva od studia spadajícího pod EA. Kéž by se toto dělo častěji. :)Doom351doom351386    13.10.2017 13:08 Doom351

Thumbs Up! Konečně reálná odezva od studia spadajícího pod EA. Kéž by se toto dělo častěji. :)

Mr.Lolendo    LensFlare Wars...Mr.Lolendomrlolendo10723    13.10.2017 11:48 Mr.Lolendo

LensFlare Wars...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Monkeyskunk    Zní to dobře, snad tomu tak opravdu bude i v reálu :thumbup:Monkeyskunkmonkeyskunk6143    13.10.2017 11:07 Monkeyskunk

Zní to dobře, snad tomu tak opravdu bude i v reálu :thumbup:

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
The Evil Within 2 - probuzení do nové noční můry

Horor The Evil Within je zpět a jeho tvůrci se pokusili udělat některé věci jinak a lépe. Podařilo se jim to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Gran Turismo Sport – návrat krále motorsportu

Prověřili jsme nové Gran Turismo Sport a nezapomněli ani na srovnání s Project Cars 2 a Forza Motorsport 7.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Elex – návrat ke kořenům?

Recenze - 16.10.2017
 
Elex – návrat ke kořenům?

Na sérii Gothic většina hráčů vzpomíná s láskou dodnes. Zapíše se nové RPG z dílen Piranha Bytes v jejich srdcích stejně dobře?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
South Park: The Fractured but Whole – superhrdinové útočí

Eric, Stan, Kyle a Kenny se opět vrhají do akce. Přidáte se k nim?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: České RONE

Lidská civilizace padla a o poslední zbytky se přetahují přeživší s mutanty, hybridy a inteligentními stroji. Přežijete déle než pět minut?