Uživatel nepřihlášen
   

Tvůrci Star Wars: Battlefrontu 2 plánují změny v systému krabic

Pátek 13.10.2017 11:00 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Nejsilnější výbavu bude kupříkladu možné získat jen a pouze hraním. Změny čekají i herní třídy, módy a další prvky.

Ve středu skončila otevřená multiplayerová beta Star Wars: Battlefrontu 2, díky níž tvůrci získali značné množství zpětné vazby. V novém textu tedy slibují, že ji vezmou v potaz. Změn se tak dočká systém postupu, mód Strike, schopnost Infiltration třídy Specialist, která byla v betě příliš silná, nebo Flametrooper Prvního řádu, který byl naopak příliš slabý. Na to jsem si stěžoval i v mých dojmech. V plánu je také více možností, jak hrát jako tým a zůstávat v jedné skupině, čemuž by měl napomoci nový prvek v podobě odměn pro každého hráče ve vlně respawnu.

Nejvíce diskutovaným tématem v souvislosti s betou Battlefrontu 2 je však značně kontroverzní systém krabic, kterému jsem se věnoval v nedávné novince. Vývojáři si zjevně jsou vědomi negativních reakcí (které je opravdu těžké přehlédnout), a tak v rámci finální hry plánují celou řadu změn.

Ve finální hře budeme moci odemykat zbraně, jejich příslušenství, kredity, karty, které ovlivňují výbavu tříd, hrdinů a stíhaček, dále tanečky, skiny a vítězné pózy. Cílem tvůrců je přitom vyvážit hru tak, aby ty nejsilnější věci bylo možné získat jen a pouze hraním, konkrétně plněním in-game výzev či achievementů, nikoliv koupí krabic. Ty obsahují nejen karty, ale i skiny, tanečky a vítězné pózy.


Ve finální hře bude i více způsobů získání krabic. Již víme, že si je budeme moci kupovat za herní měnu, kterou symbolizují kredity, nebo za skutečné peníze, reprezentované měnou zvanou Crystals (krystaly). Krabice ale získáte i za plnění výzev nebo za významné milníky během vašeho postupu multiplayerem.

Když vám z krabice padne karta, kterou již vlastníte, získáte součástky, jež vám mohou pomoci s vylepšením vámi zvolené karty. Má to však jeden háček. Možnost vylepšovat karty a odemykat většinu zbraní si nejprve musíte zasloužit, a to postupem po úrovních, kterého dosáhnete jen a pouze hraním.

Vývojáři se zkrátka snaží, aby byl multiplayer Star Wars: Battlefrontu 2 zábavný pro všechny a aby byl celý systém dostatečně vyvážený. A to natolik, aby byl vhodný pro hráče, kteří chtějí vše odemknout prostým hraním, tak pro ty, kteří nemají dost času a svůj postup se pokusí urychlit výměnou za skutečné peníze. Nyní je ale samozřejmě těžké říct, jestli se jim zadaří. Některé výše popsané změny sice dělají slušný dojem, ale až samotná hra ukáže, jak příznivý nakonec systém krabic doopravdy bude.

Tisk
Star Wars: Battlefront 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2
Související novinky
 
Nové hrdiny Star Wars: Battlefrontu 2 nebude nutné odemykat pomocí kreditů

Nové hrdiny Star Wars: Battlefrontu 2 nebude nutné odemykat pomocí kreditů

Úterý 12.12.2017 12:12 - Stačí se přihlásit do hry v období právě probíhající sezóny spojené s filmem Poslední z Jediů a Finn a Phasma vás nebudou stát jediný kredit. Přečíst celý článek »

33 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Trailer ukazuje první várku dodatečného obsahu pro Star Wars: Battlefront 2

Trailer ukazuje první várku dodatečného obsahu pro Star Wars: Battlefront 2

Čtvrtek 7.12.2017 15:40 - Obsah inspirovaný nadcházejícím filmem zahrnuje dva nové hrdiny, mapu planety Crait a pokračování singleplayerové kampaně. To všechno zdarma. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Tvůrci Star Wars: Battlefrontu 2 zvýšili příděl kreditů

Tvůrci Star Wars: Battlefrontu 2 zvýšili příděl kreditů

Pondělí 4.12.2017 16:58 - V multiplayeru i Arcade režimu můžete nyní získávat o poznání více kreditů, změnami prošly i denní krabice. Přečíst celý článek »

17 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Tvůrci Star Wars: Battlefrontu 2 plánují změny v systému krabic
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
CzePavel99    Tak uvidíme.CzePavel99czepavel9911259    15.10.2017 00:12 CzePavel99

Tak uvidíme.

drone    Já to vidím jinak, mikrotransakce super věc, prostě se mi líbí že si můžu koupit to nej. Tak doufám že ty socky nebudou poslouchat.dronedrone6276    14.10.2017 23:00 drone

Já to vidím jinak, mikrotransakce super věc, prostě se mi líbí že si můžu koupit to nej. Tak doufám že ty socky nebudou poslouchat.

shaak   1x   To je pořád slabá útěcha. Kdyby měli páteř, tak ve hře za 60€ mají maximálně kosmetické úpravy za další příplatek, a další obsah pak bude zdarma pro všechny.
Hra samotná je fajn, škoda, že ji ničí nenažranost EA
shaakshaak13196
    14.10.2017 19:34
shaak

To je pořád slabá útěcha. Kdyby měli páteř, tak ve hře za 60€ mají maximálně kosmetické úpravy za další příplatek, a další obsah pak bude zdarma pro všechny.
Hra samotná je fajn, škoda, že ji ničí nenažranost EAKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Spinder   1x   Pkud to bude fungovat podobne jako v jednicce tak to potes. Kvuli mikrotransakcim se vsechen loot vzdy bude dostavat z boxu :( (i u jinych her) certuc to vynalez.Spinderspinder15061    13.10.2017 14:38 Spinder

Pkud to bude fungovat podobne jako v jednicce tak to potes. Kvuli mikrotransakcim se vsechen loot vzdy bude dostavat z boxu :( (i u jinych her) certuc to vynalez.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Doom351   4x   Thumbs Up! Konečně reálná odezva od studia spadajícího pod EA. Kéž by se toto dělo častěji. :)Doom351doom351386    13.10.2017 13:08 Doom351

Thumbs Up! Konečně reálná odezva od studia spadajícího pod EA. Kéž by se toto dělo častěji. :)

Mr.Lolendo    LensFlare Wars...Mr.Lolendomrlolendo10723    13.10.2017 11:48 Mr.Lolendo

LensFlare Wars...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Monkeyskunk    Zní to dobře, snad tomu tak opravdu bude i v reálu :thumbup:Monkeyskunkmonkeyskunk6143    13.10.2017 11:07 Monkeyskunk

Zní to dobře, snad tomu tak opravdu bude i v reálu :thumbup:

Diskuze na fóru

Náhodné myšlenky a události dne (12026 příspěvků), Call of duty WW II cz titulky (7 příspěvků), Humble bundle -vše sem (586 příspěvků), PSN v ČR (5 příspěvků), Budoucnost GTA série + GTA V / VI ve VR ? Názory (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7043 příspěvků), Assassin's Creed Origins (4 příspěvky), No One Lives Forever 3 (aneb další přání otcem myšlenky) (2 příspěvky), Resident Evil (4 příspěvky), ovladač na volant (3 příspěvky), SpellForce 3 (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Ancestors Legacy – dojmy z hraní

Půl roku před vydáním vypadá tato real-time strategie pro PC a Xbox One více než nadějně!

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole
 

Battlerite

Recenze - 13.12.2017
 
Battlerite

Tak trochu jiná masivně multiplayerová hra. Uspěje v konkurenci League of Legends a Doty 2?

 
Přečíst celý článek»Autor: EddieCZ - Platforma: PC