Uživatel nepřihlášen
     

Jednohubky k svačině - úterý 24. října

Úterý 24.10.2017 13:55 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Stream nového Wolfensteina, prodeje Gran Turisma Sport, Xbox 360 hry s vylepšením pro Xbox One X, problémy expanze Horizon: Zero Dawn a další zprávičky.

U nás se sice na Gran Turismo Sport dost nadává, ale ve Velké Británii se novým PS4 závodům daří. Usadily se totiž na prvním žebříčku nejprodávanějších her v UK a podle informací se za úvodní dny prodalo téměř třikrát více kusů než Forzy Motorsport 7 na Xbox One v úvodní dny. South Park: The Fractured but Whole skončil třetí.

Kompletní edice Nioh na PC bez protipirátské ochrany Denuvo. Vedoucí vývoje Fumihiko Yasuda ještě potvrdil, že hra nebude mít zamknuté nastavení grafiky.

Známe první čtveřici her z Xboxu 360, která ve zpětné kompatibilitě dostane vylepšení pro Xbox One X. Na výkonnější konzoli si budete moci v lepší kvalitě a plynule vychutnat Halo 3, Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3 a první Assassin’s Creed.

Blizzard vylepšil Battle.net o nové společenské funkce, včetně více možností v profilech a avatarech.

Sony má problémy s ochranou známkou u expanze The Frozen Wilds pro Horizon: Zero Dawn. Společnosti byla zamítnuta ochranná známka na název The Frozen Wilds z důvodu mobilní hry Frozen Wild od HUUUGE Games. Asociace nedovolí registraci The Frozen Wilds, mohlo by totiž dojít k záměně a lidé by si hry pletli. Sony tak může buď přejmenovat rozšíření (vysoce nepravděpodobné) nebo se s HUUUGE Games dohodnout. Každopádně vydání The Frozen Wilds to nijak neohrozí, nový příběh Aloy dorazí 7. listopadu.

Zdá se, že nový model PlayStation VR pomohl nastartovat prodeje. V Japonsku se prodalo 27 tisíc kusů tohoto nového modelu, celkově má PS VR na tamním trhu prodáno přes 200 tisíc kusů.

Konzole PS4 se po nejnovější aktualizaci dostala na verzi 5.01. Update zlepšuje výkon systému a má pouhých 357,3 MB.

Doom na Nintendu Switch poběží konzistentně při 30fps, slibuje Bethesda. Dobrou zprávou je, že se singleplayerové módy kampaň a Arcade vejdou na 16 GB cartridge. Multiplayer vyžaduje stáhnutí 9 GB.

Stolní hře Resident Evil 2 se podařilo na Kickstarteru vybrat přes 800 tisíc liber.

V předstihu si můžete nastudovat trofeje Call of Duty: WWII - celkem 51 trofejí, z toho jedna platinová, dvě zlaté, 10 stříbrných a 38 bronzových.

Zing.cz je jedním z mála magazínů, kteří v předstihu dostaly kód k recenzování Wolfenstein 2: The New Colossus. Dnes večer vám přineseme stream z hraní. Pokud půjde vše dobře, recenzi publikujeme ve čtvrtek odpoledne.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: jednohubky
Související novinky
 
Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Jednohubky k svačině - pondělí 6. listopadu

Pondělí 6.11.2017 16:28 - Superman od tvůrců série Batman Arkham, prodeje a problémy Call of Duty: WWII, vylepšení AC: Origins a Evil Within 2, Blizzard o remasterech Diabla 2 a Warcraftu 3 a další zprávičky. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Jednohubky k svačině - středa 1. listopadu

Středa 1.11.2017 15:28 - Komiks Bloodborne, PS4 Pro podpora u Metal Gear Solid V, zajímavý rok pro majitele PS4, aktualizace FIFA 18, prodeje Super Mario Odyssey a další zprávičky. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Jednohubky k snídani - úterý 31. října

Úterý 31.10.2017 08:23 - Prodeje Nintenda Switch, další odchod z BioWare, průměrné hraní s PSVR, dokončen vývoj SW: Battlefrontu 2, druhý díl World of Tanks nebo nová verze Brutal Doom. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Jednohubky k svačině - úterý 24. října
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Lincoln    Děkuji za odpověď. Hlavně to vydali tak v tichosti, takže nevím co od toho očekávají nebo já na to narazil na xzone náhodou a běžel si ho koupit. Prvně mě zmátlo to číslo 1/2017. Jsem si myslel, že jsem něco minul a že 1ka znamená leden :) Ale co jsem slyšel, tak se to dost bralo na For Games a snad bude tedy další číslo.

@dopitapetr Ano, protože ne všichni mají rádi čtení na internetu. Existují lidi jako já, kteří prostě preferují papír oproti elektronické verzi. Nemám rád čtení ani na tabletu. Prostě sbalím časopis a vezmu ho kamkoliv. Navíc je tam trocha nostalgie kdy ještě vycházel. Kdyby Zing měl časopis, tak si ho taky budu kupovat i kdyby to bylo tady všechno online :) Je to prostě jiný a příjemnější pocit.
Lincolnlincoln21233
    25.10.2017 07:17
Lincoln

@ odpověď na komentář od Miky:Děkuji za odpověď. Hlavně to vydali tak v tichosti, takže nevím co od toho očekávají nebo já na to narazil na xzone náhodou a běžel si ho koupit. Prvně mě zmátlo to číslo 1/2017. Jsem si myslel, že jsem něco minul a že 1ka znamená leden :) Ale co jsem slyšel, tak se to dost bralo na For Games a snad bude tedy další číslo.

@dopitapetr Ano, protože ne všichni mají rádi čtení na internetu. Existují lidi jako já, kteří prostě preferují papír oproti elektronické verzi. Nemám rád čtení ani na tabletu. Prostě sbalím časopis a vezmu ho kamkoliv. Navíc je tam trocha nostalgie kdy ještě vycházel. Kdyby Zing měl časopis, tak si ho taky budu kupovat i kdyby to bylo tady všechno online :) Je to prostě jiný a příjemnější pocit.

Miky napsal:S magazínem je to složitější, je to první číslo a Sony čeká na zpětnou vazbu a nejspíš prodeje, zda se vyplatí dělat další čísla. O dalších číslech se tak rozhodne za pár týdnů, možná měsíců.

dopitapetr   1x   Má to vůbec smysl ten Playstation magazín kupovat, když dnes si člověk všechno důležité o hrách může přečíst na internetu?dopitapetrdopitapetr5480    24.10.2017 23:27 dopitapetr

Má to vůbec smysl ten Playstation magazín kupovat, když dnes si člověk všechno důležité o hrách může přečíst na internetu?

Miky člen redakce   1x   S magazínem je to složitější, je to první číslo a Sony čeká na zpětnou vazbu a nejspíš prodeje, zda se vyplatí dělat další čísla. O dalších číslech se tak rozhodne za pár týdnů, možná měsíců.Mikymiky3    24.10.2017 22:58 Miky

@ odpověď na komentář od Lincoln:S magazínem je to složitější, je to první číslo a Sony čeká na zpětnou vazbu a nejspíš prodeje, zda se vyplatí dělat další čísla. O dalších číslech se tak rozhodne za pár týdnů, možná měsíců.

Lincoln napsal:Mají ho i v trafice jo? Hustý! Doufám, že se to bude prodávat a bude další! Jen jsem na to v rychlosti koukl a za ty peníze super. Akorát mě děsí periodicita jeden rok? To snad nemyslí vážně :D

Lincoln    Mají ho i v trafice jo? Hustý! Doufám, že se to bude prodávat a bude další! Jen jsem na to v rychlosti koukl a za ty peníze super. Akorát mě děsí periodicita jeden rok? To snad nemyslí vážně :DLincolnlincoln21233    24.10.2017 22:52 Lincoln

@ odpověď na komentář od Ratos:Mají ho i v trafice jo? Hustý! Doufám, že se to bude prodávat a bude další! Jen jsem na to v rychlosti koukl a za ty peníze super. Akorát mě děsí periodicita jeden rok? To snad nemyslí vážně :D

Ratos napsal:Presne tak, rano jsem pro nej byl v trafice.

Miky člen redakce    Tak to vypadá na 20: 00 začátek streamu. Až to budu vědět jistě, vydám novinku.Mikymiky3    24.10.2017 19:05 Miky

@ odpověď na komentář od OneShot:Tak to vypadá na 20: 00 začátek streamu. Až to budu vědět jistě, vydám novinku.

OneShot napsal:Tak to se omlouvám, já měl za to, že už to ví všichni kromě mě. :-)

OneShot    Tak to se omlouvám, já měl za to, že už to ví všichni kromě mě. :-)OneShotoneshot73915    24.10.2017 18:21 OneShot

@ odpověď na komentář od Miky:Tak to se omlouvám, já měl za to, že už to ví všichni kromě mě. :-)

Miky napsal:ADSL postihl celorepublikový výpadek internetu, problémy máme bohužel i my, takže teď nedokážu říct, kdy přesně stream bude. Internet buď jde pomalu nebo nefunguje vůbec. Sleduj Zing, kde se včas dozvíš, že bude stream - bude o tom novinka.

Miky člen redakce    ADSL postihl celorepublikový výpadek internetu, problémy máme bohužel i my, takže teď nedokážu říct, kdy přesně stream bude. Internet buď jde pomalu nebo nefunguje vůbec. Sleduj Zing, kde se včas dozvíš, že bude stream - bude o tom novinka.Mikymiky3    24.10.2017 18:18 Miky

@ odpověď na komentář od OneShot:ADSL postihl celorepublikový výpadek internetu, problémy máme bohužel i my, takže teď nedokážu říct, kdy přesně stream bude. Internet buď jde pomalu nebo nefunguje vůbec. Sleduj Zing, kde se včas dozvíš, že bude stream - bude o tom novinka.

OneShot napsal:Fakt nikdo neví, od kolika bude stream Wolfa?

OneShot    Fakt nikdo neví, od kolika bude stream Wolfa?OneShotoneshot73915    24.10.2017 18:11 OneShot

Fakt nikdo neví, od kolika bude stream Wolfa?

Ondrej_V    Preload na AC Origins bude dnes v 18h.Ondrej_Vondrej_v15018    24.10.2017 17:40 Ondrej_V

Preload na AC Origins bude dnes v 18h.

reflex24   1x   Jen pokud je ti 5 let nebo ti chybí 3 prsty. :Dreflex24reflex2428655    24.10.2017 16:30 reflex24

@ odpověď na komentář od Draper:Jen pokud je ti 5 let nebo ti chybí 3 prsty. :D

Draper napsal:Project Cars 2 je prý obtížné ovládat na gamepadu...

Draper    Project Cars 2 je prý obtížné ovládat na gamepadu...Draperdraper18948    24.10.2017 16:05 Draper

@ odpověď na komentář od reflex24:Project Cars 2 je prý obtížné ovládat na gamepadu...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

reflex24 napsal:Project Cars 2 jsou od dost lepší než GT Sport, ale hold lidi slyší na jméno GT.

SamFisher   1x   tak tak, recenzi si přečtu, ale na stream koukat nebudu :thumbup:SamFishersamfisher16017    24.10.2017 16:05 SamFisher

tak tak, recenzi si přečtu, ale na stream koukat nebudu :thumbup:

Ratos   2x   Presne tak, rano jsem pro nej byl v trafice.Ratosratos11417    24.10.2017 16:01 Ratos

@ odpověď na komentář od Lincoln:Presne tak, rano jsem pro nej byl v trafice.

Lincoln napsal:Co mi tu chybí nebo jsem asi minul je, že vychází po X letech zase Playstation magazín! To je naprostá paráda!

OneShot    Na stream bych se rád podíval, ale jen v případě, že budete přeskakovat cutscény. Od kolika bude?OneShotoneshot73915    24.10.2017 15:33 OneShot

Na stream bych se rád podíval, ale jen v případě, že budete přeskakovat cutscény. Od kolika bude?

reflex24   1x   Project Cars 2 jsou od dost lepší než GT Sport, ale hold lidi slyší na jméno GT.reflex24reflex2428655    24.10.2017 15:09 reflex24

@ odpověď na komentář od Draper:Project Cars 2 jsou od dost lepší než GT Sport, ale hold lidi slyší na jméno GT.

Draper napsal:Hlavně je na ps4 hlad po nějaký závodní hře a taky uvažuji že koupím :D

Draper   3x   Hlavně je na ps4 hlad po nějaký závodní hře a taky uvažuji že koupím :DDraperdraper18948    24.10.2017 14:54 Draper

@ odpověď na komentář od reflex24:Hlavně je na ps4 hlad po nějaký závodní hře a taky uvažuji že koupím :D

reflex24 napsal:To Gran Turismo je způsobeno tím, že na něj lidi čekali 4 roky zatímco Forza je každý rok.

reflex24   1x   To Gran Turismo je způsobeno tím, že na něj lidi čekali 4 roky zatímco Forza je každý rok.reflex24reflex2428655    24.10.2017 14:44 reflex24

To Gran Turismo je způsobeno tím, že na něj lidi čekali 4 roky zatímco Forza je každý rok.

the víta ! :)   1x   Sorry chlapy ale na stream koukat nebudu :D Ale recenzi si přečtu ;) to každopadně :)the víta ! :)the-vita11589    24.10.2017 14:36 the víta ! :)

Sorry chlapy ale na stream koukat nebudu :D Ale recenzi si přečtu ;) to každopadně :)

Lincoln   6x   Co mi tu chybí nebo jsem asi minul je, že vychází po X letech zase Playstation magazín! To je naprostá paráda!Lincolnlincoln21233    24.10.2017 14:19 Lincoln

Co mi tu chybí nebo jsem asi minul je, že vychází po X letech zase Playstation magazín! To je naprostá paráda!

Draper   6x   jinak na GOGu je zdarma ke stažení Stronghold HD a A. D. 2044Draperdraper18948    24.10.2017 14:07 Draper

jinak na GOGu je zdarma ke stažení Stronghold HD a A. D. 2044

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole