Uživatel nepřihlášen
  

Tokyo Xanadu eX+ u nás vyjde 8. prosince

Neděle 12.11.2017 10:39 - Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek - Rubrika: Novinky Novinka

PS4 verze vyjde jak fyzicky, tak i digitálně.

Po více než dvou letech od japonského vydání hry v září roku 2016, jsme se dočkali. Askys Games konečně uveřejnili datum vydání RPG Tokyo Xanadu eX+ ve verzi pro konzoli PlayStation 4 v Evropě. Nakonec jde o stejný termín, kdy se hra objeví na pultech obchodů i v Severní Americe, tedy 8. prosince a k mání bude i v Evropě v krabicové a digitální podobě.

Naplánováno je také vydání verze pro PC, ale u té dosud neznáme termín startu. Ghostlight Games, který pomáhá portovat pro Aksys Games Tokyo Xanadu eX+ pro PC, ale momentálně přijímá registrace do uzavřené bety.Tokyo Xanadu eX+ je obrovské akční RPG od studia Falcom. Odehrává se na Zemi, kde před 10 lety zničilo kolosální zemětřesení Tokio a navždy změnilo životy jeho obyvatel. Město bylo od té doby přestavěno a život se pomalu vrátil do normálu, ale za závojem této nově přestavěné metropole leží jiný svět. Svět, který v sobě ukrývá zlověstné tajemství.

Zemětřesení, které původně zničilo Tokio, bylo vlastně způsobeno vznikem tajemného a smrtícího stínového světa, známého jako Eclipse. A teď bude třeba přijmout opatření k potlačení legií Eclipse a zajistit ochranu míru na Zemi.Oproti původní hře nabízí rozšířená verze eX+ něco navíc. V první řadě jde o nové scénáře, kratší povídky o Wielderech, které předtím nebyly součástí hlavního příběhu. Po dokončení hry ještě získáte přístup k úplně novému questu a budete moci dále pokračovat v dobrodružství.

Objeví se i nový hratelný charakter, nová monstra, dungeony a bossové. Novou postavou je tajemný rytíř, White Shroud a s ním budete moci použít na likvidaci příšer a bossů sílu světla. A v nových dungeonech najdete nové typy divokých monster a obřích bossů.

Přibyly i nové režimy Time Attack a Boss Rush. V Time Attacku budete muset porazit různé bossy z hlavního příběhu co nejrychleji, zatímco v režimu Boss Rush na vás budou bossové nabíhat postupně jeden za druhým.

Tisk
Tokyo Xanadu eX+ na PC, PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+
Související novinky
 
Tokyo Xanadu vychází 30. června

Tokyo Xanadu vychází 30. června

Sobota 11.3.2017 08:30 - Koncem roku se můžeme těšit i na Tokyo Xanadu eX+. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, PSV
Tokio Xanadu eX+ vyjde na západě koncem roku na PS4 a PC

Tokio Xanadu eX+ vyjde na západě koncem roku na PS4 a PC

Čtvrtek 19.1.2017 09:24 - Nejdříve se ale v létě můžeme těšit na PS Vita verzi Tokyo Xanadu. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, PSV

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Tokyo Xanadu eX+ u nás vyjde 8. prosince
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (53 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole