Uživatel nepřihlášen
  

Tokyo Xanadu eX+ u nás vyjde 8. prosince

Neděle 12.11.2017 10:39 - Autor: Ivan "killjezor" Jeziorek - Rubrika: Novinky Novinka

PS4 verze vyjde jak fyzicky, tak i digitálně.

Po více než dvou letech od japonského vydání hry v září roku 2016, jsme se dočkali. Askys Games konečně uveřejnili datum vydání RPG Tokyo Xanadu eX+ ve verzi pro konzoli PlayStation 4 v Evropě. Nakonec jde o stejný termín, kdy se hra objeví na pultech obchodů i v Severní Americe, tedy 8. prosince a k mání bude i v Evropě v krabicové a digitální podobě.

Naplánováno je také vydání verze pro PC, ale u té dosud neznáme termín startu. Ghostlight Games, který pomáhá portovat pro Aksys Games Tokyo Xanadu eX+ pro PC, ale momentálně přijímá registrace do uzavřené bety.Tokyo Xanadu eX+ je obrovské akční RPG od studia Falcom. Odehrává se na Zemi, kde před 10 lety zničilo kolosální zemětřesení Tokio a navždy změnilo životy jeho obyvatel. Město bylo od té doby přestavěno a život se pomalu vrátil do normálu, ale za závojem této nově přestavěné metropole leží jiný svět. Svět, který v sobě ukrývá zlověstné tajemství.

Zemětřesení, které původně zničilo Tokio, bylo vlastně způsobeno vznikem tajemného a smrtícího stínového světa, známého jako Eclipse. A teď bude třeba přijmout opatření k potlačení legií Eclipse a zajistit ochranu míru na Zemi.Oproti původní hře nabízí rozšířená verze eX+ něco navíc. V první řadě jde o nové scénáře, kratší povídky o Wielderech, které předtím nebyly součástí hlavního příběhu. Po dokončení hry ještě získáte přístup k úplně novému questu a budete moci dále pokračovat v dobrodružství.

Objeví se i nový hratelný charakter, nová monstra, dungeony a bossové. Novou postavou je tajemný rytíř, White Shroud a s ním budete moci použít na likvidaci příšer a bossů sílu světla. A v nových dungeonech najdete nové typy divokých monster a obřích bossů.

Přibyly i nové režimy Time Attack a Boss Rush. V Time Attacku budete muset porazit různé bossy z hlavního příběhu co nejrychleji, zatímco v režimu Boss Rush na vás budou bossové nabíhat postupně jeden za druhým.

Tisk
Tokyo Xanadu eX+ na PC, PS4Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+ Screenshot ze hry Tokyo Xanadu eX+
Související novinky
 
Tokyo Xanadu vychází 30. června

Tokyo Xanadu vychází 30. června

Sobota 11.3.2017 08:30 - Koncem roku se můžeme těšit i na Tokyo Xanadu eX+. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, PSV
Tokio Xanadu eX+ vyjde na západě koncem roku na PS4 a PC

Tokio Xanadu eX+ vyjde na západě koncem roku na PS4 a PC

Čtvrtek 19.1.2017 09:24 - Nejdříve se ale v létě můžeme těšit na PS Vita verzi Tokyo Xanadu. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, PSV

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Tokyo Xanadu eX+ u nás vyjde 8. prosince
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

Diskuze na fóru

Humble bundle -vše sem (569 příspěvků), Fotka vašeho PC (226 příspěvků), Trance - TOTY 2017 (449 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12005 příspěvků), Vše o sběratelských/speciálních/limitovaných edicích her (4562 příspěvků), Assassin's Creed Unity (64 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Attentat 1942 – lepší než učebnice

Heydrichiáda zasáhla osudy tisíců lidí. Pojďme se podívat blíže na jeden z nich.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Project Cars 2 – nekompromisní závodní simulátor

To, co vám jinde projde, za to vám Project Cars 2 vymáchá obličej v kaluži vyjetého oleje.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Nejzajímavější a nejdůležitější události týdne - 13. až 19. listopadu

Odhalení Thrones of Britannia: A Total War Saga a Project Hospital, seriál Hitmana, akční hra od Motive Studios, duchovní nástupce Skate, nové DLC…

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Zombicide Černý mor

Středověkými zablácenými ulicemi se šinou hordy nemrtvých, kterým čelí hrstka statečných hrdinů. Přijmete jejich pozvání do party?

 
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - další návštěva předaleké galaxie

Hodnotíme singleplayer i multiplayer nového Battlefrontu. Jak kvalitní je výsledná hra a jak se vypořádala s nedávnými vlnami kontroverze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole