Uživatel nepřihlášen
   

Battlefront 2 vyvolává další kontroverzní téma, tentokrát kvůli absurdnímu odemykání hrdinů

Pondělí 13.11.2017 11:56 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Podle výpočtů fanoušků na základě aktuálně dostupného trialu může trvat odemčení jediného hrdiny v multiplayeru zhruba 40 hodin.

Mysleli jste si, že jakmile zapnete multiplayer Star Wars: Battlefrontu 2, budete mít přístup ke všem 14 hrdinům, které jsou v online režimu hry k dispozici? Omyl. Někteří jsou přístupní hned z počátku, ale některé si musíte odemknout výměnou za kredity, které získáváte hraním.

Fanoušci si dali tu práci a na základě údajů z aktuálně běžícího trialu, který je dostupný předplatitelům služeb EA Access na Xboxu One a Origin Access na PC, vypočítali, že v tuto chvíli může trvat odemčení jediného hrdiny až 40 hodin. Počet kreditů nutný pro odemčení postav je zkrátka absurdně vysoký. Celá situace je o to horší, že odemčení vyžadují tak klasické postavy, jako je Luke Skywalker nebo Darth Vader.

Jak možná tušíte, postup si lze za určitých podmínek zjednodušit kupováním krabic za reálné peníze. Ne přímo, ale je tu způsob, jak takto získat značné množství kreditů a vyhnout se nutnosti hrát Battlefront 2 místo práce na plný úvazek. V tuto chvíli se totiž zdá, že přesně to po vás hra bude chtít, jestli budete mít zájem o odemčení různých hodnotných prvků a zároveň odmítnete kupovat lootboxy za skutečné peníze. Můžete je kupovat i za kredity, ale to je stejná měna, za níž jsou uzamčení hrdinové. Dalším problémem toho všeho tedy je, že musíte vybírat mezi kupováním krabic s více či méně důležitou výbavou a mezi vidinou odemčení nějakého hrdiny.

Jde o další ožehavou situaci, která napříč komunitou způsobila značný poprask. Přirozeně netrvalo dlouho a ozvali se sami tvůrci. Nejprve se na subredditu Battlefrontu objevilo vyjádření zástupce EA, který prohlásil, že cílem tohoto systému je poskytnout hráčům odemykáním různých hrdinů pocit pýchy a úspěchu. Příspěvek se brzy stal jedním z nejhůře hodnocených komentářů na celém Redditu, protože jde o naprostý nesmysl. Je přece tolik lepších způsobů, jak něčeho takového dosáhnout, a zamykání hrdinů za desítkami hodin nesmyslného grindu rozhodně není jedním z nich.

Mnozí jsou přesvědčení, že už jen prostá nutnost odemykat některé hrdiny je naprostý nesmysl, s čímž bych souhlasil. Odemykání různých zbraní a výbavy je v pořádku, ale hrdinové by ve hře, za kterou člověk zaplatí minimálně 60 euro, prostě měli být přístupní od začátku. Nyní se dokonce spekuluje o tom, že cena postav, které budou součástí balíků bezplatného dodatečného obsahu, bude ještě vyšší. Jako by té absurdity nebylo dost.

Vše se následně pokusil zmírnit Dennis Brännvall z DICE, který zveřejnil rozsáhlý příspěvek, v němž uvádí, že celý systém se bude ještě ladit a vylepšovat. Hráče tím ale neuklidnil, protože problém absurdního množství času nutného pro odemčení nějakého hrdiny zde není nijak nastínen. Stejně tak zde není řešen fakt, že celá situace nepůsobí jako snaha nabídnout hráčům něco, čeho mohou dosáhnout, ale spíše jako snaha donutit více lidí ke kupování krabic.

Nezbývá než doufat, že s tím vším vývojáři něco udělají. Moc času už ale nemají. Oficiálně vychází Star Wars: Battlefront 2 17. listopadu, tedy tento pátek, nicméně zítra mohou hru hrát ti, kteří si pořídili Elite Trooper Deluxe edici. Na vydání však ještě nedošlo a přesto tu máme hned několik značně kontroverzních témat, z nichž nejvýraznější je celý systém krabic a nyní odemykání hrdinů. Nechci se ani domýšlet, co všechno může vyjít najevo po plnohodnotném vydání.

Tisk
Star Wars: Battlefront 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2 Screenshot ze hry Star Wars: Battlefront 2
Související novinky
 
Patch Star Wars: Battlefrontu 2 přináší nový herní mód

Patch Star Wars: Battlefrontu 2 přináší nový herní mód

Pondělí 19.2.2018 16:00 - Obdobu Capture the Flag doplňuje významné obohacení offline režimu a trojice hrdinských skinů z předešlého dílu. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Star Wars: Battlefront 2 se dočká map z předešlého dílu a rozšíření offline režimu

Star Wars: Battlefront 2 se dočká map z předešlého dílu a rozšíření offline režimu

Středa 7.2.2018 14:00 - V plánu je také více obsahu na motivy Klonových válek, více map pro vesmírné bitvy či herní mód, který má uspokojit poptávku po Conquestu. Přečíst celý článek »

14 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Mikrotransakce se vrátí do Star Wars: Battlefrontu 2 v následujících měsících

Mikrotransakce se vrátí do Star Wars: Battlefrontu 2 v následujících měsících

Středa 31.1.2018 14:00 - Dosud se prodalo zhruba 9 milionů kopií hry a singleplayerovou kampaň si zkusilo 70 % hráčů. Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Battlefront 2 vyvolává další kontroverzní téma, tentokrát kvůli absurdnímu odemykání hrdinů
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Zarenix    Expil sem na wowku :D :D střílečky jsem začal hrát až 2012 :DZarenixzarenix28651    14.11.2017 23:55 Zarenix

@ odpověď na komentář od hRDLA:Expil sem na wowku :D :D střílečky jsem začal hrát až 2012 :D

hRDLA napsal:jak jsi sakra před pár rokama kdy nic takovýho nebylo teda přežil? : D

Mr.Lolendo   1x   hmm tak BattleField 2 je blbí příklad. Že dnes hry mají lepší grafiku je diskutabilní. Zvuky rozhodně lepší nejsou. Hry s podporou Aureal 3-Dimensional jsou prakticky bez konkurence a i hry s EAX či HW OpenAL se nedá s nimi nic dnes rovnat.
Destrukce je naopak horší stále každým rokem. Jako samotný vrchol je asi Red Faction Armagedon. Fyzika totéž. Half-life 2 a Crysis 1 jsou naprosto někde jinde.
Hlavním problémem je dnes interakce. Ta je dnes nulová. Vše je predskriptováno a vše je předvídatelné.
Místo fyzikálního prostředí tu máme postprocessingové.

Hry jsou o skillu tedy aspoň byli. Dnes jsou o zabití stovek hodin na expení nebo vypláznutí peněženky.
Nejlepším příkladem je Path of Exile. Zadarmo, jen custom předměty na koupení a zatraceně HARDCore.
Když zavřu obě oči tak tu máme WarFrame s obsahem a hratelnosti přesahující většinu AAA a k tomu zadarmo.
Mr.Lolendomrlolendo10723
    14.11.2017 23:54
Mr.Lolendo

@ odpověď na komentář od mongos:hmm tak BattleField 2 je blbí příklad. Že dnes hry mají lepší grafiku je diskutabilní. Zvuky rozhodně lepší nejsou. Hry s podporou Aureal 3-Dimensional jsou prakticky bez konkurence a i hry s EAX či HW OpenAL se nedá s nimi nic dnes rovnat.
Destrukce je naopak horší stále každým rokem. Jako samotný vrchol je asi Red Faction Armagedon. Fyzika totéž. Half-life 2 a Crysis 1 jsou naprosto někde jinde.
Hlavním problémem je dnes interakce. Ta je dnes nulová. Vše je predskriptováno a vše je předvídatelné.
Místo fyzikálního prostředí tu máme postprocessingové.

Hry jsou o skillu tedy aspoň byli. Dnes jsou o zabití stovek hodin na expení nebo vypláznutí peněženky.
Nejlepším příkladem je Path of Exile. Zadarmo, jen custom předměty na koupení a zatraceně HARDCore.
Když zavřu obě oči tak tu máme WarFrame s obsahem a hratelnosti přesahující většinu AAA a k tomu zadarmo.

mongos napsal:nic proti ale když jsem začínal hrát tak na Pc byli hry jako wolf doom TIE a podobně a moc dobře si uvědomuji že za tu dobu hry prošli hodně změnami že? jako je grafika zvuky hratelnost a dalšími věcmi jako je destrukce nebo právě to expeni mimochodem zmiňovaný Battlefield 2 tam taky hráč neměl hned všechny zbraně některé měl až od určitého levlu a tím ho získal tak že musel expit že?

mongos    to máš pravdu hold dnes je taková zlá doba osobně si hru rád radši "vyexpim" než doplatim protože by to pro mě nebyl žádný progres a jestli si to někdo zaplatí je to jeho problémmongosmongos8734    14.11.2017 23:35 mongos

@ odpověď na komentář od Tomo:to máš pravdu hold dnes je taková zlá doba osobně si hru rád radši "vyexpim" než doplatim protože by to pro mě nebyl žádný progres a jestli si to někdo zaplatí je to jeho problém

Tomo napsal:I v minulosti bylo dost her, kde exping byl, jen se za prachy urychlit nedal.

mongos    nic proti ale když jsem začínal hrát tak na Pc byli hry jako wolf doom TIE a podobně a moc dobře si uvědomuji že za tu dobu hry prošli hodně změnami že? jako je grafika zvuky hratelnost a dalšími věcmi jako je destrukce nebo právě to expeni mimochodem zmiňovaný Battlefield 2 tam taky hráč neměl hned všechny zbraně některé měl až od určitého levlu a tím ho získal tak že musel expit že?mongosmongos8734    14.11.2017 23:31 mongos

@ odpověď na komentář od Mr.Lolendo:nic proti ale když jsem začínal hrát tak na Pc byli hry jako wolf doom TIE a podobně a moc dobře si uvědomuji že za tu dobu hry prošli hodně změnami že? jako je grafika zvuky hratelnost a dalšími věcmi jako je destrukce nebo právě to expeni mimochodem zmiňovaný Battlefield 2 tam taky hráč neměl hned všechny zbraně některé měl až od určitého levlu a tím ho získal tak že musel expit že?

Mr.Lolendo napsal:To jsou lidi co nechápou co je Quake, Unreal Tournament, Half-Life 2: Deathmatch, Counter-Strike, Insurgency, FEAR Combat, Call of Duty 2-Modern Warfare 1, BattleField 2, Halo: Combat Evolved apod.

Tomo    I v minulosti bylo dost her, kde exping byl, jen se za prachy urychlit nedal.Tomotomo49934    14.11.2017 23:22 Tomo

@ odpověď na komentář od mongos:I v minulosti bylo dost her, kde exping byl, jen se za prachy urychlit nedal.

mongos napsal:a některým lidem zase nedochází že některé hry si pravě zakládají na tom expeni a to že to kdysi v hrách neexistovalo nebylo tím že to bylo špatné ale tím že to prostě nebylo

Mr.Lolendo    To jsou lidi co nechápou co je Quake, Unreal Tournament, Half-Life 2: Deathmatch, Counter-Strike, Insurgency, FEAR Combat, Call of Duty 2-Modern Warfare 1, BattleField 2, Halo: Combat Evolved apod.Mr.Lolendomrlolendo10723    14.11.2017 23:15 Mr.Lolendo

@ odpověď na komentář od hRDLA:To jsou lidi co nechápou co je Quake, Unreal Tournament, Half-Life 2: Deathmatch, Counter-Strike, Insurgency, FEAR Combat, Call of Duty 2-Modern Warfare 1, BattleField 2, Halo: Combat Evolved apod.

hRDLA napsal:jak jsi sakra před pár rokama kdy nic takovýho nebylo teda přežil? : D

mongos    a některým lidem zase nedochází že některé hry si pravě zakládají na tom expeni a to že to kdysi v hrách neexistovalo nebylo tím že to bylo špatné ale tím že to prostě nebylomongosmongos8734    14.11.2017 23:10 mongos

a některým lidem zase nedochází že některé hry si pravě zakládají na tom expeni a to že to kdysi v hrách neexistovalo nebylo tím že to bylo špatné ale tím že to prostě nebylo

hRDLA   1x   jak jsi sakra před pár rokama kdy nic takovýho nebylo teda přežil? : DhRDLAhrdla20497    14.11.2017 22:33 hRDLA

@ odpověď na komentář od Zarenix:jak jsi sakra před pár rokama kdy nic takovýho nebylo teda přežil? : D

Zarenix napsal:Pokud není v FPS hře nějaký ranked ladder, tak si myslím, že mít odemčeno úplně vše je blbost a hra začne být nudná pokud nehuntím nějaký ten item.

Zarenix    Pokud není v FPS hře nějaký ranked ladder, tak si myslím, že mít odemčeno úplně vše je blbost a hra začne být nudná pokud nehuntím nějaký ten item.Zarenixzarenix28651    14.11.2017 22:30 Zarenix

@ odpověď na komentář od Mr.Lolendo:Pokud není v FPS hře nějaký ranked ladder, tak si myslím, že mít odemčeno úplně vše je blbost a hra začne být nudná pokud nehuntím nějaký ten item.

Mr.Lolendo napsal:Já ale nechci EXPIT! ! ! Ne a NE a NE! ! ! :D :D :D

Některým ovcím to prostě nedochází.

V životě jsem to řekl už mnoha lidem. "Já se jebat nenechám" ! ! !

Mr.Lolendo   1x   Já ale nechci EXPIT! ! ! Ne a NE a NE! ! ! :D :D :D

Některým ovcím to prostě nedochází.

V životě jsem to řekl už mnoha lidem. "Já se jebat nenechám" ! ! !
Mr.Lolendomrlolendo10723
    14.11.2017 22:24
Mr.Lolendo

@ odpověď na komentář od Zarenix:Já ale nechci EXPIT! ! ! Ne a NE a NE! ! ! :D :D :D

Některým ovcím to prostě nedochází.

V životě jsem to řekl už mnoha lidem. "Já se jebat nenechám" ! ! !

Zarenix napsal:Tyhle lootboxy, na které narážíš, ve free2play hrách většinou vypadají tak, že hraním na ně našetříš o dost hůř než jak je to v hrách za 60€kde padají skoro pořád.
Edit: Pokud vemu velké hry s lootboxama (free2play lolko a dota např. ) , tak k otevření 1 bedničky v lolku strávím x desítek hodin aby mě padla bedna a klíč. V dotě mě padne jednou za týden bedna (ve staré dotě před 7. 0 a dřív) a klíč musím dokoupit. Zatímco Overwatch 1 bednu získám za daily reward a druhou za level během hodiny a to samé v battlefrontu.

Zarenix    Tyhle lootboxy, na které narážíš, ve free2play hrách většinou vypadají tak, že hraním na ně našetříš o dost hůř než jak je to v hrách za 60€kde padají skoro pořád.
Edit: Pokud vemu velké hry s lootboxama (free2play lolko a dota např. ) , tak k otevření 1 bedničky v lolku strávím x desítek hodin aby mě padla bedna a klíč. V dotě mě padne jednou za týden bedna (ve staré dotě před 7. 0 a dřív) a klíč musím dokoupit. Zatímco Overwatch 1 bednu získám za daily reward a druhou za level během hodiny a to samé v battlefrontu.
Zarenixzarenix28651
    14.11.2017 20:03
Zarenix

@ odpověď na komentář od Mr.Lolendo:Tyhle lootboxy, na které narážíš, ve free2play hrách většinou vypadají tak, že hraním na ně našetříš o dost hůř než jak je to v hrách za 60€kde padají skoro pořád.
Edit: Pokud vemu velké hry s lootboxama (free2play lolko a dota např. ) , tak k otevření 1 bedničky v lolku strávím x desítek hodin aby mě padla bedna a klíč. V dotě mě padne jednou za týden bedna (ve staré dotě před 7. 0 a dřív) a klíč musím dokoupit. Zatímco Overwatch 1 bednu získám za daily reward a druhou za level během hodiny a to samé v battlefrontu.Komentář byl autorem naposledy upraven 14.11.2017 20:22

Původní verze před úpravami:Tyhle lootboxy, na které narážíš, ve free2play hrách většinou vypadají tak, že hraním na ně našetříš o dost hůř než jak je to v hrách za 60€kde padají skoro pořád.

Mr.Lolendo napsal:Musíte to odlišovat správné. Když chci expit tak si pustím nějaké RPG. Když chci střílet tak si pustím nějakou FPS. Když chci závodit/jezdit tak si pustím závodní hru...
Jenže dnes se expí ve všem!
Navíc dávat prvky které živí free-to-play hru do hry za plnou palbu 60e je zhovadilost.

Mr.Lolendo   4x   Musíte to odlišovat správné. Když chci expit tak si pustím nějaké RPG. Když chci střílet tak si pustím nějakou FPS. Když chci závodit/jezdit tak si pustím závodní hru...
Jenže dnes se expí ve všem!
Navíc dávat prvky které živí free-to-play hru do hry za plnou palbu 60e je zhovadilost.
Mr.Lolendomrlolendo10723
    14.11.2017 19:26
Mr.Lolendo

Musíte to odlišovat správné. Když chci expit tak si pustím nějaké RPG. Když chci střílet tak si pustím nějakou FPS. Když chci závodit/jezdit tak si pustím závodní hru...
Jenže dnes se expí ve všem!
Navíc dávat prvky které živí free-to-play hru do hry za plnou palbu 60e je zhovadilost.

mongos    Přesně tohle mě trápí mnohem více ten hloupý matchmaking kde si ne vyberete ani mapu chybí mi tam server browsermongosmongos8734    14.11.2017 15:21 mongos

@ odpověď na komentář od Zarenix:Přesně tohle mě trápí mnohem více ten hloupý matchmaking kde si ne vyberete ani mapu chybí mi tam server browserKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zarenix napsal:Není. Což je podle mě větší problém než "předražení" hrdinové. Není tam ani způsob nějak editovat vyhledávání. Když jsem hrál Trial, tak jsem nehrál nějak moc hodin v kuse a většinou jsem si zahrál za útok a obranu a hru vypnul. Tzn. 1 mapu za obě strany. Problém pak nastával v tom, že jsem během 5ti hodin hrál celkem 2 mapy a při každém hledání mě to hledalo pořád dokola ty samé. To i ve Starfighter assault. Pokud ale mám čas a odehraju třeba Kamino, které jsem hrál asi 20x, tak hra pokračuje na jiné mapy.

Zarenix    Není. Což je podle mě větší problém než "předražení" hrdinové. Není tam ani způsob nějak editovat vyhledávání. Když jsem hrál Trial, tak jsem nehrál nějak moc hodin v kuse a většinou jsem si zahrál za útok a obranu a hru vypnul. Tzn. 1 mapu za obě strany. Problém pak nastával v tom, že jsem během 5ti hodin hrál celkem 2 mapy a při každém hledání mě to hledalo pořád dokola ty samé. To i ve Starfighter assault. Pokud ale mám čas a odehraju třeba Kamino, které jsem hrál asi 20x, tak hra pokračuje na jiné mapy.Zarenixzarenix28651    14.11.2017 14:38 Zarenix

@ odpověď na komentář od OneShot:Není. Což je podle mě větší problém než "předražení" hrdinové. Není tam ani způsob nějak editovat vyhledávání. Když jsem hrál Trial, tak jsem nehrál nějak moc hodin v kuse a většinou jsem si zahrál za útok a obranu a hru vypnul. Tzn. 1 mapu za obě strany. Problém pak nastával v tom, že jsem během 5ti hodin hrál celkem 2 mapy a při každém hledání mě to hledalo pořád dokola ty samé. To i ve Starfighter assault. Pokud ale mám čas a odehraju třeba Kamino, které jsem hrál asi 20x, tak hra pokračuje na jiné mapy.

OneShot napsal:To jsem nevěděl, pardon. Myslel jsem, že tam existuje nějaká preference strany ze strany hráče. Ale nač to řešit, byl to ode mě spíše povzdech než cokoli jiného. Mimochodem, taky jde o to množství, nebylo by to 1000 zápasů, ale třeba 5.

OneShot    To jsem nevěděl, pardon. Myslel jsem, že tam existuje nějaká preference strany ze strany hráče. Ale nač to řešit, byl to ode mě spíše povzdech než cokoli jiného. Mimochodem, taky jde o to množství, nebylo by to 1000 zápasů, ale třeba 5.OneShotoneshot73915    14.11.2017 13:58 OneShot

@ odpověď na komentář od Zarenix:To jsem nevěděl, pardon. Myslel jsem, že tam existuje nějaká preference strany ze strany hráče. Ale nač to řešit, byl to ode mě spíše povzdech než cokoli jiného. Mimochodem, taky jde o to množství, nebylo by to 1000 zápasů, ale třeba 5.

Zarenix napsal:Tak to je snad ještě horší způsob, než jaký je teď. Vždy to při hledání prvního zápasu dá random stranu a pokud mám čas na 1 hru a dostanu stranu, kterou nechci, tak to v životě neodemknu. Aby to bylo účinné, musela by tam být volba strany za kterou chci hrát a ne random matchmaking.

Zarenix    Tak to je snad ještě horší způsob, než jaký je teď. Vždy to při hledání prvního zápasu dá random stranu a pokud mám čas na 1 hru a dostanu stranu, kterou nechci, tak to v životě neodemknu. Aby to bylo účinné, musela by tam být volba strany za kterou chci hrát a ne random matchmaking.Zarenixzarenix28651    14.11.2017 13:45 Zarenix

@ odpověď na komentář od OneShot:Tak to je snad ještě horší způsob, než jaký je teď. Vždy to při hledání prvního zápasu dá random stranu a pokud mám čas na 1 hru a dostanu stranu, kterou nechci, tak to v životě neodemknu. Aby to bylo účinné, musela by tam být volba strany za kterou chci hrát a ne random matchmaking.

OneShot napsal:Kdybych tu hru dělal já, tak bych hrdiny nechal odemknout třeba za určitý počet vyhraných zápasů za příslušnou stranu síly. Akorát je tu menší zádrhel, že nevlastním nenažranou společnost třesoucí se na multimiliardové zisky. Holt chamtivost a blbost vládnou světem. A obě se dnes skrývají za nevinně vyhlížející slovíčko grind.

OneShot    Kdybych tu hru dělal já, tak bych hrdiny nechal odemknout třeba za určitý počet vyhraných zápasů za příslušnou stranu síly. Akorát je tu menší zádrhel, že nevlastním nenažranou společnost třesoucí se na multimiliardové zisky. Holt chamtivost a blbost vládnou světem. A obě se dnes skrývají za nevinně vyhlížející slovíčko grind.OneShotoneshot73915    14.11.2017 13:14 OneShot

Kdybych tu hru dělal já, tak bych hrdiny nechal odemknout třeba za určitý počet vyhraných zápasů za příslušnou stranu síly. Akorát je tu menší zádrhel, že nevlastním nenažranou společnost třesoucí se na multimiliardové zisky. Holt chamtivost a blbost vládnou světem. A obě se dnes skrývají za nevinně vyhlížející slovíčko grind.

Frezen9    Tohle mi už moc osobně nepřijde, navíc každý ze začátku má tolik kreditů, že si ho může koupit po prvním startu hry. Navíc pokud do hry dám zase stovky hodin jako u prvního dílu, tak už snad budu mít co dělat. Neříkám, že to pro casual hráče není moc, ale rozhodně lepší a dosažitelnější, než 40 hodin.Frezen9frezen915735    14.11.2017 12:49 Frezen9

@ odpověď na komentář od Silent:Tohle mi už moc osobně nepřijde, navíc každý ze začátku má tolik kreditů, že si ho může koupit po prvním startu hry. Navíc pokud do hry dám zase stovky hodin jako u prvního dílu, tak už snad budu mít co dělat. Neříkám, že to pro casual hráče není moc, ale rozhodně lepší a dosažitelnější, než 40 hodin.

Silent napsal:Pozor, neskočtě EA na tuhle taktiku. Říká se tomu "making the outrage outdated"

Prakticky jakákoliv konroverzní téma se setká později se "změnou" a tak vaše kritika nebude aktuální, protože ji "změnily" a tím "překrýt" skutečnou zprávu.

odkaz ] Už se to děje.

Počkejte až vám sníží drop rate creditu na tajňačku.

Apropo, když si to spočítate, 10 hodin čistého herního času pro získaní jednoho hriny je pořád šíleně moc. Představte si, že by jste v RPG grindovali mobky 10 hodin, aby jste si kupili jeden kust výstroje. Ne jenom, že vám bude chybět dalších 7, ale musíte ty výstroje osadit gemy, na které musíte taky grindovat.

Pamatujte, ve hře je stále ten otřesný lootbox system. Nic se nezměnilo.

edit: Netrvalo to dlouho [ odkaz ]

Odměna za kampaň je z 20 000 na 5 000 :D

hRDLA   3x   Není pravda, kredity nezáleží na výkonuhRDLAhrdla20497    14.11.2017 12:05 hRDLA

@ odpověď na komentář od mongos:Není pravda, kredity nezáleží na výkonuKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

mongos napsal:tak v Battlefront taky ziskavam kredity podle toho jak se mi dari ne? ? :D no postavy sice mas odemknute ale vybaveni si taky odemykas az postupne hranim a taky to nema clovek hned vse za par hodin tech par hrdinu me fakt nezabije a jak rikam ted na to staci jeden duble xp vikend :D

mongos    tak v Battlefront taky ziskavam kredity podle toho jak se mi dari ne? ? :D no postavy sice mas odemknute ale vybaveni si taky odemykas az postupne hranim a taky to nema clovek hned vse za par hodin tech par hrdinu me fakt nezabije a jak rikam ted na to staci jeden duble xp vikend :Dmongosmongos8734    14.11.2017 11:51 mongos

tak v Battlefront taky ziskavam kredity podle toho jak se mi dari ne? ? :D no postavy sice mas odemknute ale vybaveni si taky odemykas az postupne hranim a taky to nema clovek hned vse za par hodin tech par hrdinu me fakt nezabije a jak rikam ted na to staci jeden duble xp vikend :D

johnny_jay   1x   A ne? ? :D V Overwatch mas hned všechny hrdiny, v Battlefieldu mas hned všechny 4 třídy, v TF to samé, v BF 2004, BF 2 2005 a BF 2015 to samé, v CODku hádám taky atp atp...johnny_jayjohnny_jay30163    14.11.2017 11:43 johnny_jay

@ odpověď na komentář od mongos:A ne? ? :D V Overwatch mas hned všechny hrdiny, v Battlefieldu mas hned všechny 4 třídy, v TF to samé, v BF 2004, BF 2 2005 a BF 2015 to samé, v CODku hádám taky atp atp...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

mongos napsal:takže chceš říct že u ostatních her máš vše odemčené? ?

hRDLA   2x   Hlavně nechápu PROČ máte vůbec problém s tím že to lidem vadí. Co tím ztratíte vy, když my si nechceme nechat s*át na hlavu? V nejhorším zůstane vše stejné a budete spokojení a v nejlepším to bude jednodušší pro všechny.hRDLAhrdla20497    14.11.2017 11:42 hRDLA

Hlavně nechápu PROČ máte vůbec problém s tím že to lidem vadí. Co tím ztratíte vy, když my si nechceme nechat s*át na hlavu? V nejhorším zůstane vše stejné a budete spokojení a v nejlepším to bude jednodušší pro všechny.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

hRDLA   1x   Když už je někde něco zamčené tak se to v drtivé většině případů odemyká za body které získáváš za to jak se ti daří (XP) a to je ten zásadní rozdílhRDLAhrdla20497    14.11.2017 11:35 hRDLA

Když už je někde něco zamčené tak se to v drtivé většině případů odemyká za body které získáváš za to jak se ti daří (XP) a to je ten zásadní rozdílKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

mongos    takže chceš říct že u ostatních her máš vše odemčené? ?mongosmongos8734    14.11.2017 11:28 mongos

@ odpověď na komentář od hRDLA:takže chceš říct že u ostatních her máš vše odemčené? ?

hRDLA napsal:A co je špatného na tom moct hrát celou hru když za ní člověk dá 60 euro?

hRDLA   1x   A co je špatného na tom moct hrát celou hru když za ní člověk dá 60 euro?hRDLAhrdla20497    14.11.2017 11:20 hRDLA

@ odpověď na komentář od Zarenix:A co je špatného na tom moct hrát celou hru když za ní člověk dá 60 euro?Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zarenix napsal:Jak vidím, tak každý bych chtěl koupit hru, kde je všechno odemčeno na hned aby ji ani nemuseli zapínat....

Zarenix    Jak vidím, tak každý bych chtěl koupit hru, kde je všechno odemčeno na hned aby ji ani nemuseli zapínat....Zarenixzarenix28651    14.11.2017 11:15 Zarenix

Jak vidím, tak každý bych chtěl koupit hru, kde je všechno odemčeno na hned aby ji ani nemuseli zapínat....

mongos    no asi tak nějak já mám z trialu odehrané 2 hodiny nahráno cca 17k kreditů a to je třeba brát v potaz že budou různé duble XP víkendy a podobně takže jak už jsem psal dříve přijde mi to jako zbytečná hysterie navíc to teď snížili o 75% bude stačit jeden lepší víkend a člověk to má vše odemknutomongosmongos8734    14.11.2017 11:08 mongos

@ odpověď na komentář od Zarenix:no asi tak nějak já mám z trialu odehrané 2 hodiny nahráno cca 17k kreditů a to je třeba brát v potaz že budou různé duble XP víkendy a podobně takže jak už jsem psal dříve přijde mi to jako zbytečná hysterie navíc to teď snížili o 75% bude stačit jeden lepší víkend a člověk to má vše odemknuto

Zarenix napsal:Jak si čtu ty komenty, tak mi připadá, že nikdo nehrál Battlefront 2 přes origin access. Týpek na reddit hodil kalkul čistě kreditů ze zápasu. To je pak 40h na nejdražšího hrdinu. Vader a Luke 60k, Leia a Palpatine 40k a Chewbacca a Versio ( ta mařka ze singlu) 20k. Přičemž každý den dostanete daily crate, ze které mi padlo většinou něco málo pod 2k kreditů. Odměny za progress sou 250-500 kreditů a odemykají se celkem rychle. Ve výsledku, jsem během úvodních 7mi hodin nahrál skoro 40k kreditů. Kde je problém ?

hRDLA    Ty to nevidíš? 7 hodin na 1 hrdinuhRDLAhrdla20497    14.11.2017 10:53 hRDLA

@ odpověď na komentář od Zarenix:Ty to nevidíš? 7 hodin na 1 hrdinuKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Zarenix napsal:Jak si čtu ty komenty, tak mi připadá, že nikdo nehrál Battlefront 2 přes origin access. Týpek na reddit hodil kalkul čistě kreditů ze zápasu. To je pak 40h na nejdražšího hrdinu. Vader a Luke 60k, Leia a Palpatine 40k a Chewbacca a Versio ( ta mařka ze singlu) 20k. Přičemž každý den dostanete daily crate, ze které mi padlo většinou něco málo pod 2k kreditů. Odměny za progress sou 250-500 kreditů a odemykají se celkem rychle. Ve výsledku, jsem během úvodních 7mi hodin nahrál skoro 40k kreditů. Kde je problém ?

Zarenix    Jak si čtu ty komenty, tak mi připadá, že nikdo nehrál Battlefront 2 přes origin access. Týpek na reddit hodil kalkul čistě kreditů ze zápasu. To je pak 40h na nejdražšího hrdinu. Vader a Luke 60k, Leia a Palpatine 40k a Chewbacca a Versio ( ta mařka ze singlu) 20k. Přičemž každý den dostanete daily crate, ze které mi padlo většinou něco málo pod 2k kreditů. Odměny za progress sou 250-500 kreditů a odemykají se celkem rychle. Ve výsledku, jsem během úvodních 7mi hodin nahrál skoro 40k kreditů. Kde je problém ?Zarenixzarenix28651    14.11.2017 10:46 Zarenix

Jak si čtu ty komenty, tak mi připadá, že nikdo nehrál Battlefront 2 přes origin access. Týpek na reddit hodil kalkul čistě kreditů ze zápasu. To je pak 40h na nejdražšího hrdinu. Vader a Luke 60k, Leia a Palpatine 40k a Chewbacca a Versio ( ta mařka ze singlu) 20k. Přičemž každý den dostanete daily crate, ze které mi padlo většinou něco málo pod 2k kreditů. Odměny za progress sou 250-500 kreditů a odemykají se celkem rychle. Ve výsledku, jsem během úvodních 7mi hodin nahrál skoro 40k kreditů. Kde je problém ?

Lazy    :D :Dodkaz ]Lazylazy34358    14.11.2017 10:24 Lazy

:D :Dodkaz ]

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole