Uživatel nepřihlášen
   

Německá adventura Trüberbrook s ručně kreslenými scenériemi

Úterý 14.11.2017 12:54 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Na konci roku 2018 nás mysteriózní sci-fi adventura zavede na německý venkov v šedesátých letech.

Nezávislé berlínské studio Bildundtonfabrik spustilo na Kickstarteru kampaň pro jejich připravovanou mysteriózní sci-fi adventuru Trüberbrook, která by vyšla na konci příštího roku ve verzích pro PC, Mac, Linux, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

„Trüberbrook je vzrušující mysteriózní adventura, která hráče zavede na německý venkov v šedesátých letech. Hráči v kůži mladého amerického fyzika Hanse Tannhausera budou prozkoumávat vesnici Trüberbrook, která se nachází v zalesněné krajině západního Německa. Jde o staré, ale stále krásné lázně.

Tannhauser se ubytuje v penzionu Waldeslust na náměstí, aby pracovat na své práci z kvantové fyziky. Krátce po jeho příchodu je ale nesvůj. Z pokoje mu zmizí nějaké dokumenty a někdo se s ním snaží navázat kontakt. Hráči se postupně seznámí s vesničany a lázeňskými hosty. Všichni jsou ale nějací divní. Jen mladá vědkyně Gretchen se hlavní postavě zdá normální. To se ale rychle změní, než se stačíte vzpamatovat, vezme vás Gretchen na dobrodružství. Musíte zachránit svět,“ popisuje hru tisková zpráva.

Na první pohled nás má na hře zaujmout jedinečný vizuální styl. Všechny scenérie a všechny kulisy mají být postaveny ze skutečných miniaturních modelů, zachyceny 3D skenerem, digitálně upraveny a přidány do hry společně s animovanými charaktery a vizuálními efekty.

Pro inspiraci nešli tvůrci daleko. Atmosféru si vzali z televizních seriálů jako Twin Peaks, The X-Files a Stranger Things, zatímco hra kombinuje německý folklor se sci-fi, láskou, přátelstvím, loajalitou, bezradností, sebeobjevením a s lovem nestvůr.

Trüberbrook nevypadá špatně, vývojáři slibují až 10 hodin vzrušujícího hraní. Pokud vás projekt zaujal, můžete na něj přispět na Kickstarteru, aby se vybralo požadovaných 80 tisíc euro.
Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: truberbrook

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Německá adventura Trüberbrook s ručně kreslenými scenériemi
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
vertigo    Držím :thumbup: vypadá to nadupaně.vertigovertigo8493    15.11.2017 11:41 vertigo

Držím :thumbup: vypadá to nadupaně.

Corvus   1x   Hodně neotřelé zasazení - německý venkov v šedesátých letech. Vypadá to zajímě. Tohle musí rozhodně dělat srdcaři. Té práce... a pak to nikdo nekupuje. Stejně jako v případě Armikroga, který také dal neskutečnou práci díky ruční práci na prostředí a modelech atd.Corvuscorvus13394    15.11.2017 09:41 Corvus

Hodně neotřelé zasazení - německý venkov v šedesátých letech. Vypadá to zajímě. Tohle musí rozhodně dělat srdcaři. Té práce... a pak to nikdo nekupuje. Stejně jako v případě Armikroga, který také dal neskutečnou práci díky ruční práci na prostředí a modelech atd.

Tomáš Versa    Co posel smrti nový, žádne nové info?Tomáš Versatomas-versa74973    14.11.2017 19:52 Tomáš Versa

Co posel smrti nový, žádne nové info?

SpriteCZ    Moc pěkný. Miluju adventury a na první pohled vypadá, že do téhle se nebojí nasypat dost peněz.SpriteCZspritecz12604    14.11.2017 14:39 SpriteCZ

Moc pěkný. Miluju adventury a na první pohled vypadá, že do téhle se nebojí nasypat dost peněz.

Molnysh   2x   Ty jo, to vypadá parádně, tohle si určitě koupím. Fakt super :-)Molnyshmolnysh46429    14.11.2017 13:13 Molnysh

Ty jo, to vypadá parádně, tohle si určitě koupím. Fakt super :-)

Lazy   1x   Musim uznat ze to vypada nadherne :thumbup:Lazylazy34358    14.11.2017 12:58 Lazy

Musim uznat ze to vypada nadherne :thumbup:

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (52 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole