Uživatel nepřihlášen
   

Koncepty ukazují nejen prostředí Kingdom Come: Deliverance

Čtvrtek 16.11.2017 13:58 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Na nových obrázcích uvidíte třeba hrad Talmberg, dvojici kostelů nebo město Skalice.

Poslední dobou můžeme čím dál častěji pozorovat postupné zveřejňování různých propagačních materiálů na sociálních sítích. Nedávno se přidalo i studio Warhorse, které začalo sdílet různé koncepty z vývoje Kingdom Come: Deliverance.

Níže najdete kolekci obrázků sesbíraných za poslední dobu. Můžete na nich vidět zejména prostředí hry, v němž se nachází třeba hrad Talmberg, kostel v Úžici a Rovné, Sázavský klášter nebo Skalice, rodné město hlavního hrdiny Jindřicha. Podívat se ale můžete i na demonstraci lovu, armády nebo kovářství.

Dá se očekávat, že další koncepty a materiály budou následovat. Vydání samotné hry se přitom blíží, Kingdom Come: Deliverance vychází 13. února 2018. Více se můžete dočíst v nedávných dojmech z Gamescom dema. Hru předobjednáte na Xzone.cz a GameExpres.sk.

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Mapa a artworky z Kingdom Come: Deliverance

Mapa a artworky z Kingdom Come: Deliverance

Neděle 14.1.2018 12:35 - Prohlédněte si důležité postavy a část mapy herního světa. Přečíst celý článek »

28 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Na PS4 a Xboxu One poběží Kingdom Come: Deliverance v rozlišení 900p
 

Na PS4 a Xboxu One poběží Kingdom Come: Deliverance v rozlišení 900p

Středa 10.1.2018 18:56 - Na Xboxu One X a PlayStation 4 Pro to bude lepší. Nejlépe je na tom Xbox One X, kde bude lepší i nasvícení nebo efekty. Přečíst celý článek »

150 komentářů|PS4, Xbox One
Představena česká sběratelská edice Kingdom Come: Deliverance
 

Představena česká sběratelská edice Kingdom Come: Deliverance

Čtvrtek 21.12.2017 12:48 - Edice obsahuje hru, tričko, sadu šesti kostek, plakát, cínovou figurku, artbook, mosaznou minci a digipack. Přečíst celý článek »

104 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Koncepty ukazují nejen prostředí Kingdom Come: Deliverance
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
OneShot    Jo, atmosféra se mi taky líbí, vidlákov jako když vykouknu z okna ven, :-) ale je potřeba odlišit trailery od skutečného gameplaye, a zrovna u téhle hry je ten rozdíl vpravdě propastný, už při propagaci, což je zvláštní. Jízdu autem jsem zmínil proto, že mě v minulém traileru praštila do očí. Navíc zrovna u Far Cry je jízda autem asi třetina herní náplně, tak mi to přijde důležité. Každopádně asi jediná firma, která s CryEnginem opravdu dovede pracovat, je Crytek, jinak si na něm dosud každý vylámal zuby (viz Homefront 2, hry od City Interactive, ...) .OneShotoneshot73915    20.11.2017 15:49 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Jo, atmosféra se mi taky líbí, vidlákov jako když vykouknu z okna ven, :-) ale je potřeba odlišit trailery od skutečného gameplaye, a zrovna u téhle hry je ten rozdíl vpravdě propastný, už při propagaci, což je zvláštní. Jízdu autem jsem zmínil proto, že mě v minulém traileru praštila do očí. Navíc zrovna u Far Cry je jízda autem asi třetina herní náplně, tak mi to přijde důležité. Každopádně asi jediná firma, která s CryEnginem opravdu dovede pracovat, je Crytek, jinak si na něm dosud každý vylámal zuby (viz Homefront 2, hry od City Interactive, ...) .

Corvus napsal:Já jsem měl spíše na mysli ty průlety lesem, nikoliv v autě. Warhorse jsou asi dál, to ano, ale celkově se mi atmosféra Montany velice líbí.

Corvus    Já jsem měl spíše na mysli ty průlety lesem, nikoliv v autě. Warhorse jsou asi dál, to ano, ale celkově se mi atmosféra Montany velice líbí.Corvuscorvus13394    20.11.2017 15:16 Corvus

@ odpověď na komentář od OneShot:Já jsem měl spíše na mysli ty průlety lesem, nikoliv v autě. Warhorse jsou asi dál, to ano, ale celkově se mi atmosféra Montany velice líbí.

OneShot napsal:Mně se v novém Far Cry stromy nelíbí- sestříhaný záběry pěkný, ale pak ta jízda v autě? Nenačtené textury a stromy v povzdálí vypadají jako zelené bláto. Asi ještě v týmu nevychytali práci s Cry Enginem, Warhorse je v tomhle ohledu podle mě daleko dál. Ale abych byl fér, v Kingdom Come zase nejsou žádné rychle se pohybující dopravní prostředky, možná by pak na tom byly hry stejně, pokud jde o stromy.

OneShot    Mně se v novém Far Cry stromy nelíbí- sestříhaný záběry pěkný, ale pak ta jízda v autě? Nenačtené textury a stromy v povzdálí vypadají jako zelené bláto. Asi ještě v týmu nevychytali práci s Cry Enginem, Warhorse je v tomhle ohledu podle mě daleko dál. Ale abych byl fér, v Kingdom Come zase nejsou žádné rychle se pohybující dopravní prostředky, možná by pak na tom byly hry stejně, pokud jde o stromy.OneShotoneshot73915    20.11.2017 15:00 OneShot

@ odpověď na komentář od Corvus:Mně se v novém Far Cry stromy nelíbí- sestříhaný záběry pěkný, ale pak ta jízda v autě? Nenačtené textury a stromy v povzdálí vypadají jako zelené bláto. Asi ještě v týmu nevychytali práci s Cry Enginem, Warhorse je v tomhle ohledu podle mě daleko dál. Ale abych byl fér, v Kingdom Come zase nejsou žádné rychle se pohybující dopravní prostředky, možná by pak na tom byly hry stejně, pokud jde o stromy.

Corvus napsal:Hodně pěkně vypadají i lesy ve Far Cry 5. V nedávném videu ukazovali pár průletů krajinou a techniku, jakou stromy skenují. Hodně pěkné. Z tohoto hlediska se na obě hry opravdu dost těším. Příroda vypadá ve hrách čím dál reálněji.

Corvus    Hodně pěkně vypadají i lesy ve Far Cry 5. V nedávném videu ukazovali pár průletů krajinou a techniku, jakou stromy skenují. Hodně pěkné. Z tohoto hlediska se na obě hry opravdu dost těším. Příroda vypadá ve hrách čím dál reálněji.Corvuscorvus13394    20.11.2017 14:38 Corvus

@ odpověď na komentář od OneShot:Hodně pěkně vypadají i lesy ve Far Cry 5. V nedávném videu ukazovali pár průletů krajinou a techniku, jakou stromy skenují. Hodně pěkné. Z tohoto hlediska se na obě hry opravdu dost těším. Příroda vypadá ve hrách čím dál reálněji.

OneShot napsal:Jak jsou v galerii ty dva srovnávací obrázky- skutečnost vs. grafika ze hry, tak u toho druhého jsem si to nejdřív myslel opačně.

OneShot   1x   Jak jsou v galerii ty dva srovnávací obrázky- skutečnost vs. grafika ze hry, tak u toho druhého jsem si to nejdřív myslel opačně.OneShotoneshot73915    17.11.2017 16:29 OneShot

Jak jsou v galerii ty dva srovnávací obrázky- skutečnost vs. grafika ze hry, tak u toho druhého jsem si to nejdřív myslel opačně.

Corvus   1x   Mám stejný názor. Lesy jsou doslova ohromující a hodně se těším až se mistrovsky naučím ovládat zbraně. Jinak po Pillars of Eternity 2: Deadfire jde u mě rozhodně o nejočekávanější hru příštího roku. Plus ještě Phoenix Point a Pathfinder: Kingmaker od Owlcat Games. Obě posledně zmiňované vyvíjené srdcaři, podpořené na kickstarteru (stejně jako Pillars) . zatím se všechny rýsují opravdu velice propracované, od fanoušků pro fanoušky. Tak to má být!Corvuscorvus13394    16.11.2017 16:39 Corvus

@ odpověď na komentář od TheStargat3:Mám stejný názor. Lesy jsou doslova ohromující a hodně se těším až se mistrovsky naučím ovládat zbraně. Jinak po Pillars of Eternity 2: Deadfire jde u mě rozhodně o nejočekávanější hru příštího roku. Plus ještě Phoenix Point a Pathfinder: Kingmaker od Owlcat Games. Obě posledně zmiňované vyvíjené srdcaři, podpořené na kickstarteru (stejně jako Pillars) . zatím se všechny rýsují opravdu velice propracované, od fanoušků pro fanoušky. Tak to má být!

TheStargat3 napsal:Vypadá to opravdu pěkně. Realističtější krajinu jsem ve hrách neviděl, jako je tato. Věřím, že hra bude mít úspěch.

TheStargat3   1x   Vypadá to opravdu pěkně. Realističtější krajinu jsem ve hrách neviděl, jako je tato. Věřím, že hra bude mít úspěch.TheStargat3thestargat39408    16.11.2017 14:09 TheStargat3

Vypadá to opravdu pěkně. Realističtější krajinu jsem ve hrách neviděl, jako je tato. Věřím, že hra bude mít úspěch.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC