Uživatel nepřihlášen
 

Vyhrajte South Park: The Fractured but Whole

Úterý 19.12.2017 15:28 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Vyhlášení soutěže. Kdo vyhrál?

Kdo vyhrál v soutěži se South Parkem? V redakci jsme vybrali podle nás nejlepší nápady na děj epizody South Parku.

1. cena: PC verze hry, kšiltovka, šnůrka na krk a plakát vyhrává Bonny
2. cena: Kšiltovka, šňůrka na krk a plakát vyhrává sweat55
3. cena: Šňůrka na krk a plakát vyhrává limpi

Gratulujeme.

Původní zpráva

Před dvěma měsíci vyšlo povedené pokračování tahového RPG titulu South Park z dílny Ubisoftu, které jsme hodnotili 7/10. Dnes vám ve spolupráci s českou distributorskou společností Playman přinášíme soutěž. Vyhrát můžete následující:

1. cena: PC verze hry, kšiltovka, šnůrka na krk a plakát
2. cena: Kšiltovka, šňůrka na krk a plakát
3. cena: Šňůrka na krk a plakát

Chcete vyhrát? Tak to dávejte velký pozor. Tentokrát po vás nechceme, abyste odpověděli na otázky a vyplnili formulář. Dnes po vás požadujeme, abyste do komentářů napsali nápad na děj epizody South Parku, který bude zaměřen na libovolnou hru od Ubisoftu. Můžete například napsat děj South Parku na Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs, Ghost Recon, Splinter Cell, For Honor, The Crew, Might & Magic, The Division, Settlers a na mnoho dalších her, které vydává Ubisoft. Jen pozor, napsat můžete pouze jeden soutěžní komentář.

My v redakci poté vyberete tři nápady, které budeme považovat na nevtipnější, nejoriginálnější nebo nejproveditelnější. Hodně štěstí!

Soutěž bude ukončena 11. prosince 2017 ve 20:00. Vyhlášení proběhne krátce poté.

Pravidla:

1) Soutěže se mohou zúčastnit návštěvníci z České republiky a Slovenska.
2) Soutěž bude ukončena 11. prosince 2017 ve 20:00.
3) Soutěže se nesmí účastnit členové redakce Zing.cz a zaměstnanci obchodu GameExpres.cz, GameExpres.sk a Xzone.cz.
4) Výhry v soutěži nemohou být vymáhány soudní cestou.

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
South Park: The Fractured but Whole na PC, PS4, Xbox OneTrailery ke hře
South Park: The Fractured but Whole na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry South Park: The Fractured but Whole Screenshot ze hry South Park: The Fractured but Whole Screenshot ze hry South Park: The Fractured but Whole Screenshot ze hry South Park: The Fractured but Whole Screenshot ze hry South Park: The Fractured but Whole Screenshot ze hry South Park: The Fractured but Whole Screenshot ze hry South Park: The Fractured but Whole Screenshot ze hry South Park: The Fractured but Whole
Související novinky
 
Vyhrajte Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte Kingdom Come: Deliverance

Pátek 16.3.2018 11:43 - Poslední šance vyhrát: Soutěžíme o PC, PlayStation 4 a Xbox One verze středověkého RPG titulu z našich luhů a hájů. Přečíst celý článek »

47 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Vyhrajte Assassin's Creed: Origins

Vyhrajte Assassin's Creed: Origins

Úterý 23.1.2018 13:13 - Vyhlášení soutěže: Kdo vyhrál egyptské dobrodružství se steelbookem, tričkem a přívěškem? Přečíst celý článek »

131 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Vyhrajte South Park: The Fractured but Whole
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Miky člen redakce    Vyhlášení bude v následujících dnech, možná dneska k večeru.Mikymiky3    20.12.2017 14:25 Miky

@ odpověď na komentář od shutterek:Vyhlášení bude v následujících dnech, možná dneska k večeru.

shutterek napsal:Gratulace :-) můžu se jen tady zeptat jak to vypadá s vyhlášením ylands ? :-)

shutterek    Gratulace :-) můžu se jen tady zeptat jak to vypadá s vyhlášením ylands ? :-)shutterekshutterek37143    20.12.2017 12:30 shutterek

Gratulace :-) můžu se jen tady zeptat jak to vypadá s vyhlášením ylands ? :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

ElementGamer    Gratulka! :thumbup:ElementGamerelementgamer13999    19.12.2017 22:22 ElementGamer

Gratulka! :thumbup:

SteveHood    Gratulacee.SteveHoodstevehood46767    19.12.2017 16:01 SteveHood

Gratulacee.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Bonny    panejo, děkuju :D a také gratuluji ostatním výhercům... :)Bonnybonny4796    19.12.2017 15:37 Bonny

panejo, děkuju :D a také gratuluji ostatním výhercům... :)Komentář byl autorem naposledy upraven 20.12.2017 12:54

Původní verze před úpravami:panejo, děkuju :D a také ostatním výhercům... :)

Miky člen redakce    V následujících dnech.Mikymiky3    13.12.2017 13:44 Miky

@ odpověď na komentář od Blackhand47XD:V následujících dnech.

Blackhand47XD napsal:Kdy budou výsledky? :)

Blackhand47XD    Kdy budou výsledky? :)Blackhand47XDblackhand47xd13675    13.12.2017 13:32 Blackhand47XD

Kdy budou výsledky? :)

OneShot   1x   Není nad kameňák časně zrána. :thumbup:OneShotoneshot73915    12.12.2017 07:46 OneShot

@ odpověď na komentář od karlospajdos:Není nad kameňák časně zrána. :thumbup:

karlospajdos napsal:Šli čtyři a jeden upad a umřel. .

karlospajdos   1x   Šli čtyři a jeden upad a umřel. .karlospajdoskarlospajdos8785    12.12.2017 07:13 karlospajdos

Šli čtyři a jeden upad a umřel. .

Bonny   1x   Epizoda by se mohla inspirovat Assassins Creed

Na úvod by probíhal něco jako trailer, kdy naši hlavní aktéři vstupují do ASSnimusu (zapojte představivost jak se tam asi mohou připojit :D) . Trailer by byl plný stealth akce a zároveň by nám hlavní postavy vysvětlovali o co jde (jaký je jejich úkol, něco málo o minulosti ASSassínů) . Závěrem úvodu by naši hlavní aktéři stáli na každý na jedné ze čtyř věžiček obrovského domu a každý by měl pod sebou hromadu sena. Zpomaleným záběrem všichni skočí a teprve v letu si Kenny všimne, že v jeho hromadě sena jsou zapíchnuty vidle, ale násadou do sena (dokážete si představit co se stane) :D. Následně začne děj epizody, v níř budou muset najít "Dildo ráje", které donutí všechny lidi si zběsile strkat věci do zadku. Problém je, že aby byla jeho schopnost aktivní, musí si jej vlastník taktéž strčit do svého otvoru. Chlapci mají nelehký úkol. Vše se odehrává v dávných dobách ve městě South Park a dokonce tam uvidíme mnoho známých postav ze současnosti, protože dostat se k ASSnimusu není složité a je to celkem levné. Proto jej většina městečka užívá k zábavě a měli možnost si prožít životy svých předků za dob americké revoluce.

Vrátíme se ale zpět do minulosti. Mocné "Dildo ráje" má v rukou Kajlova máma jako vůdkyně židovské sekty, která se nějak dostala do Ameriky schovaná v podpalubí Columbusovy lodě a za mnoho let, co se schovávali a ukrývali postupně rostli, až se z nich stala nejmocnější sekta fanatiků v South Parku. Libovali si ve strkání věcí do zadku.

Naši hrdinové (už jen 3) se musí potají dostat do doupěte židů (Cartman ovšem podezírá Kajla, že je s židy za jedno, protože je žid) . Vždy když je někde nějaký průlez, má Cartman problém (protože má těžké kosti) a musí počkat než mu Kajl a Stan otevřou dveře, nebo najdou jinou cestu. A že už je to začalo pěkně štvát, protože všechny průlezy jsou moc úzký. Po mnoha kreativních zabitích (jako zavolání členů bratrstva a krys, kdy krysy si svoje oběti roztrhají a odnesou myší dírou bůh ví kam) se naši hrdinové dostali až do ložnice kde spí Kajlova máma. Problém byl, že ona má "Dildo ráje" neustále u sebe (if you know what i mean :D) . Nikdo na něj nechtěl ani šíhnout, ale Cartman začal tlačit na Kajla, že to musí udělat on, aby ho přesvědčil o své věrnosti k ASSassínů a celkově k jejich řádu. Kajl nakonev vezme vakuovou pumpu a pokouší se ho vytáhnout. Nakonec se ho Kajlovi podaří vytáhnout (i když si nejednou pozvraceli boty) podaří, ale všichni židé si uvědomí co se stalo, když si přestali dávat věci do zadku a začali se shromažďovat před ložnicí Kajlovy mámy, která se taktéž vzbudila a začala běsnit. Jediná věc co zbývala byla, že si ono "Dildo ráje" musel někdo strčit do zadku. Cartman vyrval Kajlovi dildo z ruky a začal si jej za skřeků a vydávání dalších prapodivný zvuků strkat do zadku (a že bylo velké :D) . Nakonec se mu to povedlo a pohou myšlenkou donutil všechny židy si strkat nadměrné velké předměty do zadku, což jim znemožnilo an naše hrdiny útočit a ti měli čas uniknout. Tedy až na Kajla, který si začal do zadku strkat meloun. Po uložení dilda do bezpečí se naši chlapci probudili z ASSnimusu a zjistili, že už hned od začátku co Kenny umřel se zkratoval jeho přístroj a vycucal z něj všechny vnitřnosti skrz přípojku v zadku. Kaj byl neuvěřitelně naštvanej na Cartmana, a ten mu řekl, že to musel udělat, protože jde dildo použít vždy jen na určitou skupinu lidí (katolíci, židé, pohané) , ale musí to být na všechny. Tímto se každý z hrdinů (až na Kennyho, kterého si v pozadí pomale trhají krysy na kousky) vrátili domů s tím, že už tuhle kravinu dál hrát nebudou. Tedy než vyjde ASSnimus 2, 0. Konec...
Bonnybonny4796
    11.12.2017 11:06
Bonny

Epizoda by se mohla inspirovat Assassins Creed

Na úvod by probíhal něco jako trailer, kdy naši hlavní aktéři vstupují do ASSnimusu (zapojte představivost jak se tam asi mohou připojit :D) . Trailer by byl plný stealth akce a zároveň by nám hlavní postavy vysvětlovali o co jde (jaký je jejich úkol, něco málo o minulosti ASSassínů) . Závěrem úvodu by naši hlavní aktéři stáli na každý na jedné ze čtyř věžiček obrovského domu a každý by měl pod sebou hromadu sena. Zpomaleným záběrem všichni skočí a teprve v letu si Kenny všimne, že v jeho hromadě sena jsou zapíchnuty vidle, ale násadou do sena (dokážete si představit co se stane) :D. Následně začne děj epizody, v níř budou muset najít "Dildo ráje", které donutí všechny lidi si zběsile strkat věci do zadku. Problém je, že aby byla jeho schopnost aktivní, musí si jej vlastník taktéž strčit do svého otvoru. Chlapci mají nelehký úkol. Vše se odehrává v dávných dobách ve městě South Park a dokonce tam uvidíme mnoho známých postav ze současnosti, protože dostat se k ASSnimusu není složité a je to celkem levné. Proto jej většina městečka užívá k zábavě a měli možnost si prožít životy svých předků za dob americké revoluce.

Vrátíme se ale zpět do minulosti. Mocné "Dildo ráje" má v rukou Kajlova máma jako vůdkyně židovské sekty, která se nějak dostala do Ameriky schovaná v podpalubí Columbusovy lodě a za mnoho let, co se schovávali a ukrývali postupně rostli, až se z nich stala nejmocnější sekta fanatiků v South Parku. Libovali si ve strkání věcí do zadku.

Naši hrdinové (už jen 3) se musí potají dostat do doupěte židů (Cartman ovšem podezírá Kajla, že je s židy za jedno, protože je žid) . Vždy když je někde nějaký průlez, má Cartman problém (protože má těžké kosti) a musí počkat než mu Kajl a Stan otevřou dveře, nebo najdou jinou cestu. A že už je to začalo pěkně štvát, protože všechny průlezy jsou moc úzký. Po mnoha kreativních zabitích (jako zavolání členů bratrstva a krys, kdy krysy si svoje oběti roztrhají a odnesou myší dírou bůh ví kam) se naši hrdinové dostali až do ložnice kde spí Kajlova máma. Problém byl, že ona má "Dildo ráje" neustále u sebe (if you know what i mean :D) . Nikdo na něj nechtěl ani šíhnout, ale Cartman začal tlačit na Kajla, že to musí udělat on, aby ho přesvědčil o své věrnosti k ASSassínů a celkově k jejich řádu. Kajl nakonev vezme vakuovou pumpu a pokouší se ho vytáhnout. Nakonec se ho Kajlovi podaří vytáhnout (i když si nejednou pozvraceli boty) podaří, ale všichni židé si uvědomí co se stalo, když si přestali dávat věci do zadku a začali se shromažďovat před ložnicí Kajlovy mámy, která se taktéž vzbudila a začala běsnit. Jediná věc co zbývala byla, že si ono "Dildo ráje" musel někdo strčit do zadku. Cartman vyrval Kajlovi dildo z ruky a začal si jej za skřeků a vydávání dalších prapodivný zvuků strkat do zadku (a že bylo velké :D) . Nakonec se mu to povedlo a pohou myšlenkou donutil všechny židy si strkat nadměrné velké předměty do zadku, což jim znemožnilo an naše hrdiny útočit a ti měli čas uniknout. Tedy až na Kajla, který si začal do zadku strkat meloun. Po uložení dilda do bezpečí se naši chlapci probudili z ASSnimusu a zjistili, že už hned od začátku co Kenny umřel se zkratoval jeho přístroj a vycucal z něj všechny vnitřnosti skrz přípojku v zadku. Kaj byl neuvěřitelně naštvanej na Cartmana, a ten mu řekl, že to musel udělat, protože jde dildo použít vždy jen na určitou skupinu lidí (katolíci, židé, pohané) , ale musí to být na všechny. Tímto se každý z hrdinů (až na Kennyho, kterého si v pozadí pomale trhají krysy na kousky) vrátili domů s tím, že už tuhle kravinu dál hrát nebudou. Tedy než vyjde ASSnimus 2, 0. Konec...

Blackhand47XD    Epizoda inspirována hrou Watch_Dogs

Do South Parku přijíždí Blume Corporation, která zde chce postavit nové servery s ctOS. Občané městečka to první berou jako čest, že budou centrem počítačového systému, starostka tedy začne tvrdit, že to byl její nápad. Chlapci se to dozvěděli z televize, tedy až na Kennyho, který žádnou nemá. Celou situaci začnou probírat při čekání na autobus, při čemž si utahují z Kennyho chudoby.

Do města mezitím přijede stavební četa, která je natolik hlučná, že veškerou lesní zvěř vyhnala do města. Lidé neví co mají dělat, medvědi napadají jejich domovy a vlci požírají jejich děti. Starostka se z tohoto důvodu obrátí na Randyho Marche, který je jak jinak nejchytřejším občanem města. Zatímco Randy pracuje na nové aplikaci, která by je zvířat zbavila, do South Parku doráží hackerská skupina DedSec.

Chlapci jsou touto dobou kvůli zvířatům uvězněni ve škole a musí poslouchat nesmyslné příběhy pana Klobouka. Cartman se rozhodne, že se svými přáteli uteče, doběhnou tedy k oknu a nechají jít Kennyho jako prvního. Kenny radostně mává na své přátele, ale bohužel se na něj vrhnou vlci i medvědi. Chlapci jsou nadále uvězněni v budově, Randy mezitím vynalezl vábičku na ženy a DedSec se marně snaží zastavit stavbu.

Jako správní hackeři se tým z DedSec snaží vyhrát pouze s pomocí mobilního telefonu. V South Parku je však slabý signál a zdejší stroje nejsou napojené na síť. Hluk ve městě mezitím sílí a zvířata začínají vnikat také do školy. Chlapcům se tak podaří proklouznout a venku naráží na hackery, kterým Cartman začne nadávat do hipsterů. Když zjistí, že jim přišli pomoci, dovedou je k Randymu, jehož práce zatím nikam nevedla.

Hrdinové se nakonec domluví, že o aplikaci se postarají hackeři, zatímco Randy jim postaví funkční vysílač. Při stavbě Randy pořád nechápe, proč jej obtěžují okolní ženy a posílá je pryč. Práce je nakonec hotová a hrdinové spouští vysílač. Signál pošle zvířata zpět do lesů, přičemž zničí celou stavbu. Starostka prohlásí akci za úspěch a hackeři opouští South Park.
Blackhand47XDblackhand47xd13675
    11.12.2017 10:08
Blackhand47XD

Epizoda inspirována hrou Watch_Dogs

Do South Parku přijíždí Blume Corporation, která zde chce postavit nové servery s ctOS. Občané městečka to první berou jako čest, že budou centrem počítačového systému, starostka tedy začne tvrdit, že to byl její nápad. Chlapci se to dozvěděli z televize, tedy až na Kennyho, který žádnou nemá. Celou situaci začnou probírat při čekání na autobus, při čemž si utahují z Kennyho chudoby.

Do města mezitím přijede stavební četa, která je natolik hlučná, že veškerou lesní zvěř vyhnala do města. Lidé neví co mají dělat, medvědi napadají jejich domovy a vlci požírají jejich děti. Starostka se z tohoto důvodu obrátí na Randyho Marche, který je jak jinak nejchytřejším občanem města. Zatímco Randy pracuje na nové aplikaci, která by je zvířat zbavila, do South Parku doráží hackerská skupina DedSec.

Chlapci jsou touto dobou kvůli zvířatům uvězněni ve škole a musí poslouchat nesmyslné příběhy pana Klobouka. Cartman se rozhodne, že se svými přáteli uteče, doběhnou tedy k oknu a nechají jít Kennyho jako prvního. Kenny radostně mává na své přátele, ale bohužel se na něj vrhnou vlci i medvědi. Chlapci jsou nadále uvězněni v budově, Randy mezitím vynalezl vábičku na ženy a DedSec se marně snaží zastavit stavbu.

Jako správní hackeři se tým z DedSec snaží vyhrát pouze s pomocí mobilního telefonu. V South Parku je však slabý signál a zdejší stroje nejsou napojené na síť. Hluk ve městě mezitím sílí a zvířata začínají vnikat také do školy. Chlapcům se tak podaří proklouznout a venku naráží na hackery, kterým Cartman začne nadávat do hipsterů. Když zjistí, že jim přišli pomoci, dovedou je k Randymu, jehož práce zatím nikam nevedla.

Hrdinové se nakonec domluví, že o aplikaci se postarají hackeři, zatímco Randy jim postaví funkční vysílač. Při stavbě Randy pořád nechápe, proč jej obtěžují okolní ženy a posílá je pryč. Práce je nakonec hotová a hrdinové spouští vysílač. Signál pošle zvířata zpět do lesů, přičemž zničí celou stavbu. Starostka prohlásí akci za úspěch a hackeři opouští South Park.

DesmondCZE   4x   Příběh se odemkne až po zaplacení mikrotransakce :-) The End.DesmondCZEdesmondcze13340    6.12.2017 16:31 DesmondCZE

Příběh se odemkne až po zaplacení mikrotransakce :-) The End.

REWI     ( dokončení nápadu) Snowballem II. , který je potomkem zakázaného vztahu králíka z rodu Snowballů a ženou rodu Marshů. Od svého otce Snowballa naprosto k nerozeznání. Pagan Min Rabbid byl pouhým poskokem. Smrt Randyho matky byla nakonec úplně jiná, než mu tvrdili. Po celém světě se začínají objevovat podivné díry a sklizeň mrkve je tento rok vskutku bohatá.
Vše by to skončilo tím, že to celou dobu byl nový díl Assassins creed co hráli u Cartmana doma a všechny chlapce naštve jaka blbost to je. A hlavně je štve, že je to až moc zaměřené na Marhovu rodinu a ani jednou se neobjevil žádný asasín. Jdou si tedy hrát ven.
REWIrewi10263
    5.12.2017 14:27
REWI

( dokončení nápadu) Snowballem II. , který je potomkem zakázaného vztahu králíka z rodu Snowballů a ženou rodu Marshů. Od svého otce Snowballa naprosto k nerozeznání. Pagan Min Rabbid byl pouhým poskokem. Smrt Randyho matky byla nakonec úplně jiná, než mu tvrdili. Po celém světě se začínají objevovat podivné díry a sklizeň mrkve je tento rok vskutku bohatá.
Vše by to skončilo tím, že to celou dobu byl nový díl Assassins creed co hráli u Cartmana doma a všechny chlapce naštve jaka blbost to je. A hlavně je štve, že je to až moc zaměřené na Marhovu rodinu a ani jednou se neobjevil žádný asasín. Jdou si tedy hrát ven.Komentář byl autorem naposledy upraven 5.12.2017 14:46

Původní verze před úpravami: ( dokončení nápadu) Snowballem II. , který je potomkem zakázaného vztahu králíka z rodu Snowballů a ženou rodu Marshů. Smrt Randyho matky byla nakonec úplně jiná, než mu tvrdili. Po celém světě se začínají objevovat podivné díry a sklizeň mrkve je tento rok vskutku bohatá.
Vše by to skončilo tím, že to celou dobu byl nový díl Assassins creed co hráli u Cartmana doma a všechny chlapce naštve jaka blbost to je. Jdou si tedy hrát ven.

REWI    V South Parku se záhadně objevují celkem velké díry v zemi. Jednoho dne tyto díry řeší na hřišti nám všem známa partička čtyř chlapců. Jedná se o velkou záhadu, ale ne natolik zajímavou jako právě vydané Assassins creed, které nabízí novodobé, akčnější pojetí celé značky. Největším cílem je v této hře papež Snowball a jeho ďábelský plán na vysazení mrkve všude po celé planetě v čemž by měli pomoci věřící celého světa fanaticky poslouchající svého papeže. Tím by měli zaniknout jakékoli jiné potravinové řetězce, protože mrkev se stane jedinou potravinou na světě. Náhle se vedle chlapců začne objevovat díra z které nakonec vyskáčou a obklopí chlapce podivná králíci s černýma páskama kolem pravých pacek na kterých je napsáno Rabbids. Strhne se boj, ale nakonec to Rabbids vzdají a zmizí, ale s nimi i Stan. Zůstanou zde jen Kyle, pobodaný Kenny a Cartman bez trička s nápisem Vagoun na břiše.
V ten stejný okamžik se kdesi na ostrově v džungli v budově za plotem snaží dostat z pout Randy Marsh, ale náhle ho skupinka Rabbids odpoutá a zapásá jej na stroj který má čepel mířící Randymu přímo mezi nohy. Najednou v temném rohu místnosti promluví nějaká tlustá postava : , , Brzy bude zabit i ten poslední čistokrevný Marsh. “
Na druhý den se ve škole objeví Americká armáda, která ví vše o incidentu předešlého dne. Kenny zvrací krev a sprostě nadává na bolest jež cítí, neboť se ještě stále nedostal do nemocnice. Navrhují chlapcům, že jim sdělí kde se nachází jejich unesený přítel a že jim poskytnou jakékoli vybavení pokud jej i z jeho otcem dokáži zachránit. Pro přítele jsou ochotní udělat vše, jen Cartman by z toho rád vytěžil i něco pro sebe, ale nakonec souhlasí, když se doví, že Rabbids jsou organizace pracující i v odvětví zlata a drog. Armáda během přepravy vysvětluje chlapcům, že Snowball je dávno v bezpečí tajného úkrytu, ale jejich přítel je stále v ohrožení i když jim nechtějí stále říct, proč tomu tak je.
, , Jsem totiž synem Snowballa. A hodlám zničit tuto zemi tím, že ji přizpůsobím stylu života Rabbids. Mrkev je prvním krokem “ opět se ocitáme na ostrově a tlusťoch už vylezl z temného rohu. Je to Leader Rabbid držící složku, oblečen a ostříhán jako Pagan Min. Je to nehorázný teplouš se zlým plánem, který svěřuje Randymu s čepelí u penisu a Stanovi s pistolí u hlavy. „Hodlám vyhladit všechny čistokrevné Marshe, nejstarší rod z ochránců Snowballa. “ Dále Leader Rabbid Pagan vzpomíná jak musel na tento post projít drogovou minulostí. Jak musel dělat pouličního prostituta. Stan se snaží o dojemný proslov a sliby, že se dál nebude strat do ničích králičích záležitostí, ale odpovědí mu je roubík který mu narvou do pusy. Leader Pagan si už jenom poté mne dlaně při pohledu na obrazovku počítače, kde vidí záběry bezpečnostních kamer z místností, kde se při zvuku záznamu okultistických a satanistických obřadů hromadně rozmnožují Rabbids.
Někde v Bunkru sedí ježíš a hladí Snowballa s utěšujícími slovy.
Na ostrově opodál budovy kde je Stan držen se svým otcem Randym, přistává vrtulník z kterého na zem vyskočí s ohlušujícím dopadem Cartman ve výzbroji a za ním Kyle , následován Kennym obloženým bombami. Kyle pokládá na zem vozítko s kamerou a ovládá jej do budovy. Projíždí pár místností plných nespoutaného králičího sexu a vulgárních výlevů. Dostává se na nejvyšší patro a na obrazovce chlapci spatří Marshovi v ohrožení.
Ježíš se záhadným způsobem dostal ven a běží se Snowballem v náručí přes louku vstříc západu slunce.
Leader Pagan se již natahuje po tlačítku jež by v mžiku zařídilo Randyho kastraci a Stanovu smrt, ale oknem dovnitř proskakuje vagoun Cartman a bez váhání se pouští do agresivní střelby bez jediného zásahu. Náhle se s výbuchem rozletí dveře za nimiž leží roztrhaný Keny a vzápětí se ve dveřích objevuje Kyle : „Zemřel kvůli vám. Parchanti ! “ nejdříve do místnosti hodí flash granát čímž oslepí Leadera, ale také všechny ostatní. Cartman hlasitě projevuje nenávist k židům a jejich neschopnosti. Keny první výstřel míří vedle hlavy Cartmana aby utišil toho cholerického vagouna a poté to našije Leader Paganovi přímo do hlavy. Nakonec osvobodí oba Marshe. Randy ještě na rychlo bere složku jež si Leader Pagan chvílema pročítal. Odchází z budovy před kterou je čeká Americká armáda s celou flotilou a tleská jejich odvaze a umu. Všichni chlapci, včetně hroudy masa Kennyho, dostávají medaile. Nasedají do vrtulníku a během letu na pozadí hraje Long Tall Sally.
K dveřím budovy dobíhá ježíš se Snowballem v náručí. Vbíhá dovnitř a s šíleným výrazem otevírá všechny místnosti. Vypouští do světa tisíce Rabbids.
O týden později: Randy má konečně čas přečíst si co složka skrývá. S výkřikem odhazuje složku na zem a divákovi na očích se objevuje jedna jediná stránka s informacemi o tom, že Snowball je již rok po smrti a byl nahrazen na postu papeže jeho zlým synem.
REWIrewi10263
    5.12.2017 14:17
REWI

V South Parku se záhadně objevují celkem velké díry v zemi. Jednoho dne tyto díry řeší na hřišti nám všem známa partička čtyř chlapců. Jedná se o velkou záhadu, ale ne natolik zajímavou jako právě vydané Assassins creed, které nabízí novodobé, akčnější pojetí celé značky. Největším cílem je v této hře papež Snowball a jeho ďábelský plán na vysazení mrkve všude po celé planetě v čemž by měli pomoci věřící celého světa fanaticky poslouchající svého papeže. Tím by měli zaniknout jakékoli jiné potravinové řetězce, protože mrkev se stane jedinou potravinou na světě. Náhle se vedle chlapců začne objevovat díra z které nakonec vyskáčou a obklopí chlapce podivná králíci s černýma páskama kolem pravých pacek na kterých je napsáno Rabbids. Strhne se boj, ale nakonec to Rabbids vzdají a zmizí, ale s nimi i Stan. Zůstanou zde jen Kyle, pobodaný Kenny a Cartman bez trička s nápisem Vagoun na břiše.
V ten stejný okamžik se kdesi na ostrově v džungli v budově za plotem snaží dostat z pout Randy Marsh, ale náhle ho skupinka Rabbids odpoutá a zapásá jej na stroj který má čepel mířící Randymu přímo mezi nohy. Najednou v temném rohu místnosti promluví nějaká tlustá postava : , , Brzy bude zabit i ten poslední čistokrevný Marsh. “
Na druhý den se ve škole objeví Americká armáda, která ví vše o incidentu předešlého dne. Kenny zvrací krev a sprostě nadává na bolest jež cítí, neboť se ještě stále nedostal do nemocnice. Navrhují chlapcům, že jim sdělí kde se nachází jejich unesený přítel a že jim poskytnou jakékoli vybavení pokud jej i z jeho otcem dokáži zachránit. Pro přítele jsou ochotní udělat vše, jen Cartman by z toho rád vytěžil i něco pro sebe, ale nakonec souhlasí, když se doví, že Rabbids jsou organizace pracující i v odvětví zlata a drog. Armáda během přepravy vysvětluje chlapcům, že Snowball je dávno v bezpečí tajného úkrytu, ale jejich přítel je stále v ohrožení i když jim nechtějí stále říct, proč tomu tak je.
, , Jsem totiž synem Snowballa. A hodlám zničit tuto zemi tím, že ji přizpůsobím stylu života Rabbids. Mrkev je prvním krokem “ opět se ocitáme na ostrově a tlusťoch už vylezl z temného rohu. Je to Leader Rabbid držící složku, oblečen a ostříhán jako Pagan Min. Je to nehorázný teplouš se zlým plánem, který svěřuje Randymu s čepelí u penisu a Stanovi s pistolí u hlavy. „Hodlám vyhladit všechny čistokrevné Marshe, nejstarší rod z ochránců Snowballa. “ Dále Leader Rabbid Pagan vzpomíná jak musel na tento post projít drogovou minulostí. Jak musel dělat pouličního prostituta. Stan se snaží o dojemný proslov a sliby, že se dál nebude strat do ničích králičích záležitostí, ale odpovědí mu je roubík který mu narvou do pusy. Leader Pagan si už jenom poté mne dlaně při pohledu na obrazovku počítače, kde vidí záběry bezpečnostních kamer z místností, kde se při zvuku záznamu okultistických a satanistických obřadů hromadně rozmnožují Rabbids.
Někde v Bunkru sedí ježíš a hladí Snowballa s utěšujícími slovy.
Na ostrově opodál budovy kde je Stan držen se svým otcem Randym, přistává vrtulník z kterého na zem vyskočí s ohlušujícím dopadem Cartman ve výzbroji a za ním Kyle , následován Kennym obloženým bombami. Kyle pokládá na zem vozítko s kamerou a ovládá jej do budovy. Projíždí pár místností plných nespoutaného králičího sexu a vulgárních výlevů. Dostává se na nejvyšší patro a na obrazovce chlapci spatří Marshovi v ohrožení.
Ježíš se záhadným způsobem dostal ven a běží se Snowballem v náručí přes louku vstříc západu slunce.
Leader Pagan se již natahuje po tlačítku jež by v mžiku zařídilo Randyho kastraci a Stanovu smrt, ale oknem dovnitř proskakuje vagoun Cartman a bez váhání se pouští do agresivní střelby bez jediného zásahu. Náhle se s výbuchem rozletí dveře za nimiž leží roztrhaný Keny a vzápětí se ve dveřích objevuje Kyle : „Zemřel kvůli vám. Parchanti ! “ nejdříve do místnosti hodí flash granát čímž oslepí Leadera, ale také všechny ostatní. Cartman hlasitě projevuje nenávist k židům a jejich neschopnosti. Keny první výstřel míří vedle hlavy Cartmana aby utišil toho cholerického vagouna a poté to našije Leader Paganovi přímo do hlavy. Nakonec osvobodí oba Marshe. Randy ještě na rychlo bere složku jež si Leader Pagan chvílema pročítal. Odchází z budovy před kterou je čeká Americká armáda s celou flotilou a tleská jejich odvaze a umu. Všichni chlapci, včetně hroudy masa Kennyho, dostávají medaile. Nasedají do vrtulníku a během letu na pozadí hraje Long Tall Sally.
K dveřím budovy dobíhá ježíš se Snowballem v náručí. Vbíhá dovnitř a s šíleným výrazem otevírá všechny místnosti. Vypouští do světa tisíce Rabbids.
O týden později: Randy má konečně čas přečíst si co složka skrývá. S výkřikem odhazuje složku na zem a divákovi na očích se objevuje jedna jediná stránka s informacemi o tom, že Snowball je již rok po smrti a byl nahrazen na postu papeže jeho zlým synem.Komentář byl autorem naposledy upraven 5.12.2017 14:38

Původní verze před úpravami:V South Parku se záhadně objevují celkem velké díry v zemi. Jednoho dne tyto díry řeší na hřišti nám všem známa partička čtyř chlapců. Jedná se o velkou záhadu, ale ne natolik zajímavou jako právě vydané Assassins creed, které nabízí novodobé, akčnější pojetí celé značky. Největším cílem je v této hře papež Snowball a jeho ďábelský plán na vysazení mrkve všude po celé planetě v čemž by měli pomoci věřící celého světa fanaticky poslouchající svého papeže. Tím by měli zaniknout jakékoli jiné potravinové řetězce, protože mrkev se stane jedinou potravinou na světě. Náhle se vedle chlapců začne objevovat díra z které nakonec vyskáčou a obklopí chlapce podivná králíci s černýma páskama kolem pravých pacek na kterých je napsáno Rabbids. Strhne se boj, ale nakonec to Rabbids vzdají a zmizí, ale s nimi i Stan. Zůstanou zde jen Kyle, pobodaný Kenny a Cartman bez trička s nápisem Vagoun na břiše.
V ten stejný okamžik se kdesi na ostrově v džungli v budově za plotem snaží dostat z pout Randy Marsh, ale náhle ho skupinka Rabbids odpoutá a zapásá jej na stroj který má čepel mířící Randymu přímo mezi nohy. Najednou v temném rohu místnosti promluví nějaká tlustá postava : , , Brzy bude zabit i ten poslední čistokrevný Marsh. “
Na druhý den se ve škole objeví Americká armáda, která ví vše o incidentu předešlého dne. Kenny zvrací krev a sprostě nadává na bolest jež cítí, neboť se ještě stále nedostal do nemocnice. Navrhují chlapcům, že jim sdělí kde se nachází jejich unesený přítel a že jim poskytnou jakékoli vybavení pokud jej i z jeho otcem dokáži zachránit. Pro přítele jsou ochotní udělat vše, jen Cartman by z toho rád vytěžil i něco pro sebe, ale nakonec souhlasí, když se doví, že Rabbids jsou organizace pracující i v odvětví zlata a drog. Armáda během přepravy vysvětluje chlapcům, že Snowball je dávno v bezpečí tajného úkrytu, ale jejich přítel je stále v ohrožení i když jim nechtějí stále říct, proč tomu tak je.
, , Jsem totiž synem Snowballa. A hodlám zničit tuto zemi tím, že ji přizpůsobím stylu života Rabbids. Mrkev je prvním krokem “ opět se ocitáme na ostrově a tlusťoch už vylezl z temného rohu. Je to Leader Rabbid držící složku, oblečen a ostříhán jako Pagan Min. Je to nehorázný teplouš se zlým plánem, který svěřuje Randymu s čepelí u penisu a Stanovi s pistolí u hlavy. „Hodlám vyhladit všechny čistokrevné Marshe, nejstarší rod z ochránců Snowballa. “ Dále Leader Rabbid Pagan vzpomíná jak musel na tento post projít drogovou minulostí. Jak musel dělat pouličního prostituta. Stan se snaží o dojemný proslov a sliby, že se dál nebude strat do ničích králičích záležitostí, ale odpovědí mu je roubík který mu narvou do pusy. Leader Pagan si už jenom poté mne dlaně při pohledu na obrazovku počítače, kde vidí záběry bezpečnostních kamer z místností, kde se při zvuku záznamu okultistických a satanistických obřadů hromadně rozmnožují Rabbids.
Někde v Bunkru sedí ježíš a hladí Snowballa s utěšujícími slovy.
Na ostrově opodál budovy kde je Stan držen se svým otcem Randym, přistává vrtulník z kterého na zem vyskočí s ohlušujícím dopadem Cartman ve výzbroji a za ním Kyle , následován Kennym obloženým bombami. Kyle pokládá na zem vozítko s kamerou a ovládá jej do budovy. Projíždí pár místností plných nespoutaného králičího sexu a vulgárních výlevů. Dostává se na nejvyšší patro a na obrazovce chlapci spatří Marshovi v ohrožení.
Ježíš se záhadným způsobem dostal ven a běží se Snowballem v náručí přes louku vstříc západu slunce.
Leader Pagan se již natahuje po tlačítku jež by v mžiku zařídilo Randyho kastraci a Stanovu smrt, ale oknem dovnitř proskakuje vagoun Cartman a bez váhání se pouští do agresivní střelby bez jediného zásahu. Náhle se s výbuchem rozletí dveře za nimiž leží roztrhaný Keny a vzápětí se ve dveřích objevuje Kyle : „Zemřel kvůli vám. Parchanti ! “ nejdříve do místnosti hodí flash granát čímž oslepí Leadera, ale také všechny ostatní. Cartman hlasitě projevuje nenávist k židům a jejich neschopnosti. Keny první výstřel míří vedle hlavy Cartmana aby utišil toho cholerického vagouna a poté to našije Leader Paganovi přímo do hlavy. Nakonec osvobodí oba Marshe. Randy ještě na rychlo bere složku jež si Leader Pagan chvílema pročítal. Odchází z budovy před kterou je čeká Americká armáda s celou flotilou a tleská jejich odvaze a umu. Všichni chlapci, včetně hroudy masa Kennyho, dostávají medaile. Nasedají do vrtulníku a během letu na pozadí hraje Long Tall Sally.
K dveřím budovy dobíhá ježíš se Snowballem v náručí. Vbíhá dovnitř a s šíleným výrazem otevírá všechny místnosti. Vypouští do světa tisíce Rabbids.
O týden později: Randy má konečně čas přečíst si co složka skrývá. S výkřikem odhazuje složku na zem a divákovi na očích se objevuje jedna jediná stránka s informacemi o tom, že Snowball je již rok po smrti a byl nahrazen na postu papeže jeho zlým synem Snowb

OneShot   1x   Tuhle hru nechci vyhrát. A ano, měl jsem nutkavou potřebu to sem napsat. :-)OneShotoneshot73915    4.12.2017 20:23 OneShot

Tuhle hru nechci vyhrát. A ano, měl jsem nutkavou potřebu to sem napsat. :-)

Sangonth    Fartision - Během black friday v South park se do prodeje dostane extrémně limitovaná edice experimentálních syrečků. Konzumace však způsobí nepředvídatelný zánět konečníku, který zapříčiní, že jakkýkoliv prd je tisíckrát horší a stačí jen jedno vdechnutí k přenosu symptomů. Během několika hodin dojde k pádu civlizace v South park jak ji známe. Do zpuštošeného města se vydává pouze osamělá skupina fanoušků Terence & Philipa, která je jedinou šancí na záchranu South Parku. Vydrží přátelství čtyř kamarádů pád civilizace nebo podlehnou stejně jako zbytek města.Sangonthsangonth11527    4.12.2017 19:28 Sangonth

Fartision - Během black friday v South park se do prodeje dostane extrémně limitovaná edice experimentálních syrečků. Konzumace však způsobí nepředvídatelný zánět konečníku, který zapříčiní, že jakkýkoliv prd je tisíckrát horší a stačí jen jedno vdechnutí k přenosu symptomů. Během několika hodin dojde k pádu civlizace v South park jak ji známe. Do zpuštošeného města se vydává pouze osamělá skupina fanoušků Terence & Philipa, která je jedinou šancí na záchranu South Parku. Vydrží přátelství čtyř kamarádů pád civilizace nebo podlehnou stejně jako zbytek města.

LukingCoolKing   3x   AssAssins creed: the way to the fart
Nekonečný boj assassinů proti templářum z kanady. Bratrstvo assassinů v čele s Erio Carditore, za jeho zády tlupa nebojácných hrdinů KennWay, KyleTair a Stayek. Jejich boj o zlaté dildo, které dokáže propojit svět mezi součastností a minulostí. Hra by byla zasazená do románských časů jak tomu bylo v době assassin's creed 2.
LukingCoolKinglukingcoolking19192
    4.12.2017 19:03
LukingCoolKing

AssAssins creed: the way to the fart
Nekonečný boj assassinů proti templářum z kanady. Bratrstvo assassinů v čele s Erio Carditore, za jeho zády tlupa nebojácných hrdinů KennWay, KyleTair a Stayek. Jejich boj o zlaté dildo, které dokáže propojit svět mezi součastností a minulostí. Hra by byla zasazená do románských časů jak tomu bylo v době assassin's creed 2.

loqan    Napadá mě třeba hrozně super nápad, kdy byste hráli za nějakého stealth hrdinu, ale klidně by to šlo hrát i rambo styl... děj by celý byl v otevřeném světě, páč to je dneska in a moc se to nevidí, takže by hráč mohl chodit kam by se mu zlíbilo v jakoukoliv dobu. Na a jelikož ten otevřený obrovský svět je třeba nějak prozkoumávat, tak jedna z možností, kromě starého dobrého 'dojdi a uvidíš' by se k průzkumu používalo několik bodů na mapě, které by byly ve výšce - něco jako věže či tak.loqanloqan75663    4.12.2017 18:40 loqan

Napadá mě třeba hrozně super nápad, kdy byste hráli za nějakého stealth hrdinu, ale klidně by to šlo hrát i rambo styl... děj by celý byl v otevřeném světě, páč to je dneska in a moc se to nevidí, takže by hráč mohl chodit kam by se mu zlíbilo v jakoukoliv dobu. Na a jelikož ten otevřený obrovský svět je třeba nějak prozkoumávat, tak jedna z možností, kromě starého dobrého 'dojdi a uvidíš' by se k průzkumu používalo několik bodů na mapě, které by byly ve výšce - něco jako věže či tak.

Marcus   1x   Splinter Cell: Farts saves the world

Hlavním hrdinou, který by se převtělil do kůže Sama Fishera, by byl Cartman. Ten by sice měl "menší" problémy s akrobatickými kousky, na které jsme u Splinter Cellu zvyklí, ale doplňoval by to speciálním prdícím útokem, kterým by omráčil všechny nepřátele v okolí. Postupem hrou by hlavní hrdina získával lepší a lepší útoky. Akrobacie by tedy v případě Cartmana byla vlastně na škodu a hráči tak budou muset počítat s tím, že se hrdina při dělání těchto akčnějších věcí nikdy moc dlouho neudrží a rychle mu dojde stamina.

Hlavním nepřítelem by byla Princezna Kenny. Ta by ve svém klasickém oblečku princezny byla mistrovským hackerem, který ohrožuje celou zemi tím, že ji zamoří krysím morem. Krysy by navíc nebyly jen tak obyčejné, ale měly by na sobě injekční stříkačky s přenosnými nemocemi.

Nechyběly by klasické Ubisoftí věže, na které by se Cartman musel dostat, aby odhalil kus mapy. To by vždy peprně okomentoval například "Taky to ti blbci mohli stavět menší" nebo "Ještě jedna z*urvená věž a *eru na to. " Jako dron, který je u Ubisoft her velmi oblíbený, by sloužil Timmy a jeho bleskové kolečkové křeslo.

Závěr by byl v epickém Matrix stylu, kdy by se Cartman vyhýbal zpomaleně Kennyho střelám ze samopalu. Ale jelikož v ten den Cartman nejedl dostatečné množství jídla s nadýmacími účinky, nemohl by Kennyho zkolit svými pověstnými útoky. Hráči by tak museli v krátkém čase napsat co největší množství nejdrsnějších urážek a doufat, že to na Kennyho bude stačit.
Marcusmarcus8
    4.12.2017 17:31
Marcus

Splinter Cell: Farts saves the world

Hlavním hrdinou, který by se převtělil do kůže Sama Fishera, by byl Cartman. Ten by sice měl "menší" problémy s akrobatickými kousky, na které jsme u Splinter Cellu zvyklí, ale doplňoval by to speciálním prdícím útokem, kterým by omráčil všechny nepřátele v okolí. Postupem hrou by hlavní hrdina získával lepší a lepší útoky. Akrobacie by tedy v případě Cartmana byla vlastně na škodu a hráči tak budou muset počítat s tím, že se hrdina při dělání těchto akčnějších věcí nikdy moc dlouho neudrží a rychle mu dojde stamina.

Hlavním nepřítelem by byla Princezna Kenny. Ta by ve svém klasickém oblečku princezny byla mistrovským hackerem, který ohrožuje celou zemi tím, že ji zamoří krysím morem. Krysy by navíc nebyly jen tak obyčejné, ale měly by na sobě injekční stříkačky s přenosnými nemocemi.

Nechyběly by klasické Ubisoftí věže, na které by se Cartman musel dostat, aby odhalil kus mapy. To by vždy peprně okomentoval například "Taky to ti blbci mohli stavět menší" nebo "Ještě jedna z*urvená věž a *eru na to. " Jako dron, který je u Ubisoft her velmi oblíbený, by sloužil Timmy a jeho bleskové kolečkové křeslo.

Závěr by byl v epickém Matrix stylu, kdy by se Cartman vyhýbal zpomaleně Kennyho střelám ze samopalu. Ale jelikož v ten den Cartman nejedl dostatečné množství jídla s nadýmacími účinky, nemohl by Kennyho zkolit svými pověstnými útoky. Hráči by tak museli v krátkém čase napsat co největší množství nejdrsnějších urážek a doufat, že to na Kennyho bude stačit.

Snow2    Já bych vycházel z Far Cry 3. Vše začíná v létě, když celá třída i s panem Garrisonem letí do Thajska na prázdniny a jejich letadlo spadne. Všichni ( až na Kennyho) přežijí. Cartmen, Stan a Kyle se rychle oddělují od hlavní skupiny a zamíří do džungle. Zde narazí na místní výrobce kokainu, nejprve jsou zajati, ale Cartmen se rychle vmanipulije do role oblíbence šéfa pašeráků (Hoit/Vass) a rychle si ho omotá kolem prstu. Stan s Kylem utíkají. Kylovy se nelíbí co Cartmen dělá a vyburcuje místní utlačované obyvatelstvo (Citra) aby se postavili pašerákům. Mezitím se Stan dostává do místního feťáckého doupěte kde podstoupí něco jako spirituální cestu (samozřejmě pod vlivem kokainu a jiných) . Schyluje se ke střetu mezi vesničany (Kylem) a pašeráky (Cartmanem) , vylítne pár kulek, ale celý střet stihne zastavit nově osvícený Stan který přibíhá na poslední chvíly. Když se začnou vesničani s pašeráky usmiřovat, vtrhne na místo americká armáda s úkolem zachránit zmizelou třídu a postřílí jak pašeráky tak vesničany. Celou epizodu bych protnul záběry na pana Garrisona a jeho pokusy ujmout se po havárii vedení ( samozřejmě se spoustou perverzních a sprostých hlášek)Snow2snow245765    4.12.2017 17:29 Snow2

Já bych vycházel z Far Cry 3. Vše začíná v létě, když celá třída i s panem Garrisonem letí do Thajska na prázdniny a jejich letadlo spadne. Všichni ( až na Kennyho) přežijí. Cartmen, Stan a Kyle se rychle oddělují od hlavní skupiny a zamíří do džungle. Zde narazí na místní výrobce kokainu, nejprve jsou zajati, ale Cartmen se rychle vmanipulije do role oblíbence šéfa pašeráků (Hoit/Vass) a rychle si ho omotá kolem prstu. Stan s Kylem utíkají. Kylovy se nelíbí co Cartmen dělá a vyburcuje místní utlačované obyvatelstvo (Citra) aby se postavili pašerákům. Mezitím se Stan dostává do místního feťáckého doupěte kde podstoupí něco jako spirituální cestu (samozřejmě pod vlivem kokainu a jiných) . Schyluje se ke střetu mezi vesničany (Kylem) a pašeráky (Cartmanem) , vylítne pár kulek, ale celý střet stihne zastavit nově osvícený Stan který přibíhá na poslední chvíly. Když se začnou vesničani s pašeráky usmiřovat, vtrhne na místo americká armáda s úkolem zachránit zmizelou třídu a postřílí jak pašeráky tak vesničany. Celou epizodu bych protnul záběry na pana Garrisona a jeho pokusy ujmout se po havárii vedení ( samozřejmě se spoustou perverzních a sprostých hlášek)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl autorem naposledy upraven 5.12.2017 02:21

Původní verze před úpravami:Já bych vycházel z Far Cry 3 nebo 4. Vše začíná v létě, když celá třída i s panem Garrisonem letí do Thajska na prázdniny a jejich letadlo spadne. Všichni ( až na Kennyho) přežijí. Cartmen, Stan a Kyle se rychle oddělují od hlavní skupiny a zamíří do džungle. Zde narazí na místní výrobce kokainu, nejprve jsou zajati, ale Cartmen se rychle vmanipulije do role oblíbence šéfa pašeráků a rychle si ho omotá kolem prstu. Stan s Kylem utíkají. Kylovy se nelíbí co Cartmen dělá a vyburcuje místní utlačované obyvatelstvo aby se postavili pašerákům. Mezitím se Stan dostává do místního feťáckého doupěte kde podstoupí něco jako spirituální cestu (samozřejmě pod vlivem kokainu) . Schyluje se ke střetu mezi vesničany (Kylem) a pašeráky (Cartmanem) , vylítne pár kulek, ale celý střet stihne zastavit nově osvícený Stan který přibíhá na poslední chvíly. Když se začnou vesničani s pašeráky usmiřovat, vtrhne na místo americká armáda s úkolem zachránit zmizelou třídu a postřílí jak pašeráky tak vesničany. Celou epizodu bych protnul záběry na pana Garrisona a jeho pokusy ujmout se po havárii vedení ( samozřejmě se spoustou perverzních a sprostých hlášek)

sweat55   1x   Princess Kenny of Persia.
Kluci by se opět nudili ve škole, takže si vymyslí další hru, tentokrát na téma Prince z Persie. Místo prince by to ale byla princezna Kenny. Jelikož se jim do školy nechce chodit, snaží se získat dýku času, aby mohli přetočit čas místo školy (schovají se doma a čas přečkají, čímž jakoby cestují časem tu stejnou dobu, co by strávili ve škole) . Samozřejmě by to mysleli jako hru, ale na Twitteru by si jich všimla nějaká vládní agentura, třeba Nasa, která by po nich chtěla tajemství cestování v čase. Klasicky by se to zvrtlo v totální masakr, kdy by Nasa vyvraždila několik obyvatel South Parku, aby to tajemství získala. Na poslední chvíli by kluky zachránili agenti SpaceX, jelikož už několik století vedou tajnou válku s Nasa (templáři) . Cartman by se nasral, protože si hrají na Prince z Persie a ne na Assassins Creed. Na konci epizody Nasa najde úkryt SpaceX (je to sklep Elona Muska) , následuje další přestřelka, při které Kenny umře. Cartman, Stan a Kyle se ukryjí pod krabice (podobně jako na začátku epizody počkají, než Nasa odejde) . Nasa je nemůže najít, protože technologii cestování v čase pořád nerozumí. Kluci přežijí, slunce vyjde nad obzorem a všechno je opět v pořádku. Až na to, že Kenny umřel.
Bože to je haluz :-D
sweat55sweat5520217
    4.12.2017 17:01
sweat55

Princess Kenny of Persia.
Kluci by se opět nudili ve škole, takže si vymyslí další hru, tentokrát na téma Prince z Persie. Místo prince by to ale byla princezna Kenny. Jelikož se jim do školy nechce chodit, snaží se získat dýku času, aby mohli přetočit čas místo školy (schovají se doma a čas přečkají, čímž jakoby cestují časem tu stejnou dobu, co by strávili ve škole) . Samozřejmě by to mysleli jako hru, ale na Twitteru by si jich všimla nějaká vládní agentura, třeba Nasa, která by po nich chtěla tajemství cestování v čase. Klasicky by se to zvrtlo v totální masakr, kdy by Nasa vyvraždila několik obyvatel South Parku, aby to tajemství získala. Na poslední chvíli by kluky zachránili agenti SpaceX, jelikož už několik století vedou tajnou válku s Nasa (templáři) . Cartman by se nasral, protože si hrají na Prince z Persie a ne na Assassins Creed. Na konci epizody Nasa najde úkryt SpaceX (je to sklep Elona Muska) , následuje další přestřelka, při které Kenny umře. Cartman, Stan a Kyle se ukryjí pod krabice (podobně jako na začátku epizody počkají, než Nasa odejde) . Nasa je nemůže najít, protože technologii cestování v čase pořád nerozumí. Kluci přežijí, slunce vyjde nad obzorem a všechno je opět v pořádku. Až na to, že Kenny umřel.
Bože to je haluz :-DKomentář byl autorem naposledy upraven 4.12.2017 22:26

Původní verze před úpravami:Princess Kenny of Persia.
Kluci by se opět nudili ve škole, takže si vymyslí další hru, tentokrát na téma Prince z Persie. Místo prince by to ale byla princezna Kenny. Jelikož se jim do školy nechce chodit, snaží se získat dýku času, aby mohli přetočit čas místo školy (schovají se doma a čas přečkají, čímž jakoby cestují v času tu stejnou dobu, co by strávili ve škole) . Samozřejmě by to mysleli jako hru, ale na Twitteru by si jich všimla nějaká vládní agentura, třeba Nasa, která by po nich chtěla tajemství cestování v čase. Klasicky by se to zvrtlo v totální masakr, kdy by Nasa vyvraždila několik obyvatel South Parku, aby to tajemství získala. Na poslední chvíli by kluky zachránili agenti SpaceX, jelikož už několik století vedou tajnou válku s Nasa (templáři) . Cartman by se nasral, protože si hrají na Prince z Persie a ne na Assassins Creed. Na konci epizody Nasa najde úkryt SpaceX (je to sklep Elona Muska) , následuje další přestřelka, při které Kenny umře. Cartman, Stan a Kyle se ukryjí pod krabice (podobně jako na začátku epizody počkají, než Nasa odejde) . Nasa je nemůže najít, protože technologii cestování v čase pořád nerozumí. Kluci přežijí, slunce vyjde nad obzorem a všechno je opět v pořádku. Až na to, že Kenny umřel.
Bože to je haluz :-D

Neo113    Hra by sa volala SouthCry

No môj nápad na dej je takýto námet na FarCry : Začinalo by sa v mestečku southpark a postupne by ste sa dostavali skrz úloh ďalej vašou hlavnou ulohou by bolo zachrániť Kennyho a zabyť hlavného nepriatela garysna-toho profesora ale nebude to také jednoduché v ceste by vam bránili nepriatelia a nelahké úlohy popri príbehu by ste objavovali zaujímavé miesta v ktorých by boli truhlice s odmenou-niečo ako poklad dej by mal dlžku do 10hodín a schopnosti postavy by sa vylepšovali napríklad skákanie a pripadne by sa pridal aj záchytný hák máp by bolo niekolko od zimnej mapy az po les travnaty pohlad by bol z 1 osoby prípadne by sa dal prepínat medzi 1 pohladu alebo z 3tej osoby. Dalej súčasťou by bol aj crafting systém ten síce v hre je ale tento by bol odlišný vtom že by ste potrebovali špecialne relikvie na craft legendárnych vecí
Neo113neo11333371
    4.12.2017 17:01
Neo113

Hra by sa volala SouthCry

No môj nápad na dej je takýto námet na FarCry : Začinalo by sa v mestečku southpark a postupne by ste sa dostavali skrz úloh ďalej vašou hlavnou ulohou by bolo zachrániť Kennyho a zabyť hlavného nepriatela garysna-toho profesora ale nebude to také jednoduché v ceste by vam bránili nepriatelia a nelahké úlohy popri príbehu by ste objavovali zaujímavé miesta v ktorých by boli truhlice s odmenou-niečo ako poklad dej by mal dlžku do 10hodín a schopnosti postavy by sa vylepšovali napríklad skákanie a pripadne by sa pridal aj záchytný hák máp by bolo niekolko od zimnej mapy az po les travnaty pohlad by bol z 1 osoby prípadne by sa dal prepínat medzi 1 pohladu alebo z 3tej osoby. Dalej súčasťou by bol aj crafting systém ten síce v hre je ale tento by bol odlišný vtom že by ste potrebovali špecialne relikvie na craft legendárnych vecíKomentář byl autorem naposledy upraven 4.12.2017 19:12

Původní verze před úpravami:No môj nápad na dej je takýto námet na FarCry : Začinalo by sa v mestečku southpark a postupne by ste sa dostavali skrz úloh ďalej vašou hlavnou ulohou by bolo zachrániť Kennyho a zabyť hlavného nepriatela garysna-toho profesora ale nebude to také jednoduché v ceste by vam bránili nepriatelia a nelahké úlohy popri príbehu by ste objavovali zaujímavé miesta v ktorých by boli truhlice s odmenou-niečo ako poklad dej by mal dlžku do 10hodín a schopnosti postavy by sa vylepšovali napríklad skákanie a pripadne by sa pridal aj záchytný hák máp by bolo niekolko od zimnej mapy az po les travnaty pohlad by bol z 1 osoby prípadne by sa dal prepínat medzi 1 pohladu alebo z 3tej osoby. Dalej súčasťou by bol aj crafting systém ten síce v hre je ale tento by bol odlišný vtom že by ste potrebovali špecialne relikvie na craft legendárnych vecí

limpi   3x   Bylo by to inspirované nadcházející hrou od Ubi: Skulls and bones. Pirátská tématika mi přijde skvělá. Byl by to hon za tajemným pokladem a představa, jak Cartman kormidluje loď z kartonu po celém městě a přitom peskuje přátele tmavší pleti (Nechci být rasista, ale je to South park a ten si taky nebere servítky) Námořní bitvy (pořád v režii kartonu) , Stan s páskou přes oko a hláškování typu mořský panic by se mi fakt líbily :D Mohlo by tam být několik frakcí, které spolu závodí o to, kdo dřív najde onen tajemný poklad. :D Nacházel by se tam i propracovaný model vylepšování kartonové lodi na kolečkách, např. Plachty Hello Kitty, Záchodový zvon místo předního beranidla, stožár v podobě vánočního stromku, nebo děcek naskládaných na sebe. Dalo by se s tim vyblbnout :D A přezdívky jako Židofous by taky nemuseli během hraní omrzet :Dlimpilimpi10275    4.12.2017 16:59 limpi

Bylo by to inspirované nadcházející hrou od Ubi: Skulls and bones. Pirátská tématika mi přijde skvělá. Byl by to hon za tajemným pokladem a představa, jak Cartman kormidluje loď z kartonu po celém městě a přitom peskuje přátele tmavší pleti (Nechci být rasista, ale je to South park a ten si taky nebere servítky) Námořní bitvy (pořád v režii kartonu) , Stan s páskou přes oko a hláškování typu mořský panic by se mi fakt líbily :D Mohlo by tam být několik frakcí, které spolu závodí o to, kdo dřív najde onen tajemný poklad. :D Nacházel by se tam i propracovaný model vylepšování kartonové lodi na kolečkách, např. Plachty Hello Kitty, Záchodový zvon místo předního beranidla, stožár v podobě vánočního stromku, nebo děcek naskládaných na sebe. Dalo by se s tim vyblbnout :D A přezdívky jako Židofous by taky nemuseli během hraní omrzet :D

firearse    Spis nez dil na jejich hru, tak dil o jejich serverech, kdy je vyrabej z brambor -> potato serversfirearsefirearse17621    4.12.2017 16:41 firearse

Spis nez dil na jejich hru, tak dil o jejich serverech, kdy je vyrabej z brambor -> potato servers

voklik    Tak nabízí se hra Settlers, kdy by South Park byl rozdělen na několik částí ( jsem fanda Settlers 4 :D , tak v tomto případě Římané, Májové a Vikingové) a jednalo by se opět o silně rasistický díl, kdy by Cartmen byl u Římanů, Stan u Vikingů a Kyle u Májů a bojovali by proti sobě a proti společnému nepříteli a to Sheile Broflovské v roli Morbuse, která se snaží zakázat nezdravé jídlo :D hloupý, vím , ale šance je šance :)voklikvoklik19424    4.12.2017 16:34 voklik

Tak nabízí se hra Settlers, kdy by South Park byl rozdělen na několik částí ( jsem fanda Settlers 4 :D , tak v tomto případě Římané, Májové a Vikingové) a jednalo by se opět o silně rasistický díl, kdy by Cartmen byl u Římanů, Stan u Vikingů a Kyle u Májů a bojovali by proti sobě a proti společnému nepříteli a to Sheile Broflovské v roli Morbuse, která se snaží zakázat nezdravé jídlo :D hloupý, vím , ale šance je šance :)

MoRt8   3x   Tak ASSassin's Clit se přímo nabízí:-)MoRt8mort88219    4.12.2017 16:14 MoRt8

Tak ASSassin's Clit se přímo nabízí:-)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.