Uživatel nepřihlášen

Křeslo Sandberg jako královský trůn do vašeho pokojíčku

Středa 6.12.2017 11:30 - Autor: "Inzerce" - Rubrika: Novinky Novinka

Aktuálně moderní označování produktů jako „herní“ nezná mezí. Nejinak je tomu v případě křesel.

Placený článek: Aktuálně moderní označování produktů jako „herní“ nezná mezí. Nejinak je tomu v případě křesel. Ač se zdá být toto nálepkování úplně mimo a nedává smysl, tak při troše dobré vůle má zkrátka, stejně jako např. rybářské křeslo, jen význam určení – a o tom to je. Pojďme se podívat na alternativu v širokém portfoliu značek.


Když tedy opomeneme marketingové označení, protože toto pohodlné křeslo si bez problému můžete zakoupit do své kanceláře a rozhodně nemusíte prohánět soupeře na mapě s trojkovou vestou, dvojkovou helmou a kalachem, je Sandberg Commander křeslem, které nesmíte při výběru opomenout.

Vyznavače populárních stavebnic, stejně jako ty, kteří se na rozbalování a sestavování objednaného produktu těší víc než na samotný produkt, potěším. Křeslo vám dorazí v krabici s hmotností větší než 20 kg s čím se vaše natěšení ještě více umocní – zejména pokud si svůj trůn nesete do vyššího patra domu. Součástí balení jsou jak jednotlivé komponenty, tak šroubky a nářadí. Ne nechystám se spoilerovat, jen dodám, že díky intuitivnímu návodu je složení zábava a trvá jen několik málo minut, maximálně desítek minut v případě, že máte, jak se říká „obě ruce levé“.


Populární černo-červený design zpravidla označuje herní produkty. Jiné barvy bohužel výrobce nenabízí. Osobně mi to nevadilo, čistě z praktického hlediska není na černé tolik vidět špína a červené pruhy jdoucí od sedáku po opěrnou část a červené prošívání nijak neruší. Křeslo Sandberg Commander nabídne, i přes svou nižší cenu, celokožené provedení, které přijde vhod těm z nás, kteří se nebojí prásknout do stolu a vylít skleničku s pitím na křeslo. Samotný pocit při sezení je příjemný, na křesle jsem neklouzal. I přes to, že obecně nejsem zastáncem kožených sedaček, tak tomuto materiálu dávám šanci. Zadní opěrnou část si můžete osadit bederním a týlním polštářem snadno přes přezky upevněné na gumě. Záleží na osobních preferencích, i toto vylepšení je o zvyku, za sebe mohu vyjádřit sympatie minimálně k podpoře hlavy, které je velmi příjemné.


Na rozdíl od trůnu královen a králů je tento výškově nastavitelný, umožňuje sklopit zadní část až do vodorovné pozice, přizpůsobit si područky v 7 úrovních, a navíc je na kolečkách :)! Základna s pěti cípy je pevná, kolečka dostatečně pohyblivá.

Pokud je na vás i tato nízká cenovka příliš vysoko, mrkněte na mladšího bráchu křeslo Sandberg Warrior, který už na první pohled působí jinak. Není tak bytelný, ale stále zachovává vysokou kvalitu vč. nosnosti 150 kg. Použité materiály také neurazí. Hlavní sedací a opěrná část je z černé textilie a červené části z kvalitní PU kůže. Na první posez vás překvapí velice měkké polstrování.

Recenzovat „herní“ křeslo, je velmi kreativní záležitost, jeho koupě pak Sophiina volba tedy buď anebo. Ruku na srdce, co se dá na takovém křeslu zkazit? Rozdíl mezi nejviditelnější značkou na lokálním trhu a tímto křeslem Sandberg Commander jsem nepocítil. Mrkněte na CZC.cz, ušetřit několik stovek až tisíců korun se v tomto případě vyplatí.

Tisk
Štítky: inzerce
Související novinky
 
Acer Aspire GX-781: Cenově dostupnější alternativa k Predator desktopům

Acer Aspire GX-781: Cenově dostupnější alternativa k Predator desktopům

Středa 13.12.2017 15:55 - Značka Acer si ve světě hardware pro hráče vybudovala jméno s pomocí produktové řady Predator, která dychtivým hráčům nabízí dostatek výkonu, ať už v podobě desktopu nebo notebooku. Nejedná se ale zdaleka o jediné stroje, které tento výrobce nabízí. Přečíst celý článek »

Je na čase zapomenout na Full HD rozlišení. Budoucnost patří 4K

Je na čase zapomenout na Full HD rozlišení. Budoucnost patří 4K

Pátek 8.12.2017 19:45 - Herní svět kráčí směrem k více a více skloňovanému 4K rozlišení. Přečíst celý článek »

Když výrobce vyslyší volání hráčů: 240 nebo 144 Hz v podání ZOWIE by BenQ

Když výrobce vyslyší volání hráčů: 240 nebo 144 Hz v podání ZOWIE by BenQ

Pondělí 4.12.2017 11:00 - Není moc společností, které si berou k srdci zpětnou vazbu hráčů či obecně uživatelů. Jejich počet se začíná zvyšovat a není divu „náš zákazník, náš pán“ resp. „hlas lidu, hlas boží“. Přečíst celý článek »

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Deskovkový speciál: Scythe

Speciál - 17.12.2017
 
Deskovkový speciál: Scythe

Svět po ničivé válce bojuje o vlastnictví továrny na výrobu bitevních robotů. Bude vítězem tohoto střetu právě vaše civilizace?

 
 
 
Ancestors Legacy – dojmy z hraní

Půl roku před vydáním vypadá tato real-time strategie pro PC a Xbox One více než nadějně!

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Star Wars: Battlefront 2 – The Last Jedi Season aneb krok správným směrem

Co všechno nabízí první várka bezplatného dodatečného obsahu pro Battlefront 2 a co se od vydání stihlo zlepšit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Deskovkový speciál: Escape Room – úniková hra

Průšvih. Máte 60 minut na vyřešení problému, jinak jste v loji. Uspějete, nebo skončíte v poli poražených?

 
 
 
The Surge: A Walk in the Park DLC

Zatím jediné příběhové DLC The Surge láká na výlet do zábavního parku. Zažijeme akční jízdu na horské dráze, na kterou dlouho nezapomeneme?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole