Uživatel nepřihlášen

Trailer láká na film Jurský svět: Zánik říše

Pátek 8.12.2017 10:48 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Život si najde cestu i v novém filmu, který vyjde zhruba ve stejném období jako chystaná hra Jurassic World: Evolution.

V létě příštího roku se ve verzích pro PC, PS4 a Xbox One dočkáme budovatelské stragie Jurassic World Evolution, která bude z větší části vycházet z filmu Jurský svět z roku 2015. Pravděpodobně ale bude mít co do činění i s pokračovaním s názvem Jurský svět: Zánik říše, který se do našich kin dostane 21. června 2018, tedy zhruba ve stejném období, v němž vychází Evolution.

Proto se nyní na film trochu zaměříme, podobně jako se občas zaměřujeme na Star Wars filmy, protože mají souvislost s určitými hrami ze světa Star Wars. V noci jsme se dočkali prvního traileru, který ukazuje, co nás v Zániku říše vlastně čeká. A co bychom třeba do určité míry mohli vidět i v herní podobě Převčírem navíc došlo k vydání videa, díky němuž se můžeme podívat do zákulisí natáčení.

Film přitom vzniká pod režijním vedením experta na horory J. A. Bayony a samozřejmě se vrátí Chris Pratt jako Owen a Bryce Dallas Howard v roli Claire (tentokrát už snad bez podpatků). Přirozeně se vrací i ty nejikoničtější druhy dinosaurů a z původních filmů je zpět i jistý matematik specializující se na teorii chaosu. Toho bude očividně na ostrově Isla Nublar víc než dost, hlavně díky hrozbě v podobě sopky.

Zatím není jasné, do jaké míry půjde Jurský svět: Zánik říše a Jurassic World Evolution ruku v ruce, ale s ohledem na období vydání obou počinů si to spojení nejspíš zodpovědní lidé nenechají ujít. A kdo ví, možná Zánik říše zadaptuje i další LEGO hra.

Tisk
Štítky: filmy
Související novinky
 
V Ready Player One uvidíme i prvky Borderlands

V Ready Player One uvidíme i prvky Borderlands

Pátek 16.3.2018 07:00 - Další trailer, další ukázka využití známé herní značky v chystaném filmu Stevena Spielberga. Přečíst celý článek »

Nový trailer filmového Ready Player One dává prostor sérii Halo

Nový trailer filmového Ready Player One dává prostor sérii Halo

Pátek 16.2.2018 12:40 - Adaptace populární knihy, kterou připravuje Steven Spielberg, očividně nebude šetřit odkazy na různé herní série. Přečíst celý článek »

Nový trailer na Jurský svět: Zánik říše nabízí dinosauří nášup

Nový trailer na Jurský svět: Zánik říše nabízí dinosauří nášup

Pondělí 5.2.2018 11:08 - K dispozici je také krátké video, které představuje další druh, s ním se setkáme v chystané hře Jurassic World Evolution. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Trailer láká na film Jurský svět: Zánik říše
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
OneShot    Spíš než excentrického matematika bych uvítal návrat doktora Granta, s ním byly zdaleka nejlepší díly. Taky bych byl rád za návrat původní hudby, která je v Jurském světě asi tak 3 minuty. A hlavně prosím, ať není druhá půlka v San Diegu nebo jiném velkoměstě.OneShotoneshot73915    9.12.2017 00:00 OneShot

Spíš než excentrického matematika bych uvítal návrat doktora Granta, s ním byly zdaleka nejlepší díly. Taky bych byl rád za návrat původní hudby, která je v Jurském světě asi tak 3 minuty. A hlavně prosím, ať není druhá půlka v San Diegu nebo jiném velkoměstě.

Behavioralista    Jurský svět byl dost dobrý. Hlavně ochočení Raptorů. :-D
Ale na Jurský park se to nechytá.
Behavioralistabehavioralista34565
    8.12.2017 18:01
Behavioralista

Jurský svět byl dost dobrý. Hlavně ochočení Raptorů. :-D
Ale na Jurský park se to nechytá.

carda19    Dinosaury zbožňuji hlavně T-Rexe ten je prostě symbol pravěku a proto tenhle film si ujít určitě nenechám a na další budovatelskou strategii jako býval Jurassic Park Operation Genesis se též strašně těším.carda19carda1948709    8.12.2017 12:44 carda19

Dinosaury zbožňuji hlavně T-Rexe ten je prostě symbol pravěku a proto tenhle film si ujít určitě nenechám a na další budovatelskou strategii jako býval Jurassic Park Operation Genesis se též strašně těším.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

dopitapetr   3x   Jurský svět byl bomba film a Zánik říše vypadá snad ještě lépe. Těším sedopitapetrdopitapetr5480    8.12.2017 11:35 dopitapetr

Jurský svět byl bomba film a Zánik říše vypadá snad ještě lépe. Těším se

lukayson    Něměl jsem se dívat na trailer, ukazuje toho až příliš, Fakt se těšímlukaysonlukayson3273    8.12.2017 11:03 lukayson

Něměl jsem se dívat na trailer, ukazuje toho až příliš, Fakt se těším

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.

 
 
 
Assassin’s Creed: Origins - Kletba faraonů

Théby a Údolí králů. Přesně tam nás pošle v pořadí druhé DLC pro Assassin’s Creed: Origins. Stojí ale nové dobrodružství za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole