Uživatel nepřihlášen

Trailer láká na film Jurský svět: Zánik říše

Pátek 8.12.2017 10:48 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Život si najde cestu i v novém filmu, který vyjde zhruba ve stejném období jako chystaná hra Jurassic World: Evolution.

V létě příštího roku se ve verzích pro PC, PS4 a Xbox One dočkáme budovatelské stragie Jurassic World Evolution, která bude z větší části vycházet z filmu Jurský svět z roku 2015. Pravděpodobně ale bude mít co do činění i s pokračovaním s názvem Jurský svět: Zánik říše, který se do našich kin dostane 21. června 2018, tedy zhruba ve stejném období, v němž vychází Evolution.

Proto se nyní na film trochu zaměříme, podobně jako se občas zaměřujeme na Star Wars filmy, protože mají souvislost s určitými hrami ze světa Star Wars. V noci jsme se dočkali prvního traileru, který ukazuje, co nás v Zániku říše vlastně čeká. A co bychom třeba do určité míry mohli vidět i v herní podobě Převčírem navíc došlo k vydání videa, díky němuž se můžeme podívat do zákulisí natáčení.

Film přitom vzniká pod režijním vedením experta na horory J. A. Bayony a samozřejmě se vrátí Chris Pratt jako Owen a Bryce Dallas Howard v roli Claire (tentokrát už snad bez podpatků). Přirozeně se vrací i ty nejikoničtější druhy dinosaurů a z původních filmů je zpět i jistý matematik specializující se na teorii chaosu. Toho bude očividně na ostrově Isla Nublar víc než dost, hlavně díky hrozbě v podobě sopky.

Zatím není jasné, do jaké míry půjde Jurský svět: Zánik říše a Jurassic World Evolution ruku v ruce, ale s ohledem na období vydání obou počinů si to spojení nejspíš zodpovědní lidé nenechají ujít. A kdo ví, možná Zánik říše zadaptuje i další LEGO hra.

Tisk
Štítky: filmy
Související novinky
 
Film Ready Player One v plnohodnotném traileru

Film Ready Player One v plnohodnotném traileru

Pondělí 11.12.2017 11:00 - Adaptace populární knihy od Ernesta Clina, kterou má na starosti Steven Spielberg, je zjevně bohatá na různé herní odkazy. Přečíst celý článek »

John Wick se vrací v teaseru druhého dílu

John Wick se vrací v teaseru druhého dílu

Neděle 9.10.2016 09:40 - Doslova nestárnoucí Keanu Reeves začne řádit 23. února a na jeho druhé filmové dobrodružství navážou dva herní projekty. Přečíst celý článek »

Film: Trailer na Resident Evil: The Final Chapter

Film: Trailer na Resident Evil: The Final Chapter

Úterý 9.8.2016 19:26 - Milla Jovovich ve svém posledním dobrodružství v hlubinách Raccoon City, kde úřaduje organizace Umbrella Corporation. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Trailer láká na film Jurský svět: Zánik říše
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
OneShot    Spíš než excentrického matematika bych uvítal návrat doktora Granta, s ním byly zdaleka nejlepší díly. Taky bych byl rád za návrat původní hudby, která je v Jurském světě asi tak 3 minuty. A hlavně prosím, ať není druhá půlka v San Diegu nebo jiném velkoměstě.OneShotoneshot73915    9.12.2017 00:00 OneShot

Spíš než excentrického matematika bych uvítal návrat doktora Granta, s ním byly zdaleka nejlepší díly. Taky bych byl rád za návrat původní hudby, která je v Jurském světě asi tak 3 minuty. A hlavně prosím, ať není druhá půlka v San Diegu nebo jiném velkoměstě.

Behavioralista    Jurský svět byl dost dobrý. Hlavně ochočení Raptorů. :-D
Ale na Jurský park se to nechytá.
Behavioralistabehavioralista34565
    8.12.2017 18:01
Behavioralista

Jurský svět byl dost dobrý. Hlavně ochočení Raptorů. :-D
Ale na Jurský park se to nechytá.

carda19    Dinosaury zbožňuji hlavně T-Rexe ten je prostě symbol pravěku a proto tenhle film si ujít určitě nenechám a na další budovatelskou strategii jako býval Jurassic Park Operation Genesis se též strašně těším.carda19carda1948709    8.12.2017 12:44 carda19

Dinosaury zbožňuji hlavně T-Rexe ten je prostě symbol pravěku a proto tenhle film si ujít určitě nenechám a na další budovatelskou strategii jako býval Jurassic Park Operation Genesis se též strašně těším.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

dopitapetr   3x   Jurský svět byl bomba film a Zánik říše vypadá snad ještě lépe. Těším sedopitapetrdopitapetr5480    8.12.2017 11:35 dopitapetr

Jurský svět byl bomba film a Zánik říše vypadá snad ještě lépe. Těším se

lukayson    Něměl jsem se dívat na trailer, ukazuje toho až příliš, Fakt se těšímlukaysonlukayson3273    8.12.2017 11:03 lukayson

Něměl jsem se dívat na trailer, ukazuje toho až příliš, Fakt se těším

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Kingdom Come: Deliverance – vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Jeden z nejambicióznějších a nejsledovanějších projektů posledních let je konečně za rohem, a tak si shrneme, co všechno nás v Kingdom Come čeká.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

This War of Mine – deskovka

Speciál - 11.1.2018
 
This War of Mine – deskovka

Civilisté zažívají válku odehrávající se před okny jejich domu. Troufnete si prožít jejich traumata?