Uživatel nepřihlášen

Předčasné Vánoce. Nové LYNX Grunex počítače jsou tu

Pondělí 18.12.2017 17:20 - Autor: "Inzerce" - Rubrika: Novinky Novinka

Seznamte se s ProGamer 2018.

Placený článek: Blíží se nový rok a to znamená novou generaci počítačů LYNX Grunex. Na trhu figurují již několik let a každoročně se těší velké oblibě u hráčů. Letošní stroje mají skvěle nakročeno, aby v trendu pokračovaly.

Na výběr je opět z více sestav, aby si každý zájemce našel tu nejlépe vyhovující. Na všechny dojde řada, my se ale nejdříve zaměříme na LYNX Grunex ProGamer 2018. Proč právě střední model?

LYNX Grunex ProGamer byl v minulých generacích suverénně nejoblíbenější z LYNX Grunex rodiny (v letech 2015 a 2016 šlo dokonce o nejprodávanější herní počítač celkově). ProGamer nabízí výborný poměr cena/výkon, tichý chod a samozřejmě unikátní design. Na počítačích LYNX Grunex ProGamer probíhá každoročně řada eSport turnajů a využívají se i v herně nejoblíbenějšího pořadu o počítačových hrách RE-PLAY.


Řada nových počítačů si opět drží barevné odlišení a řada z vás určitě elegantní modrou barvu modelu ProGamer dobře zná. Design tradičně prošel aktualizací a letos potěší hlavně ty, kterým se u minulého modelu zdálo, že by grafických prvků mohlo být méně.

Nejdůležitější jsou samozřejmě komponenty. Výkon počítače zajišťuje tradiční kombinace procesoru Intel Core i5 a grafické karty NVIDIA z aktuální 10. řady. To znamená procesor Core i5-7400 (zvládne až 3,5 GHz) a grafickou kartu GeForce GTX 1060 s 6 GB paměti. Dostanete tak grafickou kartu, která si s aktuálními hrami hravě poradí.

Zbytek výbavy doplňuje rychlé SSD s kapacitou 250 GB s nejnovější technologií 3D NAND od WD, tradiční pevný disk velikosti 2 TB a 16 GB rychlé operační paměti typu DDR4. SSD vám poskytne dostatek místa na systém Windows 10 a několik her.

Na tomto místě bychom vám mohli samozřejmě popsat, jak je počítač výkonný a jak krásně na něm budou vypadat hry. To by ale bylo moc jednoduché. Po vzoru omílaného hesla „důkaz místo slibů“ jsme opět připravili reálnou ukázku výkonu v podobě tabulky a videí.


* Texture: Medium, View distance: Ultra, Anti-aliasing: Ultra, Shadows: High, Effects: Very Low, Post-Processing: High, Foliage: Ultra

Na začátku videa vždy uvidíte, na jaké nastavení hrajeme a počet snímků za sekundu (FPS) můžete sledovat v pravém horním rohu. Většinou jsou detaily nastavené co možná nejvýše, abychom naplno ukázali možnosti počítače. Samozřejmě, kdo chce více FPS, jednoduše sníží nastavení detailů.

Pro začátek jsme vybrali mix populárních her, které podle nás důkladně demonstrují výkonové možnosti stroje LYNX Grunex ProGamer 2018. CS:GO je klasika, k tomu asi není co dodat. Aktuálním hitem PC hraní je PlayerUnknown's Battlegrounds či zkráceně PUBG. Mějte na paměti, že se jedná o hru v předběžném přístupu a velké optimalizace ji ještě čekají.

Dále jsme zvolili Battlefield 1. Stále se jedná o jednu z nejhezčích a nejpopulárnějších on-line stříleček. Navíc používá engine Frostbite, na kterém běží skoro všechny hry od EA. Získáte tak představu, jak zhruba poběží ostatní tituly tohoto vydavatele. Jedno z videí vám ukáže žhavou novinku Assassin's Creed: Origins a detailně zpracovaný Egypt.

Hotové sestavy už dávno nejsou něčím, nad čím byste měli mávnout rukou. Při jejich koupi dostanete železo připravené odborníky, s plnou zárukou a vše co musíte udělat je zapojit do elektrické sítě, připojit monitor a periferie, nainstalovat hry a hurá do akce. Pro ty, kteří se nechtějí pouště to experimentů při sestavování vlastního počítače ideální volba, která pod stromečkem neurazí ani jednoho hráče. LYNX Grunex ProGamer 2018 koupíte buď samostatně nebo ve speciálním balíčku „LYNX Virtuální pokojíček" s headsetem pro virtuální realitu Oculus Rift & Touch.

Počítač zakoupíte se zárukou 3 roky, kterou můžete uplatnit v síti servisních středisek LYNX. Servisních míst je více než 100 a počítač Vám obvykle opraví do 5 pracovních dnů.

Tisk
Štítky: inzerce
Související novinky
 
Acer Aspire GX-781: Cenově dostupnější alternativa k Predator desktopům

Acer Aspire GX-781: Cenově dostupnější alternativa k Predator desktopům

Středa 13.12.2017 15:55 - Značka Acer si ve světě hardware pro hráče vybudovala jméno s pomocí produktové řady Predator, která dychtivým hráčům nabízí dostatek výkonu, ať už v podobě desktopu nebo notebooku. Nejedná se ale zdaleka o jediné stroje, které tento výrobce nabízí. Přečíst celý článek »

Je na čase zapomenout na Full HD rozlišení. Budoucnost patří 4K

Je na čase zapomenout na Full HD rozlišení. Budoucnost patří 4K

Pátek 8.12.2017 19:45 - Herní svět kráčí směrem k více a více skloňovanému 4K rozlišení. Přečíst celý článek »

Křeslo Sandberg jako královský trůn do vašeho pokojíčku

Křeslo Sandberg jako královský trůn do vašeho pokojíčku

Středa 6.12.2017 11:30 - Aktuálně moderní označování produktů jako „herní“ nezná mezí. Nejinak je tomu v případě křesel. Přečíst celý článek »

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Kingdom Come: Deliverance – vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Jeden z nejambicióznějších a nejsledovanějších projektů posledních let je konečně za rohem, a tak si shrneme, co všechno nás v Kingdom Come čeká.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole