Uživatel nepřihlášen
   

Ve Znojmě vzniká středověké akční RPG s robotem, kterého pohání ryba

Pondělí 8.1.2018 10:45 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Netradiční námět je zasazen do středověkého, ručně malovaného světa.

Dvoučlenný tým Attu Games mnoho hráčům pravděpodobně nic neřekne. Když ale napíšu, že vytvořili průměrnou puzzle plošinovku Toby: The Secret Mine, tak už někteří z vás budou jistě vědět. Malé nezávislé studio ze Znojma představilo svůj druhý projekt. Feudal Alloy je akční RPG ve stylu metroidvania, ve kterém robot Attu poháněný rybou v akvárku putuje středověkým světem.

Z příběhového pozadí víme o tom, že Attu je běžný farmářský robot, který žil bezstarostný a příjemný život v malé chatě. Jednoho dne na vesnici zaútočili nepřátelé, ukradli zásoby oleje a spálili domy. Attu stihl vzít akorát svůj starý meč a utéct do lesa. Jak se zdá, čeká nás putování za pomstou a pravděpodobně hledání nového domova.Středověký herní svět je ručně kreslený a působí pohádkovým dojmem. Nenechte se ale zmást, kromě toho že má být obrovský, tak je naplněn širokou škálou nepřátel, nebezpečných bossů a samozřejmě i vedlejších úkolů. V průběhu hraní budeme vylepšovat bojové dovednosti robota a v boji využívat meče, granáty a další vybavení, včetně speciálních útoků.

Pokud máte rádi ukecané hry, tak to si u Feudal Alloy budete asi chvilku zvykat. Veškeré dialogy jsou totiž formou textových bublin, kde zvolíte jednu z nabízených odpovědí a možná i otázek.

V současné době nevíme, zda Feudal Alloy bude v češtině, Toby: The Secret Mine lokalizaci nemá.

Feudal Alloy očekávejte ve třetí čtvrtletí letošního roku ve verzích pro PC, Mac, Linux, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Zdroj: Destructoid.com

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: Feudal Alloy

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Ve Znojmě vzniká středověké akční RPG s robotem, kterého pohání ryba
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Corvus   1x   Po shlédnutí youtube kanálu, věnovaném Feudal Alloy, jsem okamžitě hru zařadil do wishlistu na steamu a nemůžu se dočkat dema/plné hry. Už aby to bylo venku! Hra vypadá fantasticky a obsahuje toho opravdu hromadu :-) Skutečně se nemůžu dočkat! takové Ori / Child of Light :-) Doufám, že se podaří vydat i fyzicky v nějakém pěkném balení. Například v digipacku s podpisy auorů :-)Corvuscorvus13394    8.1.2018 12:42 Corvus

Po shlédnutí youtube kanálu, věnovaném Feudal Alloy, jsem okamžitě hru zařadil do wishlistu na steamu a nemůžu se dočkat dema/plné hry. Už aby to bylo venku! Hra vypadá fantasticky a obsahuje toho opravdu hromadu :-) Skutečně se nemůžu dočkat! takové Ori / Child of Light :-) Doufám, že se podaří vydat i fyzicky v nějakém pěkném balení. Například v digipacku s podpisy auorů :-)

Kirkes21    Teší mě že Češi vyvýjejí videohry. Taky jsem právem pyšný na to že mají Českou lokalizaci. Kam se na nás hrabe nějakej Nordic Games, Take Two, Activision či Square Enix. Jak mi je známo těmto zahraničním vydavatelům se nevyplací do svých her dát Češtinu. No a já sem jiného názoru. Nechtějí přijít o zisk.Kirkes21kirkes2127721    8.1.2018 12:24 Kirkes21

Teší mě že Češi vyvýjejí videohry. Taky jsem právem pyšný na to že mají Českou lokalizaci. Kam se na nás hrabe nějakej Nordic Games, Take Two, Activision či Square Enix. Jak mi je známo těmto zahraničním vydavatelům se nevyplací do svých her dát Češtinu. No a já sem jiného názoru. Nechtějí přijít o zisk.

Lazy   1x   Tak tohle nahodou vypada super :DLazylazy34358    8.1.2018 10:51 Lazy

Tak tohle nahodou vypada super :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Drzacek    Like ze se vydal cestou vsech platform ! !Drzacekdrzacek3563    8.1.2018 10:50 Drzacek

Like ze se vydal cestou vsech platform ! !

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.

 
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC