Uživatel nepřihlášen
   

Polští CI Games chtějí do roku 2020 vydat tři nové hry

Úterý 9.1.2018 15:03 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Zároveň chystají novou taktickou střílečku a hodlají přivést na svět i Lords of the Fallen 2.

Tvůrci hardcore RPG titulu Lords of the Fallen a taktické akční série Sniper: Ghost Warrior odhalili své plány pro následující dva roky. Polská společnost má ve vývoji tři hry, které chce uvést na trh do konce roku 2020.

I přes horší prodeje open-world akce Sniper: Ghost Warrior 3, která nedokázala naplnit očekávání firmy a nedosáhla za půl roku ani na milion prodaných kusů, se CI Games po finanční stránce dobře daří. Vedení doufá, že Ghost Warrior 3 dokáže ještě hráče přilákat, i z toho důvodu je na 26. ledna plánována bezplatná aktualizace. Ta do hry přidá očekávaný multiplayer s trojicí herních módů. Více jsme psali zde.

Tři nové tituly, které spatří světlo světa do konce roku 2020, mají celkový rozpočet zhruba 100 milionů zlotých. CI Games si od nich slibují rozšíření svého portfolia. K nim se ještě přidá nová taktická střílečka, na níž spolupracuje čínská firma Virtuos, a snad i Lords of the Fallen 2. Tam ale vývoj ještě ani nezačal, CI Games hledají studio, které by se vývoje chopilo. V současné době probíhají rozhovory s potenciálními partnery.

Zdroj: PPE.pl

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
CI Games končí s vývojem AAA her
 

CI Games končí s vývojem AAA her

Úterý 27.6.2017 12:57 - Vývoj AAA her je příliš drahý, další tituly CI Games budou menší, ale prý kvalitní. Jak to bude s Lords of the Fallen 2? Přečíst celý článek »

10 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Ex-producent Zaklínače 2 dělá na novém RPG

Ex-producent Zaklínače 2 dělá na novém RPG

Pátek 9.9.2011 13:36 - Polské zdroje tvrdí, že bývalý vedoucí producent RPG titulu Witcher 2 začal pracovat v City Interactive na nové hře. Přečíst celý článek »

4 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
City Interactive kutí čtyři nové FPS

City Interactive kutí čtyři nové FPS

Středa 8.12.2010 09:30 - Tvůrčí společnost City Interactive, jejíž řady nedávno rozšířil Stuart Black, podle všeho pracuje rovnou na čtyřech zbrusu nových střílečkách. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS3, Xbox 360

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Polští CI Games chtějí do roku 2020 vydat tři nové hry
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
SteveHood    Souhlas!SteveHoodstevehood46767    9.1.2018 22:38 SteveHood

@ odpověď na komentář od dopitapetr:Souhlas!

dopitapetr napsal:Mě Lords of the Fallen taky docela bavilo, ale jen prvních pár hodin. Obtížnostne hrozně nevyrovnane a prostředí monotónní. Většinu bossů jsem dal na první pokus, krom toho posledního. Toho jsem nedal vůbec. Už jsem na to neměl nervy a to se považuju za veterána Darks Souls série. Pokud ta dvojka někdy vznikne, tak doufám že to bude o dost lepší. Na zmíněné Souls to nemá ani zdaleka.

dopitapetr   2x   Mě Lords of the Fallen taky docela bavilo, ale jen prvních pár hodin. Obtížnostne hrozně nevyrovnane a prostředí monotónní. Většinu bossů jsem dal na první pokus, krom toho posledního. Toho jsem nedal vůbec. Už jsem na to neměl nervy a to se považuju za veterána Darks Souls série. Pokud ta dvojka někdy vznikne, tak doufám že to bude o dost lepší. Na zmíněné Souls to nemá ani zdaleka.dopitapetrdopitapetr5480    9.1.2018 22:09 dopitapetr

Mě Lords of the Fallen taky docela bavilo, ale jen prvních pár hodin. Obtížnostne hrozně nevyrovnane a prostředí monotónní. Většinu bossů jsem dal na první pokus, krom toho posledního. Toho jsem nedal vůbec. Už jsem na to neměl nervy a to se považuju za veterána Darks Souls série. Pokud ta dvojka někdy vznikne, tak doufám že to bude o dost lepší. Na zmíněné Souls to nemá ani zdaleka.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

zebrostroj74    Ale asi to nebudou AAA hry. Jinak bude kvalita pochybná.zebrostroj74zebrostroj7473044    9.1.2018 20:21 zebrostroj74

Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběNyr nfv gb arohqbh NNN uel. Wvanx ohqr xinyvgn cbpuloaá.Ale asi to nebudou AAA hry. Jinak bude kvalita pochybná.

CORDONASTRA    Ja chci Lord of the Fallen 2 na PlayStation 4ku A to co mozna nejdrivCORDONASTRAcordonastra75911    9.1.2018 17:59 CORDONASTRA

Ja chci Lord of the Fallen 2 na PlayStation 4ku A to co mozna nejdriv

matezcz    Díky :)matezczmatezcz36108    9.1.2018 17:15 matezcz

@ odpověď na komentář od Miky:Díky :)

Miky napsal:Neboj, to nebudou, viz [ odkaz ]

Miky člen redakce    Neboj, to nebudou, viz [ odkaz ]Mikymiky3    9.1.2018 16:52 Miky

@ odpověď na komentář od matezcz:Neboj, to nebudou, viz [ odkaz ]

matezcz napsal:Hlavně ať už nedělají otevřený světy :D

matezcz    Hlavně ať už nedělají otevřený světy :Dmatezczmatezcz36108    9.1.2018 16:47 matezcz

Hlavně ať už nedělají otevřený světy :D

jiiirka   4x   Je to škoda že se SGW3 tak dobře neprodával :( , i přes větší množství bugů to podle mě byla jedna z nejlepších her minulého roku :)jiiirkajiiirka73081    9.1.2018 16:44 jiiirka

Je to škoda že se SGW3 tak dobře neprodával :( , i přes větší množství bugů to podle mě byla jedna z nejlepších her minulého roku :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

SteveHood   1x   Lords of the Fallen mě celkem bavilo. . dvojku bych uvítal. :)SteveHoodstevehood46767    9.1.2018 15:08 SteveHood

Lords of the Fallen mě celkem bavilo. . dvojku bych uvítal. :)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

The Deer God

Recenze - 17.1.2018
 
The Deer God

Při lovu jelenů si musíte dát pozor nejen na nástrahy přírody, ale taky na stará božstva. Mohlo by se vám zabíjení nevinných zvířátek vymstít.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Kingdom Come: Deliverance – vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Jeden z nejambicióznějších a nejsledovanějších projektů posledních let je konečně za rohem, a tak si shrneme, co všechno nás v Kingdom Come čeká.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole