Uživatel nepřihlášen
 

Tamara Gruzínská novým vůdcem v Civilization VI: Rise and Fall

Úterý 9.1.2018 18:27 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Období její vlády je celkově považováno za zlatý věk a královna Tamara si získala pověst schopné a významné vládkyně.

Další týden, další nový národ, který bude do strategie Civilization VI přidán s expanzí Rise and Fall. Po Koreji, Nizozemsku, Mongolsku, Indii a indiánském kmeni Krí se seznámíme s Gruzií, kterou v letech 1184 až 1213 vedla královna Tamara. V reálném životě pomohla sjednotit rozdělené království.

„Období její vlády je celkově považováno za zlatý věk a královna Tamara si získala pověst schopné a významné vládkyně, přezdívané Král králů a královna královen. Za její vlády byl Gruzínským státem podroben každý sousední muslimský stát,“ dočteme se na Wikipedii.

V Civilization VI bude Tamara disponovat schopnostmi Glory of the World, Kingdom a Faith, které ji umožní získat zajímavé bonusy při vyhlášení války. Jedinečnou jednotkou Gruzie jsou Khevsureti. Jde o válečníky s meči a sekerami. V noci se dokážou nepozorovaně dostat na nepřátelské území, zatímco unikátní budova pojmenována Tsikhe je náhradou za Renaissance Walls a zvyšuje úroveň obrany a postavíte ji levněji než původní budovu.

Rise & Fall přidá do Civilization VI celkem osm nových národů a devět nových vůdců. Tím hlavním je ale mechanika Great Ages, která přinese nové výzvy a bonusy při procházení historických okamžiků zlatého věku a doby temna. Každé město bude mít navíc individuální loajalitu vůči vašemu vedení, což bude mít dopad na zdroje, které z tohoto města budete získávat. Do těchto měst budete moci jmenovat guvernéry, nabídnou jedinečné specializace pro zvýšení loajality města.

Civilization VI: Rise and Fall vyjde 8. února 2018.

Zdroj: Tisková zpráva

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: civilization 6
Civilization VI na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI
Související novinky
 
Civilization 6 představuje indiánský kmen Krí

Civilization 6 představuje indiánský kmen Krí

Středa 3.1.2018 09:30 - Povede ho Pîhtokahanapiwiyin, který je vynikajícím diplomatem a obchodníkem. Přečíst celý článek »

Civilization VI: Rise and Fall představuje Indii

Civilization VI: Rise and Fall představuje Indii

Čtvrtek 28.12.2017 11:17 - Indii vede Chandragupta Maurya, prvotřídní stratég a respektovaný diplomat. Přečíst celý článek »

Mongolové třetím národem v Civilization VI: Rise & Fall

Mongolové třetím národem v Civilization VI: Rise & Fall

Středa 20.12.2017 11:30 - Čingischán a jeho nebojácná armáda. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Tamara Gruzínská novým vůdcem v Civilization VI: Rise and Fall
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Sutom    To byl problém i v pětce. Jestli to tak stále funguje, pak nemá dle mého, význam šestku kupovat. Popravdě to byla jediná věc, co mě na pětce srala, proto už jsem ji znova nerozehrál.Sutomsutom29727    10.1.2018 13:11 Sutom

@ odpověď na komentář od Nocturme:To byl problém i v pětce. Jestli to tak stále funguje, pak nemá dle mého, význam šestku kupovat. Popravdě to byla jediná věc, co mě na pětce srala, proto už jsem ji znova nerozehrál.

Nocturme napsal:Mohli by tam troška popracovať na A. L , aby ma niekto pozval do spoločnej vojny a tah nato odsúdil ako" valecneho stvace" mi príde divné.

Nocturme   1x   Mohli by tam troška popracovať na A. L , aby ma niekto pozval do spoločnej vojny a tah nato odsúdil ako" valecneho stvace" mi príde divné.Nocturmenocturme75999    10.1.2018 10:08 Nocturme

Mohli by tam troška popracovať na A. L , aby ma niekto pozval do spoločnej vojny a tah nato odsúdil ako" valecneho stvace" mi príde divné.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Kingdom Come: Deliverance – vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Jeden z nejambicióznějších a nejsledovanějších projektů posledních let je konečně za rohem, a tak si shrneme, co všechno nás v Kingdom Come čeká.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

This War of Mine – deskovka

Speciál - 11.1.2018
 
This War of Mine – deskovka

Civilisté zažívají válku odehrávající se před okny jejich domu. Troufnete si prožít jejich traumata?