Uživatel nepřihlášen
 

Tamara Gruzínská novým vůdcem v Civilization VI: Rise and Fall

Úterý 9.1.2018 18:27 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Období její vlády je celkově považováno za zlatý věk a královna Tamara si získala pověst schopné a významné vládkyně.

Další týden, další nový národ, který bude do strategie Civilization VI přidán s expanzí Rise and Fall. Po Koreji, Nizozemsku, Mongolsku, Indii a indiánském kmeni Krí se seznámíme s Gruzií, kterou v letech 1184 až 1213 vedla královna Tamara. V reálném životě pomohla sjednotit rozdělené království.

„Období její vlády je celkově považováno za zlatý věk a královna Tamara si získala pověst schopné a významné vládkyně, přezdívané Král králů a královna královen. Za její vlády byl Gruzínským státem podroben každý sousední muslimský stát,“ dočteme se na Wikipedii.

V Civilization VI bude Tamara disponovat schopnostmi Glory of the World, Kingdom a Faith, které ji umožní získat zajímavé bonusy při vyhlášení války. Jedinečnou jednotkou Gruzie jsou Khevsureti. Jde o válečníky s meči a sekerami. V noci se dokážou nepozorovaně dostat na nepřátelské území, zatímco unikátní budova pojmenována Tsikhe je náhradou za Renaissance Walls a zvyšuje úroveň obrany a postavíte ji levněji než původní budovu.

Rise & Fall přidá do Civilization VI celkem osm nových národů a devět nových vůdců. Tím hlavním je ale mechanika Great Ages, která přinese nové výzvy a bonusy při procházení historických okamžiků zlatého věku a doby temna. Každé město bude mít navíc individuální loajalitu vůči vašemu vedení, což bude mít dopad na zdroje, které z tohoto města budete získávat. Do těchto měst budete moci jmenovat guvernéry, nabídnou jedinečné specializace pro zvýšení loajality města.

Civilization VI: Rise and Fall vyjde 8. února 2018.

Zdroj: Tisková zpráva

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: civilization 6
Civilization VI na PCScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI Screenshot ze hry Civilization VI
Související novinky
 
Zahrajte si o víkendu zdarma Civilization VI

Zahrajte si o víkendu zdarma Civilization VI

Pátek 9.2.2018 14:44 - Na Steamu je zdarma k vyzkoušení nejnovější strategie ze série Civilization. Tvůrci tak chtějí nalákat na expanzi Rise and Fall. Přečíst celý článek »

Civilization VI: Rise and Fall představuje Skotsko

Civilization VI: Rise and Fall představuje Skotsko

Sobota 27.1.2018 12:11 - Seznamte se s novým národem a jedním z devíti nových vůdců expanze Civilization VI: Rise and Fall. Přečíst celý článek »

Přiblíženy novinky v Civilization VI: Rise & Fall

Přiblíženy novinky v Civilization VI: Rise & Fall

Čtvrtek 18.1.2018 11:00 - Temné časy, systém loajality, guvernéři a volání o pomoc při nouzové situaci. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Tamara Gruzínská novým vůdcem v Civilization VI: Rise and Fall
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Sutom    To byl problém i v pětce. Jestli to tak stále funguje, pak nemá dle mého, význam šestku kupovat. Popravdě to byla jediná věc, co mě na pětce srala, proto už jsem ji znova nerozehrál.Sutomsutom29727    10.1.2018 13:11 Sutom

@ odpověď na komentář od Nocturme:To byl problém i v pětce. Jestli to tak stále funguje, pak nemá dle mého, význam šestku kupovat. Popravdě to byla jediná věc, co mě na pětce srala, proto už jsem ji znova nerozehrál.

Nocturme napsal:Mohli by tam troška popracovať na A. L , aby ma niekto pozval do spoločnej vojny a tah nato odsúdil ako" valecneho stvace" mi príde divné.

Nocturme   1x   Mohli by tam troška popracovať na A. L , aby ma niekto pozval do spoločnej vojny a tah nato odsúdil ako" valecneho stvace" mi príde divné.Nocturmenocturme75999    10.1.2018 10:08 Nocturme

Mohli by tam troška popracovať na A. L , aby ma niekto pozval do spoločnej vojny a tah nato odsúdil ako" valecneho stvace" mi príde divné.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.