Uživatel nepřihlášen
   

Oznámen remaster detektivky The Raven pro PC, PS4 a Xbox One

Středa 10.1.2018 14:16 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Plnohodnotný remaster s novými animacemi, nasvícením, lepšími vlasy a dalšími detaily.

Společnost THQ Nordic dnes udělala radost všem příznivcům detektivních adventur. Oznámila totiž vydání remasteru hry The Raven: Legacy of a Master Thief, která spatřila světlo světa v roce 2013 ve verzi pro PC.

The Raven Remastered je vylepšenou verzí původního titulu The Raven: Legacy of a Master Thief a vyjde již 13. března letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Vydavatelství THQ Nordic tvrdí, že jde o plnohodnotný remaster, který se pochlubí novými animacemi, nasvícením nebo lepšími vlasy. To vše bude v plném HD rozlišení a navíc bude hra obohacena o titulky ve francouzštině, španělštině a zjednodušené čínštině. Původně měla jen německé, ruské, polské a italské titulky.

V současné době bohužel nevíme, zda původní PC verze bude na Steamu bezplatně aktualizována o vylepšení nebo vyjde zcela nová verze, kterou si budou muset hráči koupit.

The Raven Remastered hráče zavede do Londýna roku 1964. V místním muzeu někdo ukradl vzácný drahokam a na místě činu zanechal havraní pero, které signalizuje, že by někdo mohl jít ve stopách legendárního mistrovského zloděje. Ten před lety záhadně zmizel. Není tak divu, že se o případ začne zajímat pupkatý detektiv Legrand, jenž má s havranem nevyřízené účty. Na hráči bude pustit se do zkoumání důkazů, vše objasnit a snad i chytit zloděje. Nebude to ale nic jednoduchého, v rámci pátrání se podíváte do švýcarských Alp, na majestátní výletní loď nebo do káhirského muzea.

Původní PC verze The Raven: Legacy of a Master Thief získala v hodnocení od novinářů v průměru 74 procent, zatímco hráči se přiklánějí spíše k 7/10. Na Steamu jsou recenze spíše kladné.

Zdroj: Tisková zpráva

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Vyšel The Raven Remastered, zdarma pro majitele originálu

Vyšel The Raven Remastered, zdarma pro majitele originálu

Úterý 13.3.2018 17:03 - Detektivka se dočkala plnohodnotného remasteru s novými animacemi, nasvícením, lepšími vlasy a dalšími detaily. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Oznámen remaster detektivky The Raven pro PC, PS4 a Xbox One
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
strykercz    takove hry nehraju ale uvítal bych doom a doom 2 remastery na PCstrykerczstrykercz42626    10.1.2018 20:00 strykercz

@ odpověď na komentář od Miky:takove hry nehraju ale uvítal bych doom a doom 2 remastery na PC

Miky napsal:Tak spousta hráčů nemusí mít na to PC a má jen PS4 nebo Xbox One. Pokud bude vylepšení na PC zdarma, tak bych v tom neviděl problém.

Miky člen redakce    Tak spousta hráčů nemusí mít na to PC a má jen PS4 nebo Xbox One. Pokud bude vylepšení na PC zdarma, tak bych v tom neviděl problém.Mikymiky3    10.1.2018 14:45 Miky

@ odpověď na komentář od matezcz:Tak spousta hráčů nemusí mít na to PC a má jen PS4 nebo Xbox One. Pokud bude vylepšení na PC zdarma, tak bych v tom neviděl problém.

matezcz napsal:Všichni místo nových her remasterujou starý věci. Každej kdo chtěl už to má dohraný. Ať žijou easy money :D

matezcz    Všichni místo nových her remasterujou starý věci. Každej kdo chtěl už to má dohraný. Ať žijou easy money :Dmatezczmatezcz36108    10.1.2018 14:34 matezcz

Všichni místo nových her remasterujou starý věci. Každej kdo chtěl už to má dohraný. Ať žijou easy money :D

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (150 příspěvků), Low FPS a GPU usage 45 - 65% (18 příspěvků), Jaký monitor? (45 příspěvků), PS4 Slim - má někdo na prodej? (6 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12157 příspěvků), STEAM -všechno sem (7099 příspěvků), Trance - Goa + Progressive Mix 44 (466 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (115 příspěvků), Hard to be a god (3 příspěvky), PlayStation 4 - An error has occurred (3 příspěvky), Hlučný ventilátor a disk PS4 Pro (9 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Northgard

Recenze - 23.3.2018
 
Northgard

Hrdinské příběhy drsného severu v nové variaci. Necháte se zlákat polární září?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Pure Farming 2018

Recenze - 23.3.2018
 
Pure Farming 2018

Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC