Uživatel nepřihlášen
   

Oznámen remaster detektivky The Raven pro PC, PS4 a Xbox One

Středa 10.1.2018 14:16 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Plnohodnotný remaster s novými animacemi, nasvícením, lepšími vlasy a dalšími detaily.

Společnost THQ Nordic dnes udělala radost všem příznivcům detektivních adventur. Oznámila totiž vydání remasteru hry The Raven: Legacy of a Master Thief, která spatřila světlo světa v roce 2013 ve verzi pro PC.

The Raven Remastered je vylepšenou verzí původního titulu The Raven: Legacy of a Master Thief a vyjde již 13. března letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Vydavatelství THQ Nordic tvrdí, že jde o plnohodnotný remaster, který se pochlubí novými animacemi, nasvícením nebo lepšími vlasy. To vše bude v plném HD rozlišení a navíc bude hra obohacena o titulky ve francouzštině, španělštině a zjednodušené čínštině. Původně měla jen německé, ruské, polské a italské titulky.

V současné době bohužel nevíme, zda původní PC verze bude na Steamu bezplatně aktualizována o vylepšení nebo vyjde zcela nová verze, kterou si budou muset hráči koupit.

The Raven Remastered hráče zavede do Londýna roku 1964. V místním muzeu někdo ukradl vzácný drahokam a na místě činu zanechal havraní pero, které signalizuje, že by někdo mohl jít ve stopách legendárního mistrovského zloděje. Ten před lety záhadně zmizel. Není tak divu, že se o případ začne zajímat pupkatý detektiv Legrand, jenž má s havranem nevyřízené účty. Na hráči bude pustit se do zkoumání důkazů, vše objasnit a snad i chytit zloděje. Nebude to ale nic jednoduchého, v rámci pátrání se podíváte do švýcarských Alp, na majestátní výletní loď nebo do káhirského muzea.

Původní PC verze The Raven: Legacy of a Master Thief získala v hodnocení od novinářů v průměru 74 procent, zatímco hráči se přiklánějí spíše k 7/10. Na Steamu jsou recenze spíše kladné.

Zdroj: Tisková zpráva

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Oznámen remaster detektivky The Raven pro PC, PS4 a Xbox One
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
strykercz    takove hry nehraju ale uvítal bych doom a doom 2 remastery na PCstrykerczstrykercz42626    10.1.2018 20:00 strykercz

@ odpověď na komentář od Miky:takove hry nehraju ale uvítal bych doom a doom 2 remastery na PC

Miky napsal:Tak spousta hráčů nemusí mít na to PC a má jen PS4 nebo Xbox One. Pokud bude vylepšení na PC zdarma, tak bych v tom neviděl problém.

Miky člen redakce    Tak spousta hráčů nemusí mít na to PC a má jen PS4 nebo Xbox One. Pokud bude vylepšení na PC zdarma, tak bych v tom neviděl problém.Mikymiky3    10.1.2018 14:45 Miky

@ odpověď na komentář od matezcz:Tak spousta hráčů nemusí mít na to PC a má jen PS4 nebo Xbox One. Pokud bude vylepšení na PC zdarma, tak bych v tom neviděl problém.

matezcz napsal:Všichni místo nových her remasterujou starý věci. Každej kdo chtěl už to má dohraný. Ať žijou easy money :D

matezcz    Všichni místo nových her remasterujou starý věci. Každej kdo chtěl už to má dohraný. Ať žijou easy money :Dmatezczmatezcz36108    10.1.2018 14:34 matezcz

Všichni místo nových her remasterujou starý věci. Každej kdo chtěl už to má dohraný. Ať žijou easy money :D

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Everybody's Golf

Recenze - 15.1.2018
 
Everybody's Golf

Další díl série, který opět není dokonalý, ale díky laxní konkurenci stále nemá sobě rovného.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

XCOM – deskovka

Speciál - 14.1.2018
 
XCOM – deskovka

Létající talíře jsou na obzoru. Od úspěšné invaze dělí mimozemšťany soustředěná obrana centrály XCOM. Nechte se rekrutovat!

 
 
 
Door Kickers: Action Squad – dojmy z hraní

Měli jsme možnost otestovat nezávislou 2D alternativu Rainbow Six. Zaujala nás?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Kingdom Come: Deliverance – vše, co byste měli vědět, na jednom místě

Jeden z nejambicióznějších a nejsledovanějších projektů posledních let je konečně za rohem, a tak si shrneme, co všechno nás v Kingdom Come čeká.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 

This War of Mine – deskovka

Speciál - 11.1.2018
 
This War of Mine – deskovka

Civilisté zažívají válku odehrávající se před okny jejich domu. Troufnete si prožít jejich traumata?