Uživatel nepřihlášen
  

Microsoft chystá systém kariéry pro odměny Xboxu. Má mít loot boxy

Středa 10.1.2018 16:30 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Společnost chce výrazně vylepšit současný systémem achievementů a s nimi spojené Gamerscore.

Společnost Microsoft je dlouhodobě nespokojena se současných systémem achievementů a s nimi spojené Gamerscore. Před časem se Mike Ybarra z Xboxu nechal slyšet, že tento systém jim nevyhovuje a hlavně neodměňuje správně hráče. Jako příklad byl uveden hráč, který celou dobu hraje jednu a tu stejnou hru. Má v ní stovky hodin, ale nedostane za to žádnou další odměnu. Ybarra naznačoval, že se tohle musí změnit a Microsoft je připraven udělat větší, odvážnější změny.

Tou odvážnější změnou bude podle všeho systém kariéry na Xboxu a pravděpodobně i ve Windows 10. S odhalením přišla stránka Windows Central, která zjistila, že Microsoft testuje systém kariéry (v originále Xbox career system). Ten se má zaměřit na úrovně hráčů a různé úkoly. Z nich budete získávat zkušenostní body pro další levely. Body budou za hraní her a odemykání achievementů.

Na tom by nebylo nic podivného. Vypadá to, že zkrátka budete hrát a za každý odehraný čas byste mohli získat nějaké body. Co už ale divné je, tak jsou odměny. Ty mají být ve stylu krabic s náhodnými kosmetickými předměty pro váš Xbox avatar. Ano, má jít o tolik nepopulární loot boxy, na které doplatila EA u Star Wars: Battlefront 2 a Need for Speed: Payback.

Je nutné si ale uvědomit, že Microsoft novinky teprve testuje. Je dost možné, že svůj záměr ještě změní, především z důvodu nepopularity loot boxů. Přece nebude spouštět systém s krabicemi, když hráči na ně tolik nadávají. To by nemuselo dopadnout dobře a Microsoft by se mohla stát terčem posměšků stejně jako Electronic Arts. Na druhou stranu v těchto krabicích budou jen kosmetické předměty pro váš avatar, což by nemusel být u komunity takový problém.

Zdroj: Eurogamer.net

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: Xbox One, Xbox One X
Související novinky
 
Na studia Microsoftu bude dohlížet manažer Minecraftu

Na studia Microsoftu bude dohlížet manažer Minecraftu

Čtvrtek 18.1.2018 11:37 - Matt Booty bude druhým nejvyšším člověkem v divizi Xbox. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, Xbox One
Jsou tohle fotky druhé verze Xbox Elite gamepadu?

Jsou tohle fotky druhé verze Xbox Elite gamepadu?

Středa 17.1.2018 11:50 - Na internetu se objevily fotografie, které mají ukazovat dosud neoznámený Xbox Elite Controller 2. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
Na scénu se vrací původní Xbox ovladač Duke

Na scénu se vrací původní Xbox ovladač Duke

Neděle 14.1.2018 11:31 - Má nová tlačítka nebo OLED displej, ale tvar zůstal stejný. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Microsoft chystá systém kariéry pro odměny Xboxu. Má mít loot boxy
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
KillzoneLord    To si jen mysli, ze by to nemuselo dělat problém :D. Avatar to je jen začátek :DKillzoneLordkillzonelord29975    13.1.2018 15:14 KillzoneLord

To si jen mysli, ze by to nemuselo dělat problém :D. Avatar to je jen začátek :D

reflex24    Taky jsem od X360 avatara nezměnil. Je to prostě jen systém odměn pro hráče, nic jiného bych v tom nehledal. Bude to jak bedny v Overwatchi.reflex24reflex2428655    10.1.2018 16:57 reflex24

@ odpověď na komentář od Miky:Taky jsem od X360 avatara nezměnil. Je to prostě jen systém odměn pro hráče, nic jiného bych v tom nehledal. Bude to jak bedny v Overwatchi.

Miky napsal:Ano, v tom máš pravdu. Je to dost jiné, ale přesto si myslím, že spouštět teď něco takového nedává moc smysl. Uvidíme. Já už avatara neměnil několik let.

predator.cz   4x   Tonoucí se stébla chytá . Virus v podobě Win 10 a navrch tohle . Jak ještě moc může klesnout Microsoft ?predator.czpredatorcz8820    10.1.2018 16:54 predator.cz

Tonoucí se stébla chytá . Virus v podobě Win 10 a navrch tohle . Jak ještě moc může klesnout Microsoft ?

Miky člen redakce   1x   Ano, v tom máš pravdu. Je to dost jiné, ale přesto si myslím, že spouštět teď něco takového nedává moc smysl. Uvidíme. Já už avatara neměnil několik let.Mikymiky3    10.1.2018 16:47 Miky

@ odpověď na komentář od reflex24:Ano, v tom máš pravdu. Je to dost jiné, ale přesto si myslím, že spouštět teď něco takového nedává moc smysl. Uvidíme. Já už avatara neměnil několik let.

reflex24 napsal:Tohle se ale nedá srovnávat. Tady prostě budou padat za hraní bedny, ve kterých budou nic nevylepšující itemy na avatara, kterého už stejně půlka lidí na XO ani nepoužívá. :)

reflex24   1x   Tohle se ale nedá srovnávat. Tady prostě budou padat za hraní bedny, ve kterých budou nic nevylepšující itemy na avatara, kterého už stejně půlka lidí na XO ani nepoužívá. :)reflex24reflex2428655    10.1.2018 16:44 reflex24

Tohle se ale nedá srovnávat. Tady prostě budou padat za hraní bedny, ve kterých budou nic nevylepšující itemy na avatara, kterého už stejně půlka lidí na XO ani nepoužívá. :)

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (89 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12099 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Cenové akce (1 příspěvek), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Furi

Recenze - 23.1.2018
 
Furi

Ledově chladný zabiják utíkající z vězení v sobě spojuje jednoduchost s komplexností a vyvolá ve vás vztek, společně s neskutečným uspokojením. Že…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.