Uživatel nepřihlášen
 

V novém historickém díle strategie Total War se podíváme do Číny

Středa 10.1.2018 18:10 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Zažijeme období tří království mezi roky 220 a 280. Přečtěte si první detaily a podívejte se na trailer.

Tak tohle je velké překvapení. Věděli jsme o tom, že britské studio Creative Assembly chystá nový, velký historický díl série Total War, ale že bude oznámen dnes, to jsme opravdu nečekali. Natož že vyjde již na podzim letošního roku ve verzi pro PC. To je opravdu zvláštní, když vezmeme v potaz kratší spin-off Total War: Thrones of Britannia, který má dorazit také letos.

Total War: Three Kingdoms je plnohodnotný historický díl real-time strategie Total War. Three Kingdoms hráče zavede do feudální Číny, přesněji do období tří království/říší mezi roky 220 a 280. Čína v té době byla rozdělena mezi soupeřící státy Čchao Wej na severu, Šu-chan v S’-čchuanu a Východní Wu na jihu. Období následovalo po rozpadu celočínské říše Chan, skončilo s opětovným sjednocením země říší Ťin.


Píše se rok 190. Čína je v chaosu. Dynastie Chan se rozpadá pod vládou mladého císaře, zatímco tyranský válečník Dong Zhuo tahá v pozadí za nitky. U něj je mladý císař figurínou, pouhou loutkou, kterou může ovládat. Ale naděje tu je. Tři hrdinové se spojí a tváří v tvář se postaví hrozivé katastrofě. Budoucnost Číny závisí na tomto křehkém spojenectví, ve kterém každá strana sleduje jen vlastní cíle a usiluje o moc nad královstvím.

Jak se zdá, Total War: Three Kingdoms bude hodně zajímavý díl, který by měl potěšit příznivce japonské ságy Shogun. Z traileru to vypadá, že ve hře budou speciální hrdinské jednotky zvané Champions, stejně jako v Total War: Warhammer 2.

Zdroj: Tisková zpráva

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V novém historickém díle strategie Total War se podíváme do Číny
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Cagi    Čekal sem kdo to napíše

Mě to připomíná stejnojmený film [ odkaz ]
Cagicagi3277
    12.1.2018 17:09
Cagi

@ odpověď na komentář od hRDLA:Čekal sem kdo to napíše

Mě to připomíná stejnojmený film [ odkaz ]

hRDLA napsal:Beztak to bude strategická verze Dynasty Warriors :D

hRDLA    Beztak to bude strategická verze Dynasty Warriors :DhRDLAhrdla20497    12.1.2018 14:18 hRDLA

Beztak to bude strategická verze Dynasty Warriors :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

ILayme    Ty hrdinské jednotky se tam dle mého názoru hodí velmi, neboť tohle období čínských dějin je velmi romantizované, a spjato s mnoho legendama, takže se muže stát, že se úplně neví co je historie.
Konec konců i čínská dramata zasazena do tohoto období zveličují hrdiny té doby.
Možná jste viděli film Bitva o rudé útesy, (při troše štěstí asijskou verzy co má dva filmy a ne tu osekanou západní do jednoho) . Tam je též dáv význam na hrdiny. A existují i starší filmy na tohle období, ktere jsou stavěny velmi okolo hrdinů.
ILaymeilayme11669
    12.1.2018 14:16
ILayme

@ odpověď na komentář od Malcolm:Ty hrdinské jednotky se tam dle mého názoru hodí velmi, neboť tohle období čínských dějin je velmi romantizované, a spjato s mnoho legendama, takže se muže stát, že se úplně neví co je historie.
Konec konců i čínská dramata zasazena do tohoto období zveličují hrdiny té doby.
Možná jste viděli film Bitva o rudé útesy, (při troše štěstí asijskou verzy co má dva filmy a ne tu osekanou západní do jednoho) . Tam je též dáv význam na hrdiny. A existují i starší filmy na tohle období, ktere jsou stavěny velmi okolo hrdinů.

Malcolm napsal:nevím jestli se hrdinské jednotky do historického dílu úplně hodí

dinss    Jak říkáš, uvidíme z gameplay.dinssdinss71858    12.1.2018 10:21 dinss

@ odpověď na komentář od Geont:Jak říkáš, uvidíme z gameplay.

Geont napsal:To, že CA se zjevně rozhodlo jít podle novel a ne jenom podle doložených historických faktů. Prostě to je spíše pseudo/fantasy historický díl podle toho traileru. A v takovém případě ti hrdinové prostě dávají smysl. Až bude gameplay, tak se třeba dozvíme jakou funkci ti šampióni mají, Třeba to nebude tak extrémní jako v TW: W, ale prostě se bude jednat o něco jako bylo v Shogun 2, tj. hrdina + pár elitních vojáků v jeho jednotce.

Geont    To, že CA se zjevně rozhodlo jít podle novel a ne jenom podle doložených historických faktů. Prostě to je spíše pseudo/fantasy historický díl podle toho traileru. A v takovém případě ti hrdinové prostě dávají smysl. Až bude gameplay, tak se třeba dozvíme jakou funkci ti šampióni mají, Třeba to nebude tak extrémní jako v TW: W, ale prostě se bude jednat o něco jako bylo v Shogun 2, tj. hrdina + pár elitních vojáků v jeho jednotce.Geontgeont3551    12.1.2018 10:18 Geont

@ odpověď na komentář od dinss:To, že CA se zjevně rozhodlo jít podle novel a ne jenom podle doložených historických faktů. Prostě to je spíše pseudo/fantasy historický díl podle toho traileru. A v takovém případě ti hrdinové prostě dávají smysl. Až bude gameplay, tak se třeba dozvíme jakou funkci ti šampióni mají, Třeba to nebude tak extrémní jako v TW: W, ale prostě se bude jednat o něco jako bylo v Shogun 2, tj. hrdina + pár elitních vojáků v jeho jednotce.

dinss napsal:Takže chceš říct, že vlastně nevíme nic o naší historii? Co to má společného s tím, že hrdina v TW sérii se do historického prostředí nehodí. Začni psát pádné argumenty a né tyhle hlouposti.

dinss   1x   Takže chceš říct, že vlastně nevíme nic o naší historii? Co to má společného s tím, že hrdina v TW sérii se do historického prostředí nehodí. Začni psát pádné argumenty a né tyhle hlouposti.dinssdinss71858    11.1.2018 21:10 dinss

@ odpověď na komentář od Geont:Takže chceš říct, že vlastně nevíme nic o naší historii? Co to má společného s tím, že hrdina v TW sérii se do historického prostředí nehodí. Začni psát pádné argumenty a né tyhle hlouposti.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Geont napsal:A nejsou? Kolik toho vlastně víme s určitostí o Mezopotámii a kolik z toho jsou zažité omyly o ní? Ano, Warhammer i SW jsou čistokrevná fantazie, ale co mi víme? Nebudu se nad tím hádat, ale stejně si myslím, že ke hře z tohoto období ti šampioni/hrdinové tak nějak patří. Možná ze mě mluví přílišné hraní Dynasty Warriors, ale ty postavy jsou běžně brány skoro s nadpřirozenými schopnostmi. Samozřejmě tomu se autoři mohli vyhnout, ale vzhledem k nastavenému trendu u TW: Warhammer se nedá divit, že od toho nechtěli upustit. Holt TW: TK bude více podle historických novel než podle historických záznamů (kterých je prachmizerně málo a ne vždy musejí být hodnověrné) .

ILayme   5x   Shogun 2 Total War je pro mě osobně zatím nejlepší díl, ale ačkoliv se to člověku kdo se o kultůru Číny a Japonska nezajíma, muže zdát jako to samé tak opravdu není ani trochu.

A Total War zasazený do Číny mi opravdu chyběl. :dance:
ILaymeilayme11669
    11.1.2018 19:01
ILayme

Shogun 2 Total War je pro mě osobně zatím nejlepší díl, ale ačkoliv se to člověku kdo se o kultůru Číny a Japonska nezajíma, muže zdát jako to samé tak opravdu není ani trochu.

A Total War zasazený do Číny mi opravdu chyběl. :dance:

ILayme   2x   OMG, umřel jsem a zdá se mi to? :lol: Konečně :-DILaymeilayme11669    11.1.2018 18:56 ILayme

OMG, umřel jsem a zdá se mi to? :lol: Konečně :-D

Malcolm    ale jak řikám nerealistické, ve Warhammeru to chápu ale ne v historickém díleMalcolmmalcolm8346    11.1.2018 18:44 Malcolm

@ odpověď na komentář od Manyjak:ale jak řikám nerealistické, ve Warhammeru to chápu ale ne v historickém díle

Manyjak napsal:Tak je vcelku logické, že když ti hrdinové stojí 10x víc, jak klasický jednotky, že taky víc vydrží. Pokud použiješ správnou taktiku, tak stejně padaj jak mouchy.

Manyjak    Tak je vcelku logické, že když ti hrdinové stojí 10x víc, jak klasický jednotky, že taky víc vydrží. Pokud použiješ správnou taktiku, tak stejně padaj jak mouchy.Manyjakmanyjak57634    11.1.2018 15:51 Manyjak

@ odpověď na komentář od Malcolm:Tak je vcelku logické, že když ti hrdinové stojí 10x víc, jak klasický jednotky, že taky víc vydrží. Pokud použiješ správnou taktiku, tak stejně padaj jak mouchy.

Malcolm napsal:protože to je historický díl ? A pro dosažení určité míry reálnosti si myslím že jednotlivec který vydrží nápor několika jednotek najednou nepůsobí moce reálně ale záleží na tom jak budou řešeni a jak moc OP budou

Geont    A nejsou? Kolik toho vlastně víme s určitostí o Mezopotámii a kolik z toho jsou zažité omyly o ní? Ano, Warhammer i SW jsou čistokrevná fantazie, ale co mi víme? Nebudu se nad tím hádat, ale stejně si myslím, že ke hře z tohoto období ti šampioni/hrdinové tak nějak patří. Možná ze mě mluví přílišné hraní Dynasty Warriors, ale ty postavy jsou běžně brány skoro s nadpřirozenými schopnostmi. Samozřejmě tomu se autoři mohli vyhnout, ale vzhledem k nastavenému trendu u TW: Warhammer se nedá divit, že od toho nechtěli upustit. Holt TW: TK bude více podle historických novel než podle historických záznamů (kterých je prachmizerně málo a ne vždy musejí být hodnověrné) .Geontgeont3551    11.1.2018 12:48 Geont

@ odpověď na komentář od dinss:A nejsou? Kolik toho vlastně víme s určitostí o Mezopotámii a kolik z toho jsou zažité omyly o ní? Ano, Warhammer i SW jsou čistokrevná fantazie, ale co mi víme? Nebudu se nad tím hádat, ale stejně si myslím, že ke hře z tohoto období ti šampioni/hrdinové tak nějak patří. Možná ze mě mluví přílišné hraní Dynasty Warriors, ale ty postavy jsou běžně brány skoro s nadpřirozenými schopnostmi. Samozřejmě tomu se autoři mohli vyhnout, ale vzhledem k nastavenému trendu u TW: Warhammer se nedá divit, že od toho nechtěli upustit. Holt TW: TK bude více podle historických novel než podle historických záznamů (kterých je prachmizerně málo a ne vždy musejí být hodnověrné) .

dinss napsal:Tak srovnávat TW: Warhammer a tenhle titul je naprostá blbost. To je jako říct, že SW jsou méně historické než Mezopotámie.

Welshan    myslím si to taky , ale nechtěl jsem to říkat nahlas :D ale na druhou stranu , Warhammer 1 a 2 jsou dost povedené hry , takže naštěstí zatím žádný úpadek nevidím :D uvidíme . .Welshanwelshan15904    11.1.2018 11:00 Welshan

@ odpověď na komentář od FanyX:myslím si to taky , ale nechtěl jsem to říkat nahlas :D ale na druhou stranu , Warhammer 1 a 2 jsou dost povedené hry , takže naštěstí zatím žádný úpadek nevidím :D uvidíme . .

FanyX napsal:Tak to už tu bylo několikrát, vzpomeňme CoD nebo AC kde na jednotlivých dílech pracovali různé týmy, ale doba mezi jejich vydáním byla alespoň rok. Výsledek byl úpadek kvality her, nekonzistentnost mezi jednotlivými díly a celkově zklamání. CA se snaží vytěžit z TW co nejvíc, ale mám obavy, že to povede spíš k úpadku celé série :-(

FanyX    Tak to už tu bylo několikrát, vzpomeňme CoD nebo AC kde na jednotlivých dílech pracovali různé týmy, ale doba mezi jejich vydáním byla alespoň rok. Výsledek byl úpadek kvality her, nekonzistentnost mezi jednotlivými díly a celkově zklamání. CA se snaží vytěžit z TW co nejvíc, ale mám obavy, že to povede spíš k úpadku celé série :-(FanyXfanyx76299    11.1.2018 09:21 FanyX

@ odpověď na komentář od Welshan:Tak to už tu bylo několikrát, vzpomeňme CoD nebo AC kde na jednotlivých dílech pracovali různé týmy, ale doba mezi jejich vydáním byla alespoň rok. Výsledek byl úpadek kvality her, nekonzistentnost mezi jednotlivými díly a celkově zklamání. CA se snaží vytěžit z TW co nejvíc, ale mám obavy, že to povede spíš k úpadku celé série :-(

Welshan napsal:Vždycky mě štvalo , že do sběratelských edicí nedávají cd se soundtrackem . . teď mě to bude štvát o to víc :D Každopádně s obdobím jsem spokojen . . ale co se úvodního videa týče , tak nic moc teda :(

Malcolm   2x   protože to je historický díl ? A pro dosažení určité míry reálnosti si myslím že jednotlivec který vydrží nápor několika jednotek najednou nepůsobí moce reálně ale záleží na tom jak budou řešeni a jak moc OP budouMalcolmmalcolm8346    11.1.2018 09:08 Malcolm

@ odpověď na komentář od Manyjak:protože to je historický díl ? A pro dosažení určité míry reálnosti si myslím že jednotlivec který vydrží nápor několika jednotek najednou nepůsobí moce reálně ale záleží na tom jak budou řešeni a jak moc OP budou

Manyjak napsal:A proč by se tam nehodily? Už v Shogun 2 byly hrdinské jednotky (Benkeova ostří, Seigenovi mistři meče, Hanznovi stíny) a je to Total War hra, kde nejvíc lidí hraje mulťák. Už jen doufat, že udělají mulťák, jak v Shogunu 2 s Avatarem.

Welshan    na Warhammeru , TW Saga , TW Arena a tomhle novém díle pracují různé týmy , takže by se to na kvalitě snad odrazit nemělo . . ale i tak , nevím jestli je to od CA dobrá strategie mít tolik projektů rozjetých zároveň :(Welshanwelshan15904    11.1.2018 09:04 Welshan

@ odpověď na komentář od FanyX:na Warhammeru , TW Saga , TW Arena a tomhle novém díle pracují různé týmy , takže by se to na kvalitě snad odrazit nemělo . . ale i tak , nevím jestli je to od CA dobrá strategie mít tolik projektů rozjetých zároveň :(

FanyX napsal:Tak trailer ani zasazení mě příliš nezaujalo a přítomnost hrdinů v "historické" hře mi přijde trochu divná, ale je to přeci jen Čína, tam se může asi vše. Jinak by mě spíše zajímalo jak chtějí Creative Assembly všechno zvládnout, to máme dva nové tituly a na WH 2 snad taky ještě nezanevřou, trochu se bojím aby se to neodrazilo v kvalitě.

Welshan    Vždycky mě štvalo , že do sběratelských edicí nedávají cd se soundtrackem . . teď mě to bude štvát o to víc :D Každopádně s obdobím jsem spokojen . . ale co se úvodního videa týče , tak nic moc teda :(Welshanwelshan15904    11.1.2018 08:40 Welshan

Vždycky mě štvalo , že do sběratelských edicí nedávají cd se soundtrackem . . teď mě to bude štvát o to víc :D Každopádně s obdobím jsem spokojen . . ale co se úvodního videa týče , tak nic moc teda :(

Manyjak    A proč by se tam nehodily? Už v Shogun 2 byly hrdinské jednotky (Benkeova ostří, Seigenovi mistři meče, Hanznovi stíny) a je to Total War hra, kde nejvíc lidí hraje mulťák. Už jen doufat, že udělají mulťák, jak v Shogunu 2 s Avatarem.Manyjakmanyjak57634    11.1.2018 07:08 Manyjak

@ odpověď na komentář od Malcolm:A proč by se tam nehodily? Už v Shogun 2 byly hrdinské jednotky (Benkeova ostří, Seigenovi mistři meče, Hanznovi stíny) a je to Total War hra, kde nejvíc lidí hraje mulťák. Už jen doufat, že udělají mulťák, jak v Shogunu 2 s Avatarem.

Malcolm napsal:nevím jestli se hrdinské jednotky do historického dílu úplně hodí

dinss   1x   Tak srovnávat TW: Warhammer a tenhle titul je naprostá blbost. To je jako říct, že SW jsou méně historické než Mezopotámie.dinssdinss71858    11.1.2018 01:34 dinss

@ odpověď na komentář od Geont:Tak srovnávat TW: Warhammer a tenhle titul je naprostá blbost. To je jako říct, že SW jsou méně historické než Mezopotámie.

Geont napsal:Vzhledem k tomu, že mnoho z běžně známých informací o tomto období jsou na stejné rovni jako báje a mýty o trojské válce , tak ty šampióni/ hrdinové jsou logický prvek. Prostě to zatím vypadá na velmi dobrou tw hru. Ne úplně historickou, ale přesto víc historické než tw: wh.

Geont    Vzhledem k tomu, že mnoho z běžně známých informací o tomto období jsou na stejné rovni jako báje a mýty o trojské válce , tak ty šampióni/ hrdinové jsou logický prvek. Prostě to zatím vypadá na velmi dobrou tw hru. Ne úplně historickou, ale přesto víc historické než tw: wh.Geontgeont3551    11.1.2018 00:52 Geont

Vzhledem k tomu, že mnoho z běžně známých informací o tomto období jsou na stejné rovni jako báje a mýty o trojské válce , tak ty šampióni/ hrdinové jsou logický prvek. Prostě to zatím vypadá na velmi dobrou tw hru. Ne úplně historickou, ale přesto víc historické než tw: wh.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Tadeo11    Pro mě osobně zklamání.Tadeo11tadeo1110333    11.1.2018 00:30 Tadeo11

Pro mě osobně zklamání.

FanyX    Tak trailer ani zasazení mě příliš nezaujalo a přítomnost hrdinů v "historické" hře mi přijde trochu divná, ale je to přeci jen Čína, tam se může asi vše. Jinak by mě spíše zajímalo jak chtějí Creative Assembly všechno zvládnout, to máme dva nové tituly a na WH 2 snad taky ještě nezanevřou, trochu se bojím aby se to neodrazilo v kvalitě.FanyXfanyx76299    10.1.2018 22:56 FanyX

Tak trailer ani zasazení mě příliš nezaujalo a přítomnost hrdinů v "historické" hře mi přijde trochu divná, ale je to přeci jen Čína, tam se může asi vše. Jinak by mě spíše zajímalo jak chtějí Creative Assembly všechno zvládnout, to máme dva nové tituly a na WH 2 snad taky ještě nezanevřou, trochu se bojím aby se to neodrazilo v kvalitě.

zorgSVK    Ber to z hľadiska takého, že v tých dobách mal každý kráľ, dvor atd. nejakého svojho "šampióna" najlepšieho bojovníka :)zorgSVKzorgsvk9692    10.1.2018 22:49 zorgSVK

@ odpověď na komentář od Malcolm:Ber to z hľadiska takého, že v tých dobách mal každý kráľ, dvor atd. nejakého svojho "šampióna" najlepšieho bojovníka :)

Malcolm napsal:nevím jestli se hrdinské jednotky do historického dílu úplně hodí

zorgSVK    Total War hier nie je nikdy dosť : PzorgSVKzorgsvk9692    10.1.2018 22:47 zorgSVK

Total War hier nie je nikdy dosť : P

ThainDegu   1x   u té WH 3 bych počítal spíše, že vyjde na jaře v 2019, protože budou chtít vydat nemalý počet DLC do TW: W 2ThainDeguthaindegu27578    10.1.2018 22:27 ThainDegu

@ odpověď na komentář od HruLeX:u té WH 3 bych počítal spíše, že vyjde na jaře v 2019, protože budou chtít vydat nemalý počet DLC do TW: W 2Komentář byl autorem naposledy upraven 10.1.2018 22:35

Původní verze před úpravami:u té WH 3 bych počítal spíše, že vyjde na jaře v 2019, protože budou chtít vydat nemalý počet DLC

HruLeX napsal:Super :) . . zrovna dneska když jsem zapnul WH 2 jsem tak váhal, jestli si nedat stahovat Shogun nebo Rome II :D ...jak budou bližší informace k tomuhle tak uvidíme. I když nevím jak stíhají zvládat 3 tituly v jeden rok nebo je plánovaný WH 3 až na příští rok?

HruLeX    Super :) . . zrovna dneska když jsem zapnul WH 2 jsem tak váhal, jestli si nedat stahovat Shogun nebo Rome II :D ...jak budou bližší informace k tomuhle tak uvidíme. I když nevím jak stíhají zvládat 3 tituly v jeden rok nebo je plánovaný WH 3 až na příští rok?HruLeXhrulex9622    10.1.2018 22:01 HruLeX

Super :) . . zrovna dneska když jsem zapnul WH 2 jsem tak váhal, jestli si nedat stahovat Shogun nebo Rome II :D ...jak budou bližší informace k tomuhle tak uvidíme. I když nevím jak stíhají zvládat 3 tituly v jeden rok nebo je plánovaný WH 3 až na příští rok?

dinss    Kupte si Atillu a nainstaluje mód na Medival. Ovšem taky bych rád starý Medival v současné grafice.dinssdinss71858    10.1.2018 20:08 dinss

Kupte si Atillu a nainstaluje mód na Medival. Ovšem taky bych rád starý Medival v současné grafice.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

hRDLA    jo jako období mi moc nesedlo ale fanoušky si to určitě najde. Nicméně ten soundtrack je fakt tophRDLAhrdla20497    10.1.2018 19:04 hRDLA

@ odpověď na komentář od Rvak:jo jako období mi moc nesedlo ale fanoušky si to určitě najde. Nicméně ten soundtrack je fakt top

Rvak napsal:Ten kdo k tomu dělá ten soundtrack by si zasloužil metál

Monkeyskunk   5x   chjo... Radeji bych bral medival nez tohle, nejak te asii nemuzu prijit na chut. Navic Shogun 2 neni zas tak starej podle me... No neda se, tak treba priste :)Monkeyskunkmonkeyskunk6143    10.1.2018 18:57 Monkeyskunk

chjo... Radeji bych bral medival nez tohle, nejak te asii nemuzu prijit na chut. Navic Shogun 2 neni zas tak starej podle me... No neda se, tak treba priste :)

Rvak    Ten kdo k tomu dělá ten soundtrack by si zasloužil metálRvakrvak5765    10.1.2018 18:33 Rvak

Ten kdo k tomu dělá ten soundtrack by si zasloužil metál

reflex24    Jako vypadá to zajímavě, ale pořád čekám na další Medival. :(reflex24reflex2428655    10.1.2018 18:29 reflex24

Jako vypadá to zajímavě, ale pořád čekám na další Medival. :(

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (150 příspěvků), Low FPS a GPU usage 45 - 65% (18 příspěvků), Jaký monitor? (45 příspěvků), PS4 Slim - má někdo na prodej? (6 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12157 příspěvků), STEAM -všechno sem (7099 příspěvků), Trance - Goa + Progressive Mix 44 (466 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (115 příspěvků), Hard to be a god (3 příspěvky), PlayStation 4 - An error has occurred (3 příspěvky), Hlučný ventilátor a disk PS4 Pro (9 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Northgard

Recenze - 23.3.2018
 
Northgard

Hrdinské příběhy drsného severu v nové variaci. Necháte se zlákat polární září?

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 

Pure Farming 2018

Recenze - 23.3.2018
 
Pure Farming 2018

Z Polska k nám doputoval nadějný zemědělský simulátor nabízející čtyři odlišná prostředí, netradiční plodiny a mnoho dalšího. Uspěl?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
O vývoji nového Zingu: Vylepšení homepage, profily a fórum

Bílá barva zatěžující oči je minulostí. Pojďte se seznámit s vývojem zbrusu nového Zingu.

 
 

Mulaka

Recenze - 22.3.2018
 
Mulaka

Po stope mexického zabijáka modliviek.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 
 
Final Fantasy XV na počítače je skoro fantazií

Ale jenom skoro. Trvalo to sice rok a půl, ale konečně se dočkali i PC hráči. Stálo to čekání tedy za to?

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC