Uživatel nepřihlášen
   

Bungie oznamuje nový obsah a změny v Destiny 2

Sobota 13.1.2018 17:00 - Autor: Filip "Filca" Němec - Rubrika: Novinky Novinka

Vývojáři opět přiskakují s kupou novinek, aby uchlácholili nespokojené hráče.

Poměrně nečekaně a bez předchozího ohlášení přispěchali autoři opěvované i nenáviděné Destiny 2 s četnými novinkami a sliby, na co se můžeme v příštích týdnech a měsících těšit. Zavděčí se nespokojené komunitě, která milovala původní Destiny, ale k druhému dílu si spousta hráčů nemůže najít cestu?

Co bude zdarma a za co si zaplatíme

Jednou ze zásadních informaci je oznámení, co bude obsahem v rámci placených DLC a zároveň co dostanou hráči zcela zdarma prostřednictvím sezón (aktuálně probíhá 2. sezóna). V rámci placených DLC můžeme čekat zcela logicky na rozšíření především ve jménu nové kampaně, striků a stejně tak nových destinaci, pravděpodobně včetně nových planet (snad nebudou tak odfláknuté jako Merkur). Nové vybavení, zbraně a další obsah snad ani není třeba zmiňovat. V grafice můžete vidět i změněný nový raid lair, což znamená, že v průběhu tohoto roku se nedočkáme žádného plnohodnotného raidu, což je trošku zklamání.

V rámci bezplatných rozšíření a eventů se budou točit události jako je Iron Banner nebo Faction Rallies a měl by také přibýt nějaký nový end game obsah, na který jsme rozhodně zvědavi. Novou dávku obsahu si samozřejmě vyslouží i obchod Eververse.


Eververse se však budou týkat i další změny, které se nedotknou pouze obsahu, ale zejména jeho fungování. Autoři především zdůrazňují, že obchod nikdy neměl být prostředníkem k end game obsahu (naráží na to, že množství vybavení jako jsou Ghosti či další obsah je dostupný pouze v Eververse a nedá se získat jinak) a proto chystají velké změny. Nově bude možné získat Ghosty, lodě nebo vznášedla i za běžné úkoly ve hře, navíc tvůrci chystají uzpůsobit hratelnost takovým způsobem, aby vás hra odměňovala Bright Engramy daleko častěji. Stejně tak by mělo přibýt více možností, jak získat věci z Eververse obchodu. Na to se rozhodně těšíme.

Už 13. února také začne event Crimson Days, jež by měl přinést nejen více odměn, ale také některé nové. Pokud v průběhu tohoto eventu dokončíte Nightfall strike, raid nebo Crimson Days Milestones, získáte kromě obvyklé odměny také třeba nový legendární taneček, skiny pro legendární zbraně nebo třeba exotické vznášedlo. Za každý dosažený rank také kromě obvyklého Illuminated engramu dostanete tzv. Crimson engram. No, snad to bude stačit.

Vývojáři prý také zkoušení pracovat s jiným odminováním zkušeností. Jsou si prý vědomi, že aktuálně není přísun zkušeností dostatečně rychlý a zároveň rovnoměrný. Připravují tak update, který by měl zapříčinit nejen rychlejší získávání zkušeností, ale také jejich spravedlivý přísun za všechny aktivity, aby tak hráči nemuseli grindovat jednu nebo dvě činnosti stále dokola.

Jízdní řád na příští týdny a měsíce - vše dostupné zdarma

Leden 2018

30. ledna by měl dorazit update přinášející po Masterwork zbraních i Masterwork brnění. Je pravdou, že jde o umělé nastavování stávajícího obsahu, nicméně Bungie se tím daří vytvářet prakticky novou řadu lepšího vybavení, takže jakožto hráči jsme za to ve výsledku vděční. Takto vylepšené kusy legendárního brnění absorbují větší množství poškození, pokud budete mít aktivovanou vaši Super schopnost, a opět půjde investicí dalších Masterwork Cores opakovaně měnit, který stat by se vám měl vylepšit.

Rovněž budou čekat nové odměny na pokořitele raidu. Ti budou dostávat modifikace s raidovými perky a zároveň by mělo dojít k úpravě lootu tak, aby hráči nedostávali pořád to samé. Raid vendor by také měl nově nabízet brnění a zbraně z raidu za raid tokeny a Legendary Shards. Autoři směřují k většímu odlišení úspěšných raid hráčů, nově by tak na ně měl čekat jako odměna speciální Ghost rovněž se specifickými raid perky.


Únor 2018

Zatím v nespecifikovaný únorový den by měl přijít další update, jež by měl vyměnit nepopulární časový limit u Nightfall striků za tzv. Strike Scorching. jež mohou fanoušci znát z prvního dílu Destiny. V souvislosti s tím by měly přibýt nové odměny a rovněž prý autoři plánují žebříček, ve kterém by mohly klany mezi sebou soutěžit o co nejlepší výkon ve strike misích.

Bungie ještě na únor plánují vylepšený systém modifikací (Mods 2.0). V budoucnu by měly mít podstatně větší dopad na váš herní styl, což je rozhodně krok správným směrem. V současnosti jde povětšinou jenom o způsob, jak si navýšit power level.

Dojde rovněž k úpravě dropu legendárních zbraní, na který si hráči dost stěžují, protože velmi často dostávají zbraně, které již mají odemčené, zatímco na jiné dlouho čekají. Menší novinkou bude také možnost vidět na mapě světa ikonku zobrazující polohu členů vašeho firetemu.

Majitelé PC verze se také mohou těšit na možnost textového chatu v Toweru.

Jaro 2018

Někdy v průběhu letošního jara bychom se měli dočkat druhého DLC. Autoři v současnosti vyhodnocují zpětnou vazbu na Curse of Osiris a slibují, že se ze svých chyb poučí.

V rámci obsahu zdarma ale také bude poměrně živo. Především Crucible zažije zajímavé změny, na něž se rozhodně těším. Novinkou mají byt Crucible ranky, jež budou dalším důvodem, proč se do PvP části hry vracet. První rank Valor bude růst hraním zápasů, kde budete odměňováni za výhry i prohry, podle vašeho výkonu. Druhý rank Glory už vás za prohru potrestá, takže půjde o výzvu pro ty nejlepší Crucible hráče. Konečně se také dočkáme soukromých zápasu. Skutečně to muselo trvat tak dlouho?

Z dalších novinek je třeba zmínit 6v6 zápasy a také tzv. Mayhem event, jež byl ještě nedávno dostupný v rámci vánoční události.


Co Bungie plánují v průběhu roku?

Podle jejich slov je toho hodně. Chtějí se zaměřit na vybalancování zbraní a zejména exotických předmětů, které nepřinášejí zase tak velké výhody a vývojáři chtějí jejich schopnosti umocnit. Tvůrci se také chtějí věnovat vybalancování Iron Banneru nebo Faction Rallies na základě zpětné vazby od hráčů. Slibně zní také úprava strike misí tak, aby byly opět zábavné, a především aby bylo výhodné je hráč. Aktuálně jsou jejich odměny spíše výsměchem.

Z větších změn je také třeba vypíchnout rozšíření Vaultu, Masterwork exotických zbraní, vylepšení matchmakingu nebo přidání sběratelských předmětů či knížek s rekordy. V plánu toho mají autoři rozhodně hodně, otázka je, jestli to bude stačit.


Destiny 2 vyšlo na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Bungie.net

Tisk
Štítky: Destiny 2
Destiny 2 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2 Screenshot ze hry Destiny 2
Související novinky
 
Destiny 2: Curse of Osiris ve startovním traileru

Destiny 2: Curse of Osiris ve startovním traileru

Úterý 5.12.2017 09:32 - Dnes odpoledne bude spuštěna první velká expanze sci-fi střílečky Destiny 2. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Destiny 2: Curse of Osiris představuje zbraně, vybavení a mapy

Destiny 2: Curse of Osiris představuje zbraně, vybavení a mapy

Pátek 1.12.2017 09:27 - Nová videa představují dvě nové Crucible mapy: Wyrmhaven a Pacifica a zbraně s vybavením. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Zítra startuje trial Destiny 2

Zítra startuje trial Destiny 2

Pondělí 27.11.2017 20:05 - Na konzolích i počítačích si budete moci vyzkoušet tenhle sci-fi epos od Bungie. Přečíst celý článek »

20 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Bungie oznamuje nový obsah a změny v Destiny 2
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Falleen    Skalní už dávno odešli Falleenfalleen15498    15.1.2018 06:35 Falleen

@ odpověď na komentář od myscho:Skalní už dávno odešli Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

myscho napsal:" Vývojáři opět přiskakují s kupou novinek, aby uchlácholili nespokojené hráče. " alebo inak povedané - hráčska zakladna je malá, tak musia niečo zmeniť aby neodišli aj ti skalní :D

Falleen    "Lootboxy" jsou ve hře nejmenší problém. Tam jde spíš o kosmetickou stránku věci, většinou. Problém je u jakože-MMO s endgame obsahem. Je toho prostě málo a to co přidají v placeném DLC není odpověď na hladovějící žaludky hráčů.

Jeden příklad za všechny. V DLC vyšel nový Raid Lair a ještě ten den jsme ho měli hotový... A to nejsme žádní tryhard paka. Když si vezmu Crotu z prvního dílu, trvalo to déle. Navíc měl ten Raid super atmosféru. Ale tohle? Hlavní Raid z říše Aladina. Ach... Asi nemá cenu se na d tím víc rozčilovat. Prostě jsme jim má to skočili. Kecy o častých content updatech, což byl prý problém u jedničky kvůli starému enginu, který byl složitý na upravování. Kecy, kecy, kecy. Na další DLC nebo kolekce jim s kamarády kašlem. Ať si to pěkně vyžerou. Kéž by to udělali všichni.
Falleenfalleen15498
    15.1.2018 06:34
Falleen

@ odpověď na komentář od Peter:"Lootboxy" jsou ve hře nejmenší problém. Tam jde spíš o kosmetickou stránku věci, většinou. Problém je u jakože-MMO s endgame obsahem. Je toho prostě málo a to co přidají v placeném DLC není odpověď na hladovějící žaludky hráčů.

Jeden příklad za všechny. V DLC vyšel nový Raid Lair a ještě ten den jsme ho měli hotový... A to nejsme žádní tryhard paka. Když si vezmu Crotu z prvního dílu, trvalo to déle. Navíc měl ten Raid super atmosféru. Ale tohle? Hlavní Raid z říše Aladina. Ach... Asi nemá cenu se na d tím víc rozčilovat. Prostě jsme jim má to skočili. Kecy o častých content updatech, což byl prý problém u jedničky kvůli starému enginu, který byl složitý na upravování. Kecy, kecy, kecy. Na další DLC nebo kolekce jim s kamarády kašlem. Ať si to pěkně vyžerou. Kéž by to udělali všichni.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Peter napsal:Lidi o tom moc nemluvijou, ale Activision je stejnej odpad jako EA. Destiny 2 to krásně dokazuje s lootboxama, neboli "Eververse".

myscho    " Vývojáři opět přiskakují s kupou novinek, aby uchlácholili nespokojené hráče. " alebo inak povedané - hráčska zakladna je malá, tak musia niečo zmeniť aby neodišli aj ti skalní :Dmyschomyscho20953    14.1.2018 19:45 myscho

" Vývojáři opět přiskakují s kupou novinek, aby uchlácholili nespokojené hráče. " alebo inak povedané - hráčska zakladna je malá, tak musia niečo zmeniť aby neodišli aj ti skalní :D

Peter    Lidi o tom moc nemluvijou, ale Activision je stejnej odpad jako EA. Destiny 2 to krásně dokazuje s lootboxama, neboli "Eververse".Peterpeter2051    14.1.2018 15:35 Peter

Lidi o tom moc nemluvijou, ale Activision je stejnej odpad jako EA. Destiny 2 to krásně dokazuje s lootboxama, neboli "Eververse".

Alfajk   1x   zajimavy, ze vzdycky hasej problemy az po tom, co jim to lidi daji sezrat... proc vzdycky nejdriv zkouseji, co vsechny si lidi nechaji libit? uz jen z principu bych to nehral/nekoupilAlfajkalfajk16671    14.1.2018 15:30 Alfajk

zajimavy, ze vzdycky hasej problemy az po tom, co jim to lidi daji sezrat... proc vzdycky nejdriv zkouseji, co vsechny si lidi nechaji libit? uz jen z principu bych to nehral/nekoupil

Zlobo   1x   Přesně tak... Jednička mě na začátku strašně odradila, hrál jsem až s kompletním obsahem. Čekal jsem že se z toho poučí ale je to naprosto stejné. Uvidím jestli se k té hře vůbec někdy vrátím, za mě je tohle zklamání roku...Zlobozlobo11281    14.1.2018 12:36 Zlobo

Přesně tak... Jednička mě na začátku strašně odradila, hrál jsem až s kompletním obsahem. Čekal jsem že se z toho poučí ale je to naprosto stejné. Uvidím jestli se k té hře vůbec někdy vrátím, za mě je tohle zklamání roku...Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

iNva   1x   Stejně jako jednička :( jen ždímají prachy z lidí. . Bejvá u všech her zvykem, že se seasonpass člověk dostává všechna dlc. . bungie to nikdy nedělalo a pak každé 3 měsíce vydá dlc za nehorázný prachy : O Přitom ta hra má tak super feeling a mohlo by to bejt tak skvělé scifi. . ale oni jen myslej na to jak co nejvíc z lidí vydojitiNvainva5792    14.1.2018 11:48 iNva

Stejně jako jednička :( jen ždímají prachy z lidí. . Bejvá u všech her zvykem, že se seasonpass člověk dostává všechna dlc. . bungie to nikdy nedělalo a pak každé 3 měsíce vydá dlc za nehorázný prachy : O Přitom ta hra má tak super feeling a mohlo by to bejt tak skvělé scifi. . ale oni jen myslej na to jak co nejvíc z lidí vydojit

MoRt8   4x   Jako jednička byl taky fail bez obsahu (navíc po těch slibech to byla studená sprcha) , ale dvojka je ještě trochu jiná liga. Za mne Destiny a Battlefront špína roku.MoRt8mort88219    14.1.2018 07:52 MoRt8

Jako jednička byl taky fail bez obsahu (navíc po těch slibech to byla studená sprcha) , ale dvojka je ještě trochu jiná liga. Za mne Destiny a Battlefront špína roku.

Marllone    Už je v tom takovej bordel, že si rád počkám na podzim na komplet ediciMarllonemarllone34826    13.1.2018 18:52 Marllone

Už je v tom takovej bordel, že si rád počkám na podzim na komplet ediciKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (89 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12099 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Cenové akce (1 příspěvek), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Furi

Recenze - 23.1.2018
 
Furi

Ledově chladný zabiják utíkající z vězení v sobě spojuje jednoduchost s komplexností a vyvolá ve vás vztek, společně s neskutečným uspokojením. Že…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.