Uživatel nepřihlášen
   

Gameplay záběry lákají na betu Metal Gear Survive

Středa 17.1.2018 17:25 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Zlákají vás nové gameplay záběry, abyste si vyzkoušeli veřejnou betu? U plné verze bude vyžadováno připojení k internetu.

Společnost Konami umožnila vybraným novinářům zahrát si v předstihu betu hry Metal Gear Survive. Z toho vznikla celá řada videí, která ukazují to, o čem tenhle spin-off série Metal Gear bude. Sami si budete moci betu vyzkoušet od 18. do 21. ledna na PlayStationu 4 a Xboxu One.

Ve veřejné betě si zájemci zahrají tři mise, které bude možné hrát až s třemi kamarády v kooperaci na dvou různých mapách. Účastníci bety navíc dostanou nějaké dosud nespecifikované bonusy do plné verze. Majitelé PS4 nebudou potřebovat PS Plus. U Xboxu One takové štěstí nemají, tam je zlaté členství vyžadováno.

Než se podíváte na videa, je nutné ještě zmínit jednu věc. Před časem se spekulovalo o tom, že při hraní Metal Gear Survive budou muset být hráči neustále připojeni k internetu. Tahle domněnka byla dnes potvrzena Richardem Walkerem z Xbox Achievements a PlayStation Trophies, který hru hrál na preview eventu.

Proč budeme muset být neustále online? Hlavním důvodem je, že Metal Gear Survive sdílí váš pokrok mezi singleplayerem a kooperací, podobně jako Destiny 2.

Teď k druhé negativní zprávě dne. V Metal Gear Survive budou mikrotransakce, kde bude možné koupit různé bonusy - Boost Pass na den, týden, měsíc nebo 90 dnů a Support Defender.

Metal Gear Survive vyjde v plné verzi 22. února 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One, na hře se nepodílí Hideo Kojima, tvůrce celé série. Pokud se chcete o hře dozvědět více informací, tak zamiřte sem.

Zdroj: Gematsu.com, Videogamer.com

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Metal Gear Survive na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Metal Gear Survive Screenshot ze hry Metal Gear Survive Screenshot ze hry Metal Gear Survive Screenshot ze hry Metal Gear Survive Screenshot ze hry Metal Gear Survive Screenshot ze hry Metal Gear Survive Screenshot ze hry Metal Gear Survive Screenshot ze hry Metal Gear Survive
Související novinky
 
Metal Gear Survive ve startovním traileru

Metal Gear Survive ve startovním traileru

Čtvrtek 22.2.2018 09:21 - Po skvělém The Phantom Pain přichází spin-off zaměřený na survival a nebezpečné bytosti. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, PS4, Xbox One
První hodina z Metal Gear Survive

První hodina z Metal Gear Survive

Pondělí 12.2.2018 12:00 - Abyste věděli, zda je tenhle survival spin-off série Metal Gear pro vás. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One
Druhé kolo veřejné bety Metal Gear Survive zahrne i PC verzi

Druhé kolo veřejné bety Metal Gear Survive zahrne i PC verzi

Čtvrtek 8.2.2018 15:12 - Vůbec poprvé si budou moci tento survival vyzkoušet i hráči na počítačích. Druhá beta je i pro PS4 a Xbox One. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Gameplay záběry lákají na betu Metal Gear Survive
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
LonelyAngel    Možná ve slevě koupím. Ale stejně pro mě osobně je to jen Metal Gear v "jádru". Tuhle sci-fi vážně nechci v dalších dílech.LonelyAngellonelyangel40025    18.1.2018 14:28 LonelyAngel

Možná ve slevě koupím. Ale stejně pro mě osobně je to jen Metal Gear v "jádru". Tuhle sci-fi vážně nechci v dalších dílech.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

patasde   4x   Mě se to líbí...patasdepatasde17625    17.1.2018 22:51 patasde

Mě se to líbí...

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (53 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole