Uživatel nepřihlášen
   

Nové video z Kingdom Come: Deliverance přibližuje herní prvky a možnosti

Středa 24.1.2018 18:27 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Očekávané RPG od Warhorse Studios konečně dělá dojem hotové hry připravené na vydání.

Vydání očekávaného RPG Kingdom Come: Deliverance je už za rohem, což znamená, že marketingová kampaň je i nadále v plném proudu. O tom svědčí i nově zveřejněné gameplay video. To se zaměřuje na hlavní prvky, možnosti a taktiky, které byste si měli osvojit, jestli hodláte při hraní Kingdom Come přežít.

Kromě mnohokrát viděných prvků typu soubojového systému, oblečení založeného na vrstvách, různého řešení různých situací a překrásného prostředí uvidíte i všelijaké maličkosti. Zraněný protivník se kupříkladu může vzdát a je na vás, co s ním v tu chvíli uděláte. A jestli je naopak zraněná vaše postava, je moudré využít obvazy. Ty sice zastaví krvácení, ale ránu nevyléčí. O léčbu se postará spánek, návštěva léčitele, lektvar, který si můžete sami uvařit, a do určité míry jídlo a alkohol.

Napříč herním světem můžete cestovat nejen pěšky, ale i v sedle koně. Kingdom Come: Deliverance zahrnuje hned několik typů koní s odlišnými statistikami a vlastnostmi. Každého koně lze pak vybavit zbrojí nebo postrojem.Jakmile se setmí, může být správný čas na okrádání nic netušících, v ideálním případě opilých vesničanů a měšťanů. Kupci například nemusí nosit své zboží neustále s sebou, raději ho nechají doma pod zámkem. Při použití správných schopností tak lze ukrást kupci klíč z kapsy a vloupat se na jeho pozemek. V tom vám však mohou bránit hlídací psi, kteří jsou schopní rázem zburcovat okolí. Stačí ale kus flákoty a pes rázem přestává být problém. V samotném domě se můžete pro změnu srazit s najatými strážnými, ale stejně tak se může stát, že usnou, což usnadňuje jejich zneškodnění.

Pozorní musíte být i při páčení zámků. Selhání je dost hlasité a může mít za následek probuzení obyvatel domu, kteří na vás pošlou stráže. Pak máte na výběr boj a pokus o tichý a nenápadný útěk. Likvidace stráže může mít za následek, že už nebudete mít možnost vrátit se do stejného města nebo vesnice, proto je moudřejší se vzdát a pokusit se zachránit si trochu reputace. V takovém případě se možná dokážete ze svízelné situace vymluvit. Je ale rozhodující úroveň schopnosti mluvení, vzhled vaší postavy a její reputace. Jestli selžete, musíte si vybrat mezi vězením nebo zaplacením poplatku.

Závěr nového videa nabízí ukázku řešení jednoho z úkolů, který hráče zavede do Sázavy. Do ní se můžete dostat třeba díky rychlému cestování, které však není alternativou teleportu. Během rychlého cestování čas plyne stejně jako normálně, což má za následek hlad a únavu, stejně tak může na cestě čekat nějaké to nepříjemné překvapení, třeba přepadení bandity.

Celkově dělá video velmi slibný dojem a díky němu Kingdom Come: Deliverance konečně působí jako hotový produkt, který má vyjít za několik týdnů. Nezbývá než doufat, že samotná hra bude podobně přesvědčivá a po všech směrech funkční a vyladěná.

Souhrn informací z Redditu

Autor: Michal "Miky" Burian

Videem dnešní novinka nekončí. Komunita diskuzního fóra Reddit měla možnost PR manažérům položit různé otázky, na které dvojice odpovídala. Díky tomu byly potvrzeny dřívější obavy o podpoře HDR (High Dynamic Range - vysoký dynamický rozsah) s přirozenějšími barvami. Kingdom Come: Deliverance nebude bohužel HDR podporovat a Warhorse o podpoře této funkce neuvažují ani v budoucnu. Podle dřívějších informací je důvod prostý, hra běží na starší verzi CryEnginu, jež HDR také nepodporuje. Jeden z PR manažeru ale tvrdí, že i přes absenci HDR vypadá hra skvěle.

Středověké RPG bez draků a magie by v pozdější době mohlo dostat stále populárnější Photo mód, aby si hráči mohli nafotit zajímavé momenty ze hry, natočit si kameru podle svého a přidat různé efekty.

Rovněž byl potvrzen patch v den vydání. Warhorse zároveň připravují dodatečný obsah, o něm ale v současné době nechtějí mluvit. Místo toho zástupce tvůrčího celku napsal, že Kingdom Come: Deliverance je příběhová hra s více než čtyřmi hodinami cut-scén. Nějaké z nich nemusíte ani vidět, přehrávají se na základě vašich rozhodnutí. „Boj v naší hře je velmi intenzivní a jedinečný. Spolupracovali jsme na něm s profesionální šermíři v našem MoCap studiu. Díky tomu jsou animace skvělé a boj je velmi zábavný.“

Další část se už točila v podstatě kolem dříve zodpovězených otázek. Příběh Kingdom Come: Deliverance se bude skládat z 30 hlavních misí, některé jsou delší, jiné kratší, a 60 vedlejších úkolů a aktivit. Některé questy mají 3 až 5 různých způsobů, jak je můžete splnit/vyřešit. Při tom všem budete ovlivněni denním a nočním cyklem, který je stanoven na 96 minut a bohužel Warhorse neplánují přidat možnost 1:1, tuto možnost nabízí kupříkladu Zaklínač 3. Možná by se o to později mohla postarat komunitní modifikace. Ty mohou být později podporovány a moddeři by mohli zajistit i růst vlasů a vousů hlavního hrdiny. Ve hře totiž nic takového nebude.

Rozhodně nepočítejte s multiplayerem, 1v1 online souboje byly shozeny ze stolu. Pokud se ale budete chtít zúčastnit nějakého souboje, tak ve hře bude jedno nebo dvě místa, kde naleznete menší šermířský turnaj. Jako poslední jsme se dozvěděli o tom, z jakých her si Warhorse brali inspiraci. Jak se dalo očekávat, jde o kultovní klasiky v podobě titulů Oblivion, Ishar, Fallout, Darklands, Skyrim, Zaklínač a Dark Souls.

Kingdom Come: Deliverance na PS4 a Xboxu One poběží v rozlišení 900p, zatímco na PS4 Pro to bude 1080p a 1440p na Xboxu One X. Vše všech případech se bavíme o 30fps. Více jsme o tomto tématu psali zde.

Hra vyjde 13. února, předobjednáte na Xzone.czGameExpres.sk.

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Xbox One verze Kingdom Come: Deliverance se konečně dočkala patche 1.2

Pátek 23.2.2018 12:36 - Aktualizace přináší vylepšení plížení, opravy různých chyb nebo častější zašpinění lidí. Přečíst celý článek »

41 komentářů|Xbox One
Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů
 

Kingdom Come: Deliverance na jednom milionu prodaných kusů

Čtvrtek 22.2.2018 10:00 - V pražském studiu Warhorse jsou hodně spokojeni. Tržby přesáhly miliardu korun. Přečíst celý článek »

70 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance
 

Vyhrajte sběratelskou edici Kingdom Come: Deliverance

Středa 21.2.2018 18:00 - Výherce si vybere PC, PlayStation 4 nebo Xbox One verzi sběratelské edice českého středověkého RPG titulu. Přečíst celý článek »

52 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nové video z Kingdom Come: Deliverance přibližuje herní prvky a možnosti
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
theyseemerollin    Tak to si užij! Jedna z mála her kterou bych si chtěl na PC užít ve full detailech, jinak hraju už jen na PSku. :Dtheyseemerollintheyseemerollin33814    30.1.2018 20:20 theyseemerollin

@ odpověď na komentář od Keeper:Tak to si užij! Jedna z mála her kterou bych si chtěl na PC užít ve full detailech, jinak hraju už jen na PSku. :D

Keeper napsal:Já kvůli KC:D upgradoval celý pc... Takže už se na 13. těším :-D

Keeper   1x   Já kvůli KC:D upgradoval celý pc... Takže už se na 13. těším :-DKeeperkeeper7130    30.1.2018 19:41 Keeper

Já kvůli KC:D upgradoval celý pc... Takže už se na 13. těším :-D

theyseemerollin    Už se těším až se ktomu 17. 2. dostanu a jen ziše zavidim těm co to budou hrát už day1.theyseemerollintheyseemerollin33814    30.1.2018 18:47 theyseemerollin

Už se těším až se ktomu 17. 2. dostanu a jen ziše zavidim těm co to budou hrát už day1.

Norbi001   6x   Tak ti němečtí ignoranti a nedovzdělaná hov*a vyčítají Vávrovi, že v KC nebudou černoši a asiati. A vyzývají k tomu, abychom tu hru bojkotovali. Plus další emérickej youtuber poučoval Vávru o naší historii. :D Já když to četl, tak mě jenom bavilo, jak si nějakej tupej eméričan myslí, že Vávru, čecha, může poučovat o naší historii. Vávra mu to řekl přesně... "Ó prosím pane američane.... Poučte mě o naší historii. Vždyť já se tu jenom narodil a vím o tom hovno. Prosím poučte mne. " Oni si dokonce dovolí kecat vývojářům do hry. Já být Vávrou, tak nechám ty stěžovatele zbičovat. Co mají co kecat do NAŠÍ historie? Jejich drzost je neuvěřitelná. O historii ví hovno ale budou poučovat.Norbi001norbi00117630    30.1.2018 16:13 Norbi001

Tak ti němečtí ignoranti a nedovzdělaná hov*a vyčítají Vávrovi, že v KC nebudou černoši a asiati. A vyzývají k tomu, abychom tu hru bojkotovali. Plus další emérickej youtuber poučoval Vávru o naší historii. :D Já když to četl, tak mě jenom bavilo, jak si nějakej tupej eméričan myslí, že Vávru, čecha, může poučovat o naší historii. Vávra mu to řekl přesně... "Ó prosím pane američane.... Poučte mě o naší historii. Vždyť já se tu jenom narodil a vím o tom hovno. Prosím poučte mne. " Oni si dokonce dovolí kecat vývojářům do hry. Já být Vávrou, tak nechám ty stěžovatele zbičovat. Co mají co kecat do NAŠÍ historie? Jejich drzost je neuvěřitelná. O historii ví hovno ale budou poučovat.

Limec    pockam na free weekend a cesky dabing nez to koupimLimeclimec16105    27.1.2018 14:21 Limec

pockam na free weekend a cesky dabing nez to koupim

Lukaso23   3x   Bude to skvěle RPG škodě že není cz dabingLukaso23lukaso2362473    26.1.2018 15:38 Lukaso23

Bude to skvěle RPG škodě že není cz dabing

dustbincz    Rozhodně se těším :) teď jen ať se povede ještě optimalizace.dustbinczdustbincz2275    26.1.2018 06:46 dustbincz

@ odpověď na komentář od fordzy:Rozhodně se těším :) teď jen ať se povede ještě optimalizace.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

fordzy napsal:No... Vávra na svém twitteru postoval screenshoty z poslední verze po přidání ultra detailů. [ odkaz ]
Na výkoném PC bude hra vypadat fantasticky. Holt konzolové verze budou o něco horší.

iToast    Inventář/přehled postavy mi pořád připadá jako pěst na oko... jinak paráda!iToastitoast8080    25.1.2018 19:49 iToast

Inventář/přehled postavy mi pořád připadá jako pěst na oko... jinak paráda!Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

101macro    Jen pro upresneni - samozrejme, ze trava, stromy, hustota ruznych detailu atd ma vliv na vykon. Viz porovnejte oldgen s nextgen/pc GTA 5. Jednak rozliseni, ale ruzne detailnejsi textury - a mimochodem i ta travicka101macro101macro9481    25.1.2018 19:26 101macro

Jen pro upresneni - samozrejme, ze trava, stromy, hustota ruznych detailu atd ma vliv na vykon. Viz porovnejte oldgen s nextgen/pc GTA 5. Jednak rozliseni, ale ruzne detailnejsi textury - a mimochodem i ta travickaKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lukaso23    No jo dan je machr kdyby si vzal pod křídla mafiu 3 nemusela tak dopadnoutLukaso23lukaso2362473    25.1.2018 19:15 Lukaso23

No jo dan je machr kdyby si vzal pod křídla mafiu 3 nemusela tak dopadnout

CzePavel99    Já se teda těším čím dál víc. :) Opět parádní video, které ukázalo hodně možností. :)CzePavel99czepavel9911259    25.1.2018 17:11 CzePavel99

Já se teda těším čím dál víc. :) Opět parádní video, které ukázalo hodně možností. :)

Lazy    Ano ma to vliv na vykon, ale resime neco ineho :DLazylazy34358    25.1.2018 15:27 Lazy

@ odpověď na komentář od elvis12:Ano ma to vliv na vykon, ale resime neco ineho :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

elvis12 napsal:Moc tomu asi nerozumíš. Proč ve Skyrimu jsou holé pláně s pár keříky? Ani poslední Zaklínač s kvalitou vegetace nebyl žádná hitparáda. Snad jen Horizon ale ten engine Decima se prostě povedl. Hustota vegetace má zásadní vliv na výkon. Netvrdím, že AC má špatnou grafiku, jen nechápu jak někdo může tvrdit, že Kingdom com vypadá špatně

Ondrej_V   1x   Pěkný. Na hru se těším.Ondrej_Vondrej_v15018    25.1.2018 15:16 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od fordzy:Pěkný. Na hru se těším.

fordzy napsal:No... Vávra na svém twitteru postoval screenshoty z poslední verze po přidání ultra detailů. [ odkaz ]
Na výkoném PC bude hra vypadat fantasticky. Holt konzolové verze budou o něco horší.

fordzy    No... Vávra na svém twitteru postoval screenshoty z poslední verze po přidání ultra detailů. [ odkaz ]
Na výkoném PC bude hra vypadat fantasticky. Holt konzolové verze budou o něco horší.
fordzyfordzy2256
    25.1.2018 15:14
fordzy

@ odpověď na komentář od dustbincz:No... Vávra na svém twitteru postoval screenshoty z poslední verze po přidání ultra detailů. [ odkaz ]
Na výkoném PC bude hra vypadat fantasticky. Holt konzolové verze budou o něco horší.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

dustbincz napsal:Ale on má pravdu :-) vezmi si že ta grafika lepší být mohla ale nezvládali by ji konzole, protože hustota vegetace, různé kouřové efekty, apod mají velký vliv na FPS. Takže jeho komentář je absolutně na místě. Když jsem viděl AC: O na PS4 pro, tak mě to teda graficky nijak neuchvatilo. někde prostě vývojáři museli ubrat :-)

Limec   1x   vypada to moc dobreLimeclimec16105    25.1.2018 15:06 Limec

vypada to moc dobre

elvis12   5x   Moc tomu asi nerozumíš. Proč ve Skyrimu jsou holé pláně s pár keříky? Ani poslední Zaklínač s kvalitou vegetace nebyl žádná hitparáda. Snad jen Horizon ale ten engine Decima se prostě povedl. Hustota vegetace má zásadní vliv na výkon. Netvrdím, že AC má špatnou grafiku, jen nechápu jak někdo může tvrdit, že Kingdom com vypadá špatněelvis12elvis1239258    25.1.2018 13:59 elvis12

@ odpověď na komentář od Lazy:Moc tomu asi nerozumíš. Proč ve Skyrimu jsou holé pláně s pár keříky? Ani poslední Zaklínač s kvalitou vegetace nebyl žádná hitparáda. Snad jen Horizon ale ten engine Decima se prostě povedl. Hustota vegetace má zásadní vliv na výkon. Netvrdím, že AC má špatnou grafiku, jen nechápu jak někdo může tvrdit, že Kingdom com vypadá špatněKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lazy napsal:Nema :) jeden strom-spatna grafika, pet stromu-dobra grafika. :D az tu bude resit textury stromu, postrocesy, stinovani, nove technologie atd..., tak pak se muzeme bavit o grafice.

Lootmaster    :D to jsou mi věci ...Lootmasterlootmaster5989    25.1.2018 13:36 Lootmaster

:D to jsou mi věci ...

TheStargat3    Lesy v KD: C budou méně hustší oproti betě, ale za to bude v lesích lepší nasvícení, tvrdí na redditu. Je to fakt škoda, ale někde ubrat museli no... Někde se ta optimalizace projevit musela, na oplátku vylepšili to nasvícení (nepočítám HDR, které v KD: C být nemůže i kdyby to vývojáři chtěli - CryEngine ho prostě nepodporuje) . Jsem rád, že se vývojáři budou o hru starat i v budoucnu a s velkou pravděpodobností se dočkáme věcí, které nestihli implementovat.TheStargat3thestargat39408    25.1.2018 12:36 TheStargat3

@ odpověď na komentář od dustbincz:Lesy v KD: C budou méně hustší oproti betě, ale za to bude v lesích lepší nasvícení, tvrdí na redditu. Je to fakt škoda, ale někde ubrat museli no... Někde se ta optimalizace projevit musela, na oplátku vylepšili to nasvícení (nepočítám HDR, které v KD: C být nemůže i kdyby to vývojáři chtěli - CryEngine ho prostě nepodporuje) . Jsem rád, že se vývojáři budou o hru starat i v budoucnu a s velkou pravděpodobností se dočkáme věcí, které nestihli implementovat.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

dustbincz napsal:Ale on má pravdu :-) vezmi si že ta grafika lepší být mohla ale nezvládali by ji konzole, protože hustota vegetace, různé kouřové efekty, apod mají velký vliv na FPS. Takže jeho komentář je absolutně na místě. Když jsem viděl AC: O na PS4 pro, tak mě to teda graficky nijak neuchvatilo. někde prostě vývojáři museli ubrat :-)

Lazy   1x   Nema :) jeden strom-spatna grafika, pet stromu-dobra grafika. :D az tu bude resit textury stromu, postrocesy, stinovani, nove technologie atd..., tak pak se muzeme bavit o grafice.Lazylazy34358    25.1.2018 12:27 Lazy

@ odpověď na komentář od dustbincz:Nema :) jeden strom-spatna grafika, pet stromu-dobra grafika. :D az tu bude resit textury stromu, postrocesy, stinovani, nove technologie atd..., tak pak se muzeme bavit o grafice.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl autorem naposledy upraven 25.1.2018 12:33

Původní verze před úpravami:Nema :) jeden strom-spatna grafika, pet stromu-dobra grafika. :D

dustbincz napsal:Ale on má pravdu :-) vezmi si že ta grafika lepší být mohla ale nezvládali by ji konzole, protože hustota vegetace, různé kouřové efekty, apod mají velký vliv na FPS. Takže jeho komentář je absolutně na místě. Když jsem viděl AC: O na PS4 pro, tak mě to teda graficky nijak neuchvatilo. někde prostě vývojáři museli ubrat :-)

dustbincz    Ale on má pravdu :-) vezmi si že ta grafika lepší být mohla ale nezvládali by ji konzole, protože hustota vegetace, různé kouřové efekty, apod mají velký vliv na FPS. Takže jeho komentář je absolutně na místě. Když jsem viděl AC: O na PS4 pro, tak mě to teda graficky nijak neuchvatilo. někde prostě vývojáři museli ubrat :-)dustbinczdustbincz2275    25.1.2018 12:19 dustbincz

@ odpověď na komentář od Lazy:Ale on má pravdu :-) vezmi si že ta grafika lepší být mohla ale nezvládali by ji konzole, protože hustota vegetace, různé kouřové efekty, apod mají velký vliv na FPS. Takže jeho komentář je absolutně na místě. Když jsem viděl AC: O na PS4 pro, tak mě to teda graficky nijak neuchvatilo. někde prostě vývojáři museli ubrat :-)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Lazy napsal:grafika=husta vegetece :D dobre no.

Benál   1x   Hře držím palce. Kupovat zatím nebudu. Počkám si na recenze. Jinak ten bojkot kvůli tomu, že ve hře nejsou jiné rasy mě rozesmál. Já když jdu u nás přes vesnice tak nenarazim běžně na černochy ani dneska a asi bych musel hledat dost dlouho. Jak se tedy někdo může zlobit, že v okruhu celkem malé oblasti ve středověké Evropě nežijí černoši? :D :D :D Myslím, že je to zase jen výmysl pár křiklounů. Normální hráči s ciziny to snad vidí stejně a na nějakej bojkot hry se vykašlou. Všichni cizinci přece nemůžou bejt tak blbí nebo jo? :DBenálbenal37747    25.1.2018 12:17 Benál

Hře držím palce. Kupovat zatím nebudu. Počkám si na recenze. Jinak ten bojkot kvůli tomu, že ve hře nejsou jiné rasy mě rozesmál. Já když jdu u nás přes vesnice tak nenarazim běžně na černochy ani dneska a asi bych musel hledat dost dlouho. Jak se tedy někdo může zlobit, že v okruhu celkem malé oblasti ve středověké Evropě nežijí černoši? :D :D :D Myslím, že je to zase jen výmysl pár křiklounů. Normální hráči s ciziny to snad vidí stejně a na nějakej bojkot hry se vykašlou. Všichni cizinci přece nemůžou bejt tak blbí nebo jo? :D

101macro   3x   KC jsem zatim nemel moznost nikde vyzkouset, ale take se ji zastavam, uz kvuli syrovosti v tom, jak hru hrat. A take proto, ze je to ryze ceske prostredi-to tu priznejme si na mezinarodni scene jeste nebylo. A hra vypada uzasne.
Dovolim si take zminit, ze na zminene serii AC vzdy pracuji stovky, ne-li tisice lidi-at jsou to poradci v kostymech, historii, scenariste a nebo primo technicky vyvoj. Nejsem odbornik, ale je mi jasne, ze to je ten duvod, proc tak obri hru dokazou vytvorit za relativne kratky cas.
Naproti tomu takove KC vytvari mnohem mene lidi. . jedine minus opravdu je, ze se o tom tak dlouho mluvi a vychazi to az ted. Podobne jako kdybych do auta nenalil olej a nejakou dobu by se ten motor uz opotrebovaval
101macro101macro9481
    25.1.2018 11:54
101macro

KC jsem zatim nemel moznost nikde vyzkouset, ale take se ji zastavam, uz kvuli syrovosti v tom, jak hru hrat. A take proto, ze je to ryze ceske prostredi-to tu priznejme si na mezinarodni scene jeste nebylo. A hra vypada uzasne.
Dovolim si take zminit, ze na zminene serii AC vzdy pracuji stovky, ne-li tisice lidi-at jsou to poradci v kostymech, historii, scenariste a nebo primo technicky vyvoj. Nejsem odbornik, ale je mi jasne, ze to je ten duvod, proc tak obri hru dokazou vytvorit za relativne kratky cas.
Naproti tomu takove KC vytvari mnohem mene lidi. . jedine minus opravdu je, ze se o tom tak dlouho mluvi a vychazi to az ted. Podobne jako kdybych do auta nenalil olej a nejakou dobu by se ten motor uz opotrebovaval Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

HAVIROV29   5x   Sem slepej ? ted beru ciste grafiku neboli vasi povrchnost :) ) ) mam aco origo ano je to moc hezke atd , ale myslim si a ted nepocitam Crisis ten si vazne uz nepamatuji tak krom neho mi prijde jako nejhezci hra , samozrejme kazdy to muze vnimat jinak ale nechapu jak nekdo muze tvrdit ze je zastarala, to jako vazne? , naopak pokud bezi na starem enginu tak je o to vice jeste super :) a potom v mafii me bavil pribeh a dohral jsem to pres 100x a to je psane realne ne aby to vyznelo, protoze proste styl tech textu y vypraveni aspon pro me byl fenomenalni a vidim to i na kc je videt ze se pod to podepisuje stejnej autor .... . za me se mi to libi a pro ty co to pisou jo sem hloupa slepice co jde ze stadem :D kdyby to nekdo nepochopil malokdy se s nekym shodnu :) ) ) )HAVIROV29havirov2928554    25.1.2018 11:29 HAVIROV29

Sem slepej ? ted beru ciste grafiku neboli vasi povrchnost :) ) ) mam aco origo ano je to moc hezke atd , ale myslim si a ted nepocitam Crisis ten si vazne uz nepamatuji tak krom neho mi prijde jako nejhezci hra , samozrejme kazdy to muze vnimat jinak ale nechapu jak nekdo muze tvrdit ze je zastarala, to jako vazne? , naopak pokud bezi na starem enginu tak je o to vice jeste super :) a potom v mafii me bavil pribeh a dohral jsem to pres 100x a to je psane realne ne aby to vyznelo, protoze proste styl tech textu y vypraveni aspon pro me byl fenomenalni a vidim to i na kc je videt ze se pod to podepisuje stejnej autor .... . za me se mi to libi a pro ty co to pisou jo sem hloupa slepice co jde ze stadem :D kdyby to nekdo nepochopil malokdy se s nekym shodnu :) ) ) )

Lazy   1x   grafika=husta vegetece :D dobre no.Lazylazy34358    25.1.2018 11:05 Lazy

@ odpověď na komentář od elvis12:grafika=husta vegetece :D dobre no.

elvis12 napsal:O čem to tady meleš? Jak si někdo může stěžovat u této hry na grafiku? Podívej se jakou má ta hra hustotu vegetace a jak vypadá takovej les. Ten tvůj AC s holou pouští se může jít zahrabat i s tím HDR

elvis12   2x   O čem to tady meleš? Jak si někdo může stěžovat u této hry na grafiku? Podívej se jakou má ta hra hustotu vegetace a jak vypadá takovej les. Ten tvůj AC s holou pouští se může jít zahrabat i s tím HDRelvis12elvis1239258    25.1.2018 10:29 elvis12

@ odpověď na komentář od Carljack:O čem to tady meleš? Jak si někdo může stěžovat u této hry na grafiku? Podívej se jakou má ta hra hustotu vegetace a jak vypadá takovej les. Ten tvůj AC s holou pouští se může jít zahrabat i s tím HDRKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Carljack napsal:Tak se tu setkávám s komentujícími, se kterými se setkávám poprvé.
Naopak, hry Kingdom Come se naprosto pod každým článkem zastávám a již od oznámení jí plně podporuji.
Vyzkoušet jsem si jí jel na Gamescom a PS4 verzi i na PS Nation (která nedopadla dle mého vůbec dobře) .

Narážka na grafiku AC: Origins není jen tak hozená do větru, v posledních několika diskuzích se totiž toto velmi řešilo. Právě i narážky typu: V době, kdy máme AC: Origins se nemůže hra jako je Kingdom Come někomu líbit. Což si absolutně nemyslím.
Bohužel se hra vyvíjí hrozně dlouho a všichni víme, že to už tak nějak k Vávrovi patří, jenže díky tomu je vyvíjena na starším CryEnginu, kdy nejsou schopni rozjet ani už pomalu standardní věc jako je HDR či 4K obraz. Ale i to je v pořádku, ale prostě i když hru zastáváme a těšíme se na ní, tak sundejme si růžové brýle a řekněme si sami, že ta hra prostě nevypadá tak graficky dokonale, jak by v dnešní době mohla.
Aneb jak už bylo řečeno: , , Vávra není jouda a na hře nedělají pekaři a instalatéř'' - Takže tím grafiku omlouvat by bylo velmi nesprávné. Kór když na ní dělá tým skvělých programátorů a grafiků, kteří by klidně i vymazlenou grafiku zvládli.
A úplně to samé si dovolím říci i o hře jako je Dragon Quest XI, což je též hra která se graficky nemůže srovnávat s hrami jako God of War, AC: Origins a podobné. Přesto je to hra plná neuvěřitelných mechanismů, dlouhé hratelnosti, milionů fantastických detailů a jistě i nádherného příběhu, na který se nemohu dočkat!
A co se týče hodin, tak zde jde zase o narážku na to, že nám po celou dobu počáteční propagandy slibovali TŘI části hry, tudíž Act 1 - 3. Díky čemuž by šlo o poměrně obrovský titul po vydání všech tří Actů.

Lazy    Doufam ze to video nebylo z konzolove verze (hrano na gamepadu) , pac pokud ano tak hra ma problemy s propady fps pod 30 :DLazylazy34358    25.1.2018 10:10 Lazy

Doufam ze to video nebylo z konzolove verze (hrano na gamepadu) , pac pokud ano tak hra ma problemy s propady fps pod 30 :D

Ľubor Fabian    asi som jedini ale celi tento hype kolo hry ma mija, asi pockam na cz dabing a potom sa rozhodne ;-)Ľubor Fabianlubor-fabian9332    25.1.2018 10:01 Ľubor Fabian

asi som jedini ale celi tento hype kolo hry ma mija, asi pockam na cz dabing a potom sa rozhodne ;-)

Marllone    Začíná se mi to líbit. Ale potřebuju prostě minimálně německý dabing, ta angličtina bolí. Ale na to bylo řečeno mnoho, ruská angličtina v Praze z Deus Ex vývojářům taky byla Šimák.Marllonemarllone34826    25.1.2018 09:26 Marllone

Začíná se mi to líbit. Ale potřebuju prostě minimálně německý dabing, ta angličtina bolí. Ale na to bylo řečeno mnoho, ruská angličtina v Praze z Deus Ex vývojářům taky byla Šimák.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Carljack   4x   Tak se tu setkávám s komentujícími, se kterými se setkávám poprvé.
Naopak, hry Kingdom Come se naprosto pod každým článkem zastávám a již od oznámení jí plně podporuji.
Vyzkoušet jsem si jí jel na Gamescom a PS4 verzi i na PS Nation (která nedopadla dle mého vůbec dobře) .

Narážka na grafiku AC: Origins není jen tak hozená do větru, v posledních několika diskuzích se totiž toto velmi řešilo. Právě i narážky typu: V době, kdy máme AC: Origins se nemůže hra jako je Kingdom Come někomu líbit. Což si absolutně nemyslím.
Bohužel se hra vyvíjí hrozně dlouho a všichni víme, že to už tak nějak k Vávrovi patří, jenže díky tomu je vyvíjena na starším CryEnginu, kdy nejsou schopni rozjet ani už pomalu standardní věc jako je HDR či 4K obraz. Ale i to je v pořádku, ale prostě i když hru zastáváme a těšíme se na ní, tak sundejme si růžové brýle a řekněme si sami, že ta hra prostě nevypadá tak graficky dokonale, jak by v dnešní době mohla.
Aneb jak už bylo řečeno: , , Vávra není jouda a na hře nedělají pekaři a instalatéř'' - Takže tím grafiku omlouvat by bylo velmi nesprávné. Kór když na ní dělá tým skvělých programátorů a grafiků, kteří by klidně i vymazlenou grafiku zvládli.
A úplně to samé si dovolím říci i o hře jako je Dragon Quest XI, což je též hra která se graficky nemůže srovnávat s hrami jako God of War, AC: Origins a podobné. Přesto je to hra plná neuvěřitelných mechanismů, dlouhé hratelnosti, milionů fantastických detailů a jistě i nádherného příběhu, na který se nemohu dočkat!
A co se týče hodin, tak zde jde zase o narážku na to, že nám po celou dobu počáteční propagandy slibovali TŘI části hry, tudíž Act 1 - 3. Díky čemuž by šlo o poměrně obrovský titul po vydání všech tří Actů.
Carljackcarljack3570
    25.1.2018 09:05
Carljack

@ odpověď na komentář od thievil:Tak se tu setkávám s komentujícími, se kterými se setkávám poprvé.
Naopak, hry Kingdom Come se naprosto pod každým článkem zastávám a již od oznámení jí plně podporuji.
Vyzkoušet jsem si jí jel na Gamescom a PS4 verzi i na PS Nation (která nedopadla dle mého vůbec dobře) .

Narážka na grafiku AC: Origins není jen tak hozená do větru, v posledních několika diskuzích se totiž toto velmi řešilo. Právě i narážky typu: V době, kdy máme AC: Origins se nemůže hra jako je Kingdom Come někomu líbit. Což si absolutně nemyslím.
Bohužel se hra vyvíjí hrozně dlouho a všichni víme, že to už tak nějak k Vávrovi patří, jenže díky tomu je vyvíjena na starším CryEnginu, kdy nejsou schopni rozjet ani už pomalu standardní věc jako je HDR či 4K obraz. Ale i to je v pořádku, ale prostě i když hru zastáváme a těšíme se na ní, tak sundejme si růžové brýle a řekněme si sami, že ta hra prostě nevypadá tak graficky dokonale, jak by v dnešní době mohla.
Aneb jak už bylo řečeno: , , Vávra není jouda a na hře nedělají pekaři a instalatéř'' - Takže tím grafiku omlouvat by bylo velmi nesprávné. Kór když na ní dělá tým skvělých programátorů a grafiků, kteří by klidně i vymazlenou grafiku zvládli.
A úplně to samé si dovolím říci i o hře jako je Dragon Quest XI, což je též hra která se graficky nemůže srovnávat s hrami jako God of War, AC: Origins a podobné. Přesto je to hra plná neuvěřitelných mechanismů, dlouhé hratelnosti, milionů fantastických detailů a jistě i nádherného příběhu, na který se nemohu dočkat!
A co se týče hodin, tak zde jde zase o narážku na to, že nám po celou dobu počáteční propagandy slibovali TŘI části hry, tudíž Act 1 - 3. Díky čemuž by šlo o poměrně obrovský titul po vydání všech tří Actů.

thievil napsal:děláš si prdel ? :D ty ccheš srovnávat nové AC s hrou od vývojářu co dělají první takovou (zatím) "pořádnou" hru v ČR ? ? btw. 30 misí je málo ? s tou obtížností soubojů + vedlejší mise, myslím že u některých né-li u většiny ten čas bude i 50+.

navvrat   1x   Vypadá to celkem dobře, pár věc í mě tam bude 100% sr. . Všimli jste si jak jsou všichni bezpáteřní šmejdi ? :D mrtvoly si složí hlavu do klína jak baletky :D A mohli by někdy opravdu natočit reálnou jízdu na koni a podívat se, tady mi to přijde jako jízda na šicím stroji.navvratnavvrat15360    25.1.2018 08:39 navvrat

Vypadá to celkem dobře, pár věc í mě tam bude 100% sr. . Všimli jste si jak jsou všichni bezpáteřní šmejdi ? :D mrtvoly si složí hlavu do klína jak baletky :D A mohli by někdy opravdu natočit reálnou jízdu na koni a podívat se, tady mi to přijde jako jízda na šicím stroji.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (59 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12148 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Gaming Setup + Collectors Edition (3 příspěvky), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků), Nový notebook (30 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Metal Gear Survive

Recenze - 23.2.2018
 
Metal Gear Survive

Konami si pro nás připravilo hru, ve které musíte přežít. Nebo lépe řečeno: kterou musíte přežít. Tak snad příště…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole