Uživatel nepřihlášen
     

Hlasujte v anketě JRC Ceny hráčů 2017

Sobota 27.1.2018 17:30 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Hlasujte pro hry z loňského roku, které si zaslouží vyhrát v několika kategoriích.

Hry roku 2017 podle komunity Zing.cz již několik dnů známe. Hrou roku se stalo akční dobrodružství Horizon: Zero Dawn pro PlayStation 4. Jak ale dopadne anketa o nejlepší hry loňského roku napříč českým internetem? To jsme se rozhodli zjistit a vůbec poprvé se magazín Zing.cz stal součástí ankety Ceny hráčů, kterou pořádá Re-Play společně s dalšími partnery.

Kromě toho jsme za Zing jmenovali hry, které by v anketě rozhodně neměly chybět. Do 28. února 2018 můžete hlasovat a podílet se na rozhodnutí, které hry loňského roku jsou těmi nejlepšími. Hlasovat můžete v následujících kategoriích: Mobilní hra roku, Herní soundtrack roku, Sportovní/závodní hra roku, Nejlepší technické zpracování, Vývojář roku, RPG roku, Příběh roku, Akční hra roku, Konzolová hra roku, PC hra roku, Česko-Slovenská hra roku a Hra roku. V každé kategorii můžete vybírat z pěti her, nominovaných porotou složenou z redakcí předních českých a slovenských webů, či nominovat vlastního favorita.

Hlasování končí 28. února a slavnostní vyhlášení proběhne 15. března.


Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: hry roku
Související novinky
 
Nominacím D.I.C.E. Awards vévodí Horizon: Zero Dawn

Nominacím D.I.C.E. Awards vévodí Horizon: Zero Dawn

Pondělí 15.1.2018 10:38 - Několik nominací má i nová Zelda, plošinovka Cuphead nebo Hellblade: Senua’s Sacrifice. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS4, Xbox One, PSV, Wii U, 3DS
Nejlepší a nejhorší hry roku podle Metacritic
 

Nejlepší a nejhorší hry roku podle Metacritic

Pondělí 8.1.2018 15:00 - Ještě jednou se ohlédneme za loňským rokem. Server Metacritic zveřejnil žebříček nejlepších a nejhorších her roku 2017 a k tomu přidal i zajímavé statistiky jednotlivých platforem. Přečíst celý článek »

22 komentářů|PC, PS4, Xbox One, PSV, 3DS, Switch
Nejlepší modifikace a nezávislé hry podle ModDB a IndieDB

Nejlepší modifikace a nezávislé hry podle ModDB a IndieDB

Neděle 1.1.2017 13:33 - Čtenáři a redaktoři zvolili nejlepší modifikace a nezávislé hry roku 2016. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Hlasujte v anketě JRC Ceny hráčů 2017
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Strec    Já většinou hlasuju na hry, ktery můžu nějak výrazněji zhodnotit. Protože jsem toho tolik nehrál, tak to bylo celkem rychli. Nebylo z čeho zase tak nějak volit a to co nemám nebo jsem nehrál pro mě není TOPka. Tím bylo pro mě jasno a žádné zdržovačky.Strecstrec4311    28.1.2018 16:16 Strec

@ odpověď na komentář od Playman:Já většinou hlasuju na hry, ktery můžu nějak výrazněji zhodnotit. Protože jsem toho tolik nehrál, tak to bylo celkem rychli. Nebylo z čeho zase tak nějak volit a to co nemám nebo jsem nehrál pro mě není TOPka. Tím bylo pro mě jasno a žádné zdržovačky.

Playman napsal:"tak mám užší výběr" Já všechny pro které jsem hlasoval jsem alespoň hrál nebo o nich vím hodně informací.

SamFisher    jj máš recht :DSamFishersamfisher16017    28.1.2018 10:09 SamFisher

@ odpověď na komentář od Strec:jj máš recht :D

Strec napsal:Tady to už dál nerozjížděj nebo z tebe ještě udělají hatera té hry a jejich datadisků. Loni jsem se s těma mlýnama taky snažil bojovat, že to je na sílu narváno i do nepatřičných kategorií. Marně a ještě jsem byl za hatera samotné hry.
Letos jsem to naflakal bez většího zamyšlení. Stejnak jsem moc her nezahrál (hlavně nedohrál) , tak mám užší výběr.

Playman    "tak mám užší výběr" Já všechny pro které jsem hlasoval jsem alespoň hrál nebo o nich vím hodně informací.Playmanplayman62    28.1.2018 04:05 Playman

"tak mám užší výběr" Já všechny pro které jsem hlasoval jsem alespoň hrál nebo o nich vím hodně informací.

Strec   2x   Tady to už dál nerozjížděj nebo z tebe ještě udělají hatera té hry a jejich datadisků. Loni jsem se s těma mlýnama taky snažil bojovat, že to je na sílu narváno i do nepatřičných kategorií. Marně a ještě jsem byl za hatera samotné hry.
Letos jsem to naflakal bez většího zamyšlení. Stejnak jsem moc her nezahrál (hlavně nedohrál) , tak mám užší výběr.
Strecstrec4311
    28.1.2018 02:20
Strec

@ odpověď na komentář od SamFisher:Tady to už dál nerozjížděj nebo z tebe ještě udělají hatera té hry a jejich datadisků. Loni jsem se s těma mlýnama taky snažil bojovat, že to je na sílu narváno i do nepatřičných kategorií. Marně a ještě jsem byl za hatera samotné hry.
Letos jsem to naflakal bez většího zamyšlení. Stejnak jsem moc her nezahrál (hlavně nedohrál) , tak mám užší výběr.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.czKomentář byl autorem naposledy upraven 28.1.2018 02:31

Původní verze před úpravami:Tady to už dál nerozjížděj nebo z tebe ještě udělají hatera té hry a jejich datadisků. Loni jsem se s těma mlýnama taky snažil bojovat, že to je na sílu narváno i do nepatřičných kategorií. Marně a ještě jsem byl za hatera samotné hry.

SamFisher napsal:Odhlasováno. :-) letos mě těší že tam není žádné DLC , které nemá co dělat v nesprávných kategoriích (jako loni ;-) ) počkat.... ATS: New Mexico (DLC) v kategorii československá hra roku? Ok , beru zpět co jsem říkal.... je to fail jako loni :thumbup:

Playman    Odhlasováno. PUBG stejně vyhraje na to sázím svoje boty. 8-)

Strec: Lepší neřešit.

SamFisher: Datadisk ať tak či tak. Je to hra.
Playmanplayman62
    28.1.2018 02:07
Playman

Odhlasováno. PUBG stejně vyhraje na to sázím svoje boty. 8-)

Strec: Lepší neřešit.

SamFisher: Datadisk ať tak či tak. Je to hra.Komentář byl autorem naposledy upraven 28.1.2018 02:28

Původní verze před úpravami:Odhlasováno. PUBG stejně vyhraje na to sázím svoje boty. 8-)

Cokovenecek    Promiňte, ale to raději Ordinaci nebo Soukupa, protože i to převyšuje kvalitou tyto "ceny". :DCokovenecekcokovenecek73104    27.1.2018 22:44 Cokovenecek

Promiňte, ale to raději Ordinaci nebo Soukupa, protože i to převyšuje kvalitou tyto "ceny". :D

dinss   3x   To je strašný. Hrál jsi místo hry datadisk. :D Někdo dělá bohužel kvalitnější datadisky než samotné hry.dinssdinss71858    27.1.2018 21:37 dinss

@ odpověď na komentář od SamFisher:To je strašný. Hrál jsi místo hry datadisk. :D Někdo dělá bohužel kvalitnější datadisky než samotné hry.

SamFisher napsal:ano kvalitnější, že to slůvko , , datadisk" se nějak asi ztratilo, když to vyhrávalo , , HRU" roku 8-)

SamFisher    ano kvalitnější, že to slůvko , , datadisk" se nějak asi ztratilo, když to vyhrávalo , , HRU" roku 8-)SamFishersamfisher16017    27.1.2018 20:38 SamFisher

@ odpověď na komentář od dinss:ano kvalitnější, že to slůvko , , datadisk" se nějak asi ztratilo, když to vyhrávalo , , HRU" roku 8-)

dinss napsal:Myslíš DATADISK k poslednímu Zaklínači? Jo, to ''DLC'' bylo kvalitnější než některé AAA hry.

dinss   7x   Myslíš DATADISK k poslednímu Zaklínači? Jo, to ''DLC'' bylo kvalitnější než některé AAA hry.dinssdinss71858    27.1.2018 19:46 dinss

@ odpověď na komentář od SamFisher:Myslíš DATADISK k poslednímu Zaklínači? Jo, to ''DLC'' bylo kvalitnější než některé AAA hry.

SamFisher napsal:Odhlasováno. :-) letos mě těší že tam není žádné DLC , které nemá co dělat v nesprávných kategoriích (jako loni ;-) ) počkat.... ATS: New Mexico (DLC) v kategorii československá hra roku? Ok , beru zpět co jsem říkal.... je to fail jako loni :thumbup:

SamFisher   4x   Odhlasováno. :-) letos mě těší že tam není žádné DLC , které nemá co dělat v nesprávných kategoriích (jako loni ;-) ) počkat.... ATS: New Mexico (DLC) v kategorii československá hra roku? Ok , beru zpět co jsem říkal.... je to fail jako loni :thumbup:SamFishersamfisher16017    27.1.2018 17:45 SamFisher

Odhlasováno. :-) letos mě těší že tam není žádné DLC , které nemá co dělat v nesprávných kategoriích (jako loni ;-) ) počkat.... ATS: New Mexico (DLC) v kategorii československá hra roku? Ok , beru zpět co jsem říkal.... je to fail jako loni :thumbup:

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (45 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12143 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Jaký monitor? (13 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole