Uživatel nepřihlášen
   

DLC k Far Cry 5 nás vezmou do Vietnamu, na Mars a za zombíky

Pátek 2.2.2018 15:48 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Odhalení Season Passu s trojicí větších expanzí doprovází příběhový trailer s českými titulky a Far Cry 3 pro PS4 a Xbox One.

Francouzská vydavatelská společnost Ubisoft si dnes pro fanoušky Far Cry 5 připravila dvě novinky. Začneme tou příjemnější zprávou, tedy novým trailerem. Ten se zaměřil na příběhové pozadí hry. „Projekt Brána Edenu, kult Soudného dne vedený Josephem Seedem, převzal kontrolu nad Hope County v Montaně. Ty teď musíš zažehnout jiskru odboje a přivést kult před spravedlnost,“ dočteme se v popisku videa. Příběhový trailer má české titulky.

Zároveň byl oznámen Season Pass, který je součástí Gold edice a bude se prodávat i samostatně. Ubisoft počítá s trojicí větších rozšíření, ve kterých se podíváme do jiných prostředí. V Hours of Darkness se vydáme do Vietnamu, kde budeme bojovat proti vojákům Vietkongu. V Dead Living Zombies budeme čelit krvelačným nemrtvým a díky Lost on Mars opustíme Zemi, přesuneme se na Mars plného nebezpečných pavouků.

Mars s pavouky a několik scénářů se zombíky zní jako pokračování skvělého Far Cry 3: Blood Dragon. Pokud Ubisoft nabídne něco podobného, bude to skvělé. Tyhle šílenosti já můžu.


Majitelé Season Passu k PS4 a Xbox One verzím Far Cry 5 navíc obdrží bez dalších investic Far Cry 3 Classic Edition, ale jen singleplayer. Far Cry 3 se bude na PS4 a Xboxu One prodávat i samostatně, a to během letošního léta. Se Season Passem si Far Cry 3 užijete o čtyři týdny dříve. Hru samozřejmě dostanou i majitelé Season Passu na PC, v tomto případě však půjde o původní PC verzi. Ve Far Cry 3 budete v kůži Jasona Brodyho bojovat na tropickém ostrově proti šílenci jménem Vaas, abyste zachránili své kamarády.

Far Cry 5 vyjde 27. března 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky. Hru předobjednáte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Zdroj: Tisková zpráva

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: Far Cry 5
Far Cry 5 na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Far Cry 5 Screenshot ze hry Far Cry 5 Screenshot ze hry Far Cry 5 Screenshot ze hry Far Cry 5 Screenshot ze hry Far Cry 5 Screenshot ze hry Far Cry 5 Screenshot ze hry Far Cry 5 Screenshot ze hry Far Cry 5
Související novinky
 
Teleshopping láká na dražší edice Far Cry 5

Teleshopping láká na dražší edice Far Cry 5

Sobota 17.2.2018 09:37 - Dvojice moderátorů se nám snaží prodat jednu ze dvou sběratelských edic Far Cry 5. Přečíst celý článek »

11 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Pět minut ve 4K z Far Cry 5

Pět minut ve 4K z Far Cry 5

Pondělí 12.2.2018 10:36 - Nové gameplay záběry představují tři způsoby, jak vyčistit nepřátelskou základnu. Zvolit můžete odstřelování protivníků z dálky, tradičnější kradmý postup a samozřejmě Rambo styl s celou řadou zbraní. Přečíst celý článek »

13 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Seznamte se s hrdiny Far Cry 5

Seznamte se s hrdiny Far Cry 5

Čtvrtek 8.2.2018 19:30 - Hurk, Jess Blacková, Nick Rye, Sharky Boshaw, Grace Armstrongová, Adelaide Drubmanová a Boomer. Přečíst celý článek »

28 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince DLC k Far Cry 5 nás vezmou do Vietnamu, na Mars a za zombíky
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
23cicer    farcry nekdy daval smysl jo ( (: obcas si dam rad pauzu od hlubokosmyslnej rpgecek a necham se unaset bezbrehou akci. . jednou to sou vidlaci a jindy jednotky demokraticke osvobozenecke milice. .23cicer23cicer7279    7.2.2018 18:04 23cicer

farcry nekdy daval smysl jo ( (: obcas si dam rad pauzu od hlubokosmyslnej rpgecek a necham se unaset bezbrehou akci. . jednou to sou vidlaci a jindy jednotky demokraticke osvobozenecke milice. .Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CzechNeverEnd    Nic takovýho netvrdim ;-) .CzechNeverEndczechneverend21707    7.2.2018 14:27 CzechNeverEnd

@ odpověď na komentář od Chesse:Nic takovýho netvrdim ;-) .

Chesse napsal:FC3 Blood Dragon taky nemel zadnou navaznost na FC3 ;) a bylo to skvele DLC

Chesse    FC3 Blood Dragon taky nemel zadnou navaznost na FC3 ;) a bylo to skvele DLCChessechesse22383    7.2.2018 13:44 Chesse

@ odpověď na komentář od CzechNeverEnd:FC3 Blood Dragon taky nemel zadnou navaznost na FC3 ;) a bylo to skvele DLCKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

CzechNeverEnd napsal:Ty DLC mi moc smysl nedávaj. Pokud to nebude nějak zapojený do hry (jako ňákej sen nebo následek užití drogy, já nevim :D) , tak to měli radši udělat jako nějakej samostatnej minidíl.

Ondrej_V   1x   Půjde asi o herní automaty... Vsadil bych na to i prachy...Ondrej_Vondrej_v15018    7.2.2018 13:09 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od CzechNeverEnd:Půjde asi o herní automaty... Vsadil bych na to i prachy...

CzechNeverEnd napsal:Ty DLC mi moc smysl nedávaj. Pokud to nebude nějak zapojený do hry (jako ňákej sen nebo následek užití drogy, já nevim :D) , tak to měli radši udělat jako nějakej samostatnej minidíl.

CzechNeverEnd   1x   Ty DLC mi moc smysl nedávaj. Pokud to nebude nějak zapojený do hry (jako ňákej sen nebo následek užití drogy, já nevim :D) , tak to měli radši udělat jako nějakej samostatnej minidíl.CzechNeverEndczechneverend21707    7.2.2018 12:14 CzechNeverEnd

Ty DLC mi moc smysl nedávaj. Pokud to nebude nějak zapojený do hry (jako ňákej sen nebo následek užití drogy, já nevim :D) , tak to měli radši udělat jako nějakej samostatnej minidíl.

BackPa    Mě třeba Banshee nudilo. Jediná koukatelná série byla ta třetí. : / Toť můj názor.BackPabackpa1775    7.2.2018 06:49 BackPa

@ odpověď na komentář od Carljack:Mě třeba Banshee nudilo. Jediná koukatelná série byla ta třetí. : / Toť můj názor.

Carljack napsal:Ach zde s tebou plně souhlasím. Při čtení popisku Banshee (v době kdy běžela první série) jsem si říkal, to mě nemůže bavit. Americký zapadákov, nudná vesnice a nezajímavý hrdina, to fakt nemůže nikdy fungovat. A jasně, po pilotu si mě seriál získal až do finále a ta atmosféra toho městečka, neskutečná. Lepší než v 90% seriálů atmosféra velkých měst, zde vše fungovalo, postavy měli nádherně napsané a samotný příběh - lahoda! Nicméně já se na FC5 začínám dost těšit, vším si mě docela získává a jsem zvědav na recenze, mohlo by jít o prima událost :)

Carljack    Ach zde s tebou plně souhlasím. Při čtení popisku Banshee (v době kdy běžela první série) jsem si říkal, to mě nemůže bavit. Americký zapadákov, nudná vesnice a nezajímavý hrdina, to fakt nemůže nikdy fungovat. A jasně, po pilotu si mě seriál získal až do finále a ta atmosféra toho městečka, neskutečná. Lepší než v 90% seriálů atmosféra velkých měst, zde vše fungovalo, postavy měli nádherně napsané a samotný příběh - lahoda! Nicméně já se na FC5 začínám dost těšit, vším si mě docela získává a jsem zvědav na recenze, mohlo by jít o prima událost :)Carljackcarljack3570    7.2.2018 03:57 Carljack

@ odpověď na komentář od Marw_von_CZ:Ach zde s tebou plně souhlasím. Při čtení popisku Banshee (v době kdy běžela první série) jsem si říkal, to mě nemůže bavit. Americký zapadákov, nudná vesnice a nezajímavý hrdina, to fakt nemůže nikdy fungovat. A jasně, po pilotu si mě seriál získal až do finále a ta atmosféra toho městečka, neskutečná. Lepší než v 90% seriálů atmosféra velkých měst, zde vše fungovalo, postavy měli nádherně napsané a samotný příběh - lahoda! Nicméně já se na FC5 začínám dost těšit, vším si mě docela získává a jsem zvědav na recenze, mohlo by jít o prima událost :)

Marw_von_CZ napsal:DLC ve Vietnamu by bylo skvělé pokud by např. reflektovalo proč se nějaký člen kultu stal tím čím je teď. Co se ostatních DLC týče tak už moc šťastný nejsem, vypadá to, že Far Cry 5 bude chybět něco, co udělalo z FC3 úžasnou hru a to byla silná osobní provázanost s příběhem. A ještě jedno moje zbožné přání, kéž by se na tvorbě hry podíleli tvůrci seriálu Banshee, ukázali že umí prostředí amerického zapadákova výborně využít. :)

six feet under    Far cry jde do kytek alespon pro mesix feet undersix-feet-under11476    6.2.2018 16:44 six feet under

Far cry jde do kytek alespon pro me

BackPa   1x   @kojot - No mě by se nejvíce líbilo, kdyby se vrátili k Far Cry 1 stylu.

*Editováno redakcí.
BackPabackpa1775
    3.2.2018 23:37
BackPa

@ odpověď na komentář od 23cicer:@kojot - No mě by se nejvíce líbilo, kdyby se vrátili k Far Cry 1 stylu.

*Editováno redakcí.

23cicer napsal:a pak ze hrani her nevede k debilismu ( (:

SamFisher   1x   no vypadá to na styl Blood Dragonu k FC 3 , tak to asi bude Kill them all řezničina :thumbup:SamFishersamfisher16017    3.2.2018 19:01 SamFisher

@ odpověď na komentář od Malasnikov:no vypadá to na styl Blood Dragonu k FC 3 , tak to asi bude Kill them all řezničina :thumbup:

Malasnikov napsal:Záleží na tom v jaké hře. Ve Far Cry by to nemuselo špatný, když to udělají pořádně. Ať přidají prvky survivalu...málo munice, nutnost používat luk a hrát stealth, sbírat suroviny a craftit vybavení a bude mě to bavit. Pokud to bude "kill them all" šílenost tak nevim no. Tohle bylo nejlíp udělaný například v The Last of Us.

kojot    Možná máš pravdu, hledám zbytečnou složitost ve hrách a proto mě žádná dneska neuchvátí. Samotná myšlenka FarCry5 se mi hodně líbí, ale možná by to bylo lepší, kdyby děj zasadili do minulosti ( 80. léta nebo ještě dál do divokého západu) .kojotkojot14015    3.2.2018 18:40 kojot

@ odpověď na komentář od BackPa:Možná máš pravdu, hledám zbytečnou složitost ve hrách a proto mě žádná dneska neuchvátí. Samotná myšlenka FarCry5 se mi hodně líbí, ale možná by to bylo lepší, kdyby děj zasadili do minulosti ( 80. léta nebo ještě dál do divokého západu) .

BackPa napsal:A u 90% ostatních her to obhájit nechceš? Skoro každá hra má nějaký problém, který místo armády řeší jedinec, tedy hráč, tvl.... .

Marw_von_CZ   1x   DLC ve Vietnamu by bylo skvělé pokud by např. reflektovalo proč se nějaký člen kultu stal tím čím je teď. Co se ostatních DLC týče tak už moc šťastný nejsem, vypadá to, že Far Cry 5 bude chybět něco, co udělalo z FC3 úžasnou hru a to byla silná osobní provázanost s příběhem. A ještě jedno moje zbožné přání, kéž by se na tvorbě hry podíleli tvůrci seriálu Banshee, ukázali že umí prostředí amerického zapadákova výborně využít. :)Marw_von_CZmarw_von_cz12248    3.2.2018 17:20 Marw_von_CZ

DLC ve Vietnamu by bylo skvělé pokud by např. reflektovalo proč se nějaký člen kultu stal tím čím je teď. Co se ostatních DLC týče tak už moc šťastný nejsem, vypadá to, že Far Cry 5 bude chybět něco, co udělalo z FC3 úžasnou hru a to byla silná osobní provázanost s příběhem. A ještě jedno moje zbožné přání, kéž by se na tvorbě hry podíleli tvůrci seriálu Banshee, ukázali že umí prostředí amerického zapadákova výborně využít. :)

Malasnikov   2x   Jenom jedinej nepřítel je lepší než zombie...Nazi zombie! :DMalasnikovmalasnikov16453    3.2.2018 16:24 Malasnikov

Jenom jedinej nepřítel je lepší než zombie...Nazi zombie! :D

Malasnikov   2x   Záleží na tom v jaké hře. Ve Far Cry by to nemuselo špatný, když to udělají pořádně. Ať přidají prvky survivalu...málo munice, nutnost používat luk a hrát stealth, sbírat suroviny a craftit vybavení a bude mě to bavit. Pokud to bude "kill them all" šílenost tak nevim no. Tohle bylo nejlíp udělaný například v The Last of Us.Malasnikovmalasnikov16453    3.2.2018 16:22 Malasnikov

Záleží na tom v jaké hře. Ve Far Cry by to nemuselo špatný, když to udělají pořádně. Ať přidají prvky survivalu...málo munice, nutnost používat luk a hrát stealth, sbírat suroviny a craftit vybavení a bude mě to bavit. Pokud to bude "kill them all" šílenost tak nevim no. Tohle bylo nejlíp udělaný například v The Last of Us.

Lincoln    Pánové a možná i dámy. Upřímně baví ještě někoho ty blbé zombie?Lincolnlincoln21233    3.2.2018 16:12 Lincoln

Pánové a možná i dámy. Upřímně baví ještě někoho ty blbé zombie?

BackPa   4x   A u 90% ostatních her to obhájit nechceš? Skoro každá hra má nějaký problém, který místo armády řeší jedinec, tedy hráč, tvl.... .BackPabackpa1775    3.2.2018 11:37 BackPa

@ odpověď na komentář od kojot:A u 90% ostatních her to obhájit nechceš? Skoro každá hra má nějaký problém, který místo armády řeší jedinec, tedy hráč, tvl.... .

kojot napsal:Chci vidět jak obháji to, že úřady nezasáhli proti takovému kultu, který převzal moc nad územím, zabijí lidi, ozbrojuje se, atd. Jinak trailer jako vždy u Ubisoftu perfektní.

kojot    Takže jen kvůli tomu, že je to hra tak příběh nemusí dávat smysl ?kojotkojot14015    3.2.2018 11:33 kojot

@ odpověď na komentář od Ondrej_V:Takže jen kvůli tomu, že je to hra tak příběh nemusí dávat smysl ?

Ondrej_V napsal:Na to ti odpovím: je to hra. Ale je to velký tajemství, který dojde málo lidem... Pšššt!

Ondrej_V   9x   Na to ti odpovím: je to hra. Ale je to velký tajemství, který dojde málo lidem... Pšššt!Ondrej_Vondrej_v15018    2.2.2018 23:13 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od kojot:Na to ti odpovím: je to hra. Ale je to velký tajemství, který dojde málo lidem... Pšššt!

kojot napsal:Chci vidět jak obháji to, že úřady nezasáhli proti takovému kultu, který převzal moc nad územím, zabijí lidi, ozbrojuje se, atd. Jinak trailer jako vždy u Ubisoftu perfektní.

kojot    Chci vidět jak obháji to, že úřady nezasáhli proti takovému kultu, který převzal moc nad územím, zabijí lidi, ozbrojuje se, atd. Jinak trailer jako vždy u Ubisoftu perfektní.kojotkojot14015    2.2.2018 22:12 kojot

Chci vidět jak obháji to, že úřady nezasáhli proti takovému kultu, který převzal moc nad územím, zabijí lidi, ozbrojuje se, atd. Jinak trailer jako vždy u Ubisoftu perfektní.

Rascal    To by zase mohli dát 4 díl komplet edici za pár šušnů.Rascalrascal7254    2.2.2018 21:08 Rascal

To by zase mohli dát 4 díl komplet edici za pár šušnů.

Malasnikov   7x   Takhle mají vypadat zábavný DLC. Jenom to hrňte sem! Gameplay Far Cry se dá použít snad na cokoliv, je to taková univerzální hra...a funguje to. Takže já se těšim a určitě jdu do toho.Malasnikovmalasnikov16453    2.2.2018 20:55 Malasnikov

Takhle mají vypadat zábavný DLC. Jenom to hrňte sem! Gameplay Far Cry se dá použít snad na cokoliv, je to taková univerzální hra...a funguje to. Takže já se těšim a určitě jdu do toho.

Ondrej_V   1x   Znáš The Punisher? On si každý tu spravedlnost vykládá různě :DOndrej_Vondrej_v15018    2.2.2018 20:00 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Behavioralista:Znáš The Punisher? On si každý tu spravedlnost vykládá různě :D

Behavioralista napsal:Jak se dá takový kult přivést před spravedlnost, když na konci nebude koho přivést? :-D

Ondrej_V    GOTY nebude, máš Gold edici. Na GOTY by ses načekal... :DOndrej_Vondrej_v15018    2.2.2018 19:59 Ondrej_V

@ odpověď na komentář od Carljack:GOTY nebude, máš Gold edici. Na GOTY by ses načekal... :D

Carljack napsal:Ta GOLD edice zní jako dobrý nápad, ale stejně asi počkám rok; rok a půl na GOTY. Nicméně FC5 se mi vážně začíná líbit a ty DLC zní skvěle, pokud by se každé délkou přibližovalo Blood Dragon, tak může jít vážně o zážitek.

jacks1108   8x   tak tahle hra mě nechává naprosto chladným....jacks1108jacks110823321    2.2.2018 19:57 jacks1108

tak tahle hra mě nechává naprosto chladným....

zebrostroj74   3x   Co jsem před pár dny říkal? Překombinovaná srajda. Far Cry is dead.zebrostroj74zebrostroj7473044    2.2.2018 19:49 zebrostroj74

Co jsem před pár dny říkal? Překombinovaná srajda. Far Cry is dead.

Carljack    Ta GOLD edice zní jako dobrý nápad, ale stejně asi počkám rok; rok a půl na GOTY. Nicméně FC5 se mi vážně začíná líbit a ty DLC zní skvěle, pokud by se každé délkou přibližovalo Blood Dragon, tak může jít vážně o zážitek.Carljackcarljack3570    2.2.2018 18:17 Carljack

Ta GOLD edice zní jako dobrý nápad, ale stejně asi počkám rok; rok a půl na GOTY. Nicméně FC5 se mi vážně začíná líbit a ty DLC zní skvěle, pokud by se každé délkou přibližovalo Blood Dragon, tak může jít vážně o zážitek.

Behavioralista   1x   Jak se dá takový kult přivést před spravedlnost, když na konci nebude koho přivést? :-DBehavioralistabehavioralista34565    2.2.2018 18:09 Behavioralista

Jak se dá takový kult přivést před spravedlnost, když na konci nebude koho přivést? :-D

OneShot    Já bych se zas tak neradoval- Valley of the Yetis se délkou moc nevytáhlo, tím méně pak 3 stupidní mise za mamuta v Primal, za které si naúčtovali skoro 300 Kč. Ani ve trojce DLC mise s Hurkem, jehož rodina se od Primal inteligenčně příliš nevyvinula, zrovna moc slávy neudělaly.
DLC z Vietnamu nechápu, když se má hra odehrávat v současnosti. Stejně tak mise na Mars proti osminožcům mi sedí spíš do 80. let než do dnešní doby. Každopádně jednu věc umí studia Ubisoftu perfektně, a to jsou trailery.
Za trojku na konzole budu asi časem rád, ale nejlepší díl, dvojka, mi stále schází, mohli by jej remasterovat.
OneShotoneshot73915
    2.2.2018 18:07
OneShot

Já bych se zas tak neradoval- Valley of the Yetis se délkou moc nevytáhlo, tím méně pak 3 stupidní mise za mamuta v Primal, za které si naúčtovali skoro 300 Kč. Ani ve trojce DLC mise s Hurkem, jehož rodina se od Primal inteligenčně příliš nevyvinula, zrovna moc slávy neudělaly.
DLC z Vietnamu nechápu, když se má hra odehrávat v současnosti. Stejně tak mise na Mars proti osminožcům mi sedí spíš do 80. let než do dnešní doby. Každopádně jednu věc umí studia Ubisoftu perfektně, a to jsou trailery.
Za trojku na konzole budu asi časem rád, ale nejlepší díl, dvojka, mi stále schází, mohli by jej remasterovat.

SamFisher    Tak tohle bude jízda :D :D už se těším :lol: :dance:SamFishersamfisher16017    2.2.2018 17:13 SamFisher

Tak tohle bude jízda :D :D už se těším :lol: :dance:

CzechNeverEnd    Je škoda, že ta 3 vyjde později než 5. Pokud teda nebude ňákej odklad.CzechNeverEndczechneverend21707    2.2.2018 16:56 CzechNeverEnd

Je škoda, že ta 3 vyjde později než 5. Pokud teda nebude ňákej odklad.

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (45 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12143 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), Jaký monitor? (13 příspěvků), Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (109 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Pillars of Eternity II: Deadfire – fotoseriál z bety veľkolepého RPG

Dobrodružná výprava á la Robinson Crusoe.

 
Přečíst celý článek»Autor: romando - Platforma: PC a konzole
 

Andor – deskovka

Speciál - 18.2.2018
 
Andor – deskovka

Hranice Andoru ohrožují temné síly a pouze čtveřice hrdinů může království pomoci.

 
 
 
Resident Evil 7: Gold Edition

Pokud vás minula návštěva bažinatého jihu USA, máte novou příležitost v kompletní edici.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

Bayonetta 1+2 pro Switch

Recenze - 16.2.2018
 
Bayonetta 1+2 pro Switch

Sexy čarodějka opět vyráží lovit monstra. Tentokrát ale zůstává věrna Nintendo platformě, jen si s sebou přináší možnost dotykového ovládání.

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: Konzole