Uživatel nepřihlášen
   

V Crossout se o pozornost hlásí sedmá frakce

Pondělí 12.2.2018 17:54 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Tou jsou Žháři. Spojenci těchto uctívačů ohně obdrží nové součástky do vozidel, díky kterým jejich nepřátelé na bojišti lehnou popelem.

Post-apokalyptická MMO hra Crossout obdržela na PC, PS4 a Xboxu One aktualizaci 0.9.0, která do zběsilé akce s vozidly přináší nové funkce, vylepšení a především novou, již sedmou frakci. Tou jsou Žháři. Spojenci těchto uctívačů ohně obdrží nové součástky do vozidel, díky kterým jejich nepřátelé na bojišti lehnou popelem. Jsou to například zápalné bomby, kamikadze kabina, mlýnky na maso předělané na kola a mnohé jiné.

Jedním z nejžhavějších doplňků v aktualizaci 0.9.0 je Spalovač – jednoduchý katapult, který vrhá bomby naplněné hořlavinou, jež po dopadu zapálí značnou část okolí. Pokud tedy uvidíte ve vzduchu rychle letící kanystr, šlápněte na plyn a utíkejte co nejdál.Další novinkou je Fortuna – odpalovací zařízení, kterým můžete střílet po svých nebohých nepřátelích sérií tří hořících pneumatik. Taktický Žhář jistě ocení plamenomet Draco, který dokáže ohněm bezprostředně poškodit vozidla protihráčů. Po jeho útoku budou rozžhavena do červena a dva krát méně odolná proti útoku z jakékoliv jiné zbraně.

Kromě zmíněných zbraní Žháři nabídnou další zajímavé vychytávky. Jako příklad je uveden závitový mechanismus, který jako by byl vyňat z obřího strojku na maso. Tento mechanismus se montuje pod podvozkem místo kol a umožňuje pohyb ve stejné rychlosti v libovolném směru, dokonce i do stran. Samozřejmě kontakt s těmito vrtáky má ničivý dopad pro vaše nepřátele. Ideální ve spojení s harpunometem, kterým můžete k sobě cizí vozidlo snadno přitáhnout. A s novou kabinou Žháři, Vlkodlak, můžete zvrátit jistou prohru na vítězství. Všechno díky malému dronu, který je naplněn trhavinou. Po zničení vozidla hráče je vystřelen do vzduchu a během následujících 10 sekund dává možnost se protihráči krutě pomstít. Není nad to nepřítele zničit v posledním, kamikadze útoku!Dále došlo ke zvýšení maximálního času bitvy v PvP módu ze 3 do 5 minut pro hráče, kteří dosáhli úrovně 10 nebo vyšší. Navíc čas nutný k dosažení cíle je nyní delší o 50 %. Díky tomu mají hráči více času rozvinout svoji taktiku a naplno využít všechny možnosti svých vozidel.

Crossout je online akční hra s vozidly, která se odehrává v post-apokalyptickém světě zničeném invazí mimozemšťanů a nevydařenými experimenty s genetickými modifikacemi, a hráčům poskytuje plnou kontrolu při konstruování, vylepšování a upravování po zuby ozbrojených vozidel určených k ničení nepřátel v otevřených bitkách jeden na jednoho. Crossout nabízí hráčům tisíce možností při navrhování vozidel včetně výběru tvaru, pancéřování, zbraní, podpůrných systémů a kosmetických doplňků.

Zdroj: Tisková zpráva

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Štítky: crossout
Crossout na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Crossout Screenshot ze hry Crossout Screenshot ze hry Crossout Screenshot ze hry Crossout Screenshot ze hry Crossout Screenshot ze hry Crossout Screenshot ze hry Crossout Screenshot ze hry Crossout
Související novinky
 
Crossout dostal novou frakci

Crossout dostal novou frakci

Pátek 22.9.2017 10:50 - Přichází s ní vznášedla, laserové zbraně a další sci-fi součástky. A také dvě nové mapy. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Aktualizace postapokalyptického MMO Crossout přidává dva nové módy

Aktualizace postapokalyptického MMO Crossout přidává dva nové módy

Středa 19.7.2017 13:45 - Patch 0.7.2 přidává také novou mapu nebo podporu HBAO+. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Na PC a konzolích můžete řádit v post-apokalyptickém MMO Crossout

Na PC a konzolích můžete řádit v post-apokalyptickém MMO Crossout

Středa 31.5.2017 12:33 - Postavíte si své vlastní auto, připojíte se k frakci a začne nekončící boj. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince V Crossout se o pozornost hlásí sedmá frakce
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
zebrostroj74    Mad Max: Carmageddonzebrostroj74zebrostroj7473044    12.2.2018 18:28 zebrostroj74

Mad Max: Carmageddon

the víta ! :)   1x   Promiň jsem pacholek... :Dthe víta ! :)the-vita11589    12.2.2018 18:13 the víta ! :)

@ odpověď na komentář od Miky:Promiň jsem pacholek... :D

Miky napsal:Stačí si přečíst novinku, která se týká Kingdom Come - [ odkaz ]

Miky člen redakce   1x   Stačí si přečíst novinku, která se týká Kingdom Come - [ odkaz ]Mikymiky3    12.2.2018 18:10 Miky

@ odpověď na komentář od the víta ! :):Stačí si přečíst novinku, která se týká Kingdom Come - [ odkaz ]

the víta ! :) napsal:Promiň že píšu mimo téma ale musím se zeptat... Bude zítra recenze na středověk ? :)

the víta ! :)   1x   Promiň že píšu mimo téma ale musím se zeptat... Bude zítra recenze na středověk ? :)the víta ! :)the-vita11589    12.2.2018 18:09 the víta ! :)

Promiň že píšu mimo téma ale musím se zeptat... Bude zítra recenze na středověk ? :)

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (53 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Informace o hře

 

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole