Uživatel nepřihlášen
   

Nový trailer láká na zítřejší vydání Kingdom Come: Deliverance

Pondělí 12.2.2018 18:20 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Video nazvané In Nomine Patris nabízí další sestřih toho, co může člověk zažít ve středověku v podání Warhorse Studios.

Po letech čekání a zdánlivě nekonečného vývoje se to možná stále zdá neuvěřitelné, ale vydání Kingdom Come: Deliverance je už doslova za rohem a dojde na něj zítra, tedy 13. února. Nastal tudíž nejvyšší čas na vydání launch traileru, který nese podtitul In Nomine Patris.

Video na pozadí mírumilovného a spořádaného života v klášteře představuje další sestřih událostí, činností a aktivit, s nimiž se můžeme při hraní Kingdom Come: Deliverance setkat. Ať už jde o rozsáhlé bitvy, menší potyčky, honičky na koních, sex, pití v hospodách, společenské hry, posezení v žaláři nebo pěstní souboje. Jindřichův příběh zkrátka slibuje ledacos.

Recenzi Kingdom Come: Deliverance si budete moci na Zingu přečíst zítra v 9:00 dopoledne. Ve stejný čas dojde také na stream, v němž očekávaný projekt studia Warhorse uvidíte v pohybu. Hru předobjednáte v obchodech Xzone.cz a GameExpres.sk.

Tisk
Kingdom Come: Deliverance na PC, PS4, Xbox One, Mac, LinuxScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance Screenshot ze hry Kingdom Come: Deliverance
Související novinky
 
Vizuální zlepšení okolí a nový realistický mod pro Kingdom Come: Deliverance

Vizuální zlepšení okolí a nový realistický mod pro Kingdom Come: Deliverance

Pondělí 19.3.2018 18:21 - Větší výzvu s výraznějším prostředím si můžete stáhnout na PC. Přečíst celý článek »

Patch 1.3 pro Kingdom Come u konzolí opravil přes 300 bugů v questech

Patch 1.3 pro Kingdom Come u konzolí opravil přes 300 bugů v questech

Sobota 17.3.2018 14:00 - Došlo i na uložení a vypnutí hry. Ve Warhorse již pracují na patchi 1.4. Přečíst celý článek »

61 komentářů|PS4, Xbox One
Co novináři napsali o Kingdom Come: Deliverance?

Co novináři napsali o Kingdom Come: Deliverance?

Úterý 13.3.2018 10:13 - Minutový trailer připomíná některá pozitivní slova ze zahraničí. Přečíst celý článek »

23 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nový trailer láká na zítřejší vydání Kingdom Come: Deliverance
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
SteveHood   1x   Nemám vánoce. Ptal ses, kdy, tak jsem ti odpověděl.SteveHoodstevehood46767    13.2.2018 11:18 SteveHood

@ odpověď na komentář od Docik:Nemám vánoce. Ptal ses, kdy, tak jsem ti odpověděl.

Docik napsal:? máš jako vánoce z toho že jsem tam udělal mezeru nebo co? Panebože lidi vzpamatujte se, někdy chcete být rejpaví tak moc až je to trapný.

BTW pomohlo restartovat steam

Docik    ? máš jako vánoce z toho že jsem tam udělal mezeru nebo co? Panebože lidi vzpamatujte se, někdy chcete být rejpaví tak moc až je to trapný.

BTW pomohlo restartovat steam
Docikdocik4372
    13.2.2018 09:11
Docik

@ odpověď na komentář od SteveHood:? máš jako vánoce z toho že jsem tam udělal mezeru nebo co? Panebože lidi vzpamatujte se, někdy chcete být rejpaví tak moc až je to trapný.

BTW pomohlo restartovat steam

SteveHood napsal:V 9: 00 :D

SteveHood    V 9: 00 :DSteveHoodstevehood46767    13.2.2018 09:08 SteveHood

@ odpověď na komentář od Docik:V 9: 00 :D

Docik napsal:Jsem jemně zmaten. Poprvé jsem využil preload. Tváří se to ve spravování stahování jako stažené, ale v knihovně místo tlačítka hrát je stále předběžně stáhnout. Nemám odvahu na to znovu kliknout. Ve složce na SSSD kam jsem to dával nainstalovat je složka Kingdome Come, ale je prázdná je to normální, nebo se mi podařilo to podělat? A já myslel že 9: 00 CET je u nás 9: 00, v kolik to tedy mají spustit?

Docik    Jsem jemně zmaten. Poprvé jsem využil preload. Tváří se to ve spravování stahování jako stažené, ale v knihovně místo tlačítka hrát je stále předběžně stáhnout. Nemám odvahu na to znovu kliknout. Ve složce na SSSD kam jsem to dával nainstalovat je složka Kingdome Come, ale je prázdná je to normální, nebo se mi podařilo to podělat? A já myslel že 9: 00 CET je u nás 9: 00, v kolik to tedy mají spustit?Docikdocik4372    13.2.2018 09:04 Docik

Jsem jemně zmaten. Poprvé jsem využil preload. Tváří se to ve spravování stahování jako stažené, ale v knihovně místo tlačítka hrát je stále předběžně stáhnout. Nemám odvahu na to znovu kliknout. Ve složce na SSSD kam jsem to dával nainstalovat je složka Kingdome Come, ale je prázdná je to normální, nebo se mi podařilo to podělat? A já myslel že 9: 00 CET je u nás 9: 00, v kolik to tedy mají spustit?

Ondr4h   1x   Dvojka mafie je lepší průměr, na jedničku nemá. Ale kdyby mafie 2 dopadla jak jí zamýšleli tak konkurenci nemá. Hra promrhaných možností, děravého příběhu a zbytečných dlc.Ondr4hondr4h17156    13.2.2018 08:56 Ondr4h

@ odpověď na komentář od jimmy85:Dvojka mafie je lepší průměr, na jedničku nemá. Ale kdyby mafie 2 dopadla jak jí zamýšleli tak konkurenci nemá. Hra promrhaných možností, děravého příběhu a zbytečných dlc.

jimmy85 napsal::-D Proboha lidi, hra ještě neni ani vydaná a už to tady kritizujete. To že to dělá Vávra je pro mě zárukou kvality. Viz Mafia a Mafia 2. Vypadá to fakt skvěle ale jedinou chybu což se asi všichni shodneme je že tam enni český dabing, to už můžu konstatovat teď ale snad se dočkáme v dalších actech a nebo bude dodatečně přidán. Tyhle špekulace co tu čtu ještě před vydáním mě fakt rozesmějou. Myslím že se máme na co těšit.

jimmy85   2x   :-D Proboha lidi, hra ještě neni ani vydaná a už to tady kritizujete. To že to dělá Vávra je pro mě zárukou kvality. Viz Mafia a Mafia 2. Vypadá to fakt skvěle ale jedinou chybu což se asi všichni shodneme je že tam enni český dabing, to už můžu konstatovat teď ale snad se dočkáme v dalších actech a nebo bude dodatečně přidán. Tyhle špekulace co tu čtu ještě před vydáním mě fakt rozesmějou. Myslím že se máme na co těšit.jimmy85jimmy8531436    13.2.2018 08:31 jimmy85

:-D Proboha lidi, hra ještě neni ani vydaná a už to tady kritizujete. To že to dělá Vávra je pro mě zárukou kvality. Viz Mafia a Mafia 2. Vypadá to fakt skvěle ale jedinou chybu což se asi všichni shodneme je že tam enni český dabing, to už můžu konstatovat teď ale snad se dočkáme v dalších actech a nebo bude dodatečně přidán. Tyhle špekulace co tu čtu ještě před vydáním mě fakt rozesmějou. Myslím že se máme na co těšit.

Ondr4h    No a jak je to s těmi akty? Prvně mluvil o třech, teď o nich neslyším ani slovo.

Trailer na KCD se mi líbí, hra bude mít jisté kvality. Ale Vávra se na vedlejším webu projevoval že on dokáže vse desetkrát lépe a ještě s prstem v nose. Tomu člověku chybí pokora.
Ondr4hondr4h17156
    13.2.2018 08:14
Ondr4h

@ odpověď na komentář od Sabracon:No a jak je to s těmi akty? Prvně mluvil o třech, teď o nich neslyším ani slovo.

Trailer na KCD se mi líbí, hra bude mít jisté kvality. Ale Vávra se na vedlejším webu projevoval že on dokáže vse desetkrát lépe a ještě s prstem v nose. Tomu člověku chybí pokora.

Sabracon napsal:Tech plno veci ktere se nestihly protoze behem vyvoje se zjistilo ze to neni takova sranda tak prijdou pozdeji v ramci dlc (mozna free) , toje kampan za zenskou, pes, turnaje atd.

Sabracon   2x   Tech plno veci ktere se nestihly protoze behem vyvoje se zjistilo ze to neni takova sranda tak prijdou pozdeji v ramci dlc (mozna free) , toje kampan za zenskou, pes, turnaje atd.Sabraconsabracon10237    13.2.2018 08:07 Sabracon

@ odpověď na komentář od Ondr4h:Tech plno veci ktere se nestihly protoze behem vyvoje se zjistilo ze to neni takova sranda tak prijdou pozdeji v ramci dlc (mozna free) , toje kampan za zenskou, pes, turnaje atd.

Ondr4h napsal:Už teď tam chybí několik věcí na které lákal a dušoval se jak budou jedinečné. Backerům slïbil plno věcí, no mají útrum.

Vávra je profesionální slibotechna, toho člověka nemusím.

Ondr4h    Už teď tam chybí několik věcí na které lákal a dušoval se jak budou jedinečné. Backerům slïbil plno věcí, no mají útrum.

Vávra je profesionální slibotechna, toho člověka nemusím.
Ondr4hondr4h17156
    13.2.2018 08:05
Ondr4h

@ odpověď na komentář od antiku:Už teď tam chybí několik věcí na které lákal a dušoval se jak budou jedinečné. Backerům slïbil plno věcí, no mají útrum.

Vávra je profesionální slibotechna, toho člověka nemusím.

antiku napsal:Uz se nemozu dočkat na 100 důvodů proč nemám rád Kingdom Come. Hra nebude bezchybná, ale bude to vypadat asi takto: protože hru dela Vavra, protože hru zaplatil Bakala, protože tam nejsou černoši atd.

antiku   1x   Uz se nemozu dočkat na 100 důvodů proč nemám rád Kingdom Come. Hra nebude bezchybná, ale bude to vypadat asi takto: protože hru dela Vavra, protože hru zaplatil Bakala, protože tam nejsou černoši atd.antikuantiku10022    13.2.2018 07:42 antiku

Uz se nemozu dočkat na 100 důvodů proč nemám rád Kingdom Come. Hra nebude bezchybná, ale bude to vypadat asi takto: protože hru dela Vavra, protože hru zaplatil Bakala, protože tam nejsou černoši atd.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Vedro    Staci si udrzet chladnou hlavu, nekupovat a ono za par dni vyplyne na povrch jak to ve skutecnosti se hrou vypada :) Kazdopadne s AC atd... bych to nesrovnaval... To jsou hry od UbiSoftu a tato firma je verejne znamou v ojebavani lidi... Todle snad v Warhorse nehrozi... :D ale uvidime... :)Vedrovedro33332    13.2.2018 07:31 Vedro

@ odpověď na komentář od Hadri:Staci si udrzet chladnou hlavu, nekupovat a ono za par dni vyplyne na povrch jak to ve skutecnosti se hrou vypada :) Kazdopadne s AC atd... bych to nesrovnaval... To jsou hry od UbiSoftu a tato firma je verejne znamou v ojebavani lidi... Todle snad v Warhorse nehrozi... :D ale uvidime... :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Hadri napsal:Jsem z toho zmatenej ... trailery a gameplaye tvrděj koupit ... ale strach po koupi ac unity, syndicate atd. mne tvrdí počkat, stáhnout a teprve po cca dvou hoďkách usoudit, zda to za ty prachy stojí ... dle mého názory by měli mít AAA hry za 50-60€ dema . . takhle ani netuším, zda to pojede solidně, sice mám slušné pc ... ale všichni víme, jak to je dnes s optimalizací.

Playman    Jo steam refund to jistí ale musí se holt koupit pouze digitálně no. Zlatí Xzone refund nenabízej no přišli by na buben. :-DPlaymanplayman62    13.2.2018 04:07 Playman

Jo steam refund to jistí ale musí se holt koupit pouze digitálně no. Zlatí Xzone refund nenabízej no přišli by na buben. :-D

GoOdTiMe    Hadri: Zajímavá omluva pro čórku. .
Normální člověk koupí, a případně zažádá na Steamu o refund.
GoOdTiMegoodtime13181
    13.2.2018 02:38
GoOdTiMe

Hadri: Zajímavá omluva pro čórku. .
Normální člověk koupí, a případně zažádá na Steamu o refund.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Limec    ta hra je podle mne totalni fail co se tyce autenticnosti viz 0: 45 jak se tam toci jak baletkaLimeclimec16105    13.2.2018 01:42 Limec

ta hra je podle mne totalni fail co se tyce autenticnosti viz 0: 45 jak se tam toci jak baletka

Hadri    Jsem z toho zmatenej ... trailery a gameplaye tvrděj koupit ... ale strach po koupi ac unity, syndicate atd. mne tvrdí počkat, stáhnout a teprve po cca dvou hoďkách usoudit, zda to za ty prachy stojí ... dle mého názory by měli mít AAA hry za 50-60€ dema . . takhle ani netuším, zda to pojede solidně, sice mám slušné pc ... ale všichni víme, jak to je dnes s optimalizací.Hadrihadri55957    13.2.2018 01:12 Hadri

Jsem z toho zmatenej ... trailery a gameplaye tvrděj koupit ... ale strach po koupi ac unity, syndicate atd. mne tvrdí počkat, stáhnout a teprve po cca dvou hoďkách usoudit, zda to za ty prachy stojí ... dle mého názory by měli mít AAA hry za 50-60€ dema . . takhle ani netuším, zda to pojede solidně, sice mám slušné pc ... ale všichni víme, jak to je dnes s optimalizací.Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Mighty    Tak co...v kolik nám to pustěj . . :)

edit: dle steamu asi v 8 ráno
Mightymighty28812
    12.2.2018 23:56
Mighty

Tak co...v kolik nám to pustěj . . :)

edit: dle steamu asi v 8 ránoKomentář byl autorem naposledy upraven 13.2.2018 00:09

Původní verze před úpravami:Tak co...v kolik nám to pustěj . . :)

Vedro   1x   Diky chlapi, konecne muzu vklidu usnout. . :DVedrovedro33332    12.2.2018 23:27 Vedro

Diky chlapi, konecne muzu vklidu usnout. . :DKomentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

Routa    Lokalizace je určitě kompletní, to bych jim snad neodpustil ani já, kdyby nebyla :D.Routarouta8958    12.2.2018 23:26 Routa

@ odpověď na komentář od Vedro:Lokalizace je určitě kompletní, to bych jim snad neodpustil ani já, kdyby nebyla :D.

Vedro napsal:Mel bych otazku spise na diskutery nez na samotny Zing... nejak se teto informace nemuzu dohledat... nekomu to mozna prijde jako samozrejmost... ja se chci ale ujistit... ze hra obsahuje ceske titulky uz vime... Me by ale zajimalo, jestli je prelozeno komplet vse. Tim myslim cely interface... Popis ukolu, prehled Jindrovy postavy, jeho zbrani, zbroje atd... Pro me, jakozto anglictinare amatera celkem zasadni rozhodnuti zda-li si hru koupim nebo ne... Chtel bych si hru uzit na maximum a nerad bych nekde neco vynechal, nebo delal spatne jen proto, ze tomu nerozumim... :)

Predem diky za pripadnou odpoved... :)

flashcze    Je přeloženo komplet všechno.flashczeflashcze34797    12.2.2018 23:24 flashcze

@ odpověď na komentář od Vedro:Je přeloženo komplet všechno.

Vedro napsal:Mel bych otazku spise na diskutery nez na samotny Zing... nejak se teto informace nemuzu dohledat... nekomu to mozna prijde jako samozrejmost... ja se chci ale ujistit... ze hra obsahuje ceske titulky uz vime... Me by ale zajimalo, jestli je prelozeno komplet vse. Tim myslim cely interface... Popis ukolu, prehled Jindrovy postavy, jeho zbrani, zbroje atd... Pro me, jakozto anglictinare amatera celkem zasadni rozhodnuti zda-li si hru koupim nebo ne... Chtel bych si hru uzit na maximum a nerad bych nekde neco vynechal, nebo delal spatne jen proto, ze tomu nerozumim... :)

Predem diky za pripadnou odpoved... :)

madPav3L    Tak to je věc, které se vůbec nebojím, zatím se mi to nikdy nestalo a i kdyby, tak za rok o tom nebudu vědět.madPav3Lmadpav3l57848    12.2.2018 23:14 madPav3L

@ odpověď na komentář od -TomaS587-:Tak to je věc, které se vůbec nebojím, zatím se mi to nikdy nestalo a i kdyby, tak za rok o tom nebudu vědět.

-TomaS587- napsal:Je velká šance že někde narazíš na spoilery.

Vedro    Mel bych otazku spise na diskutery nez na samotny Zing... nejak se teto informace nemuzu dohledat... nekomu to mozna prijde jako samozrejmost... ja se chci ale ujistit... ze hra obsahuje ceske titulky uz vime... Me by ale zajimalo, jestli je prelozeno komplet vse. Tim myslim cely interface... Popis ukolu, prehled Jindrovy postavy, jeho zbrani, zbroje atd... Pro me, jakozto anglictinare amatera celkem zasadni rozhodnuti zda-li si hru koupim nebo ne... Chtel bych si hru uzit na maximum a nerad bych nekde neco vynechal, nebo delal spatne jen proto, ze tomu nerozumim... :)

Predem diky za pripadnou odpoved... :)
Vedrovedro33332
    12.2.2018 23:13
Vedro

Mel bych otazku spise na diskutery nez na samotny Zing... nejak se teto informace nemuzu dohledat... nekomu to mozna prijde jako samozrejmost... ja se chci ale ujistit... ze hra obsahuje ceske titulky uz vime... Me by ale zajimalo, jestli je prelozeno komplet vse. Tim myslim cely interface... Popis ukolu, prehled Jindrovy postavy, jeho zbrani, zbroje atd... Pro me, jakozto anglictinare amatera celkem zasadni rozhodnuti zda-li si hru koupim nebo ne... Chtel bych si hru uzit na maximum a nerad bych nekde neco vynechal, nebo delal spatne jen proto, ze tomu nerozumim... :)

Predem diky za pripadnou odpoved... :)Komentář odeslán z mobilní verze m.zing.cz

-TomaS587-   1x   Je velká šance že někde narazíš na spoilery.-TomaS587-tomas58717338    12.2.2018 23:00 -TomaS587-

@ odpověď na komentář od madPav3L:Je velká šance že někde narazíš na spoilery.

madPav3L napsal:Já to třeba budu hrát minimálně za půl roku až rok. Už mě nebaví dělat testera a hrát zabugované hry (díky bohu za nedočkavce, kteří to pro mě otestují :) ) takže vždy čekám na opravy a jako bonus jsou pak venku všechny DLC/vylepšení a za nižší cenu, je to win-win.

antiku    Ano. Neměl by se pak začít stahovat patch, má v tom být obsažen.antikuantiku10022    12.2.2018 22:46 antiku

@ odpověď na komentář od Docik:Ano. Neměl by se pak začít stahovat patch, má v tom být obsažen.

Docik napsal:takže to co se stahuje na steamu je rovnou aktuální verze hry?

madPav3L   2x   Já to třeba budu hrát minimálně za půl roku až rok. Už mě nebaví dělat testera a hrát zabugované hry (díky bohu za nedočkavce, kteří to pro mě otestují :) ) takže vždy čekám na opravy a jako bonus jsou pak venku všechny DLC/vylepšení a za nižší cenu, je to win-win.madPav3Lmadpav3l57848    12.2.2018 22:32 madPav3L

@ odpověď na komentář od Miky:Já to třeba budu hrát minimálně za půl roku až rok. Už mě nebaví dělat testera a hrát zabugované hry (díky bohu za nedočkavce, kteří to pro mě otestují :) ) takže vždy čekám na opravy a jako bonus jsou pak venku všechny DLC/vylepšení a za nižší cenu, je to win-win.

Miky napsal:Já se spíše ptám, zda by dabing rok po vydání někdo vůbec ocenil. Kupříkladu já bych rozhodně kvůli tomu celou hru znovu nehrál - nemám na to zkrátka čas a v té době budou určitě jiné hry, kterým dám přednost. Jasně, pár fanoušků se najde, kteří si díky českému dabingu zahrají KCD znovu a celé, k nim se přidá několik desítek/stovek lidí, kteří si kvůli dabingu hru nekoupili, ale to je podle mého málo.

Docik    takže to co se stahuje na steamu je rovnou aktuální verze hry?Docikdocik4372    12.2.2018 22:24 Docik

@ odpověď na komentář od Kolousek001:takže to co se stahuje na steamu je rovnou aktuální verze hry?

Kolousek001 napsal:Protože tam jsou prej nějaký velký knihovny a v rámci patche musí hra stahovat úplně celou tu obří knihovnu znova, takže hádám , že to co je na těch discích je bezcenné :D Ale jen hádám.

Playman    A neříkám rok po vydání / myslím tím rozumný časový horizont v rámci tří měsíců maximálně půl roku....Playmanplayman62    12.2.2018 22:15 Playman

A neříkám rok po vydání / myslím tím rozumný časový horizont v rámci tří měsíců maximálně půl roku....

Playman    A co když to jsou tisíce lidí? Ano samozřejmě že máš pravdu a prodeje v ČR nejsou nějak závratné. Ale prodeje GTA V v ČR / Tuzemsku? Či prodeje první Mafie? Některá čísla se vymykají normálním statistikám a ty to zajisté také víš.Playmanplayman62    12.2.2018 22:14 Playman

@ odpověď na komentář od Miky:A co když to jsou tisíce lidí? Ano samozřejmě že máš pravdu a prodeje v ČR nejsou nějak závratné. Ale prodeje GTA V v ČR / Tuzemsku? Či prodeje první Mafie? Některá čísla se vymykají normálním statistikám a ty to zajisté také víš.

Miky napsal:Já se spíše ptám, zda by dabing rok po vydání někdo vůbec ocenil. Kupříkladu já bych rozhodně kvůli tomu celou hru znovu nehrál - nemám na to zkrátka čas a v té době budou určitě jiné hry, kterým dám přednost. Jasně, pár fanoušků se najde, kteří si díky českému dabingu zahrají KCD znovu a celé, k nim se přidá několik desítek/stovek lidí, kteří si kvůli dabingu hru nekoupili, ale to je podle mého málo.

dinss    Skvělý trailer. Už se těším. :)dinssdinss71858    12.2.2018 22:13 dinss

Skvělý trailer. Už se těším. :)

Kolousek001    Protože tam jsou prej nějaký velký knihovny a v rámci patche musí hra stahovat úplně celou tu obří knihovnu znova, takže hádám , že to co je na těch discích je bezcenné :D Ale jen hádám.Kolousek001kolousek00128103    12.2.2018 22:11 Kolousek001

Protože tam jsou prej nějaký velký knihovny a v rámci patche musí hra stahovat úplně celou tu obří knihovnu znova, takže hádám , že to co je na těch discích je bezcenné :D Ale jen hádám.

Docik    vysvětlí mi někdo proč se obtěžovali posílat 4 dvd když dám instalaci z disku tak to začne stahovat hru na steamu, když odpojím internet, oznámí mi to, že intslace může probýhat jen když je steam online. Víte někdo jak donutit steam aby to nainstaloval z těch disků? chci rovnou začít stahovat patch a ne hru a pak ještě patch.Docikdocik4372    12.2.2018 22:10 Docik

vysvětlí mi někdo proč se obtěžovali posílat 4 dvd když dám instalaci z disku tak to začne stahovat hru na steamu, když odpojím internet, oznámí mi to, že intslace může probýhat jen když je steam online. Víte někdo jak donutit steam aby to nainstaloval z těch disků? chci rovnou začít stahovat patch a ne hru a pak ještě patch.

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.

 
 

Ve víru věků – deskovka

Speciál - 16.3.2018
 
Ve víru věků – deskovka

Budujte své impérium a zanechejte odkaz budoucím generacím.