Uživatel nepřihlášen
   

Gwent: The Witcher Card Game se brzy dočká nového herního módu

Středa 14.2.2018 12:32 - Autor: Martin "Cvrnda" Cvrček - Rubrika: Novinky Novinka

Půjde o obdobu klasické arény, v níž si sestavíte balíček karet a hrajete s ním, dokud nedosáhnete 9 výher či 3 proher.

Vývojáři ze studia CD Projekt RED včera večer uspořádali živý stream, který představil nový herní mód pro populární karetní hru Gwent: The Witcher Card Game. Nese název Gwent Arena a půjde o obdobu klasické Arény, kterou můžete znát z jiných karetních titulů. Shrnutí všech informací, které zazněly během streamu, najdeme na Redditu.

Vše by mělo fungovat poměrně jednoduše. Samozřejmě si musíte vždy sestavit balíček karet, s nímž budete následně hrát. V tomto případě však nedojde na jakákoliv omezení pokud jde o frakci, vzácnost karet nebo počet duplikátů. Hra vám přitom vždy nabídne 4 stejně vzácné karty, z nichž jednu si vyberete, a tak pořád dokola, dokud se vám balíček patřičně nezaplní. Jakmile se tak stane, lze si vybrat ještě velitele. Při výběru může dokonce náhodně dojít i na prémiové karty a nezáleží na tom, jestli je jinak doopravdy vlastníte.

Následně už se můžete pustit do série zápasů, která skončí, jakmile dosáhnete 9 výher nebo 3 proher. Zápasy jsou ale tentokrát označovány jako kontrakty, které vám nedává nikdo jiný než Gaunter O'Dimm řečený Zrcadelník, kterého můžete znát zejména z datadisku Srdce z kamene pro Zaklínače 3. A kde je O'Dimm, tam je vždy o „zábavu” postaráno.

Vstup do Gwent Areny vás pokaždé vyjde na 1,99 euro, případně na 150 Ore (ruda, herní měna). Absolvování tohoto módu pak vždy přináší různé odměny v závislosti na tom, jak se vám během hraní dařilo. I kdybyste nevyhráli jediný zápas, tedy nesplnili jediný kontrakt, a odešli se třemi prohrami, které symbolizuje smrt, dostanete alespoň jeden soudek s kartami. Dosažení všech 9 výher naopak přináší mnohem lepší odměny, mezi nimiž najdeme i prémiovou zlatou kartu.

Gwent Arenu bude rovněž doprovázet nová podoba hrací plochy a tvůrci prozradili, že nové plochy dorazí i s první singleplayerovou kampaní nazvanou Thronebreaker. Zatím však nevíme, kdy Thronebreaker nebo Gwent Arena dorazí, na datum vydání těchto dvou velmi očekávaných novinek si tak budeme muset ještě počkat.

Zdroj: Twitch, Reddit

Tisk
Gwent: The Witcher Card Game na PC, PS4, Xbox OneScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game Screenshot ze hry Gwent: The Witcher Card Game
Související novinky
 
Aktualizace pro Gwent: The Witcher Card Game přidává více než 100 karet

Aktualizace pro Gwent: The Witcher Card Game přidává více než 100 karet

Úterý 19.12.2017 17:10 - Dále zahrnuje novou vánoční akci se singleplayerovými výzvami, systém denních úkolů nebo předělání uživatelského rozhraní hry. Přečíst celý článek »

16 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Gwent: Thronebreaker se odkládá na rok 2018

Gwent: Thronebreaker se odkládá na rok 2018

Středa 22.11.2017 16:01 - Na první singleplayerovou kampaň si budeme muset počkat o něco déle. V průběhu příštího roku by navíc hra měla opustit fázi otevřené bety. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One
Singleplayerová kampaň Gwentu dějově předchází událostem herní trilogie

Singleplayerová kampaň Gwentu dějově předchází událostem herní trilogie

Pondělí 2.10.2017 16:56 - Cílem vývojářů je přitom vydat postupně kampaně pro všechny frakce, které v populární karetní hře najdeme. Přečíst celý článek »

5 komentářů|PC, PS4, Xbox One

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Gwent: The Witcher Card Game se brzy dočká nového herního módu
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Clon3    Nekkeři jsou na nic, když nemáš útočné karty já spíš používám : Královnu Arachasů , Regis, Willentretermertha, Draugira a Vesnu - stříbrné kombinuji pořád - bronzové jsou vlkodlaci klasický a alfa po párech , Behemonti dva , tři sirény s měsíci taky třemi a to je vše :)

Co nesnáším u Temérie je deck kde se posilují jednotky o 2 body aniž by cokoliv udělal .
Clon3clon329266
    15.2.2018 21:14
Clon3

@ odpověď na komentář od Paulus Poetry:Nekkeři jsou na nic, když nemáš útočné karty já spíš používám : Královnu Arachasů , Regis, Willentretermertha, Draugira a Vesnu - stříbrné kombinuji pořád - bronzové jsou vlkodlaci klasický a alfa po párech , Behemonti dva , tři sirény s měsíci taky třemi a to je vše :)

Co nesnáším u Temérie je deck kde se posilují jednotky o 2 body aniž by cokoliv udělal .

Paulus Poetry napsal:Nemám rád nekkers deck :) ale stačí mít mardrome, artefaktovou kompresy a summoning circle a je po nekkrech :) Blbé je, že mám jen kompresy :) Ale tu mardrome si chci vytvořit, jako zálohu na různé neduhy. Mám ještě jeden oblíbený deck s Foltestem. Prakticky jen vojsko, ubohou zasr*nou pěchotu, temerian Scout a infantry a medici. Hodně jsem si oblíbil silver kartu Hubert Rejk ;) Ten překoná hravě i Ciri Nova :) ale záleží kdy ho vytáhneš. Ehm teda myslím samozřejmě tu kartu :)

Paulus Poetry    Nemám rád nekkers deck :) ale stačí mít mardrome, artefaktovou kompresy a summoning circle a je po nekkrech :) Blbé je, že mám jen kompresy :) Ale tu mardrome si chci vytvořit, jako zálohu na různé neduhy. Mám ještě jeden oblíbený deck s Foltestem. Prakticky jen vojsko, ubohou zasr*nou pěchotu, temerian Scout a infantry a medici. Hodně jsem si oblíbil silver kartu Hubert Rejk ;) Ten překoná hravě i Ciri Nova :) ale záleží kdy ho vytáhneš. Ehm teda myslím samozřejmě tu kartu :)Paulus Poetrypaulus-poetry66313    15.2.2018 19:47 Paulus Poetry

@ odpověď na komentář od Clon3:Nemám rád nekkers deck :) ale stačí mít mardrome, artefaktovou kompresy a summoning circle a je po nekkrech :) Blbé je, že mám jen kompresy :) Ale tu mardrome si chci vytvořit, jako zálohu na různé neduhy. Mám ještě jeden oblíbený deck s Foltestem. Prakticky jen vojsko, ubohou zasr*nou pěchotu, temerian Scout a infantry a medici. Hodně jsem si oblíbil silver kartu Hubert Rejk ;) Ten překoná hravě i Ciri Nova :) ale záleží kdy ho vytáhneš. Ehm teda myslím samozřejmě tu kartu :)

Clon3 napsal:Docela silný deck , to bych proti tobě musel stát s mým druhým deckem pro příšery abych měl aspoň šanci:D

Clon3    Docela silný deck , to bych proti tobě musel stát s mým druhým deckem pro příšery abych měl aspoň šanci:DClon3clon329266    15.2.2018 17:09 Clon3

@ odpověď na komentář od Paulus Poetry:Docela silný deck , to bych proti tobě musel stát s mým druhým deckem pro příšery abych měl aspoň šanci:D

Paulus Poetry napsal:Hrají hodně Ciri Nova deck za Scoia'tael. Gold cards Uma pro zábavu, Ithlinne pro double alzhur Thunder, Iorveth mediation, a samozřejmě Ciri. Silver cards Ida emean aep sivney, Hattori, Artefakt compresion, Aeliren, Toruviel a jako šestou různě střídám všelijaké kombinace, ale decoy a nebo Scorch není špatná volba. Nyní mâm Morana runestone. Možná i Cyaran a nebo Milean není špatná volba. Bronz cards po dvou kusech od každé jednotky Vrihedd brigade, Vrihedd Dragon, Hawker support, Hawker healer, Vrihedd Office, Elven swordmaster, Wardencer, Elven Scout, a samozřejmě dvakrát alzhur Thunder.

Clon3    Přesně :D hloupé OP decky které tam má snad každý, i když místo Saskie bych používal Regis co vysává posilující jednotky ten už mi pomohl mnohokrát .Clon3clon329266    15.2.2018 17:04 Clon3

@ odpověď na komentář od Kolousek001:Přesně :D hloupé OP decky které tam má snad každý, i když místo Saskie bych používal Regis co vysává posilující jednotky ten už mi pomohl mnohokrát .

Kolousek001 napsal:Ono s originálními decky moc nepochodíš ... 99% lidí na rankedu jede totiž pouze netdecky co najdou na webu a nebo okopírujou oblíbenýho streamera ... Já na ně koukám taky ale spíš pro inspiraci a nové informace ... pak si třeba deck pár kartama poupravím, ale ona je to nuda, když jste minulej patch třeba nonstop hráli proti Dwarfům a 99, 9% lidí tam mělo naprosto stejný karty, vy jste věděli co příde , ale stejně jste většinou prohráli protože to byla OP mrdka :D

Já si třeba udělal nedávno tenhle Mulligan deck [ odkaz ] ale prostě i když by neměl bejt slabej tak se s ním moc nechytám když chytnu hru proti Skellige kde mě ve třetím kole vyhodí Olafa a Ciri Novu a díky medvědům drží tempo po celou hru, to je prostě demence ...

Paulus Poetry    Hrají hodně Ciri Nova deck za Scoia'tael. Gold cards Uma pro zábavu, Ithlinne pro double alzhur Thunder, Iorveth mediation, a samozřejmě Ciri. Silver cards Ida emean aep sivney, Hattori, Artefakt compresion, Aeliren, Toruviel a jako šestou různě střídám všelijaké kombinace, ale decoy a nebo Scorch není špatná volba. Nyní mâm Morana runestone. Možná i Cyaran a nebo Milean není špatná volba. Bronz cards po dvou kusech od každé jednotky Vrihedd brigade, Vrihedd Dragon, Hawker support, Hawker healer, Vrihedd Office, Elven swordmaster, Wardencer, Elven Scout, a samozřejmě dvakrát alzhur Thunder.Paulus Poetrypaulus-poetry66313    15.2.2018 16:09 Paulus Poetry

@ odpověď na komentář od Clon3:Hrají hodně Ciri Nova deck za Scoia'tael. Gold cards Uma pro zábavu, Ithlinne pro double alzhur Thunder, Iorveth mediation, a samozřejmě Ciri. Silver cards Ida emean aep sivney, Hattori, Artefakt compresion, Aeliren, Toruviel a jako šestou různě střídám všelijaké kombinace, ale decoy a nebo Scorch není špatná volba. Nyní mâm Morana runestone. Možná i Cyaran a nebo Milean není špatná volba. Bronz cards po dvou kusech od každé jednotky Vrihedd brigade, Vrihedd Dragon, Hawker support, Hawker healer, Vrihedd Office, Elven swordmaster, Wardencer, Elven Scout, a samozřejmě dvakrát alzhur Thunder.

Clon3 napsal:A jaký máš deck?

Kolousek001    Ono s originálními decky moc nepochodíš ... 99% lidí na rankedu jede totiž pouze netdecky co najdou na webu a nebo okopírujou oblíbenýho streamera ... Já na ně koukám taky ale spíš pro inspiraci a nové informace ... pak si třeba deck pár kartama poupravím, ale ona je to nuda, když jste minulej patch třeba nonstop hráli proti Dwarfům a 99, 9% lidí tam mělo naprosto stejný karty, vy jste věděli co příde , ale stejně jste většinou prohráli protože to byla OP mrdka :D

Já si třeba udělal nedávno tenhle Mulligan deck [ odkaz ] ale prostě i když by neměl bejt slabej tak se s ním moc nechytám když chytnu hru proti Skellige kde mě ve třetím kole vyhodí Olafa a Ciri Novu a díky medvědům drží tempo po celou hru, to je prostě demence ...
Kolousek001kolousek00128103
    15.2.2018 15:08
Kolousek001

@ odpověď na komentář od Clon3:Ono s originálními decky moc nepochodíš ... 99% lidí na rankedu jede totiž pouze netdecky co najdou na webu a nebo okopírujou oblíbenýho streamera ... Já na ně koukám taky ale spíš pro inspiraci a nové informace ... pak si třeba deck pár kartama poupravím, ale ona je to nuda, když jste minulej patch třeba nonstop hráli proti Dwarfům a 99, 9% lidí tam mělo naprosto stejný karty, vy jste věděli co příde , ale stejně jste většinou prohráli protože to byla OP mrdka :D

Já si třeba udělal nedávno tenhle Mulligan deck [ odkaz ] ale prostě i když by neměl bejt slabej tak se s ním moc nechytám když chytnu hru proti Skellige kde mě ve třetím kole vyhodí Olafa a Ciri Novu a díky medvědům drží tempo po celou hru, to je prostě demence ...

Clon3 napsal:Hezky originální deck:D to se teď už nevidí to je samý divoký hon s počasím , Dagon s jiným počasím nebo 6 nekkerů co se pořád posilují .

Clon3    A jaký máš deck?Clon3clon329266    15.2.2018 14:26 Clon3

@ odpověď na komentář od Paulus Poetry:A jaký máš deck?

Paulus Poetry napsal:Ahoj naposledy jsem skončil na 18 ranku. Skoro 19 sakra :) a za ten svůj rank jsem získal 9 soudků plus ostatní kravinky. Od začátku této sezóny jsem vyhrál již 6 sudů a cca 1500 rudy. To je prakticky 21 sudů v obchodě. Než skončí sezóna, tak se dostanu možná až na 50 sudů. Myslím samozřejmě nahromaděnou rudu, za kterou koupím sudy. Plus to co vyhrají a samozřejmě dalších 9 sudů, pokud skončím opět na 18 ranku. Nyní jsem na ranku 16 a do konce sezóny je spoustu času. Mám radost z nového avataru, který bude za odměnu. Nová Francesca a nový rámeček. A až skončí sezóna, tak protočím všechnu rudu i sudy :) Dělám to tak vždy. Vždy jak začne nová sezóna, tak chci mít čistý stůl :-D

Paulus Poetry    Ahoj naposledy jsem skončil na 18 ranku. Skoro 19 sakra :) a za ten svůj rank jsem získal 9 soudků plus ostatní kravinky. Od začátku této sezóny jsem vyhrál již 6 sudů a cca 1500 rudy. To je prakticky 21 sudů v obchodě. Než skončí sezóna, tak se dostanu možná až na 50 sudů. Myslím samozřejmě nahromaděnou rudu, za kterou koupím sudy. Plus to co vyhrají a samozřejmě dalších 9 sudů, pokud skončím opět na 18 ranku. Nyní jsem na ranku 16 a do konce sezóny je spoustu času. Mám radost z nového avataru, který bude za odměnu. Nová Francesca a nový rámeček. A až skončí sezóna, tak protočím všechnu rudu i sudy :) Dělám to tak vždy. Vždy jak začne nová sezóna, tak chci mít čistý stůl :-DPaulus Poetrypaulus-poetry66313    15.2.2018 14:24 Paulus Poetry

@ odpověď na komentář od Clon3:Ahoj naposledy jsem skončil na 18 ranku. Skoro 19 sakra :) a za ten svůj rank jsem získal 9 soudků plus ostatní kravinky. Od začátku této sezóny jsem vyhrál již 6 sudů a cca 1500 rudy. To je prakticky 21 sudů v obchodě. Než skončí sezóna, tak se dostanu možná až na 50 sudů. Myslím samozřejmě nahromaděnou rudu, za kterou koupím sudy. Plus to co vyhrají a samozřejmě dalších 9 sudů, pokud skončím opět na 18 ranku. Nyní jsem na ranku 16 a do konce sezóny je spoustu času. Mám radost z nového avataru, který bude za odměnu. Nová Francesca a nový rámeček. A až skončí sezóna, tak protočím všechnu rudu i sudy :) Dělám to tak vždy. Vždy jak začne nová sezóna, tak chci mít čistý stůl :-D

Clon3 napsal:7 soudků máš od 13 ranku což vzhledem k tomu, že mi při nové sezoně mělo zůstat 1500, tak mám teď 800 věhlasu což není zrovna půlka ze 3000 a k tomu stáhli o polovinu i odměny takže na co je mi rank když stačí zaplatit 6 dolarů a dostanu toho mnohem více , jako je to beta ale překopat pokaždé hru není nejlepší jak se ukazuje na ohlasech.

Clon3    Hezky originální deck:D to se teď už nevidí to je samý divoký hon s počasím , Dagon s jiným počasím nebo 6 nekkerů co se pořád posilují .Clon3clon329266    14.2.2018 22:05 Clon3

@ odpověď na komentář od Kolousek001:Hezky originální deck:D to se teď už nevidí to je samý divoký hon s počasím , Dagon s jiným počasím nebo 6 nekkerů co se pořád posilují .

Kolousek001 napsal:Vypisovat to fakt nebudu , Gwent tracker dřív uměl vypsat na webu celou kolekci i decky, ale to už nějak nevidím, tady max ukázka jednoho decku s kterým teď nějakou chvíli hraju a jsem s ním celkem úspěšnej:

odkaz ]

Kolousek001    Vypisovat to fakt nebudu , Gwent tracker dřív uměl vypsat na webu celou kolekci i decky, ale to už nějak nevidím, tady max ukázka jednoho decku s kterým teď nějakou chvíli hraju a jsem s ním celkem úspěšnej:

odkaz ]
Kolousek001kolousek00128103
    14.2.2018 21:19
Kolousek001

@ odpověď na komentář od Clon3:Vypisovat to fakt nebudu , Gwent tracker dřív uměl vypsat na webu celou kolekci i decky, ale to už nějak nevidím, tady max ukázka jednoho decku s kterým teď nějakou chvíli hraju a jsem s ním celkem úspěšnej:

odkaz ]

Clon3 napsal:Jaký máš jednotky u příšer ?

Clon3    Jaký máš jednotky u příšer ?Clon3clon329266    14.2.2018 20:58 Clon3

@ odpověď na komentář od Kolousek001:Jaký máš jednotky u příšer ?

Kolousek001 napsal:To není pravda. Za předpokladu, že nebudeš hrát jeden deck po celou dobu hry a nevadí ti že prohráváš ...

Vím to moc dobře osobně hraju z 99% Monstra, Sever a Scoia kde se snažím stavět obstojné decky do rankedu a prostě bez spousty karet to nedáte, potřebujete specifický goldy a silvery a ty ze soudků fakt nedostanete... Když mi ze 30 soudků padnou dva goldy, z toho jeden už mám a druhej nepotřebuju tak je to nuda :D A scrapy se hromadí pomalu vzhledem k tomu že na gold potřebujete 800 ... A to jsem hrál fakt hodně takže každej den jsem otevřel nějakej z Ore a na ranku jsem se dostával celkem vysoko ... Ale i tak to absolutně nestačí, zvlášť po tom přívalu nových karet ...

Kolousek001    To není pravda. Za předpokladu, že nebudeš hrát jeden deck po celou dobu hry a nevadí ti že prohráváš ...

Vím to moc dobře osobně hraju z 99% Monstra, Sever a Scoia kde se snažím stavět obstojné decky do rankedu a prostě bez spousty karet to nedáte, potřebujete specifický goldy a silvery a ty ze soudků fakt nedostanete... Když mi ze 30 soudků padnou dva goldy, z toho jeden už mám a druhej nepotřebuju tak je to nuda :D A scrapy se hromadí pomalu vzhledem k tomu že na gold potřebujete 800 ... A to jsem hrál fakt hodně takže každej den jsem otevřel nějakej z Ore a na ranku jsem se dostával celkem vysoko ... Ale i tak to absolutně nestačí, zvlášť po tom přívalu nových karet ...
Kolousek001kolousek00128103
    14.2.2018 20:55
Kolousek001

@ odpověď na komentář od fehrplay:To není pravda. Za předpokladu, že nebudeš hrát jeden deck po celou dobu hry a nevadí ti že prohráváš ...

Vím to moc dobře osobně hraju z 99% Monstra, Sever a Scoia kde se snažím stavět obstojné decky do rankedu a prostě bez spousty karet to nedáte, potřebujete specifický goldy a silvery a ty ze soudků fakt nedostanete... Když mi ze 30 soudků padnou dva goldy, z toho jeden už mám a druhej nepotřebuju tak je to nuda :D A scrapy se hromadí pomalu vzhledem k tomu že na gold potřebujete 800 ... A to jsem hrál fakt hodně takže každej den jsem otevřel nějakej z Ore a na ranku jsem se dostával celkem vysoko ... Ale i tak to absolutně nestačí, zvlášť po tom přívalu nových karet ...

fehrplay napsal:Já sem s touhle hrou skončil, prostě mě to přestalo bavit po pul roce ale taky souhlasím s tím že zrovna v gwentu není potřeba oproti jiným hra utrácet pravý penize.

Clon3    7 soudků máš od 13 ranku což vzhledem k tomu, že mi při nové sezoně mělo zůstat 1500, tak mám teď 800 věhlasu což není zrovna půlka ze 3000 a k tomu stáhli o polovinu i odměny takže na co je mi rank když stačí zaplatit 6 dolarů a dostanu toho mnohem více , jako je to beta ale překopat pokaždé hru není nejlepší jak se ukazuje na ohlasech.Clon3clon329266    14.2.2018 19:46 Clon3

@ odpověď na komentář od Paulus Poetry:7 soudků máš od 13 ranku což vzhledem k tomu, že mi při nové sezoně mělo zůstat 1500, tak mám teď 800 věhlasu což není zrovna půlka ze 3000 a k tomu stáhli o polovinu i odměny takže na co je mi rank když stačí zaplatit 6 dolarů a dostanu toho mnohem více , jako je to beta ale překopat pokaždé hru není nejlepší jak se ukazuje na ohlasech.

Paulus Poetry napsal:Nehraji Gwent od začátku. Nevím jak dlouho mohu tu hru hrát. Maximálně půl roku. Tu hru miluju. Neinvestoval jsem ani korunu za jakýkoliv nákup. Vše se dá poctivě získat ze soudků. Samozřejmě to chce i štěstí. Nehledě na to, že stačí hrát sezónu a ke konci za odměnu získáte minimálně 9 sudů. Plus spoustu rudy za vítězství v turnajích. Takže další komodita na nákup karet. Takže vše se dá získat poctivým hraním. A vůbec, také nemám všechny karty že? Stačí mi mít dva kvalitní full deck frakcí Scoia'tael a Northem Realms. A s tím hraji celou sezónu. Když se nudím a chci experimentovat, tak zkouším ostatní frakce s kartami které se mi podařilo získat. Co se týče turnajů, tak s tím problém nemám. Pravidla jsou jasná a všichni mají stejné podmínky. A updaty hry? Nu což beta co čekáte? Je potřeba čas a komunita, která testuje všechny možné změny, které se postupně upravují. Jen počkejte, zanedlouho tu máme další nášup nových karet. A já se těším :)

fehrplay    Já sem s touhle hrou skončil, prostě mě to přestalo bavit po pul roce ale taky souhlasím s tím že zrovna v gwentu není potřeba oproti jiným hra utrácet pravý penize.fehrplayfehrplay56494    14.2.2018 18:42 fehrplay

Já sem s touhle hrou skončil, prostě mě to přestalo bavit po pul roce ale taky souhlasím s tím že zrovna v gwentu není potřeba oproti jiným hra utrácet pravý penize.

Paulus Poetry    Nehraji Gwent od začátku. Nevím jak dlouho mohu tu hru hrát. Maximálně půl roku. Tu hru miluju. Neinvestoval jsem ani korunu za jakýkoliv nákup. Vše se dá poctivě získat ze soudků. Samozřejmě to chce i štěstí. Nehledě na to, že stačí hrát sezónu a ke konci za odměnu získáte minimálně 9 sudů. Plus spoustu rudy za vítězství v turnajích. Takže další komodita na nákup karet. Takže vše se dá získat poctivým hraním. A vůbec, také nemám všechny karty že? Stačí mi mít dva kvalitní full deck frakcí Scoia'tael a Northem Realms. A s tím hraji celou sezónu. Když se nudím a chci experimentovat, tak zkouším ostatní frakce s kartami které se mi podařilo získat. Co se týče turnajů, tak s tím problém nemám. Pravidla jsou jasná a všichni mají stejné podmínky. A updaty hry? Nu což beta co čekáte? Je potřeba čas a komunita, která testuje všechny možné změny, které se postupně upravují. Jen počkejte, zanedlouho tu máme další nášup nových karet. A já se těším :)Paulus Poetrypaulus-poetry66313    14.2.2018 16:29 Paulus Poetry

Nehraji Gwent od začátku. Nevím jak dlouho mohu tu hru hrát. Maximálně půl roku. Tu hru miluju. Neinvestoval jsem ani korunu za jakýkoliv nákup. Vše se dá poctivě získat ze soudků. Samozřejmě to chce i štěstí. Nehledě na to, že stačí hrát sezónu a ke konci za odměnu získáte minimálně 9 sudů. Plus spoustu rudy za vítězství v turnajích. Takže další komodita na nákup karet. Takže vše se dá získat poctivým hraním. A vůbec, také nemám všechny karty že? Stačí mi mít dva kvalitní full deck frakcí Scoia'tael a Northem Realms. A s tím hraji celou sezónu. Když se nudím a chci experimentovat, tak zkouším ostatní frakce s kartami které se mi podařilo získat. Co se týče turnajů, tak s tím problém nemám. Pravidla jsou jasná a všichni mají stejné podmínky. A updaty hry? Nu což beta co čekáte? Je potřeba čas a komunita, která testuje všechny možné změny, které se postupně upravují. Jen počkejte, zanedlouho tu máme další nášup nových karet. A já se těším :)

Clon3    Já ti nevím mě připadá že na tom dělají všichni co předtím vynášeli koš , protože všichni ostatní dělají na nové hře.Clon3clon329266    14.2.2018 15:32 Clon3

@ odpověď na komentář od Kolousek001:Já ti nevím mě připadá že na tom dělají všichni co předtím vynášeli koš , protože všichni ostatní dělají na nové hře.

Kolousek001 napsal:Klasika. I slavný CD Projekt už to začíná přehánět. Hra je pořád v betě, ale už se v ní pořádají turnaje o desítky tisíc dolarů, vychází nové módy a aby jste si zahráli opravdu "na úrovni" tak musíte peněženku taky vytáhnout . . Já už jí vytáhnul 2x mám nahráno skoro 300 hodin ale stejně mi chybí spousta důležitejch karet :D

O balancu nemůže být ani řeč, v jednom patchi něco opraví a zároveň zničí :D

Kolousek001   1x   Klasika. I slavný CD Projekt už to začíná přehánět. Hra je pořád v betě, ale už se v ní pořádají turnaje o desítky tisíc dolarů, vychází nové módy a aby jste si zahráli opravdu "na úrovni" tak musíte peněženku taky vytáhnout . . Já už jí vytáhnul 2x mám nahráno skoro 300 hodin ale stejně mi chybí spousta důležitejch karet :D

O balancu nemůže být ani řeč, v jednom patchi něco opraví a zároveň zničí :D
Kolousek001kolousek00128103
    14.2.2018 15:11
Kolousek001

Klasika. I slavný CD Projekt už to začíná přehánět. Hra je pořád v betě, ale už se v ní pořádají turnaje o desítky tisíc dolarů, vychází nové módy a aby jste si zahráli opravdu "na úrovni" tak musíte peněženku taky vytáhnout . . Já už jí vytáhnul 2x mám nahráno skoro 300 hodin ale stejně mi chybí spousta důležitejch karet :D

O balancu nemůže být ani řeč, v jednom patchi něco opraví a zároveň zničí :D

Clon3    Docela nepříjemné, když vezmu v potaz že si nedávno sypali na hlavu popel že vydání přes sto nových karet na ně bylo moc , tak stále i po updatu tu máme nevyrovnané celé decky ( viz. Skellige medvědí invaze nebo další ) .
Do toho se nám už snad rok blíží kampaň doufejme že bude dobrá a ne moc drahá .
A hromada chyb co přinesl poslední nebo předposlední update . :D
Clon3clon329266
    14.2.2018 14:14
Clon3

@ odpověď na komentář od Metal Lord:Docela nepříjemné, když vezmu v potaz že si nedávno sypali na hlavu popel že vydání přes sto nových karet na ně bylo moc , tak stále i po updatu tu máme nevyrovnané celé decky ( viz. Skellige medvědí invaze nebo další ) .
Do toho se nám už snad rok blíží kampaň doufejme že bude dobrá a ne moc drahá .
A hromada chyb co přinesl poslední nebo předposlední update . :D

Metal Lord napsal:Je pěkný, že už prodávají rozšíření, když se stále testuje.... ale co takhle datum vydání plné hry?

Metal Lord    Je pěkný, že už prodávají rozšíření, když se stále testuje.... ale co takhle datum vydání plné hry?Metal Lordmetal-lord8112    14.2.2018 12:35 Metal Lord

Je pěkný, že už prodávají rozšíření, když se stále testuje.... ale co takhle datum vydání plné hry?

Diskuze na fóru

Kingdom Come: Deliverance (53 příspěvků), Jaký monitor? (22 příspěvků), RAM rada! (43 příspěvků), Pomoc prosím: Nejdou mi barvy na Windows 10 (8 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12145 příspěvků), Ocenění sestavy z roku 2012 (5 příspěvků), STEAM -všechno sem (7091 příspěvků), HRA - ABECEDA HRANÝCH HER (29 příspěvků), Čeština ve hrách?! (74 příspěvků), Rozdávání klíčů! (6 příspěvků), Humble bundle -vše sem (614 příspěvků)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Monster Energy Supercross

Recenze - 22.2.2018
 
Monster Energy Supercross

Další do party motokrosové série MXGP změnil rajón a míří za moře.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
Assassin’s Creed: Origins – Discovery Tour

Naučný a delší dobu očekávaný mód, který má za cíl vás provést životem, historií a společností starověkého Egypta, je konečně tady. A že to čekání…

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Fe

Recenze - 21.2.2018
 
Fe

Prozkoumejte v kůži roztomilého tvora všechny záhady podivuhodného pralesa.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 

The Station

Recenze - 20.2.2018
 
The Station

Nová, tajuplná adventura The Station nás zavede do nedaleké budoucnosti. Jak moc se tento výlet na orbitální stanici povedl, se dočtete v dnešní…

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kingdom Come: Deliverance a jeho easter eggy

Jaké vtípky, zajímavosti a kuriozity se podařilo najít v prvních dnech po vydání očekávaného českého RPG?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole