Uživatel nepřihlášen
 

Nové ovladače Nvidia pro Skyrim, MW3 i BF3

Úterý 29.11.2011 18:40 - Autor: - Rubrika: Novinky Novinka

Nové ovladače ve verzi beta zlepšují výkon her Skyrim, Modern Warfare 3, Batman: Arkham City nebo Battlefield 3.

Společnost Nvidia dnes vydala nové ovladače s označením 290.36 pro grafické karty GeForce. Ovladače jsou prozatím ve verzi beta a Nvidia je doporučuje při hraní nejnovějších titulů, včetně Elder Scolls V: Skyrim, Call of Duty: Modern Warfare 3, Battlefield 3 či Batman: Arkham City.

290.36 ovladače přinášejí oficiální podporu efektu Ambient Occlusion ve Skyrim a Modern Warfare 3. Tento efekt zajistí mnohem realističtější stíny. Pokud chcete tento efekt aktivovat, stačí otevřít Ovládací panel Nvidia a v sekci Manage 3D Settings vybrat zmíněnou hru. Následně budete dotázáni, zda chcete upřednostnit výkon (Performance) nebo kvalitu (Quality)

"Podpora efektu Ambient Occlusion bude mít dopad na výkon, o čemž nepochybuji. V současné době ovšem není možné přesně předpovědět, jak velký dopad to bude vzhledem k milionům možných PC konfigurací," poznamenal na oficiálních stránkách Andrew Burnes z Nvidia.

"Určitě sledujte snímky za sekundu. Pokud framerate klesne pod třicet, jednoduše deaktivujte efekt Ambient Occlusion nebo použijte režim Performance (s ohledem na výkon, poz. redakce)."

Aby toho nebylo málo, tak nové ovladače řeší rovněž problémy s náhodným objevováním trojúhelníkových artefaktů ve střílečce Battlefield 3. Dále chyby ve stínech v Crysis 2 na sestavách se SLI a mnoho dalších problémů u dalších her, včetně L.A. Noire, Deus Ex: Human Revolution, LEGO Harry Potter: Years 5-7, Civilization V, Settlers 7 nebo Battlefield: Bad Company 2.

Více informací, stejně jako obrázky ze Skyrim a Modern Warfare 3 s efektem Ambient Occlusion, naleznete zde.

Nastavení Ambient Occlusion efektu
Nastavení Ambient Occlusion efektu

Michal Burian je šéfredaktor Zingu, sledovat ho můžete na Twitteru @BurianMichal a na Google+ MichalBurianCZ

Tisk
Související novinky
 
Český tým předvedl v největší evropské casemodingové show vynikající výkon

Český tým předvedl v největší evropské casemodingové show vynikající výkon

Středa 18.10.2017 09:40 - Tři evropské týmy a pouhých čtyřiadvacet hodin na tvorbu originálního počítače, evropská casemodderská špička čelila náročné výzvě. Český tým hned ve svém premiérovém startu předvedl, že patří na špici. Přečíst celý článek »

Destiny of Titans poprvé za účasti českého moderského týmu

Destiny of Titans poprvé za účasti českého moderského týmu

Úterý 3.10.2017 16:30 - Tři týmy a pouhých čtyřiadvacet hodin: Evropští casemodeři již podruhé změří síly a tentokrát nebude chybět ani český tým. Už dnes večer. Přečíst celý článek »

Česko-slovenské týmy v NVIDIA CS:GO Challenge

Česko-slovenské týmy v NVIDIA CS:GO Challenge

Středa 30.8.2017 11:46 - Utkají se o 2500 amerických dolarů. Sledovat je můžete živě. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Nové ovladače Nvidia pro Skyrim, MW3 i BF3
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Backy    Nevím, jestli to má cenu stahovat, když je to ve stavu beta. Nevíte, jestli je u tohohle ovladače opravena chyba s instalací na Geforce 9800 GT či podobné typy? Minulý ovladač jen tak nešel.Backybacky9321    29.11.2011 20:33 Backy

Nevím, jestli to má cenu stahovat, když je to ve stavu beta. Nevíte, jestli je u tohohle ovladače opravena chyba s instalací na Geforce 9800 GT či podobné typy? Minulý ovladač jen tak nešel.

Warfaryn   8x   MW3 potřebuje ovladače? No jo já zapoměl ono je to tak náročný, že to nikomu nejde a ty low textury musejí být pořádně vidět :D :D sry za flame :D ale já si prostě nemohl pomoct na COD ? :D: D :DWarfarynwarfaryn7927    29.11.2011 20:18 Warfaryn

MW3 potřebuje ovladače? No jo já zapoměl ono je to tak náročný, že to nikomu nejde a ty low textury musejí být pořádně vidět :D :D sry za flame :D ale já si prostě nemohl pomoct na COD ? :D: D :D

Bela    Nejak ma to netlačí, až na to, že 285. 62 mi " zrušili" obraz v DVB-T TV na PC. Keďže sú 290. 36 v štádiu bety, počkám na WHQL.Belabela2855    29.11.2011 20:17 Bela

Nejak ma to netlačí, až na to, že 285. 62 mi " zrušili" obraz v DVB-T TV na PC. Keďže sú 290. 36 v štádiu bety, počkám na WHQL.

Krudanze    doufam ze v tom battlefieldu to odstranuje i tu roztekanou mysKrudanzekrudanze7098    29.11.2011 19:58 Krudanze

doufam ze v tom battlefieldu to odstranuje i tu roztekanou mys

midder    n1cemiddermidder8295    29.11.2011 19:56 midder

n1ce

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 
 
Total War: Arena - první dojmy z bojiště

V minulých dnech nám byla dána možnost otestovat uzavřenou betu Total War: Arena. Líbil se nám nový zástupce slavné značky?

 
Přečíst celý článek»Autor: ThainDegu - Platforma: PC
 
 
Star Wars: Battlefront 2 - vše, co byste měli vědět, na jednom místě

V multiplayeru nás konečně čekají všechny tři éry Star Wars ságy. Těšit se můžeme i na kampaň, v níž se ujmeme velitelky elitní imperiální jednotky.

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC a konzole
 
 
Ken Follett’s The Pillars of Earth – stavění katedrály podle knižní předlohy

První část hry „Z popela“ nabízí prolog k rozsáhlému příběhu o stavbě katedrály a o osudech lidí s ní spojenými.

 
Přečíst celý článek»Autor: Ylbirda - Platforma: PC a konzole
 
 
Dungeons 3 – ničte, palte, pleňte, vše je dovoleno!

Už vás nebaví hrdinské chování hlavních postav pohádkových příběhů? Odhalte svou temnou stránku v kůži mladé elfky vládnoucí smrduté kobce!

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC a konzole
 
 
Middle-earth: Shadow of War – velkolepé tažení za záchranou Středozemě

První díl byl darem z nebes pro všechny milovníky Středozemě a akčních her. Dokázal Shadow of War něčím překvapit?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole