Uživatel nepřihlášen
   

Skyrim zítřka: Kinect, adopce a krocení draků?

Čtvrtek 9.2.2012 12:25 - Autor: Michal "Mendys" Maliarov - Rubrika: Novinky - Zdroj: Eurogamer Novinka

Todd Howard na nedávné tiskové konferenci DICE 2012 odhalil velmi chutné perspektivy titulu The Elder Scrolls V: Skyrim.

Po dokončení titulu si vývojářský tým vzal celý týden na vymýšlení a realizaci všemožných nápadů, postřehů a novinek, které by se podle jednotlivých členů měly objevit ve hře. Jedinou podmínkou bylo umístění nápadu přímo do hry. Sám Howard podotknul, že se v zásadě jedná o hrátky a volný čas a je absolutně neznámé, zda se něco z toho dostane do budoucích DLC přídavků či updatů. Jedná se ale o oficiální nápady studia, a tak je tu velká pravděpodobnost, že se toho přecejen dočkáme.

Nápady zahrnují zcela opodstatněné novinky, jako je nová animace vody, změna ročních období, zpomalené opakovačky killů, stavění vlastních domů či přidání goblinů. Najdou se ale i šílenější vychytávky, jako je přidání možnosti „pilotovat“ draky, upírské pití krve, adopce, vlkodlaci (tedy medvědlaci) a jiné. Video ale vydá za více než tisíc slov, takže se podívejte na bravurní sestřih a podělte se s námi o své dojmy.

Tisk
Elder Scrolls V: Skyrim na PC, PS3, Xbox 360, SwitchScreenshoty ze hry
Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim Screenshot ze hry Elder Scrolls V: Skyrim
Související novinky
 
Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Vyšel masivní mod Beyond Skyrim: Bruma

Pondělí 3.7.2017 18:30 - Modifikace přidává do Skyrimu rozlehlý region, nové úkoly, tisíce plně namluvených řádků dialogů nebo zhruba 3 hodiny hudby. Časem vyjde i pro Xbox One. Přečíst celý článek »

8 komentářů|PC, Xbox One
The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch není jen pouhý port

Pondělí 12.6.2017 07:13 - Během hraní můžete využívat pohybové ovládání nebo výbavu inspirovanou sérií The Legend of Zelda. Přečíst celý článek »

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Ambiciózní mod Enderal pro Skyrim je konečně venku

Pondělí 15.8.2016 14:40 - Už nějaký čas je k dispozici německá verze, anglická verze ale dorazila až nyní. Přečíst celý článek »

Napsat nový komentář

Nové komentáře ze všech diskuzí
Komentář k novince Skyrim zítřka: Kinect, adopce a krocení draků?
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Strec    Lumicko: Co já jsem už dááávno četl, tak to prý asi bude stejny jako u Oblivionu MP. Je to prý moc náročny na PC a celkově (stejny jako s modama, některy se snesou něktey se "kopou") je to náročny na spolehlivej běh. Ale je to už nějaká doba co jsem to četl, tak možná je to už zase jinak.
Popravdě, Skyrim tu je teprve "chvilku" a věřím, že něco tomu podobnyho tu někdo vymyslí/uskuteční ;-) . Mě by stčil bohatě Coop s jedním hráčem.
Strecstrec4311
    10.2.2012 01:09
Strec

Lumicko: Co já jsem už dááávno četl, tak to prý asi bude stejny jako u Oblivionu MP. Je to prý moc náročny na PC a celkově (stejny jako s modama, některy se snesou něktey se "kopou") je to náročny na spolehlivej běh. Ale je to už nějaká doba co jsem to četl, tak možná je to už zase jinak.
Popravdě, Skyrim tu je teprve "chvilku" a věřím, že něco tomu podobnyho tu někdo vymyslí/uskuteční ;-) . Mě by stčil bohatě Coop s jedním hráčem.Komentář byl autorem naposledy upraven 10.2.2012 01:14

Původní verze před úpravami:Lumicko: Co já jsem už dááávno četl, tak to prý asi bude stejny jako u Oblivionu MP. Je to prý moc náročny na PC a celkově (stejny jako s modama, některy se snesou něktey se "kopou") je to náročny na spolehlivej běh. Ale je to už nějaká doba co jsem to četl, tak možná je to už zase jinak.

Lumicko    Inac je nejake info o tom MP mode? Ci je to dead tak isto ako Crysis 2 coop MP ? :(Lumickolumicko5173    9.2.2012 23:17 Lumicko

Inac je nejake info o tom MP mode? Ci je to dead tak isto ako Crysis 2 coop MP ? :(

Strec    Arindis: No právě nevím co to může dělat, jestli patch nebo až pack. S packem mi to jelo ze začátku v klidu (stejně jako před packem) , jen jedna oblast ve městě se neskutečně cukala... a pravidelně to po cca 5-10 minutách padlo. Počítač mám, až na RAM (jen 4Gb) , 2xtak splňující požadavky.
Tak jsem to přeinstaloval a ještě jsem si všiml, že je možnost pack odstranit z "herních dat" v launcheru, že mě to nenapadlo dřív, tak to vyzkouším.
Taky se mi zdálo, že hraju vyModovanej Oblivion v zimě. Ne, že by mi to nějak vadilo. Lepší grafika a další vymoženosti tam jsou znát, ale extra skok to prostě nebyl.
Strecstrec4311
    9.2.2012 22:50
Strec

Arindis: No právě nevím co to může dělat, jestli patch nebo až pack. S packem mi to jelo ze začátku v klidu (stejně jako před packem) , jen jedna oblast ve městě se neskutečně cukala... a pravidelně to po cca 5-10 minutách padlo. Počítač mám, až na RAM (jen 4Gb) , 2xtak splňující požadavky.
Tak jsem to přeinstaloval a ještě jsem si všiml, že je možnost pack odstranit z "herních dat" v launcheru, že mě to nenapadlo dřív, tak to vyzkouším.
Taky se mi zdálo, že hraju vyModovanej Oblivion v zimě. Ne, že by mi to nějak vadilo. Lepší grafika a další vymoženosti tam jsou znát, ale extra skok to prostě nebyl.

Arindis    Tak uprav nastaveni hry ne? Nestahnul jsi si ten high resolution texture pack? Pac ten docela zvedne pozadavky na hru. JInak konecne ta hra vypada k svetu. Predtim jsem mel dojem ze hraju Oblivion jen v zime. Ted to ma graficky grady. UZ se tesim na tyhle DLC. To to tam nemohli dat hned a odlozit hru o par mesicu :DArindisarindis11271    9.2.2012 21:38 Arindis

Tak uprav nastaveni hry ne? Nestahnul jsi si ten high resolution texture pack? Pac ten docela zvedne pozadavky na hru. JInak konecne ta hra vypada k svetu. Predtim jsem mel dojem ze hraju Oblivion jen v zime. Ted to ma graficky grady. UZ se tesim na tyhle DLC. To to tam nemohli dat hned a odlozit hru o par mesicu :D

Strec    Nevim, teď jsem to spustil a něco mi rozjebalo hru... buď patch nebo texture pack (bohůžel toho se už nezbavím, protože se instaluje už automaticky jako dlc, supr) . Seká se to v některych místech tak, že se spíš dívám na prezentaci obrázků a nebo to po 5 minutách vždy padne... krása. Mody nepoužívám.
Hra dobry, ale už po 3 to musím přeinstalovávat...
Strecstrec4311
    9.2.2012 19:00
Strec

Nevim, teď jsem to spustil a něco mi rozjebalo hru... buď patch nebo texture pack (bohůžel toho se už nezbavím, protože se instaluje už automaticky jako dlc, supr) . Seká se to v některych místech tak, že se spíš dívám na prezentaci obrázků a nebo to po 5 minutách vždy padne... krása. Mody nepoužívám.
Hra dobry, ale už po 3 to musím přeinstalovávat...Komentář byl autorem naposledy upraven 9.2.2012 20:08

Původní verze před úpravami:Nevim, teď jsem to spustil a něco mi rozjebalo hru... buď patch nebo texture pack (bohůžel toho se už nezbavím, protože se instaluje už automaticky jako dlc, supr) . Seká se to v některych místech tak, že se spíš dívám na prezentaci obrázků a nebo to po 5 minutách vždy padne... krása. Mody nepoužívám.

Strec   2x   versace186: Jo v nějakych hrách jsem to našel, ale tam by zase mohli lidi nadávat, že zase rychle postava uschne (v řádu sekund) . Ale jo, krajiny si všímám dost, a určitě nejsem sám kdo se "kochá", je totiž vážně pestrá, ale některy drobnosti trochu kazí celkový dojem.Strecstrec4311    9.2.2012 18:42 Strec

versace186: Jo v nějakych hrách jsem to našel, ale tam by zase mohli lidi nadávat, že zase rychle postava uschne (v řádu sekund) . Ale jo, krajiny si všímám dost, a určitě nejsem sám kdo se "kochá", je totiž vážně pestrá, ale některy drobnosti trochu kazí celkový dojem.

hlodacek   1x   Prooooč? Proč jsem se díval na to video? ! Já už se těšil na návrat do reality :( Bethesda mě chce zabít.hlodacekhlodacek9238    9.2.2012 17:37 hlodacek

Prooooč? Proč jsem se díval na to video? ! Já už se těšil na návrat do reality :( Bethesda mě chce zabít.

versace186    Saix: To stou vodou som ešte nazažil tušim v žiadnej hre tak ma to nenapadlo, ale malo by to byt tak. .versace186versace1868620    9.2.2012 17:13 versace186

Saix: To stou vodou som ešte nazažil tušim v žiadnej hre tak ma to nenapadlo, ale malo by to byt tak. .

EpiCenega    zoegSVK: pocky to sou jenom napady ani se nevi jestli to vubec nekdy budeEpiCenegaepicenega7263    9.2.2012 16:55 EpiCenega

zoegSVK: pocky to sou jenom napady ani se nevi jestli to vubec nekdy bude

saint    Veľmi sa na to teším , potešila ma kopija , ďalej let na drakoch to bude už čistý odkaz dračích jazdcov v Skyrime , upíri sú fajn a myslím , že ak sa pustia a oprava ten modersky multiplayer bude skyrim asi najlepšia hra čo vyšla v RPG .saintsaint8375    9.2.2012 16:25 saint

Veľmi sa na to teším , potešila ma kopija , ďalej let na drakoch to bude už čistý odkaz dračích jazdcov v Skyrime , upíri sú fajn a myslím , že ak sa pustia a oprava ten modersky multiplayer bude skyrim asi najlepšia hra čo vyšla v RPG .

Lumicko    Tak to dufam ze toto bude v hre :D ten Werebear rofl a ten vampire suprove a drak ako mount atd. . a talent Lycanthropy suprove. . uplneLumickolumicko5173    9.2.2012 16:24 Lumicko

Tak to dufam ze toto bude v hre :D ten Werebear rofl a ten vampire suprove a drak ako mount atd. . a talent Lycanthropy suprove. . uplne

Saix   2x   @versace: No ono když vyběhneš z vody a neukápne z tebe ani kapička, tak je to prostě divný :) Celkový dojem vždycky tvoří detaily, které sami o sobě zapadnou. A pokud se má hráč tím světem pachtit ještě dlouhé měsíce, stavět si barák a adoptovat děti :D tak i tyhle "grafické" vychytávky hru dokáží o hodně zpříjemnit.Saixsaix1    9.2.2012 14:47 Saix

@versace: No ono když vyběhneš z vody a neukápne z tebe ani kapička, tak je to prostě divný :) Celkový dojem vždycky tvoří detaily, které sami o sobě zapadnou. A pokud se má hráč tím světem pachtit ještě dlouhé měsíce, stavět si barák a adoptovat děti :D tak i tyhle "grafické" vychytávky hru dokáží o hodně zpříjemnit.

zorgSVK    da sa to vsetko stiahnut free ? ked mam hru stiahnutu ? :)zorgSVKzorgsvk9692    9.2.2012 14:25 zorgSVK

da sa to vsetko stiahnut free ? ked mam hru stiahnutu ? :)

versace186    Vidím že viac jak na hru sa sústredíte na vychutnávanie krajiny, bežný hráč by to ťažko postrehol! :thumbup: :-Dversace186versace1868620    9.2.2012 14:03 versace186

Vidím že viac jak na hru sa sústredíte na vychutnávanie krajiny, bežný hráč by to ťažko postrehol! :thumbup: :-D

Strec    Spark: Taky mi to trochu bije do očí. Ten přechod z vody na břeh je moc křečovitej... chtělo by to takovej plynulej přechod. Ty vlnky a podobny... to stejny s tokem vody... voda neobtíká kolem ostrůvku nebo překážky, ale prostě teče jedním směrem a přes to nejede vlak, koryto zatáčí, ale voda teče furt stejným směrem. Ale to jsou jen drobnosti.Strecstrec4311    9.2.2012 13:46 Strec

Spark: Taky mi to trochu bije do očí. Ten přechod z vody na břeh je moc křečovitej... chtělo by to takovej plynulej přechod. Ty vlnky a podobny... to stejny s tokem vody... voda neobtíká kolem ostrůvku nebo překážky, ale prostě teče jedním směrem a přes to nejede vlak, koryto zatáčí, ale voda teče furt stejným směrem. Ale to jsou jen drobnosti.

versace186    Spark tak to vačšinou bíva že na brehu končí voda a začína zem...:Dversace186versace1868620    9.2.2012 13:29 versace186

Spark tak to vačšinou bíva že na brehu končí voda a začína zem...:D

OS1R1S   1x   Saix: Přesně, módaři to udělají dřív jak Bethesda, ale snaha a nápady se cení :-) Alespoň je vidět že na to neprdí a pořád něco okolo hry kutí :-) Jinak mód (bohužel už název nevim) na ztmavení hry už dávno venku je a garantuju ti že bez louče či spellu se v noci (dungeonech) ani nehneš :-) A co se doby vývoje týče, no je to Fallout 3 jinak no, ale asi to chvilku zabralo :-D

Jinak k novinkám, stavění domu je pěkný nápad, ale díky CK (Creation Kit) kde si dům postavím hned a dám na libovolné místo a s libovolným vybavením, tak nějak zapadá do šedi. Upírství (úpravy) je docela dobrý nápad, hlavně ta transformace v toho upíra je pěkná :-) Adopce? No nevim teda, ale asi to taky někdo využije. No pokud by to vyadli spolu s dalším updatem nebo jako Free DLC tak ok :-)
OS1R1Sos1r1s8560
    9.2.2012 13:27
OS1R1S

Saix: Přesně, módaři to udělají dřív jak Bethesda, ale snaha a nápady se cení :-) Alespoň je vidět že na to neprdí a pořád něco okolo hry kutí :-) Jinak mód (bohužel už název nevim) na ztmavení hry už dávno venku je a garantuju ti že bez louče či spellu se v noci (dungeonech) ani nehneš :-) A co se doby vývoje týče, no je to Fallout 3 jinak no, ale asi to chvilku zabralo :-D

Jinak k novinkám, stavění domu je pěkný nápad, ale díky CK (Creation Kit) kde si dům postavím hned a dám na libovolné místo a s libovolným vybavením, tak nějak zapadá do šedi. Upírství (úpravy) je docela dobrý nápad, hlavně ta transformace v toho upíra je pěkná :-) Adopce? No nevim teda, ale asi to taky někdo využije. No pokud by to vyadli spolu s dalším updatem nebo jako Free DLC tak ok :-)

Spark    mně u té vody štve - v oblivionu je to to stejné - že ta voda má u břehu odřezanou texturu, prostě v jednom míste končí a hotovo, vypadá to celkém nejapně a když už toto vyřešili v 5 a půl roku starém gothic 3 piraně, nevím proč si s tím tu práci nedá i bethesda...Sparkspark3469    9.2.2012 13:19 Spark

mně u té vody štve - v oblivionu je to to stejné - že ta voda má u břehu odřezanou texturu, prostě v jednom míste končí a hotovo, vypadá to celkém nejapně a když už toto vyřešili v 5 a půl roku starém gothic 3 piraně, nevím proč si s tím tu práci nedá i bethesda...

Strec    Tak tomu bych říkal pořádny free DLC :D. Textury dobry, ale pár podobných modů tu už bylo jen nebyli oficiální.Strecstrec4311    9.2.2012 12:51 Strec

Tak tomu bych říkal pořádny free DLC :D. Textury dobry, ale pár podobných modů tu už bylo jen nebyli oficiální.

Saix    No takže to vidím tak, že ty nápady dřív implementují šikovní modaři, než se k tomu Bethesda odhodlá sama =) Vím, že to není odladěný, ale když vidím, co dovedou za týden, tak se divím, že něco z toho už tam nebylo při vydání, když hru stejně vyvíjeli dlouhé měsíce respektive roky.

Ti velcí bossové mi tam docela chyběli a spousta věcí zůstala nevyužitá. Třeba kouzlo světlo svíce jsem použil snad jen jednou, protože v dungeonech je povětšinou světla až až (ne že bych světlo neměl rád :D )
Saixsaix1
    9.2.2012 12:45
Saix

No takže to vidím tak, že ty nápady dřív implementují šikovní modaři, než se k tomu Bethesda odhodlá sama =) Vím, že to není odladěný, ale když vidím, co dovedou za týden, tak se divím, že něco z toho už tam nebylo při vydání, když hru stejně vyvíjeli dlouhé měsíce respektive roky.

Ti velcí bossové mi tam docela chyběli a spousta věcí zůstala nevyužitá. Třeba kouzlo světlo svíce jsem použil snad jen jednou, protože v dungeonech je povětšinou světla až až (ne že bych světlo neměl rád :D )

Silent    haha...animace leticcih sipu upristvi lykantropie build obri bosove...kurna tak skyrim nainstaluju znovuSilentsilent2464    9.2.2012 12:42 Silent

haha...animace leticcih sipu upristvi lykantropie build obri bosove...kurna tak skyrim nainstaluju znovu

Malcolm    ano ano ANOOO TLACTE TO SEM HNED D: ! ! ! !Malcolmmalcolm8346    9.2.2012 12:39 Malcolm

ano ano ANOOO TLACTE TO SEM HNED D: ! ! ! !

PutaMadre     :thumbup:PutaMadreputamadre8334    9.2.2012 12:36 PutaMadre

:thumbup:

Toxostein    vypadá to pěkně :thumbup:Toxosteintoxostein7164    9.2.2012 12:35 Toxostein

vypadá to pěkně :thumbup:

ScorpionMK11    Všechny tyhle novinky jsou úžasné, ty opakovačky killů mi silně připomínají V. A. T. S. systém z Falloutu. Taky se mi líbí možnost ochočit draka a ty vychytávky v dungeonech, na možnost stavění svého příbytku se taky těším :)ScorpionMK11scorpionmk116223    9.2.2012 12:34 ScorpionMK11

Všechny tyhle novinky jsou úžasné, ty opakovačky killů mi silně připomínají V. A. T. S. systém z Falloutu. Taky se mi líbí možnost ochočit draka a ty vychytávky v dungeonech, na možnost stavění svého příbytku se taky těším :)

Diskuze na fóru

Všeobecný pokec o PC HW, novinky atď. (89 příspěvků), Náhodné myšlenky a události dne (12100 příspěvků), Roblox + Just Cause 3 (13 příspěvků), Humble bundle -vše sem (607 příspěvků), Trance - TOTY - Top 10 (460 příspěvků), STEAM -všechno sem (7083 příspěvků), Good Old Games | GOG.com (55 příspěvků), Cenové akce (1 příspěvek)

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Furi

Recenze - 23.1.2018
 
Furi

Ledově chladný zabiják utíkající z vězení v sobě spojuje jednoduchost s komplexností a vyvolá ve vás vztek, společně s neskutečným uspokojením. Že…

 
Přečíst celý článek»Autor: killjezor - Platforma: PC a konzole
 
 
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings

Pod písečnými dunami začíná být nezdravě neživo. Do bojů na Novém kontinentu se zapojili králové kobek.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Dojmy z otevřené bety Metal Gear Survive

Věřte tomu nebo ne, ale ono to není zase tak špatné.

 
Přečíst celý článek»Autor: Honzas4400 - Platforma: PC a konzole
 

Inis – deskovka

Speciál - 21.1.2018
 
Inis – deskovka

Postaví se do čela keltské země právě váš kmen?

 
 
 
Představujeme zbrusu nový Zing.cz

Spustili jsme veřejnou betu nové verze vašeho oblíbeného herního magazínu. Pojďte se seznámit s novým Zingem.