Uživatel nepřihlášen
Všechny platformy
PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Nintendo
Dead Space 2 tiše odložen i s PC verzi
 

Dead Space 2 tiše odložen i s PC verzi

Středa 12.5.2010 07:25 - Společnost Electronic Arts se zase vyznamenala. Ve své finanční zprávě totiž uvádí, že očekávané pokračování hororové akce Dead Space je odloženo z podzimu letošního roku až na začátek toho následující a zároveň byla potvrzena také PC verze. Ta do dnešního dne nebyla vůbec jistá, tvrdilo se totiž, že prozatím v plánu není. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Jak se dařilo EA a co chystá do budoucna?
 

Jak se dařilo EA a co chystá do budoucna?

Středa 12.5.2010 07:00 - Společnost Electronic Arts dnes zveřejnila svou finanční zprávu za první čtvrtletí letošního roku a my jsme se dozvěděli nejenom zajímavá čísla, nýbrž také co se přesně chystá do budoucna za hry a jaké se představí na červnové výstavě E3 v Los Angeles. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, iPhone
Beta Test Drive Unlimited 2 ještě letos

Beta Test Drive Unlimited 2 ještě letos

Středa 12.5.2010 06:00 - Alain Jarniou ze studia Eden potvrdil, že ještě letos vypukne otevřená beta nadcházejících arkádových online a offline závodů Test Drive Unlimited 2. V současné době nemůže být konkrétní, a tak jsme se nedozvěděli, na kdy se přesně otevřená beta plánuje (plná verze vyjde na podzim) a na jakých platformách se bude konat. Prozatím nám tedy musí stačit, že svět v TDU 2 je obrovský (dva ostrovy; prvně Ibiza a později se otevře i Havaj) a obsahuje dost velké množství dat, jež budou muset tvůrci pořádně prozkoumat, aby se v otevřeném světě nenacházely moc velké bugy. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Nové detaily o CoD: Black Ops
 

Nové detaily o CoD: Black Ops

Úterý 11.5.2010 08:00 - Zahraniční server USA Today zveřejnil velmi zajímavé preview, z kterého jsme se dozvěděli nové informace o nadcházející akci Call of Duty: Black Ops. Ta se bude opravdu odehrávat v atraktivním prostředí Studené války. V konfliktu Sovětského svazu a Spojených států zavítáme do příběhu, jenž sleduje minimálně dvě postavy. Ty jsou pochopitelně součástí speciálních jednotek, o nichž nikdo neví moc informací a vláda je klidně zapře a následně vyšle na další nebezpečnou a přísně tajnou misi. + PODROBNOSTI Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360
Nové vozy do Split/Second

Nové vozy do Split/Second

Pondělí 10.5.2010 21:00 - Kolegové z magazínu Play odhalili plány na chystaný stahovatelný balíček do nadcházejících adrenalinových a destrukčních závodů Split/Second: Velocity. První DLC ponese název Hyper Car Pack a podle informací přidá do hry tři vysoce výkonné automobily, s nimiž bude mít hráč na trati určitou výhodu. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360
Doom 4 bude úžasný, vzkazují tvůrci

Doom 4 bude úžasný, vzkazují tvůrci

Pondělí 10.5.2010 13:13 - Rage je velkolepé a Doom 4 bude prý velmi úžasný, vzkázal všem fanouškům a hráčům Tim Willits, kreativní ředitel v id Software. Tim však tímto neskončil a v rozhovoru dodal, že se studio snaží, aby jejich každá hra byla ještě lepší než ta předchozí. Osobně si myslí, že střílečka Rage je v současné chvíli úplně to nejlepší, co prozatím id Software vytvořilo a je jistý, že čtvrtý Doom bude ještě lepší a záživnější. Co k tomu dodat? Nemůžeme se dočkat! Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360, Wii
Fotbal budeme hrát už i na Facebooku
 

Fotbal budeme hrát už i na Facebooku

Pondělí 10.5.2010 12:00 - Na komunitní sociální síti Facebook se nachází spousta zajímavých her, které jsou velmi populární. Zmínit mohu například FarmVille či Mafia Wars. Nenajdeme tam však žádný fotbal a to chce změnit společnost Electronic Arts ve spolupráci se studie Playfish, které se na tyto hry specializuje. Přečíst celý článek »

EA chystá Darkspore

EA chystá Darkspore

Pondělí 10.5.2010 09:00 - Dnes vyplula na povrch informace, že si společnost Electronic Arts nechala registrovat ochrannou známku pro název Darkspore. Známka je podle dostupných informací registrovaná pro on-line počítačové hry a ke stažení prostřednictvím globální počítačové sítě a bezdrátových zařízeních, která se vztahuje také na hračky, filmy a další zboží. Na internetu se už začaly objevovat spekulace, že Darkspore bude mít co dočinění se Spore a jeho dalším dílem. Ten EA ohlásila během finančních výsledků, a to pro konzole a PC. Přečíst celý článek »

F1 2010 - Codies chystají novou závodní perlu

Preview: F1 2010 - Codies chystají novou závodní perlu

Neděle 9.5.2010 07:00 - Nejnovější ročník závodů F1 odstartoval poněkud nudným představením v Bahrajnu, což několik fanoušků Formule 1 velmi znepokojilo. V Austrálii už to byla jiná podívaná a podobnou zábavu, jako byla k vidění v Austrálii, čekáme také ve hře F1 2010 od Codemasters. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
PES 2010 se podívá na iPhone a iPad

PES 2010 se podívá na iPhone a iPad

Čtvrtek 6.5.2010 12:00 - Předevčírem společnost Konami odhalila nejnovější díl z fotbalové série Pro Evolution Soccer s podtitulem 2011 a dnes si pro fanoušky připravila další novinku. Tou je oznámení PES 2010 pro iPhone a iPod Touch. Tyto dvě verze jsou ve vývoji v pařížském studiu a vyjdou v červnu letošního roku. Přečíst celý článek »

0 komentářů|iPhone, iPad
Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 odhalen
 

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 odhalen

Středa 5.5.2010 09:00 - Akční letecký simulátor Tom Clancy’s H.A.W.X. zaznamenal prodeje přesahující jeden milion kusů a tak byla pouze otázka času, kdy francouzská společnost Ubisoft ohlásí pokračování. Stalo se tak právě dnes. H.A.W.X. 2 vyvíjí Bukurešťské studio a chystá ho na podzim letošního roku, a to pro Xbox 360, PS3, Nintendo Wii a pro PC – operační systém Windows. Přečíst celý článek »

Destrukční FlatOut míří na Wii

Destrukční FlatOut míří na Wii

Úterý 4.5.2010 17:00 - Populární destrukční závody FlatOut podle nejnovějších zpráv míří na Nintendo Wii. Studio Team 6 dnes přispěchalo s tiskovou zprávou, v níž stojí, že v současné době vyvíjejí exkluzivní verzi FlatOut pro Wii. Přečíst celý článek »

id Software tiše o Doom 4
 

id Software tiše o Doom 4

Úterý 4.5.2010 12:32 - Studio id Software se tiše rozpovídalo o chystané akci Doom 4. Tvůrci prozradili, že v současné době nemají u čtvrtého dílu stanové žádné datum vydání a dokonce se ho nechystají ani ukázat veřejnosti. Designer Tim Willits však slíbil, že se fanoušci této FPS sérii dočkají a až Doom 4 uvidí, tak ho budou milovat a nedají na něj dopustit. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Assassin's Creed  a tajemná zpráva od Dr. Vidice

Assassin's Creed a tajemná zpráva od Dr. Vidice

Úterý 4.5.2010 12:12 - Tvůrčí uskupení z Ubisoftu si s námi velmi rádo pohrává. Tým to dokázal již několikrát a dnes si pro nás připravil další zajímavost. Na oficiální Facebook stránce série Assassin's Creed se totiž objevila záhadná zpráva. Tu nám poslal samotný doktor Vidic, záporák templářů, jenž se objevil mj. v prvním i druhém díle – “Je čas pro naše povstání. Nastává nový věk a na obzoru je velká bitva. Osud Templářů je ve vašich rukách.“ Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
PES 2011 s nejradikálnějšími změnami
 

PES 2011 s nejradikálnějšími změnami

Úterý 4.5.2010 10:00 - Společnost Konami před malou chvilkou oficiálně představila nejnovější díl z fotbalové série Pro Evolution Soccer. Letošní ročník ponese podtitul s číslovkou 2011 a vyjde na podzim pro PC, Xbox 360, PS3, PSP, PS2 a Nintendo Wii. Kromě upravených soupisek se dočkáme nejradikálnějších změn v historii této série, slibují tvůrci. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, PS2
Víme, kdy vyjde StarCraft 2
 

Víme, kdy vyjde StarCraft 2

Úterý 4.5.2010 08:00 - Blizzard v dnešních ranních hodinách konečně oznámil oficiální datum vydání prvního dílu z chystané trilogie real-time strategie StarCraft II. Díl nesoucí název Wings of Liberty se v obchodech po celém světě objeví přesně 27. července letošního roku, a to exkluzivně pro PC, resp. pro Windows XP, Vista, Seven a Apple Macintosh. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, Mac
Mafia 2 – Co ti mafiáni z Brna vůbec chystají?

Preview: Mafia 2 – Co ti mafiáni z Brna vůbec chystají?

Pondělí 3.5.2010 00:00 - Nejlepší, nejslavnější, nejpůsobivější…. i tak je dodnes označována Mafia, hra od brněnského studia Illusion Softworks, dnes vystupujícího pod názvem 2K Czech. A protože se tento český poklad stal velice úspěšným, brzy nás čeká pokračování. Ponechme stranou stížnosti o věčných odkladech, a vzhůru na popis toho, co nás v tomto mafiánském eposu vlastně čeká. Přečíst celý článek »

6 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Chystá se konkurence pro čtyřkolky Pure
 

Chystá se konkurence pro čtyřkolky Pure

Pátek 23.4.2010 14:08 - Studio Techland má na svém účtu nepovedenou akci Call of Juarez a rozhodlo se svou situaci a hlavně pověst u hráčů napravit něčím novým (i když, ono to tak nové zase nebude). Zmíněný tým totiž odhalil, že pracuje na závodní hře, která nese název nail'd a nabídne adrenalinové a nebezpečné závody se skokánky a propastmi. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Chystá se Marvel vs. Capcom 3
 

Chystá se Marvel vs. Capcom 3

Úterý 20.4.2010 13:06 - Společnost Capcom minulý týden na Captivate 2010 odhalila bojovku Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, ale kvůli embargu se až dneska mohly světová média pochlubit a zveřejnit několik zajímavých informací s teaser trailerem, jenž toho opět moc nenapoví. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PS3, Xbox 360
White Knight Chronicles – Honza málem králem

Recenze: White Knight Chronicles – Honza málem králem

Úterý 20.4.2010 00:00 - „Nové a slibné JRPG na PlayStation 3, to bude zase pořádný čistý herní čas,“ znělo redakcí při prvním pohledu na krabičku s hrou. A pak? Pak už jen tekly slzy a padaly kousky ovladače. Přečíst celý článek »

Spider-Man: Shattered Dimensions – 4 světy, jeden Spider-Man

Preview: Spider-Man: Shattered Dimensions – 4 světy, jeden Spider-Man

Pondělí 19.4.2010 00:00 - Komiksový hrdina Spider-Man už bojoval v nespočtu bitvách. Ale to, co na něho chystají vývojáři ze studia Beenox asi ještě nezažil. Pojďte se s námi na to podívat. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS, iPhone
Češi chystají velké změny v Silent Hill
 

Češi chystají velké změny v Silent Hill

Neděle 18.4.2010 15:43 - Japonský poklad – akční hororová adventura Silent Hill – se rok od roku zhoršuje a dá se říci, že vývojářům z Konami začaly docházet nápady. Na to však pohotově zareagovalo vedení a svěřilo sérii českému studiu Vatra Games. To je složeno především z bývalých členů týmu 2K Games (dříve Illusion Sofworks), což jsou autoři Mafie či Hidden & Dangerous. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PS3, Xbox 360
Ghost Recon: Future Soldier – Američané i v budoucnosti chrání celý svět!

Preview: Ghost Recon: Future Soldier – Američané i v budoucnosti chrání celý svět!

Čtvrtek 15.4.2010 00:00 - Tom Clancy. Jméno dobře známé všem fanouškům knižních thrillerů o sobě v několika posledních letech dává pořádně vědět i v herním odvětví. Rainbow Six, Splinter Cell, EndWar či Ghost Recon jsou jasným příkladem, že i ve hrách se může uplatnit člověk z knižní branže. Série Ghost Recon se v posledních dvou dílech zaměřila na taktickou akci z blízké budoucnosti. Oba nebyly špatné, ale už to chce nějakou změnu. Tu by měl přinést Future Soldier! Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360
Splinter Cell: Conviction – Sam je zpět!

Recenze: Splinter Cell: Conviction – Sam je zpět!

Středa 14.4.2010 00:00 - Od Sama jsme pěkně dlouhou dobu nic neslyšeli a už bylo namále, aby stealth žánr ztratil jednu z nejvýznamnějších postav. Pokud je ale Ubisoft něčím znám, tak je to kvalita a tvrdá práce na pozadí všech svých titulů. Návrat Sama Fishera coby vyhnance je tedy zážitek, který není radno obejít stranou. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, Xbox 360
Gears of War 3 odhaleny + premiérový teaser
 

Gears of War 3 odhaleny + premiérový teaser

Pondělí 12.4.2010 15:41 - Na noční show Jimmyho Fallona se nakonec dostavilo to, co očekával snad každý fanoušek Gearsů. A jak s úsměvem podotknul Cliffy B: „Jsme tady s nejhůře udržovaným tajemstvím v herním průmyslu.“ Gears of War 3 jsou oficiálně na cestě. Přečíst celý článek »

4 komentáře|Xbox 360
Zaklínač 2 – bělovlasý zabiják nestvůr se vrací

Preview: Zaklínač 2 – bělovlasý zabiják nestvůr se vrací

Sobota 3.4.2010 00:00 - Je zpět. Bílé vlasy, meč na zádech, uhrančivé oči, neuvěřitelně rychlé reflexy a amulet vlka visící na hrudi. O kom že je řeč? Samozřejmě o zaklínači Geraltovi. Ten ohromil všechny PC hráče před dvěma lety v jednom z nejlepších RPG posledních let. Ano, Zaklínač bylo zkrátka a dobře revoluční RPG, které dodnes nemá obdoby. Přestože byla hra jen na PC, prodalo se jí úctyhodných 1,5 milionu kopií, což je rozhodně úspěch. Nikdo se tedy nediví, že kluci z polského CD Projektu již nějakou dobu pracují na pokračování. To bylo k radosti všech fanoušků konečně oficiálně představeno. Pojďme si tedy rozebrat pokračování s podtitulem Asssassins of kings. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
Neoficiální restart Medal of Honor

Preview: Neoficiální restart Medal of Honor

Čtvrtek 1.4.2010 00:00 - Přestože jsme za dlouhé čtyři roky o Medal of Honor sérii neslyšeli ani zmínku, momentálně se připravuje zcela nový a oproti předešlým dílům jiný titul. Autoři se stejně jako konkurence rozhodli, posunout válečný konflikt o několik desetiletí dopředu, což má za následek odlišný styl boje, nové zbraně a jiné nepřátele. Dnes to možná již nebereme v úvahu, ale v dávných dobách právě značka Medal of Honor udávala směr ostatním válečným sériím, a také jako první spatřila světlo světa na milované konzoli Playstation. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Alpha Protocol - aneb kdo vystřídal Bonda

Preview: Alpha Protocol - aneb kdo vystřídal Bonda

Neděle 28.3.2010 15:00 - Přestože se u nás Alpha Protocol objeví již velmi brzy, pojďme ještě společně nahlédnout pod pokličku informací a udělat před konečným vydáním poslední shrnutí. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Ekonomická strategie Patrician se vrací
 

Ekonomická strategie Patrician se vrací

Sobota 27.3.2010 12:04 - Pokud patříte mezi hráče, co si pamatují rok 1992, kdy se na videoherním trhu objevila ekonomická strategie Patrician pro Amiga a Atari ST, tak vás jistě potěší informace, že Kalypho Media chystá již čtvrtý díl. Ten se dočká vylepšeného grafického kabátku a zachování starého dobrého systému obchodní simulace. Přečíst celý článek »

FEAR 3 odhalen, láká artworkem
 

FEAR 3 odhalen, láká artworkem

Středa 24.3.2010 13:20 - Jak se můžeme přesvědčit ze scanu španělského herního časopisu, příští vydání bude nabízet první pořádné detaily a informace o třetím dílu hororové FPS FEAR. Nebo F3AR, chcete-li. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Metro 2033 – s baterkou v tunelech

Recenze: Metro 2033 – s baterkou v tunelech

Pondělí 22.3.2010 00:00 - Metro 2033 vzniklo na základě knihy ruského spisovatele Dmitrije Glukhovského. Nabízí tedy kvalitní příběh? A co další aspekty? To se dozvíte v naší recenzi. Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, Xbox 360
PlayStation Move – sleduj ten pohyb

Speciál: PlayStation Move – sleduj ten pohyb

Neděle 21.3.2010 07:13 - Zamávejte Gemu, pošlete Arc do kopru, přichází PlayStation Move, konečný oficiální název nového pohybového ovládání pro PS3, kolem kterého se bude točit tento článek. Někteří příjmou Move jako nový krok PS3 v herním průmyslu, jiní jej označí za prachsprostou kopii WiiMote. To však nemění nic na tom, že to vypadá zajímavě, takže se jdeme zavrtat do podrobností. Přečíst celý článek »

Just Cause 2 – když má Bond dovolenou

Recenze: Just Cause 2 – když má Bond dovolenou

Sobota 20.3.2010 10:00 - Vývojářské studio Avalanche jen tak nic nedělá. Pokud je tedy hra ve vývoji ukrutně dlouhou dobu, má to své důvody. Jaké? V případě Just Cause 2 maximální vypiplání detailů, aby měli hráči na co koukat, co krást a po čem střílet. A jak to nakonec dopadlo? Lahůdkově. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
God of War 3 – jak se z jehněte stal lev

Recenze: God of War 3 – jak se z jehněte stal lev

Sobota 20.3.2010 00:01 - Málokterá hra má tak intenzivní a dech beroucí atmosféru, jako právě tato vlajková loď platformy PlayStation 3. Je stejně tak dobrá, jako její předchůdci? Přečíst celý článek »

NHL od 2K Sports letos pouze na Wii
 

NHL od 2K Sports letos pouze na Wii

Pátek 19.3.2010 16:00 - Již několik let můžeme sledovat zajímavý soubor mezi NHL od EA Sports a podobnou hrou od 2K Sports. Letos se však žádného takového souboje bohužel nedočkáme. Přečíst celý článek »

Zobrazit všechny novinky podle platformy: PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Nintendo
Blogy našich čtenářů

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Gravel

Recenze - 21.3.2018
 
Gravel

Jak dopadly nové off-road závody od italského studia Milestone, které často tvoří jen průměrné hry?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 

TT Isle of Man

Recenze - 20.3.2018
 
TT Isle of Man

Oficiální hra nejtěžšího motocyklového závodu planety přetéká adrenalinem.

 
Přečíst celý článek»Autor: Michal Jonáš - Platforma: PC a konzole
 
 
God of War – dojmy z hraní

V porovnání s chystaným restartem série působí předešlé díly jako obyčejné demoverze.

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: Konzole
 

Far Cry 5 – dojmy z hraní

Preview - 19.3.2018
 
Far Cry 5 – dojmy z hraní

Jaké jsou naše dojmy z několikahodinového hraní open-world střílečky Far Cry 5?

 
Přečíst celý článek»Autor: ROYALFOX - Platforma: PC a konzole
 
 
Kobky plné chaosu – deskovka

Nechte se zlákat do smrdutých cel, z nichž může vyjít pouze jeden vítěz.