Uživatel nepřihlášen
Spider-Man: Shattered Dimensions – 4 světy, jeden Spider-Man

Preview: Spider-Man: Shattered Dimensions – 4 světy, jeden Spider-Man

Pondělí 19.4.2010 00:00 - Komiksový hrdina Spider-Man už bojoval v nespočtu bitvách. Ale to, co na něho chystají vývojáři ze studia Beenox asi ještě nezažil. Pojďte se s námi na to podívat. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PS3, Xbox 360, Wii
Češi chystají velké změny v Silent Hill
 

Češi chystají velké změny v Silent Hill

Neděle 18.4.2010 15:43 - Japonský poklad – akční hororová adventura Silent Hill – se rok od roku zhoršuje a dá se říci, že vývojářům z Konami začaly docházet nápady. Na to však pohotově zareagovalo vedení a svěřilo sérii českému studiu Vatra Games. To je složeno především z bývalých členů týmu 2K Games (dříve Illusion Sofworks), což jsou autoři Mafie či Hidden & Dangerous. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PS3, Xbox 360
Ghost Recon: Future Soldier – Američané i v budoucnosti chrání celý svět!

Preview: Ghost Recon: Future Soldier – Američané i v budoucnosti chrání celý svět!

Čtvrtek 15.4.2010 00:00 - Tom Clancy. Jméno dobře známé všem fanouškům knižních thrillerů o sobě v několika posledních letech dává pořádně vědět i v herním odvětví. Rainbow Six, Splinter Cell, EndWar či Ghost Recon jsou jasným příkladem, že i ve hrách se může uplatnit člověk z knižní branže. Série Ghost Recon se v posledních dvou dílech zaměřila na taktickou akci z blízké budoucnosti. Oba nebyly špatné, ale už to chce nějakou změnu. Tu by měl přinést Future Soldier! Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360
Splinter Cell: Conviction – Sam je zpět!

Recenze: Splinter Cell: Conviction – Sam je zpět!

Středa 14.4.2010 00:00 - Od Sama jsme pěkně dlouhou dobu nic neslyšeli a už bylo namále, aby stealth žánr ztratil jednu z nejvýznamnějších postav. Pokud je ale Ubisoft něčím znám, tak je to kvalita a tvrdá práce na pozadí všech svých titulů. Návrat Sama Fishera coby vyhnance je tedy zážitek, který není radno obejít stranou. Přečíst celý článek »

9 komentářů|PC, Xbox 360
Gears of War 3 odhaleny + premiérový teaser
 

Gears of War 3 odhaleny + premiérový teaser

Pondělí 12.4.2010 15:41 - Na noční show Jimmyho Fallona se nakonec dostavilo to, co očekával snad každý fanoušek Gearsů. A jak s úsměvem podotknul Cliffy B: „Jsme tady s nejhůře udržovaným tajemstvím v herním průmyslu.“ Gears of War 3 jsou oficiálně na cestě. Přečíst celý článek »

4 komentáře|Xbox 360
Zaklínač 2 – bělovlasý zabiják nestvůr se vrací

Preview: Zaklínač 2 – bělovlasý zabiják nestvůr se vrací

Sobota 3.4.2010 00:00 - Je zpět. Bílé vlasy, meč na zádech, uhrančivé oči, neuvěřitelně rychlé reflexy a amulet vlka visící na hrudi. O kom že je řeč? Samozřejmě o zaklínači Geraltovi. Ten ohromil všechny PC hráče před dvěma lety v jednom z nejlepších RPG posledních let. Ano, Zaklínač bylo zkrátka a dobře revoluční RPG, které dodnes nemá obdoby. Přestože byla hra jen na PC, prodalo se jí úctyhodných 1,5 milionu kopií, což je rozhodně úspěch. Nikdo se tedy nediví, že kluci z polského CD Projektu již nějakou dobu pracují na pokračování. To bylo k radosti všech fanoušků konečně oficiálně představeno. Pojďme si tedy rozebrat pokračování s podtitulem Asssassins of kings. Přečíst celý článek »

3 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
Neoficiální restart Medal of Honor

Preview: Neoficiální restart Medal of Honor

Čtvrtek 1.4.2010 00:00 - Přestože jsme za dlouhé čtyři roky o Medal of Honor sérii neslyšeli ani zmínku, momentálně se připravuje zcela nový a oproti předešlým dílům jiný titul. Autoři se stejně jako konkurence rozhodli, posunout válečný konflikt o několik desetiletí dopředu, což má za následek odlišný styl boje, nové zbraně a jiné nepřátele. Dnes to možná již nebereme v úvahu, ale v dávných dobách právě značka Medal of Honor udávala směr ostatním válečným sériím, a také jako první spatřila světlo světa na milované konzoli Playstation. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Alpha Protocol - aneb kdo vystřídal Bonda

Preview: Alpha Protocol - aneb kdo vystřídal Bonda

Neděle 28.3.2010 15:00 - Přestože se u nás Alpha Protocol objeví již velmi brzy, pojďme ještě společně nahlédnout pod pokličku informací a udělat před konečným vydáním poslední shrnutí. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
FEAR 3 odhalen, láká artworkem
 

FEAR 3 odhalen, láká artworkem

Středa 24.3.2010 13:20 - Jak se můžeme přesvědčit ze scanu španělského herního časopisu, příští vydání bude nabízet první pořádné detaily a informace o třetím dílu hororové FPS FEAR. Nebo F3AR, chcete-li. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Metro 2033 – s baterkou v tunelech

Recenze: Metro 2033 – s baterkou v tunelech

Pondělí 22.3.2010 00:00 - Metro 2033 vzniklo na základě knihy ruského spisovatele Dmitrije Glukhovského. Nabízí tedy kvalitní příběh? A co další aspekty? To se dozvíte v naší recenzi. Přečíst celý článek »

21 komentářů|PC, Xbox 360
Just Cause 2 – když má Bond dovolenou

Recenze: Just Cause 2 – když má Bond dovolenou

Sobota 20.3.2010 10:00 - Vývojářské studio Avalanche jen tak nic nedělá. Pokud je tedy hra ve vývoji ukrutně dlouhou dobu, má to své důvody. Jaké? V případě Just Cause 2 maximální vypiplání detailů, aby měli hráči na co koukat, co krást a po čem střílet. A jak to nakonec dopadlo? Lahůdkově. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
NHL od 2K Sports letos pouze na Wii
 

NHL od 2K Sports letos pouze na Wii

Pátek 19.3.2010 16:00 - Již několik let můžeme sledovat zajímavý soubor mezi NHL od EA Sports a podobnou hrou od 2K Sports. Letos se však žádného takového souboje bohužel nedočkáme. Přečíst celý článek »

Gears of War 3 dorazí na jaře 2011?
 

Gears of War 3 dorazí na jaře 2011?

Úterý 16.3.2010 12:20 - Ano, už je to tak. Další kolo pověstí a spekulací startuje a tentokrát má v hledáčku pořádné sousto. „Důvěryhodný americký zdroj“ totiž přes Edge uvolnil zajímavou informaci. Třetí díl epické (Epic-ké?) akce Gears of War bude oficiálně oznámen 8.dubna letošního roku. Přesně rok před spekulovaným vydáním. Přečíst celý článek »

1 komentář|Xbox 360
Vývoj DiRT 3 potvrzen, datum vydání tajemstvím
 

Vývoj DiRT 3 potvrzen, datum vydání tajemstvím

Pátek 12.3.2010 15:35 - Viceprezident Codemasters Studios Gavin Cheshire odhalil, že se na pokračování úspěšných závodů DiRT 2 již pilně pracuje. Ba co víc, třetí díl nabídne hráčům čerstvý a neokoukaný zážitek. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
Deus Ex 3 představen
 

Deus Ex 3 představen

Pátek 12.3.2010 12:33 - Na právě probíhající Game Developers Conferenci se Eidos rozpovídal o připravovaném Deus Ex 3, který vyměnil číslovku za podtitul Human Revolution, což bylo již nějaký pátek známo, protože si tvůrci zaregistrovali ochrannou známku. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360
Nejnákladnější hrou EA je Old Republic
 

Nejnákladnější hrou EA je Old Republic

Čtvrtek 11.3.2010 12:00 - Společnost Electronic Arts posílá balíky zelených papírku studiu BioWare, které v současné době pracuje především na netrpělivě očekávaném masivně multiplayerovém RPG titulu Star Wars: The Old Republic. Do tohoto obrovského světa se investuje mnohem víc než do "obyčejného" titulu (NFS, Crysis, Dead Space, FIFA, NHL apod.), a tak není divu, že se SW: The Old Republic stává vůbec nejnákladnější hrou z produkce EA. Přečíst celý článek »

Další Red Faction se vrátí ke kořenům už za rok?

Další Red Faction se vrátí ke kořenům už za rok?

Čtvrtek 11.3.2010 10:25 - Kdo si užíval maximální destrukci a létající kusy budov v posledním dobrodružství Rudé revoluce může začít skákat štěstím. Danny Bilson z THQ totiž na výstavě GDC nadhodil pár poznámek ohledně chystaného pokračování. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Sniper: Ghost Warrior pro PC a Xbox 360
 

Sniper: Ghost Warrior pro PC a Xbox 360

Středa 10.3.2010 12:08 - Polské studio City Interactive (dříve známé jako Lemon Interactive), autoři série Battlestrike či Code of Honor, se pouští do akčního titulu Sniper: Ghost Warrior pro PC a Xbox 360. Jak již samotný název napovídá, vžijeme se do kůže elitního odstřelovače, který má za úkol potichu zneškodnit několik velmi nebezpečných osob. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, Xbox 360
V Bodycount jednoduchý cíl + galerie
 

V Bodycount jednoduchý cíl + galerie

Úterý 9.3.2010 07:00 - O chystané first-person akci Bodycount jsme se již několikrát zmiňovali. Dnes pro vás však máme informace, které přinesla oficiální tisková zpráva společnosti Codemasters. Z té vyplývá, že tvůrci nesázejí zrovna moc na intenzivní příběh, ale spíš na jednoduché střílení, i proto se dá přepokládat, že se bude spíš jednat o arkádovou střílečku. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PS3, Xbox 360
FPS od Codies s názvem Bodycount
 

FPS od Codies s názvem Bodycount

Pondělí 8.3.2010 08:39 - Spekulace jsou ve většině případů vařeny opravdu pouze z vody. U nové střílečky od Codemasters to však neplatí. Oficiální Xbox magazín dnes totiž potvrdil, že studio Guilford ve spolupráci se Stuartem Blackem, autorem závodní série Burnout a akce Black (rok 2006 – PS2 a Xbox), opravdu pracuje na FPS nesoucí název Bodycount. Přečíst celý článek »

1 komentář|PS3, Xbox 360
Portal 2 potvrzen, dočkají se PC a Xbox
 

Portal 2 potvrzen, dočkají se PC a Xbox

Pátek 5.3.2010 17:16 - Přemýšlíte, kam se druhý díl Portalu nedostane? Hádáte správně, na PlayStation3. Doug Lombardi totiž potvrdil vydání hádankové hříčky Portal 2 pouze pro PC a Xbox360. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, Xbox 360
iPad provětrá peněženky již v dubnu
 

iPad provětrá peněženky již v dubnu

Pátek 5.3.2010 17:08 - Apple hlásí příchod svého revolučního kousku iPad, křížence notebooku, iPhonu a iPodu, který už je blíž, než by se mohlo zdát. V Americe se začne prodávat již začátkem dubna, konkrétně 3.dubna letošního roku. Zbytek světa jej obdrží o něco později v dubnu. Přečíst celý článek »

PC verze nového Prince se odkládá, dorazí v červnu

PC verze nového Prince se odkládá, dorazí v červnu

Pátek 5.3.2010 16:56 - Ubisoft právě oznámil posunutí datumu vydání pro PC verze nejnovějšího dílu série Prince of Persia: The Forgotten Sands, kterého se nyní hráči dočkají v černu. Konzolové verze jsou stále připraveny rozvířit prach o měsíc dřív a doprovodit tak do kin filmovou adaptaci Písků času. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360, PSP, Wii, DS
Six Days in Fallujah záhadně nevyjde
 

Six Days in Fallujah záhadně nevyjde

Čtvrtek 4.3.2010 18:49 - Když jsme se před rokem dozvěděli, že se chystá střílečka Six Days in Fallujah, v níž se budeme moci vydat do nebezpečného Iráku, tak nás zamrazilo v zádech. Netrvalo však dlouho a z radosti se stal právoplatný smutek. Vydavatelské společnosti Konami se plán studia Atomic Games zdál moc riskantní a po vlně negativních ohlasů (zejména z USA) od projektu ustoupila. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
Stahujte hratelné demo Just Cause 2

Stahujte hratelné demo Just Cause 2

Čtvrtek 4.3.2010 16:26 - Přesně dle slibů uvolňuje Avalanche hratelné demo nejnovějšího šíleného počinu Just Cause 2, který má být přesně tím, co od něj fanoušci série očekávají. Tedy upravenou a vyšponovanou jedničkou. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Vanquish poprvé in-game + nové detaily
 

Vanquish poprvé in-game + nové detaily

Čtvrtek 4.3.2010 16:12 - To, že akční sci-fi adventura Vanquish vypadá dle prvního teaseru nečekaně hustě už bylo jasné dávno. Sega ale nelení a nabízí nám buket čerstvých screenů ze hry, abychom se nadechli atmosféry budoucnosti ještě o něco více. Čeká nas pokořitel Bayonetty? Přečíst celý článek »

0 komentářů|PS3, Xbox 360
Ghost Recon v rukou Oscarových vítězů

Ghost Recon v rukou Oscarových vítězů

Středa 3.3.2010 17:57 - Znáte ty okamžiky během přímého přenosu Oscarového ceremoniálu, kdy přestáváte vnímat dění a nevíte, co za filmy se vůbec v té kategorii objevily? Ta kategorie nese název Shorts (neboli krátké nezávislé filmové kousky) a většinou jim nikdo nevěnuje pozornost. Což by byla letos velká chyba. Přečíst celý článek »

Představuje se Test Driver Unlimited 2
 

Představuje se Test Driver Unlimited 2

Středa 3.3.2010 12:50 - Když se řekne velký závodní svět a hranaté silnice, mnoho z vás si jistě vzpomenete na pestrý titul Test Driver Unlimited. Pokud patřil nebo stále patří mezi vaše hodně oblíbené hry, jistě vás potěší zpráva, že společnost Atari (v Evropě Namco Bandai Partners) oznámila pokračování, které se bude nést v podobném duchu s menšími i většími změnami. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
Závody Blur dorazí ke konci května

Závody Blur dorazí ke konci května

Úterý 2.3.2010 19:24 - Studio Bizarre Creations se nechalo slyšet ohledně datumu vydání jejich očekávaného akčně-závodního titulu Blur, který nasměrovalo na 25.května v Americe a 28.května v Evropě, vše samozřejmě pro PC, Xbox360 a PS3. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360
Tokyo Game Show 2010 v září

Tokyo Game Show 2010 v září

Pondělí 1.3.2010 10:45 - Organizátoři videoherní akce Tokyo Game Show oznámili termín konání pro letošní ročník. Podle oficiálních internetových stránek se TGS 2010 bude konat od čtvrtka 16. do neděle 19. září. Vše bude probíhat v Makuhari Messe v Chiba a zúčastnit by se mělo něco okolo 180 firem a přes 180 000 lidí. Přečíst celý článek »

Aliens: Colonial Marines žije
 

Aliens: Colonial Marines žije

Pondělí 1.3.2010 10:31 - Studio Rebellion nedávno dodělalo Aliens vs. Predator, jenž u hráčů vzbuzuje celkem úspěch. I proto většina novinářů začala pátrat, jak je na tom vlastně Aliens: Colonial Marines. Zakladatel Gearbox, Randy Pitchford, byl tak hodný a prozradil, že hra stále žije. Přečíst celý článek »

2 komentáře|PC, PS3, Xbox 360
SC: Conviction využije nové DRM od Ubisoftu
 

SC: Conviction využije nové DRM od Ubisoftu

Pátek 26.2.2010 18:01 - Pokud jste se po představení nové DRM ochrany od Ubisoftu modlili, aby to některé hry přecejen minulo, bůh měl nejspíše přestávku na oběd. Nový systém autorizace, který po hráčích bude vyžadovat téměř neustálé připojení k serverům Ubi poslal na kolena chystanou PC verzi Assassins Creed 2 a dle všeho bude přítomen i u Sama. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Studio zodpovědné za Sims se rozšiřuje a chystá něco nového

Studio zodpovědné za Sims se rozšiřuje a chystá něco nového

Pátek 26.2.2010 14:14 - Společnost Electronic Arts oznámila, že se studio zodpovědné za sérii The Sims rozšiřuje a vytvoří nový vývojářský tým v Salt Lake City. Ten dostane na starost práci na novém převratném projektu. Co by to přesně mohlo být, zatím netušíme, ale možná to bude mít něco společného s populárním simulátorem života Sims a nebo se bude jednat o zcela novou sérii. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Split/Second dostal podtitul a datum vydání
 

Split/Second dostal podtitul a datum vydání

Čtvrtek 25.2.2010 15:06 - Očekávaným arkádovým závodů Split/Second přibyl podtitul a konečně víme, i kdy se této hry dočkáme. Na pultech obchodů si vás tento titul získá plnohodnotným názvem Split/Second: Velocity, a to 21. května letošního roku ve verzích pro PC, Xbox 360 a PS3. Přečíst celý článek »

0 komentářů|PC, PS3, Xbox 360
Alpha Protocol s definitivním datem vydání
 

Alpha Protocol s definitivním datem vydání

Čtvrtek 25.2.2010 12:39 - 7. února letošního roku společnost Sega oznámila, že nadcházející RPG akce Alpha Protocol je odložena na neurčitý termín. Dnes se však vydavatel a studio Obsidian Entertainment zmínili, že hodlají uvést tuhle očekávanou hru na evropský trh již 27. května letošního roku, a to zároveň pro PC, Xbox 360 a třetí PlayStation. 1. června bude následovat Severní Amerika a o pár dní později Austrálie. Přečíst celý článek »

1 komentář|PC, PS3, Xbox 360
Zobrazit všechny novinky podle platformy: PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Nintendo
Blogy našich čtenářů

Právě vychází

» release list

Nové články

Preview | Recenze | Speciály
 

Dojmy z Gamescom dema Ylands

Preview - 22.9.2017
 
Dojmy z Gamescom dema Ylands

Co je nového v chystaném sandboxovém titulu od Bohemia Interactive, který je na první pohled dost odlišný od ostatních projektů studia?

 
Přečíst celý článek»Autor: Cvrnda - Platforma: PC
 
 
Evil Genome – postapokalyptický svět na čínský způsob

Odyssea za ztracenou pamětí s mečem a plazmovou puškou.

 
Přečíst celý článek»Autor: barlow - Platforma: PC
 
 
Destiny 2 – space opera co chytne a nepustí

Jedna z nejdražších her minulých let dostává svůj druhý díl. Poučila se z předchozích chyb?

 
Přečíst celý článek»Autor: Filca - Platforma: PC a konzole
 
 
Baja: Edge of Control HD – reinkarnace z minulé generace

K životu byly probuzeny off-road závody z minulé generace konzolí. Stojí Baja za váš čas a peníze?

 
Přečíst celý článek»Autor: Miky - Platforma: PC a konzole
 
 
Dishonored: Death of the Outsider - nový díl s novou hrdinkou

Hlavní roli přebírají spíše vedlejší charaktery. Přinese to vítané změny do zažitého konceptu, nebo už Dishonored nebude tím, čím bývalo?

 
Přečíst celý článek»Autor: Vakomlok - Platforma: PC a konzole