Uživatel nepřihlášen

Profil uživatele Honzas4400

Honzas4400 Honzas4400

Muž, 19 let, moje doupě (Praha)
Registrován od 22.6.2010
Člen redakce Zing (redaktor)

LEVEL 48
LEVEL 4820k
21358
LEVEL 4925k
?

Skype E-mail Poslat soukromou zprávu  

PlayStation Network PSN: Honzas4400 Steam Steam: Honzas4400

Skype: http://honzator123

http://honzas4400.zing.cz/ (blog na Zingu)

Zdravím,
zabloudili jste na tento bezduchý profil bezduchého uživatele. Gratuluji, kupte si dort.
S pozdravem mé skromné já.

Jak už jste nejspíše poznali, mojí přezdívkou je Honzas4400 (ačkoli si nejsem dodnes jistý jak vznikla). Mým skutečným jménem je... no, to víme všichni, a kdybyste jste se někdy nudili, tak mi můžete k narozeninám popřát 27. března nebo se podívat do Prahy kde jsem se narodil a bydlím. Ne teda že byste mě potkali nebo já vás.

Od roku 2012 dodnes zastávám tady na Zingu funkci redaktora, primárně pak jako autor každodenních novinek a recenzí. Příležitostně pak píši preview nebo dojmy z her.

Mezi mé hlavní záliby patří samozřejmě videohry (duh). Nebráním se ovšem pěkné knížce, filmu, hudbě… Prostě čemukoliv. Aktuálně také cvičím a hraji na klávesy (to jako ty u piána, ale asi i ty na klávesnici).

Oblíbené hry:
Výběr oblíbených nebo nejoblíbenějších her a sérií je jedno z nejtěžších témat, se kterým jsem se setkal. Na rovinu říkám, že žádnou nejoblíbenější hru nebo sérii nemám.

Pokud bych měl ale i přesto vybrat některé, na které skutečně nedám dopustit, určitě bych sáhnul po: sérii Portal, Cannon Fodder, sérii Crash Bandicoot, sérii Half-Life, s. Call of Duty do čtvrtého dílu, Battlefield: Bad Company 2, s. Zaklínač a spoustě, spoustě dalších hrách.

Protože hraji jen a pouze na PC (což se může změnit, konzole podporuji a určitě mám někde v hlavě místo s myšlenkou, že bych si konzoli pořídil) může být můj výběr omezenější.

Oblíbené filmy a seriály:
Stejně jako u her, i u seriálů a filmů mám své oblíbené jedince. Bezesporu mohu za svůj nejoblíbenější označit seriál Doctor Who (především New Who od roku 2005, ačkoli se nebráním určitým dílům staré série), ačkoli jinak sci-fi nikterak extra nemusím (výjimkou je pak Star Wars). Mezi další oblíbené seriály patří Arrow, Flash, The Walking Dead, Game of Thrones, Sleepy Hollow, Daredevil, Gotham, Fargo a opět - spousta, spousta dalších.

Na filmy jako takové se moc nedívám, ale kromě zmíněné hexalogie Star Wars musím definitivně zmínit Nolanovu trilogii s Batmanem a trilogii Návrat do budoucnosti.

Oblíbená hudba:
S hudbou už je to tedy těžší. Nemám žádnou vyloženě oblíbenou hudbu ani žánr. Záleží skutečně na samotné písničce. Nemusím ovšem dechovky a zbytečně uřvaný metal, dark metal, death metal a další *něco* metal.

Pokud bych i přesto musel opravdu vybrat nějakou písničku nebo skupinu (skupiny), určitě bych vybral Imagine Dragons a například jejich singl Gold, Radioactive, I'm So Sorry, Demons, Warriors, Monster a samozřejmě nesmím zapomenout na Who We Are.

Druhé místo by pak připadlo skupině Poets of the Fall, která se mj. postarala například o soundtrack Alan Wakea a Max Payna.

A třetí místo by asi obsadila skupina Muse a jejich songy Undisclosed Desires a Uprising.

Další věci:
Nesmím zapomenout na to, si udělat trochu reklamu na svůj blog. Předně pak mou sérii o blogování, která získala celkem pozitivní hodnocení, za což všem děkuji.

Pokud vám přijdu nějakým způsobem zajímavý, určitě mě nezapomeňte a nestyďte se nějak kontaktovat. Můžete tak udělat buďto jednoduše skrz soukromou zprávu tady na Zingu, e-mail, Skype nebo můj Steam/PSNHonzas4400 (přečtěte si prosím i moje pravidla na Steamu). Vždycky se pokusím pomoct s problémem nebo si prostě pokecám nebo něco zahraju. Proč ne.

Věci co NEMÁM rád:
Každý má něco rád, co druhý nenávidí. Stejně tak je to u mě. Ačkoli v trochu jiné míře než u ostatních. Jsem velmi tolerantní člověk ke všemu - vyznání, chování, problémům. Co ovšem silně nesnáším je veřejný projev a podpora warezu. S tim za mnou prostě nechoďte. Jestli si stahujete hry nebo filmy je mi opravdu jedno, ale nemusíte to nikde vyhlašovat. Děkuji.

Pokud jste tedy všechno dočetli až sem, tak vám gratuluji. Můžete si - opět - koupit ten dort.

PS.: Dort je lež

Hraju na:
PCPC
PS4PS4

Top hry podle uživatele Honzas4400

Zaklínač 3: Divoký hon10/10
Portal 210/10
Prey8/10
Elder Scrolls V: Skyrim8/10
For Honor7/10
Assassin’s Creed: Revelations7/10
From Dust6/10

Přátelé uživatele Honzas4400

Kdo má uživatele Honzas4400 mezi přáteli

Nástěnka uživatele Honzas4400

Vzkaz pro uživatele Honzas4400
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
MORTHSIR    Blahopreji k narozkám. :thumbup:MORTHSIRmorthsir17268    27.3.2017 08:35 MORTHSIR

Blahopreji k narozkám. :thumbup:

Honzas4400 člen redakce    A no jo porád :DHonzas4400honzas4400274    14.11.2015 23:38 Honzas4400

A no jo porád :D

FireWolf    Když už jsem se po zhruba roce a půl vrátil na Zing, tak jsem prostě neodolal a přidal si tě do přátel. A od tebe očekávám, že uděláš totéž. Jinak se budu zlobit. Velice zlobit! :DFireWolffirewolf28784    14.11.2015 23:14 FireWolf

Když už jsem se po zhruba roce a půl vrátil na Zing, tak jsem prostě neodolal a přidal si tě do přátel. A od tebe očekávám, že uděláš totéž. Jinak se budu zlobit. Velice zlobit! :D

Honzas4400 člen redakce    Maestrodk: Mně se právě zase nejvíc lidí songy od Imagine Dragons. Nehledě na to, že některý už jsou profláklý (viz Radioactive) . Na t akový Who We Are nebo Gold prostě nedám dopustit.Honzas4400honzas4400274    9.9.2015 14:15 Honzas4400

Maestrodk: Mně se právě zase nejvíc lidí songy od Imagine Dragons. Nehledě na to, že některý už jsou profláklý (viz Radioactive) . Na t akový Who We Are nebo Gold prostě nedám dopustit.

Maestrodk    Aha. Taky mám takové skupiny, kdy si třeba ze 4 alb vyberu songy a vytvořím si vlastní album, kde se mi líbí všechno. Ale právě Muse je moje top top top. Unnatural Selection jsem od nich slyšel jako první a prostě instant like. Pro mě snad nejoblíbenější písnička vůbec (+ MGS 3 theme) . Já jsem na ten rock, takže super. A právě Drones se vrací k tomu rockovému stylu, takže se mi to líbí hodně. Navíc je to konceptuální album a Matthew je hodně posedlý konspiračními teoriemi, takže je to o ovládání mysli a osvobození, o docela aktuální armádě. :)
A včera jsem si tak "náhodou" vyhledával něco o Kojimovi a našel jsem jeho obrázek s tričkem Muse, a taky napsal na Twitter, že si Drones koupil, takže Kojima-san je taky fanoušek. Tímto se v mých očích povýšil na boha. :D

(a ano, náhodou.... 8-) )
Maestrodkmaestrodk8088
    9.9.2015 12:40
Maestrodk

Aha. Taky mám takové skupiny, kdy si třeba ze 4 alb vyberu songy a vytvořím si vlastní album, kde se mi líbí všechno. Ale právě Muse je moje top top top. Unnatural Selection jsem od nich slyšel jako první a prostě instant like. Pro mě snad nejoblíbenější písnička vůbec (+ MGS 3 theme) . Já jsem na ten rock, takže super. A právě Drones se vrací k tomu rockovému stylu, takže se mi to líbí hodně. Navíc je to konceptuální album a Matthew je hodně posedlý konspiračními teoriemi, takže je to o ovládání mysli a osvobození, o docela aktuální armádě. :)
A včera jsem si tak "náhodou" vyhledával něco o Kojimovi a našel jsem jeho obrázek s tričkem Muse, a taky napsal na Twitter, že si Drones koupil, takže Kojima-san je taky fanoušek. Tímto se v mých očích povýšil na boha. :D

(a ano, náhodou.... 8-) )

Honzas4400 člen redakce    Maestrodk: "Náhodou" 8-)
Drones jsem neslyšel, ani Plug in Baby a Unnatural Selection jsem si pustil, nebylo to špatné. Ale zrovna Muse je skupina, u který se mi líbí vyloženě vybraný songy, co mi prostě sednou. Což Undisclosed Desires a predevším Uprising splňuje.
Honzas4400honzas4400274
    9.9.2015 10:18
Honzas4400

Maestrodk: "Náhodou" 8-)
Drones jsem neslyšel, ani Plug in Baby a Unnatural Selection jsem si pustil, nebylo to špatné. Ale zrovna Muse je skupina, u který se mi líbí vyloženě vybraný songy, co mi prostě sednou. Což Undisclosed Desires a predevším Uprising splňuje.

Maestrodk    Náhodou jsem zavítal na tvůj profil a dočetl jsem se, že máš rád Muse. No teda. :thumbup: Moje nejoblíbenější kapela. :D Nejvíc top rozhodně Unnatural Selection a Plug In Baby. A co říkáš na Drones, jestli už jsi slyšel?Maestrodkmaestrodk8088    8.9.2015 20:35 Maestrodk

Náhodou jsem zavítal na tvůj profil a dočetl jsem se, že máš rád Muse. No teda. :thumbup: Moje nejoblíbenější kapela. :D Nejvíc top rozhodně Unnatural Selection a Plug In Baby. A co říkáš na Drones, jestli už jsi slyšel?

Honzas4400 člen redakce   1x   Semuel: Toho už jsem si všim, určitě děkuju, zkusim to pak napsat, když bude chvíli čas :)Honzas4400honzas4400274    13.8.2015 14:31 Honzas4400

Semuel: Toho už jsem si všim, určitě děkuju, zkusim to pak napsat, když bude chvíli čas :)

Semuel    Tak ještě něco pro tebe mám pokud ti to přijde zajímavé [ odkaz ] Mě se celkem zamlouvají ty drobnější změny kolem party chatu a novinky ve formě jakési komunity taky mě zaujala zmínka o jakých si nálepkách sice jsem uplně z textu nepochopil jejich význam a třeba v tom jiné oči uvidí co mě uniklo :)Semuelsemuel7507    13.8.2015 14:28 Semuel

Tak ještě něco pro tebe mám pokud ti to přijde zajímavé [ odkaz ] Mě se celkem zamlouvají ty drobnější změny kolem party chatu a novinky ve formě jakési komunity taky mě zaujala zmínka o jakých si nálepkách sice jsem uplně z textu nepochopil jejich význam a třeba v tom jiné oči uvidí co mě uniklo :)

Honzas4400 člen redakce    Semuel: Tak ještě dodatek, chybička se vloudila :D Jsem předtim chtěl poslat tohle [ odkaz ] ne ten odkaz co jsem poslal *facepalm* :DHonzas4400honzas4400274    13.8.2015 14:25 Honzas4400

Semuel: Tak ještě dodatek, chybička se vloudila :D Jsem předtim chtěl poslat tohle [ odkaz ] ne ten odkaz co jsem poslal *facepalm* :D

Honzas4400 člen redakce   1x   Semuel: V pohodě, já sem rád, že se lidi snažej upozorňovat na novinky. Jsou případy, kdy prostě něco přehlídnem nebo to nevidíme tak brzo a díky fóru a ostatním zprávám mnohdy vidíme něco a pokusíme se to napsat a vydat co nejdříve. Tzn. že omluva rozhodně není na místě :)Honzas4400honzas4400274    13.8.2015 13:57 Honzas4400

Semuel: V pohodě, já sem rád, že se lidi snažej upozorňovat na novinky. Jsou případy, kdy prostě něco přehlídnem nebo to nevidíme tak brzo a díky fóru a ostatním zprávám mnohdy vidíme něco a pokusíme se to napsat a vydat co nejdříve. Tzn. že omluva rozhodně není na místě :)

Semuel    Okey, tak sice vím že jsi mladší ale stejně mi to nepřišlo vhodne a na rozdíl od diskuzí (kde to občas nejde) se snažím být slušný. Pokud jste o tom již psali tak se omlouvám, nejspíš jsem to přehlédl.Semuelsemuel7507    13.8.2015 13:52 Semuel

Okey, tak sice vím že jsi mladší ale stejně mi to nepřišlo vhodne a na rozdíl od diskuzí (kde to občas nejde) se snažím být slušný. Pokud jste o tom již psali tak se omlouvám, nejspíš jsem to přehlédl.

Honzas4400 člen redakce   1x   Semuel: Díky. A) tykat, na vykání fakt nejsem :D B) Pokud se nemýlim, o tom už psal Martin "Cvrnda" Cvrček před zhruba necelým týdnem. Viz [ odkaz ]Honzas4400honzas4400274    13.8.2015 13:49 Honzas4400

Semuel: Díky. A) tykat, na vykání fakt nejsem :D B) Pokud se nemýlim, o tom už psal Martin "Cvrnda" Cvrček před zhruba necelým týdnem. Viz [ odkaz ]

Semuel    Zdravím všiml jsem si že v době kdy Miky je na zasloužené dovolené většina novinek jde od Vás. Zde je odkaz na zdroj a případně na zajímavou novinku [ odkaz ] v kostce jde o to že není vyloučené že se v budoucnu XOne exkluzivity objeví i na PC.Semuelsemuel7507    13.8.2015 13:45 Semuel

Zdravím všiml jsem si že v době kdy Miky je na zasloužené dovolené většina novinek jde od Vás. Zde je odkaz na zdroj a případně na zajímavou novinku [ odkaz ] v kostce jde o to že není vyloučené že se v budoucnu XOne exkluzivity objeví i na PC.

Honzas4400 člen redakce    Tak už to vyšlo :D Jééj...
odkaz ]
Další část je naplánována na příští týden, ale žádné sliby :)
Honzas4400honzas4400274
    11.8.2015 13:40
Honzas4400

Tak už to vyšlo :D Jééj...
odkaz ]
Další část je naplánována na příští týden, ale žádné sliby :)

Honzas4400 člen redakce    Tak jsem se rozhodl, že přepíšu tu část "Novinky v mém životě", tak, že to smažu a budu to psát sem do komentářů. Takže pokud to někomu vadí a bude to někoho štvát, tak vpravo nahoře máte "Odhlásit odběr" ;)

[původní]
-13. 7. -> vyšla moje recenze na Tabletop Simulator. Povinně přečíst! :)
-22. 7. -> usilovně pracuji na novém speciálu. Vidina, že „brzo” vyjde je vysoká. Už mám zhruba 16 normostran a stále přibývá... To jsem zvědavej, kdo si to fakt poctivě přečte.

[nové]
-2. 8. -> už pomalu dodělávám svůj speciál :) Obsahově je článek hotový. Chybí ještě finální kontrola. Před/během Gamescomu to ale neočekávajte. Minimálně pár dní po.
Honzas4400honzas4400274
    2.8.2015 11:39
Honzas4400

Tak jsem se rozhodl, že přepíšu tu část "Novinky v mém životě", tak, že to smažu a budu to psát sem do komentářů. Takže pokud to někomu vadí a bude to někoho štvát, tak vpravo nahoře máte "Odhlásit odběr" ;)

[původní]
-13. 7. -> vyšla moje recenze na Tabletop Simulator. Povinně přečíst! :)
-22. 7. -> usilovně pracuji na novém speciálu. Vidina, že „brzo” vyjde je vysoká. Už mám zhruba 16 normostran a stále přibývá... To jsem zvědavej, kdo si to fakt poctivě přečte.

[nové]
-2. 8. -> už pomalu dodělávám svůj speciál :) Obsahově je článek hotový. Chybí ještě finální kontrola. Před/během Gamescomu to ale neočekávajte. Minimálně pár dní po.

Honzas4400 člen redakce    Dočkej času, jako husa klasu :)Honzas4400honzas4400274    24.7.2015 10:08 Honzas4400

Dočkej času, jako husa klasu :)

Mr.Triboni    Honzas4400: To už rovnou můžeš napsat knížku a prodávat ;-) . A pokud se mohu zeptat. O čem to bude nebo aspoň nějaký malý náznak?Mr.Tribonimrtriboni6895    24.7.2015 01:21 Mr.Triboni

Honzas4400: To už rovnou můžeš napsat knížku a prodávat ;-) . A pokud se mohu zeptat. O čem to bude nebo aspoň nějaký malý náznak?

Honzas4400 člen redakce    Mr. Triboni: Dík, určitě budu psát furt stejně. Nebo aspoň podobně. To je už prostě můj styl. A pokud se ti to tak líbí, tak se máš na co těšit, protože pracuji na jednom speciálním článku a vidina, že brzo vyjde, je docela vysoká. Před pár dny jsem se do toho opravdu obul a makám co to jde. Už mám zhruba 16 normostran a stále přibývají další a další... Jsem zvědavej, kdo si to vážně a poctivě přečte :D
Pro porovnání -- moje recenze Tableto Simulator ([ odkaz ] ) má necelých 4, 5 normostran
Honzas4400honzas4400274
    22.7.2015 18:08
Honzas4400

Mr. Triboni: Dík, určitě budu psát furt stejně. Nebo aspoň podobně. To je už prostě můj styl. A pokud se ti to tak líbí, tak se máš na co těšit, protože pracuji na jednom speciálním článku a vidina, že brzo vyjde, je docela vysoká. Před pár dny jsem se do toho opravdu obul a makám co to jde. Už mám zhruba 16 normostran a stále přibývají další a další... Jsem zvědavej, kdo si to vážně a poctivě přečte :D
Pro porovnání -- moje recenze Tableto Simulator ([ odkaz ] ) má necelých 4, 5 normostran

Mr.Triboni    Já jsem ti držel palce už od začátku. Hodně se mi líbí tvůj styl psaní i tvé články jako takové :-) . A moc bych se neměnil, aby se z tebe něco neproměnilo nebo nevyklubalo... 8-)Mr.Tribonimrtriboni6895    12.7.2015 19:23 Mr.Triboni

Já jsem ti držel palce už od začátku. Hodně se mi líbí tvůj styl psaní i tvé články jako takové :-) . A moc bych se neměnil, aby se z tebe něco neproměnilo nebo nevyklubalo... 8-)

Honzas4400 člen redakce   1x   Tak kdyby to někoho po několika (konkrétně jednom) letech zase zajímalo, tak jsem opět aktualizoval svůj profil a promazal nástěnku. Čas začít znovu - čas vstoupit do nové etapy života. Začínám měnit svůj životní styl, svoje všechno a věřím, že to bude krok kupředu. Držte mi palce :)Honzas4400honzas4400274    12.7.2015 17:17 Honzas4400

Tak kdyby to někoho po několika (konkrétně jednom) letech zase zajímalo, tak jsem opět aktualizoval svůj profil a promazal nástěnku. Čas začít znovu - čas vstoupit do nové etapy života. Začínám měnit svůj životní styl, svoje všechno a věřím, že to bude krok kupředu. Držte mi palce :)

Sir Edgar    Pěkné velikonoce přeji všem zde ! ! ! !Sir Edgarsir-edgar28429    6.4.2015 11:52 Sir Edgar

Pěkné velikonoce přeji všem zde ! ! ! !

Man1akCZ    Veselé Velikonoce! :thumbup:Man1akCZman1akcz29511    6.4.2015 08:02 Man1akCZ

Veselé Velikonoce! :thumbup:

Man1akCZ    Šťastný Nový Rok 2015! :thumbup:Man1akCZman1akcz29511    30.12.2014 17:09 Man1akCZ

Šťastný Nový Rok 2015! :thumbup:

Mr.Triboni    Šťastné Vánoce a hodně bohatý nový rok přeje Tribitka. ;-)Mr.Tribonimrtriboni6895    23.12.2014 22:20 Mr.Triboni

Šťastné Vánoce a hodně bohatý nový rok přeje Tribitka. ;-)

Man1akCZ    
░░★░░░░█▄░▄█ █▀▀ █▀█ █▀█ █░█ ░░★░░░░
░░░░★░░█░▀░█ █▀▀ ██▀ ██▀ ▀█▀ ░░░░★░░░
░░★░░░░▀░░░▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀ ░▀░ ░░★░░░░
░░█▀▀ █░█ █▀█ █ █▀▀ ▀█▀ █▄░▄█ █▀█ █▀▀░░░░
░░█░░ █▀█ ██▀ █ ▀▀█ ░█░ █░▀░█ █▀█ ▀▀█░░░░
░░▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀ ▀ ▀▀▀ ░▀░ ▀░░░▀ ▀░▀ ▀▀▀░░░░
Man1akCZman1akcz29511
    13.12.2014 08:41
Man1akCZ


░░★░░░░█▄░▄█ █▀▀ █▀█ █▀█ █░█ ░░★░░░░
░░░░★░░█░▀░█ █▀▀ ██▀ ██▀ ▀█▀ ░░░░★░░░
░░★░░░░▀░░░▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀ ░▀░ ░░★░░░░
░░█▀▀ █░█ █▀█ █ █▀▀ ▀█▀ █▄░▄█ █▀█ █▀▀░░░░
░░█░░ █▀█ ██▀ █ ▀▀█ ░█░ █░▀░█ █▀█ ▀▀█░░░░
░░▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀ ▀ ▀▀▀ ░▀░ ▀░░░▀ ▀░▀ ▀▀▀░░░░

vajajo    Prozódie!vajajovajajo13735    4.11.2014 16:04 vajajo

Prozódie!

Man1akCZ    Přidal jsem si tě na zingu :) doufám že ti to nevadí.Man1akCZman1akcz29511    12.10.2014 09:26 Man1akCZ

Přidal jsem si tě na zingu :) doufám že ti to nevadí.

Honzas4400 člen redakce    Tohle. Pořád to samýHonzas4400honzas4400274    21.5.2014 05:59 Honzas4400

Tohle. Pořád to samý

RockMax    Jasný :D Né že bych si stěžoval, ale co jsi tam měl před tím? :DRockMaxrockmax725    20.5.2014 22:49 RockMax

Jasný :D Né že bych si stěžoval, ale co jsi tam měl před tím? :D