Uživatel nepřihlášen

Profil uživatele BlackSheepCZ

BlackSheepCZ BlackSheepCZ

Muž, 30 let, Smíchov (Praha)
Registrován od 13.1.2016

LEVEL 25
LEVEL 253.5k
3600
LEVEL 264k
?

Poslat soukromou zprávu  

PlayStation Network PSN: BlackSheepCZ Xbox Live XBL: BlackSheepCZ

Twitter Twitter: https://twitter.com/xblacksheepcz Instagram: https://www.instagram.com/blacksheepcz/

http://blacksheepcz.zing.cz/ (blog na Zingu) http://herniodboj.cz

Hrám a hernímu hardwaru se aktivně věnuji již od roku 2002, kdy jsem se stal PC hráčem. Časem jsem hrál také na Xboxu 360 a PlayStationu 3, ale vždy to byl jen doplněk. Pravým konzolistou jsem se stal až s příchodem PlayStationu 4, kdy jsem přestal hrát na PC. Několik let jsem pracoval také v herním průmyslu ve společnosti Xzone (Gameexpres). Když nehraju, rád čtu knížky, poslouchám hudbu, píšu recenze, jsem s přáteli, nebo připravuju další bláznivý videoherní projekt.

Šéfredaktor

 

Hraju na:
PCPC
PS4PS4

Top hry podle uživatele BlackSheepCZ

Uncharted 4: A Thief's End10/10
Uncharted: The Nathan Drake Collection10/10
Metro: Redux10/10
Limbo10/10
Ratchet & Clank8/10
War Thunder8/10
DriveClub7/10
Killzone: Shadow Fall6/10
Super Meat Boy6/10
Valiant Hearts: The Great War5/10
Entwined2/10

Přátelé uživatele BlackSheepCZ

Kdo má uživatele BlackSheepCZ mezi přáteli

Nástěnka uživatele BlackSheepCZ

Vzkaz pro uživatele BlackSheepCZ
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Playman    Zejtra mám narozeniny btw o co že mi na zing. cz nikdo nepopřeje.Playmanplayman62    16.2.2018 16:13 Playman

Tento komentář obsahuje spoilery. Zobrazit v čitelné podoběMrwgen záz anebmraval ogj b pb žr zv an mvat. pm avxqb arcbcřrwr.Zejtra mám narozeniny btw o co že mi na zing. cz nikdo nepopřeje.

BlackSheepCZ    OneShot je tajemná osoba, jejíž pravou totožnost neznám. Ale zatím se zdá v pohodě. S Jakerem jsme naposledy připravovali Explit, ale ten se tak dlouho připravoval až z toho nic nebylo. A pak se všichni rozutekli. Dříve tady bylo spousta lidí co debatovat konstruktivne a také vytvářeli obsah. Problém je že nemám už kontakty.BlackSheepCZblacksheepcz47838    15.1.2018 18:57 BlackSheepCZ

@ odpověď na komentář od Playman:OneShot je tajemná osoba, jejíž pravou totožnost neznám. Ale zatím se zdá v pohodě. S Jakerem jsme naposledy připravovali Explit, ale ten se tak dlouho připravoval až z toho nic nebylo. A pak se všichni rozutekli. Dříve tady bylo spousta lidí co debatovat konstruktivne a také vytvářeli obsah. Problém je že nemám už kontakty.

Playman napsal:A kdo je OneShot btw? Toho tu vídám docela často a je aktivní ale novej reglej člověk.

Playman    A kdo je OneShot btw? Toho tu vídám docela často a je aktivní ale novej reglej člověk.Playmanplayman62    15.1.2018 18:52 Playman

A kdo je OneShot btw? Toho tu vídám docela často a je aktivní ale novej reglej člověk.

Playman    Jediný ze staré party je zde aktivní čas od času RockMax. JakER, Fildus, Marigold, Wolf-cz ----> Jako by umřeli, naprosto žádná aktivita, což je škoda ale kdo ví, třeba se za pár let, či měsíců zase vrátí.

Moc mě mrzí BAN stixyho a výborného týpka zo slovenska - versace186, s ním bylo srandy kopec. :-(

Dále BAN Amahary, který způsobil to, že elita zingu již dávno odešla do věčných lovišť, Overpowered a mnoho jiných inteligentích lidí, Prosek zahodil své heslo v afektu. škoda no :lala:
Playmanplayman62
    15.1.2018 18:16
Playman

Jediný ze staré party je zde aktivní čas od času RockMax. JakER, Fildus, Marigold, Wolf-cz ----> Jako by umřeli, naprosto žádná aktivita, což je škoda ale kdo ví, třeba se za pár let, či měsíců zase vrátí.

Moc mě mrzí BAN stixyho a výborného týpka zo slovenska - versace186, s ním bylo srandy kopec. :-(

Dále BAN Amahary, který způsobil to, že elita zingu již dávno odešla do věčných lovišť, Overpowered a mnoho jiných inteligentích lidí, Prosek zahodil své heslo v afektu. škoda no :lala:

BlackSheepCZ    Zbytečná možná bude, ale třeba to bude i sranda. Škoda ta komunita tady byla super. Teď se Toť u jen hada a kazdej je chytřejší až na půdu. :)BlackSheepCZblacksheepcz47838    15.1.2018 16:10 BlackSheepCZ

Zbytečná možná bude, ale třeba to bude i sranda. Škoda ta komunita tady byla super. Teď se Toť u jen hada a kazdej je chytřejší až na půdu. :)

Playman    Zda tu je stará parta nevím. . Mnoho lidí dostalo BAN nebo odešlo a posunuli se ve svých životech úplně někam jinam. :-)Playmanplayman62    15.1.2018 15:30 Playman

Zda tu je stará parta nevím. . Mnoho lidí dostalo BAN nebo odešlo a posunuli se ve svých životech úplně někam jinam. :-)

Playman    Zdar Raccon, herní odboj jo? :-D Takovejch herních sajt je a já stále chodím pouze na zing. cz... Nebude tvorba novýho webu zbytečná práce?Playmanplayman62    15.1.2018 15:29 Playman

Zdar Raccon, herní odboj jo? :-D Takovejch herních sajt je a já stále chodím pouze na zing. cz... Nebude tvorba novýho webu zbytečná práce?